Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi 100 C2 - 1982 - Vanakool (Vastuseid: 124 | Vaatamisi: 21268)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 19.06.10 09:35 Tsiteeri


Väääga kobe. Ma natuke iniseks selle sumpsi püti kallal, aga, maitse asi puhtalt ju :) Värv on super! Ahjaa, piltidelt tundub, et kisendab natuke madalduse järgi? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 19.06.10 09:39 Tsiteeri


Reaalelus näeb see pütt parem välja. Madalduse kohapealt ei oska midagi hetkel öelda, aga põhimõtteliselt on plaanis see ka kunagi ära teha:P Eks aeg näitab:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 19.06.10 17:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Jeerum kui kole velg ja summuti viimane pütt :(
Nagu civic.
Klassikalisele autole sobib klassikaline velg, mitte mingi valge .... eeee ... asi...
Muus osas on head tööd tehtud. :)


Igal omanikul on erinevad maitsed, kui talle meeldib siis nii ka olgu. Ja samas, kui sinu essi teemat lugeda ja pilte vaadata siis minu arust ei sobi sinna need oranzid suunad ja muud asjad, mis sinna sul pandud.

End of OT.

Ja teema kohast ka natuke, väga ilus masin on ja loodan, et see teenib sind veel kaua kaua.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 19.06.10 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrun
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Jeerum kui kole velg ja summuti viimane pütt :(
Nagu civic.
Klassikalisele autole sobib klassikaline velg, mitte mingi valge .... eeee ... asi...
Muus osas on head tööd tehtud. :)


Igal omanikul on erinevad maitsed, kui talle meeldib siis nii ka olgu. Ja samas, kui sinu essi teemat lugeda ja pilte vaadata siis minu arust ei sobi sinna need oranzid suunad ja muud asjad, mis sinna sul pandud.

End of OT.

Ja teema kohast ka natuke, väga ilus masin on ja loodan, et see teenib sind veel kaua kaua.


:D
Loodan sama:P Tänud!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 02.07.10 18:06 Tsiteeri


No täna sa raudselt passisid Selveri ees kuskil kella 19 paiku, Jõhvis :D Valge velg ja tumepunane C2. Number ka sarnane. Ilus auto, midagi pole öelda. Sõitsin sul nina eest suurema valukaga musta C4 Avantiga läbi, Selveri poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 06.07.10 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
No täna sa raudselt passisid Selveri ees kuskil kella 19 paiku, Jõhvis :D Valge velg ja tumepunane C2. Number ka sarnane. Ilus auto, midagi pole öelda. Sõitsin sul nina eest suurema valukaga musta C4 Avantiga läbi, Selveri poole.


Just täpselt nii oligi:D Peale Selkut läks sõit Kauksi:P
Tuld ligi ja öeld tere:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rannooo
huviline

Avatar


Registreerunud 25.01.09
Asukoht: Tartu/Valga
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.10 20:42 Tsiteeri


Mulle meeldib värvilahendus - valged veljed on piisavalt silmatorkavad. Peale selle on värv ilus. Loodan et läheb edasi vaatamata oma kõrgele eale ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 06.07.10 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rannooo
Mulle meeldib värvilahendus - valged veljed on piisavalt silmatorkavad. Peale selle on värv ilus. Loodan et läheb edasi vaatamata oma kõrgele eale ;)


Tänud:P
Järgmine aasta saab 30'ks ja ei anna hetkel veel "nn" vananemismärke:D

Niipalju veel, et eile tõin auto elektrooniku juurest ära ja nüüd lõpuks signa peal:P Kui homme on töökõrvalt aega siis paigaldan ka keskluku mootorid ära:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.07.10 04:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vanakool
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
No täna sa raudselt passisid Selveri ees kuskil kella 19 paiku, Jõhvis :D Valge velg ja tumepunane C2. Number ka sarnane. Ilus auto, midagi pole öelda. Sõitsin sul nina eest suurema valukaga musta C4 Avantiga läbi, Selveri poole.


