Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Müügil olevad B4 quattrod (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 4795)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.03 13:30 Tsiteeri
Müügil olevad B4 quattrod



Kuna otsin siin omale B4 quattrot ja käisin vaatamas hetkel eestis kahte müügil olevat siis infoks ka teistele mis need endast kujutavad.
Esimene on siis selline: AUDI 80 B4 QUATTRO 2.3 R5 98 kW -92
t.punane, sedaan, ls.: 120 000 km, bens., manuaal, 4vedu, rooliv., ABS, kesklukk, alarm, el.aknad, el.peeglid, kliima, stereo, tumend.kl., udutuled, tulepesurid
http://www.hot.ee/ranz/audi/audiq1.jpg
http://www.hot.ee/ranz/audi/audiq2.jpg
http://www.hot.ee/ranz/audi/audiq3.jpg
Nagu juba ühelt pildiltki näha on esiots kudagi viltune juba. See auto on saanud laksu esimesse paremasse nurka, uste vahed ja tiiva vahed on paigast ära. Sisu on ka sellel hele... mis oli tegelikult jube puhas? vast keemilises hiljuti käinud või miskit, sest ülejäänud auto oli nagu miksi prügikast... sodi igalpool maas ja sitane. Nüüd siis jõuame mootori juurde, sisse istudes ja gaasi andes oli tunne et... miski hoiab seda mootorit kuskilt kinni. Koha peal gaasi andes tõusid pöörded nagu aegluubis... proovisõidul siis oli selline tunne et ma oma poole nõrgema 100ga teen sellele pillile küll kiirenduses ära, nu mis edasi ei lähe see edasi ei lähe. Ja kuulutuses mainutud tumendatud klaase ka ma ei näe... :P mitte et ma tahaks et need oleks seal olnud, vaid lihtsalt huvitav, et kirja pannakse lambist miskeid asju.
Kokkuvõtlikult siis et, seda autot 68k eest osta nüüd küll mõtet ei ole, sest sinna alla on kohe kindlalt hakata raha panema, sest tundub et tegemist on olnud omanikuga kes sellega vaid sõitis ja remondist ei mõelnud kordagi.

Teine siis selline: AUDI 80 B4 QUATTRO 2.3 4WD -92/93
pun., kesklukk, rooliv., el.peeglid, -luuk, püsikiirusehoidja, ABS, diff., Pioneer stereo, kõlarid, Cobra alarm, üv. -2003/lõpp, puhas ja korras,
http://www.hot.ee/ranz/audi/audiq4p.jpg
http://www.hot.ee/ranz/audi/audiq5p.jpg
Kuna küll omale sellist punast ei tahtnud käisin siiski ka seda vaatamas... järjekordselt tegu heleda sisuga muidgi... siinkohal on õigus tuumamehel kes ütles et B4 ei oska korralikke sisusid teha, suurem osa kõik heledad ja miskid jamad :( Muus osas paistis auto korras olevt... kuigi tegelt autod olid mõlemad ikka mustad ja selle sodi alt oli midagi raske märgata... midagi ullult kõver igaljuhul polnud. Ja jälle pea et sama teema motoga mis teisel autolgi... mootoril tõmmet nagu polekski, koha peal gaasi andes tõmbas end hetkeks täis kohe... ju miski regullimise viga. Sõidu ajal siis lasin tahoka umbes 5000 peale ja gaasi põhja vajutades tuli ikka mossis nägu pähe küll... no mis ei liigu see ei liigu. Ja minuarust difri lukk ka ei töötand, sest lüliti tuli ei põles aga luku oma ei põlenud... mees pajatas et äkki pirn läbi ja just enne mainis midagi et ta seda juba seal miskit remontind et polevat miski aeg töödanud... kahjuks polnud kuskil proovida ka see hetk. See oli ka hea kild et mehal oli sees miski pioneeri luts ja räägib et makk pole hinna sees, omal kuulutuses sees et stero ja puha...
Kokkuvõttes siis sittagi pole siit võtta :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 17.02.03 13:59 Tsiteeri


