Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 Avant 2.5TDI - 1996 - argos (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 3139)
argos
huviline

Avatar


Registreerunud 31.08.07
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.5TDI 96'

postitati 04.11.09 15:50 Tsiteeri
Audi A6 Avant 2.5TDI - 1996 - argos



Sai siis endine 80 b3 välja vahetatud sooviga omada suuremat autot.
Selle A6 eluloole sai uus lehekülg pööratud umbestäpselt selle aasta Juunikuus.


Audi A6 Avant
Mootor: 2.5 TDI 85kw
Kast: automaat
Sild: esivedune
Lisadest siis 2x el aknad, el katuseluuk, el peeglid, kliimaautomaatik, udutuled, juhi istmesoendus, püsikiirusehoidja ja suurt rohkemat midagi polegi.
Praeguseks on minupoolset läbisõitu juba üle 15000, kelladel ilutseb valelik number 276 000km.

Kohe alguses sai ära tehtud:
- nii pihustite kontroll ja reguleerimine (Karla Autos)
- kui ka käidud diagnostikas DIA's (süütenurk oli paigast)
- pärast madaldust käidud ka sillastendis ning vahetatud p.e. rattalaager.


Alla sai ka pandud madaldus, kuna algselt oli ta tõeline maastur. Imelik on aga see, et taguots jäi veidike madalam kui esiots - oli ka eelnevalt nii originaalvedrudega - miks?

Hetkel otsin erinevaid võimalusi kompuutri lisamiseks ning väistemperatuuri näidik on juba olemas, esimesel võimalusel krutin külge.

Hetkel siis aitab ja mõni vaatamisväärsus ka


http://img24.imageshack.us/img24/5947/dsc5067u.jpg
http://img20.imageshack.us/img20/4726/madal.jpg

Ilus ilm oli..

http://img20.imageshack.us/img20/7189/dsc6443ac.jpg

http://img203.imageshack.us/img203/8871/dsc6462ac.jpg


"never crash on understeer, it makes you look like an amateur.."
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 04.11.09 16:43 Tsiteeri


Welcome to the Turbo Diesel club:D

Tegelt mul on suur tahtmine lõpuks see masin ka üle vaadata:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kella4
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.09 17:27 Tsiteeri


Minu pea pöördus vist 180 kraadi seljataha kui sellest masinast kooliminnes mööda kõmpisin :D. Korralik madaldusega C4 on ikka siga ilus minu meelest.

ei tea mis nede C4-dega on et tagaots madalamal. Sama ka siin. Selle vältimiseks panevad paljud ette 5mm madalamad verdud või taha kõrgemad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 04.11.09 17:58 Tsiteeri


"Ilus ilm oli" :D Väga kena masin on jah tegelikult :P Mul sama jama selle madaldusega, et tagumineosa tsipa madalamal kui esimene, kevadel sai H&R-i madalduseseeria alla pistetud, kohati lööb ka ratast logarisse(kui taga 3 inimest on) aga mul rehv kah liiga kõrge profiiliga 225/50 ZR17. Hoia siis seda iludust kaua sedasi, et teistel pead pöörama paneks !


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.09 18:29 Tsiteeri


Ai kurja, see teema kerkis siia nii, et ma ei märganudki :D.
Tore auto, mõnus lont on koguaeg sumpast väljas :D.
Igatahes edu sulle Argo!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
argos
huviline

Avatar


Registreerunud 31.08.07
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.5TDI 96'

postitati 04.11.09 18:43 Tsiteeri


See teebki asja imelikus, et madaldus ongi ees suurem kui taga. Täpsemalt ees -35 ja taga -30mm. Madaldus siis Eibachi toode.
Olen samuti lugenud, et sarnast probleemi esineb siin nii mitmelgi inimesel.
Igatahes tänud.

Nüüd siis nimetaks mõned vidinaid, mida võiks pakkuda kui üle on.
1. Oleks õnnelik avandi tagumise kojamehe "võlli otsakapsli" üle - puudub - riivab hirmsalt silma.
2. Siis kui kellelgi on üle üks ukse kohal asetsev "käepide" -mul on ühel neist riputuskonks ära murtud ja riivab kergelt silma.


"never crash on understeer, it makes you look like an amateur.."
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masinist
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.07
Asukoht: Viljandi- Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: C4 avant quattro 16v, VW rabbit

postitati 04.11.09 19:20 Tsiteeri


Kena ja sile masin sul, aga vedrudega see teema, et enda kulguril on isegi originaalvedrudega esiosa pisut kõrgemal, kui tagumine pool.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 04.11.09 21:05 Tsiteeri


Väga kena pill! Seest ka ehk mõni pilt? Enda masinal ka tagaots madalam eriti kui paak täis on. Keegi mainis, et tahmab kiirendadaes seda tegelt olla ei tohiks. Mul EGR lekkis pärast sulgemist enam pole isetumenevaid peegleid. :D Hoia teda siis hästi. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
argos
huviline

Avatar


Registreerunud 31.08.07
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.5TDI 96'

postitati 10.11.09 11:31 Tsiteeri


Tänan, tänan :). Sisemuse pilte lisan vast varsti.

Nädalavahetusest sai natuke aega näpistatud ning valmis tehtud peeglisoendused foorumis oleva DIY järgi. Tänud kasutajale real1, kes saatis mulle takistustraati.
Tehtud said siis nii, et alla soojusjuhtivuseks alumiiniumteipi. Seepeale keerasin takistustraadi maalriteibi sisse - tundus kõige õhukesem asi, mis elektrit ei juhi. Seepeale uus kiht alumiiniumteipi soojuspeegelduseks ja valmis ta oligi. Ühel peeglil oli juba soendus olemas, ent ei tundunud töötavat. Proovisin aku pealt ja läksid ilusti ühtlaselt soojaks. Pistikud olid peeglis olemas, aga nad vist lõpevad ukse sees ära, sealt edasi ei jõudnud ajanappuse tõttu vedada.

PILT 1
PILT 2

http://img18.imageshack.us/img18/4817/dscn2758m.jpg

Eks näe, kaua see teip seal küljes kinni püsib. Alumiiniumteip tundus küll väga hästi nakkuvana. Ootame külmemaid aegu :)

Külge sai ka kruvitud välistempi näidik. Valmidust minu omal kahjuks ei tundu olevat. Sai välja otsitud kohad, kust väljavõtted teha ning järgmine nädalavahetus loodetavasti jõuab peeglid soojaks saada ning temperatuuri näitama.

Siinkohal küsimus - ega ei ole kellelgi juhtmestikku/pistikuid üle? Huvitaks toosama viiene kollane pistik, saaks lihtsamalt.


"never crash on understeer, it makes you look like an amateur.."
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 10.11.09 13:49 Tsiteeri


Kõik kena aga selliseid kruviühendusi küll auto juures normaalne kasutada ei ole. Need on lühikese ajaga juba roostes seest.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
argos
huviline

Avatar


Registreerunud 31.08.07
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.5TDI 96'

postitati 10.11.09 14:24 Tsiteeri


Okei, eemaldasin oma eelneva jutu. Sain hoopis valesti aru.

No eks me näe, ei oska ka midagi öelda. aga ma ei leidnud mingit muud head varianti takistustraadi ja juhtme ühendamiseks.
On mõtteid?

Lugesin, et joota teda ei saa ja ei hakanud proovima ka.


"never crash on understeer, it makes you look like an amateur.."
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.7% - SQL: 50.3%]