Just täpselt nii oligi:D Peale Selkut läks sõit Kauksi:P
Tuld ligi ja öeld tere:D



Jõhkralt kiire oli tooõhtu :D naine ootas koju, et grillima hakata- sugulased ja sõbrad olid koos :D Teinekord näen, siis tulen viskan su autole pilgu peale ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 14.07.10 07:01 Tsiteeri


Väga kena auto.
Punkte annaks 12-st võimalikust 10. Värv ja kooslus jne.
Sumpsi kohapealt ei oska selle pildi järgi midagi öelda.
Aga miinus punnid tulevad velgedelt, see on ilus vanakooli velg aga ei sobi sellele autole, C2 kerel on liiga palju nikelliiste ja seega sobiks sinna alla mingi kroomvelg nagu rusikas silmaauku.

Puhtalt minu arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 14.07.10 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Vanakool
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
No täna sa raudselt passisid Selveri ees kuskil kella 19 paiku, Jõhvis :D Valge velg ja tumepunane C2. Number ka sarnane. Ilus auto, midagi pole öelda. Sõitsin sul nina eest suurema valukaga musta C4 Avantiga läbi, Selveri poole.


Just täpselt nii oligi:D Peale Selkut läks sõit Kauksi:P
Tuld ligi ja öeld tere:D



Jõhkralt kiire oli tooõhtu :D naine ootas koju, et grillima hakata- sugulased ja sõbrad olid koos :D Teinekord näen, siis tulen viskan su autole pilgu peale ;)


Teeme nii ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 14.07.10 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: westa
Väga kena auto.
Punkte annaks 12-st võimalikust 10. Värv ja kooslus jne.
Sumpsi kohapealt ei oska selle pildi järgi midagi öelda.
Aga miinus punnid tulevad velgedelt, see on ilus vanakooli velg aga ei sobi sellele autole, C2 kerel on liiga palju nikelliiste ja seega sobiks sinna alla mingi kroomvelg nagu rusikas silmaauku.

Puhtalt minu arvamus.


Tänud:P
Kroomvelgede peale ei mõeld ma isegi siis kui ma selle auto sain:P Aga maitseid on mitmeid:P Kindlasti on ilusamaid velgi, mis C2-hele sobiks aga mulle isiklikult meeldivad sellised:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 21.07.10 16:51 Tsiteeri


Tegin ühe päikeselise pildi ka telefoniga. Kvaliteet pole just kõigeparem:)

http://www.upload.ee/image/698207/Foto0016.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 21.07.10 20:49 Tsiteeri


KRDIMA kena teine ikka:P Ise vaataks, et tiib porine, siis kohe küüriks kah:) Superlux asi ikka:cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 21.07.10 20:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elmut
KRDIMA kena teine ikka:P Ise vaataks, et tiib porine, siis kohe küüriks kah:) Superlux asi ikka:cool:


;)
Auto on puhas ainult siis kui alles pestud:D Järgmine päev on juba paras tolmu/pori kiht peal:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vanapagan
huviline



Registreerunud 06.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Cherokee; Astro;... Ex 200turbo

postitati 22.07.10 16:31 Tsiteeri


Väga ilus auto aga oi kui rõõveedaad veljed seal all on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ermik
huviline



Registreerunud 12.11.09
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.10 19:37 Tsiteeri


Hakkab jälle see velgede jorin peale, las nad olla kui omanikule meeldivad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 22.07.10 20:18 Tsiteeri


Olen ka reaalselt seda masinat näinud ning siis häirisid need veljed veel rohkem, kui pildil. Näevad välja nagu sea seljas sadul. Kui oleksid näiteks mingil 10 a. uuemal Audil all, ei jääks need kellegile silma oma tüüpilise ja igava välimuse poolest, aga selle autoga mõjuvad epic failina. :(
Muidu aga on tegemist ilusa sileda klassikuga, harva kohtab selliseid liikluses. Keretööd kvaliteetselt tehtud ning värv vägagi sobiv valitud, tulevad kerejooned hästi esile. Talviti on kuskil garaa˛is peidus ?
Edu uute velgede otsinguil! :D


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 23.07.10 10:30 Tsiteeri


Niisiis, nagu lubatud, viskasin üksõhtu isiklikult ka silma peal- reaalses elus on see auto veel ilusam kui piltidel. Velgede teema- no sobivad alla sellele autole. Aru ma ei saa sellest kisast siin- kui omanikule meeldib, las olla. Mõni sõidab nt Audiga, millel igast pedemajakad külge riputatud, mõnel on iga nurga peal RS kleeps- see ei ole teie auto, omanik ise teab, mis teeb ju.
Vanakoolile igatahes edu! Ahjaa, salongi valge nahk! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vanapagan
huviline



Registreerunud 06.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Cherokee; Astro;... Ex 200turbo

postitati 23.07.10 15:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Velgede teema- no sobivad alla sellele autole. Aru ma ei saa sellest kisast siin- kui omanikule meeldib, las olla.