Tuttav mure, lehest loed et masin omaniku jutu järgi nagu uus, vend telefonis kiidab ka taevani. Siis sõidad näit. Tallinnast autot Tartu vaatama ja kohale tuleb selline saan et proovisõitu polegi mõtete tehagi.Ja kõige rohkem ajab närvi see et omanik tuleb sulle veel katkise summuti kohta rääkima et temal sport sumps või ära vajunud vedrude on temale sport vedrud ja et see kõik peabki nii olema.
Peale mitmekuulist otsimist ostad lõpuks midagi ära ja järgmine nädal tuleb parem pakkumine :D:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 17.02.03 15:09 Tsiteeri


Samahästi võiks selle pealkiri olla "Kuidas ma omale Quattro A4 otsisin". Tahtsin ikka 2,8, kuid lõpuks loobusin ja ostsin 2,6. Vahetasin 15 kilo eest juppe ja nüüd olen rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 17.02.03 16:10 Tsiteeri


Päris hea idee imo et omapoolsed müügiautode ülevaated siia panna... Potensiaalne foorumikülastajast autoostja saab aeg kokku hoida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 17.02.03 17:10 Tsiteeri


Mind ajas ka ilgelt tigedaks, kui ma möödunud suvel omale audit otsisin. Kõigepealt käisin pärnus autusid vaatamas (ise elan tallinnas ja seal oli antud hetkel kõige rohkem sobivana näivaid pakkumisi) Auto mis pidi jutu järgi olema heas korras osutus selliseks saastaks, et teine auto hind oleks olnud hädavajalik asjale lisada, et asjaga üldse sõitma saaks hakata. Ja jutu järgi pidi olema heas sõidukorras auto?!? Tahtmine oli küll müüjale vastu vahtimist panna! Järgmiseks üritasin olla targem ja koostasin omale paberile nimekirja kõikidest olulisematest asjadest auto juures- a'la kas esiklaas on terve ja kas soojenduse mootor töötab?! Leidsingi siis sobiva eksemplari (A5000 vist oli 84 aasta oma) viga vaid selles, et paiknes kusagil jõhvi kandis. Küsisingi siis müüja käest kõik olulise- auto pidi olema heas korras, umbes nii, et istu sisse ja sõida! Lolli peaga siis sõitsingi kohale ja esimene üllatus oli kohe see, et auto ei läinud käima- starter vigane- ja ma veel enne küsisin müüjalt, et kas starter, genekas jm elektriseadmed on korras???!!! Olin sõitnud rohkem kui 200km maha lihtsalt sellepärast, et inimene valetas oma auto seisukorra kohta! Ma ise müüsin oma eelmise a100'83 maha 11k eest, mõtlesin, et ilgelt hästi sain, kuid kui hakkasin vaatama neid u20k'seid autosid siis jõudsin järeldusele, et odavalt andsin- auto mille mina müüsin oli ikkagi sõidukorras, need mida mulle pakuti olid kõik n.-ö maassevajunud saanid. Lõpuks joppas- vahtisin pidevalt kuldset börsi ja kui tekkis uus kuulutus- a200 ja pärnus, kimasin kohe kohale ja ostsin ära. Ja sain korraliku, hooldatud masina täiesti mõistliku hinna eest. Kui teile näib, et olen inimene kes tahab üliodavalt saada heas korras autot- üldsegi mitte. Arvan, et 20000 eest pakutav 83'a a100 peaks olema ikka sõidukorras?!? Mitte nii, et kohe peale ostmist hakkad poolassi vahetama ja nädala pärast on vaja mootoriremonti teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 17.02.03 17:18 Tsiteeri


Mulle meeldib see, et vaata ükskõik missugust müügil olevat autod, kõigil on läbisõit nii 120-150 tuhat kilomeetrit.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teisik
huviline



Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 200tq, S4 2,2T, S2

postitati 17.02.03 23:29 Tsiteeri


Kurat mitte ei taipa mis moodi on v6imalik selline asi endal s6 aastast 95 ostes oli spidoka peal 160000 km ise olen asjaga kaarutanud mingi aasta ja sellest on ta ka teeninduse 6uel vedelenud mingi 4 kuud (esistange saamise h2da) lisandunud on 30000 km

Mina sain aastaga 30tuhhi l6dvalt

Kas siis t6esti saxas keegi ei s6ida autoga nii palju ?

Mis kuradima imega need numbrid nii v2ikesed on ?

