Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Omanikult välja petetud Audi 80, 271 AOP (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3808)
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.09 16:20 Tsiteeri
Omanikult välja petetud Audi 80, 271 AOP



Niih, suure tõenäosusega tõmmati kott pähe mu ämmale. Ämm omab Audi 80 B3-e, mida ta vist aastapäevad ei kasuta ning auto seisis Mustamäel Siili kandis, ühel päeval leidis kojamehe vahelt sildi, et keegi soovib autot osta, helistas ja kohale tulidki 2 tüüpi, väidetavalt kaksikud, kes auto eest ulmelise summa pakkusid, klausliga, et ülekanne tehakse firma arvelt aga seda alles täna, kuna ämm vist oli suurest summast nii pimestatud, et kirjutaski ostu-müügi lepingu valmis, kuid omades mingitgi arunatukest lisati sinna klausel, et ümbervormistamine võib toimuda vaid ülekannet tõestava dokumendi alusel. Raha pidi üle tulema täna, kuid ei kippu ega kõppu neist. Kohale tuldi teadmata marki Soome numbrit omava autoga. Nimed mida esitati ja ostu-müügi paberile pandi olid: Sandex Auto OÜ(pole olemas), Janek Mõttus, isikukood: 38507046xxx, vend oli Marek. Mõlemate nimede kohta leiab üht-teist googlest, k.a. isikukoodid.
Number, mis oli lipikul ja mida kasutati oli 56137125 (nüüdseks ei tee piiksu ka)
Auto oli tumesinine Audi 80 B3, 1,6 mootoriga, numbrimärk 271AOP

SR-ist käivad need nimed ka läbi, kuid "mõttetu summa" tõttu.
Auto kuulutatakse homme ärandatuks(kuri tunne, et auto on Soome veetud, veenad väitsid, et sellega nad tegelevadki- ostavad Eestist ja müüvad Soomes edasi)

Info paluks PS-i


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ats666
huviline

Avatar


Registreerunud 25.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3,0 TDI Q

postitati 14.09.09 16:29 Tsiteeri


Mina vaataks kiirelt üle Soomes ilmuva Kuldse börsi ja automüügi portaalid. Äkki leiad sealt juba tuttava auto müügis. Kas kontrollisid ega auto juba Ark-s juba ümber pole kirjutatud? See ost- müük paber võib juba ammu prügikastis olla ja Ark-s on poiste poolt kirjutatud ost-müük paber.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sill
huviline



Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Pann

postitati 14.09.09 16:36 Tsiteeri


Kui Soome viidud, siis arvatavasti laevaga ning laevafirmadel peaks olema ka ülevaade autodest mida nad teenindanud on. Sealt info saamiseks juba omakorda peaks abi saama politsei käest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rauno005
huviline

Avatar


Registreerunud 07.05.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Astra GT,MB E320CDI 07a 150kw

postitati 14.09.09 16:43 Tsiteeri


http://www.nettiauto.com/
Soovitan seda lehte vahetevahel jälgida,ise panen auto numbri kõrvataha,kui soomes silma hakkab annan teada.


www.rollar.eu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.09 16:48 Tsiteeri


On läbi vaadatud, kuid miskit ei ole sealt leidnud. Eks homme saab ametlikke ja mitteametlikke allikaid pidi selle isikukoodi omaniku kohta ühtteist teada. Kuigi see auto polnud, vähemalt minu silmis, suurt miskit väärt, on asi minu jaoks juba põhimõtteline.


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 17.09.09 00:13 Tsiteeri


Hmm, kui ma oleksin paharett ja tahaksin viia auto varuosadeks näiteks Lätti, siis ma tuleks ostjale kah lagedale selle Soome jutuga, et mitte paljastada seda riiki, kuhu ma asju tegelikult viin. Aga kui see Soome teema on kindel, tasuks otsida Soomest mitte autot vaid Audi juppe müüvate tegelaste telefoninumbrit (Soomes vähemalt varem nõuti isikukoodi ka kõnekaardi ostmisel), mis võib omakorda viia ka autoni. Kasvõi helistada läbi paljusid, aktsendiga vastaja peaks ikka ära tundma. Soomes on väga levinud põllurallikad ja jääraja autod, mille kohta ei pea omama sisuliselt mitte ühtegi paberit (neid müüakse palju nt www.huuto.net vahendusel), sel viisil on auto lihtne aastateks kaduma panna, kuna need teedest väljaspool liikuvad autod lõpetavad oma elu reeglina kellegi hoovis rauahunnikus ja hiljem viiakse see suur rauahunnik kuusakoskisse. Sorry kui mu jutt masendab, aga ehk aitab see suunata otsimisele kuluvat energiat natuke paremini. Laevale minnes olid autol tõenäoliselt teised numbrid, aga kõik jääb ju lindile ja leides õige värviga auto peaks ka näod tuvastatavad olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
bjorli
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.08
Asukoht: Tartumaa/Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 17.09.09 09:45 Tsiteeri


Soomes kõnekaarti ostes ei küsita mingit isikukoodi juba pikemat aega see seal ajalugu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.09 13:48 Tsiteeri


Ei mäleta ka mina, et mult oleks isikukoodi küsitud kõnekaardi ostmisel, kuid ega ma palju energiat ei kulutagi, kuna kahju, vähemalt mulle, oli olematu. Pigem ajavad sellised nahhaalid marru.


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 21.10.09 05:44 Tsiteeri


Kas ta selle paberiga arks on käinud ? Ja siis tehku politseisse avaldus. Muusosas väga rumal tegu, kahju. Kui isiku koodid klapivad ja selle taga on konkreetsed isikud, siis peaks politsei nad sipsti kätte saama tegelikkuses.

Tsitaat:
Algselt postitas: alr
Ei mäleta ka mina, et mult oleks isikukoodi küsitud kõnekaardi ostmisel, kuid ega ma palju energiat ei kulutagi, kuna kahju, vähemalt mulle, oli olematu. Pigem ajavad sellised nahhaalid marru.



Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.6% - SQL: 66.4%]