Las olla muidugi, ega keegi vast neid sealt alt ära keerama ei lägegi. Rahvas lihtsalt avaldab arvamust, ega kõiki veidrusi ei peagi ju kiitma. Hullused lähevad mööda ja ajaga tuleb aru pähe, pärast omalgi naljakas vaadata mis kunagi tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 24.07.10 11:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vanapagan
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Velgede teema- no sobivad alla sellele autole. Aru ma ei saa sellest kisast siin- kui omanikule meeldib, las olla.

Las olla muidugi, ega keegi vast neid sealt alt ära keerama ei lägegi. Rahvas lihtsalt avaldab arvamust, ega kõiki veidrusi ei peagi ju kiitma. Hullused lähevad mööda ja ajaga tuleb aru pähe, pärast omalgi naljakas vaadata mis kunagi tehtud.


Ma ei nimetaks seda hulluseks ja minuarvates on mul aru peas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vanakool
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C2

postitati 24.07.10 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Olen ka reaalselt seda masinat näinud ning siis häirisid need veljed veel rohkem, kui pildil. Näevad välja nagu sea seljas sadul. Kui oleksid näiteks mingil 10 a. uuemal Audil all, ei jääks need kellegile silma oma tüüpilise ja igava välimuse poolest, aga selle autoga mõjuvad epic failina. :(
Muidu aga on tegemist ilusa sileda klassikuga, harva kohtab selliseid liikluses. Keretööd kvaliteetselt tehtud ning värv vägagi sobiv valitud, tulevad kerejooned hästi esile. Talviti on kuskil garaa˛is peidus ?
Edu uute velgede otsinguil! :D


Talve pole veel uue värviga näinud ja ma arvan, et läheb garaa˛i puhkama küll talveks.:P
Edu vaja, aga mitte uute velgede otsinguks;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 24.07.10 20:03 Tsiteeri


Äkki terve foorum tuleks siia halama, kui koledad veljed ikka. 20 aasta pärast ehk teeb teema autor enesetapu ka veel selle pärast, et veljed valgeks värvis. Kuula inimesed, olge vähe tolerantsemad. Iga asja kohta leitakse virisemist, aga kas seda on välja öelda vaja. Mulle ei meeldi paljude avatar pildid, samuti ei meeldi mulle kollast värvi tuunitud bemuurid, aga ma ei lähe neile seda ütlema, et nad on minu silmis vea teinud. Las iga inimene väljendab end nii, kuis tahab.
Igatahes on tegemist väga ilusa autoga, ja minusilmis on teemaautor väga tubli ettevõtmisega hakkama saanud. Edu sulle ja edu teistele sallivuse edasiarendamisega.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 24.07.10 20:13 Tsiteeri


OT:
Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Iga asja kohta leitakse virisemist, aga kas seda on välja öelda vaja. Mulle ei meeldi paljude avatar pildid, samuti ei meeldi mulle kollast värvi tuunitud bemuurid, aga ma ei lähe neile seda ütlema, et nad on minu silmis vea teinud.


Aga sa tuled ütlema, et nad on valesti teinud, kui nad on oma arvamust avaldanud?
Topeltstandardid?

Vanakool on teinud foorumisse teema oma auto kohta, ma olen enam kui kindel, et ta arvestas sellega, et siin on piisavalt inimesi, kes ütlevad välja mida mõtlevad, mitte ei kaaguta pubekakarjana iga läikima löödud poldi peale kaasa nagu näiteks lastekas, et oh äge, tubli, vägev jne jne jne...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 25.07.10 08:28 Tsiteeri


Aga ühe detaili pärast iriseda nii palju, no ma ei tea. Loomulikult tuleb arvestada negatiivse vastuside saamisega ka, see täiesti õige. Kõik ei saagi olla ühe asja juures üdini hea. Ma usun et me kõik saime aru, et mõni ei seedi seda velge, aga jätaks selle asja nüüd sinnapaika.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.4% - SQL: 35.6%]