Kas masinad on iluasjad t2nava 22res v6i kuidas ?

ja juba saxast tulles on nad sellise imeliselt v2ikese l2bis6iduga.

eesti tavaline number mis turul spidoka peal on : 160000


Teisik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teritaja
huviline



Registreerunud 09.12.02
Asukoht: tartu/võru
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2.5tdi 132kw q

postitati 17.02.03 23:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja teisik
Kurat mitte ei taipa mis moodi on v6imalik selline asi endal s6 aastast 95 ostes oli spidoka peal 130000 ise olen asjaga kaarutanud mingi aasta ja lisandunud on 60000

Mis kuradima imega kas need masinad ei s6ida v6i mis ?

ja juba saxast tulles on nad sellise ime v2ikese l2bis6iduga.

Teisik


haha, muidugi sõidavad, äkki sul spidol teine ring juba läheb? :P
sellise olematu läbisõidu puhul nagu sul ei ole kahtlusti et asja on tagasi krutitud. samas alati on erandeid (nohnii umbes 0.1%)!!!
enda masin on 97 toodud ja siis oli ~160k ees, rämedalt vähe ju 9 aastase masina kohta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 18.02.03 06:52 Tsiteeri


No kellel on elektrooniline kilometraazi lugeja, see padavai teenindusse seal pannakse arvuti taha autole, ning vaatakse kuskilt ajust kas on krutitud või ei ole. Vähemalt nii pidi teada saama:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 18.02.03 07:06 Tsiteeri


Kui ma oma Audi 80 ostsin, oli spidokal ees 156000 :o
Probleem ka selline, et vahest aparaat ei taha kilomeetreid lugeda. Nii üld-, kui ka mõõtlugeja "puhkavad" vahete-vahel ;)

'93 aasta, enne mind 1,5 aastat Eestis veel ringi sõitnud.....


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 18.02.03 08:18 Tsiteeri


Mul 96' aasta A4 läbisõit oli sügisel ostes 85000. Kuskilt ei paista, et rohkem väga oleks sõitnud, teenindusraamat ka täidetud, sealt paistab, et saksas ongi ta 10-15 tuh. aastas sõitnud. Ise olen kolme kuuga 10 tuhhi läbi ajand :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.03 08:34 Tsiteeri


Ega need läbisõidud ole suurem osa selline nalja number jah... surem osa autodel on see naeruväärselt väike. Ise siin eesti olen ka sõitnud nii 30k aastas... nüüd juba tiba ikka vähem, aga mõelda et 10a vana auto on läbi sõitnud alla 150k kilomeetri on tiba naiivne. Loomulikult on ka erandeid...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Janek alias Karlsson
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Tallinn, Võru, Tartu, Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Oli Audi B4

postitati 18.02.03 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rixa
Mul 96' aasta A4 läbisõit oli sügisel ostes 85000. Kuskilt ei paista, et rohkem väga oleks sõitnud, teenindusraamat ka täidetud, sealt paistab, et saksas ongi ta 10-15 tuh. aastas sõitnud. Ise olen kolme kuuga 10 tuhhi läbi ajand :)


ka teenindusraamatuid on võimalik nn uuesti avada nullist kuni tagasikeritud numbrinäiduni -:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


smile.gif postitati 18.02.03 11:31 Tsiteeri
njaaa



mul auto aastast '97 eestis...
ja näit 255 umbes...
minu käes auto olnd alates okt lõpust
ja olen läbi ajanud juba 2 õlivahetust...
ja kolmas juba paistab...
niet 4 kuuga 20k


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 18.02.03 11:38 Tsiteeri


Tsitaat:

ka teenindusraamatuid on võimalik nn uuesti avada nullist kuni tagasikeritud numbrinäiduni -:)


Omasin kunagi Fordi millel oli raamatusse templid ette ära löödud, enne müüki täitsin raamatu ise ära. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.03 11:57 Tsiteeri


nuu tonny siis sa sõidad umbes sama palju kui mina esimesel aastal kui load sain...
aasta kogusummaks sain mina 65K ja ärge arvake et ma taksot sõitsin...
aga jah parim mida mina n2ind olen oli auto aastat 91 ja ls: 70-80 K
siis ma küll ei osand, enam midagi ütelda..
äkist oli miljon läbi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 18.02.03 12:13 Tsiteeri


Mul tuttv ostis MB 450SE -74a. mille läbisõit oli alla 50k mis vastas ka tõele. Auto oli saksas mingi kõrge sõjaväelase kasutuses erasõitudeks väljanägemselt oli asi nagu uus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 18.02.03 12:22 Tsiteeri


See kui odomeeter "puhkab" näitabki seda, et spidot on keritud. Need numbrikettad on plastmassist ja kui neid tavapärasest suurema kiirusega kerida lähevad nad nii kuumaks, et niiöelda sulavad ära! Olen kunagi ise proovinud (mitte enne auto müüki) ja seetõttu tean. Vanasti n.liidu ajal oli ka kombeks (siis just veoautodel) spidosid kerida, siis aga seetõttu, et endale tööautolt bensiini virutada. Vene autodel olid aga need kõnesolnud kettad mingist alumiiniumi ja tsingi sulamist ja seepärast ei juhtunud nendega ka midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


smile.gif postitati 18.02.03 12:39 Tsiteeri
njah



ma sõidan iga ndlvahetus tabasalu->tln->võru->põlva->võru->tln->tabasalu + ndl sees ja ndlvahetustel, kokku miski 1k ndlas umbes...vei natu üle...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 18.02.03 18:30 Tsiteeri


mingi vene kanali pealt näitas saadet autoärikatest.vennad elatuvadki näidikute kruttimisest.väike spets arvuti,juhe taha,küsitakse mis näiduni ja "ok".samas rääkis sakslasest taksojuht et tema auto sõidab sisuliselt 24h (paarimehega).kolme aasta pärast müüakse venelastele.tegelik läbisõit oletage ise ja palju näidik näitab:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.03 22:33 Tsiteeri


kusjuures ka saksas on teenus selline, et mingi 20 euri eest saad näidu milliseks aga tahad.

kui nüüd teemas püsida, siis ka ise tahaks hullult b4 quattrot. suurt palju pole erinevaid käinud veel vaatamas, kuid paari on saadud tiba uuritud. millalgi hakkas silma üks raadil. hind oli ka asjal mega soodukas mingi 60k.
siit ka link:
http://kb.www.ee/kuulutused/index.mec?pob_action=show_post&pob_pid=607630&pob_link_type=search
kusjuures päriselt on asi ilusam kui pildil. läbisõit muidugi mingi 135k millegagi. paar viga hakkas ka silma(nt. klaasivahetusega tõenäoliselt ka katuseäär ära möllatud). ka oli väiksemaid kerevigasid küljes(mingid mõlgid, väiksed kriimud), seest paar polstrit puru. mootori puhul tundus ka selline nõrkus olevat täiega. muidu ehk on keegi veel seda isendit uurinud j a teab minus trohkem???

lõpuk stekkis väike back-up plaan,e t kui mingit norm quattrot ei saa, siis minna tavalise b4 peale(a la 2,3). seda aga tahask ise tuua saksast. peaks laskma kellelgi välja uurida sealse olukorra ja kas tuleb siiski nii suur kasu sisse, et ise ära käia.

igatahes edu otsimisel ja annaka teada kui mdiagi leiad!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 18.02.03 22:39 Tsiteeri


sellel punasel, mis raadil, on erilised esimesed el.aknad, vändad minema visatud ja sinna nuutidele mingid mootoriga karbid otsa lükatud, ülinõme lisa mu arvates (vändaga elektriaknad). :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.03 22:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mack
sellel punasel, mis raadil, on erilised esimesed el.aknad, vändad minema visatud ja sinna nuutidele mingid mootoriga karbid otsa lükatud, ülinõme lisa mu arvates (vändaga elektriaknad). :D

tean jah. aa keegi võiks ka muidu auto olukorda hinnata ja mind harida. kas tal oli ka vist eest taha välja sumpajooks või oli ainult tagumine pütt??? ja kuidag tagumine ots tundub ka madalam kui peaks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.03 07:08 Tsiteeri


Vot selle audiga siis on see asi et hind on ikka alla lastu kuna auto tahab tiba tegemist... aga omale ei istu kudagi see punane värv :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 19.02.03 14:59 Tsiteeri


ranz ....yhesõnaga siis minu 2.0 liigub ka paremini jah:P :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.1% - SQL: 27.9%]