Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: mp3 mängija, aidake valida! (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 3122)
Firehead
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S2 coupe

postitati 02.06.04 13:19 Tsiteeri
mp3 mängija, aidake valida!



Plaanis siis autosse soetada mp3 mängija, eelarve 3500.- ringis. Niipalju kui kommentaare olen lugenud, tundub Pioneer üks viisakamaid olema, hetkel silma jäänud mudel oleks DEH-P3630MP (http://pood.akustika.ee/index.php?CID=155) on see norm. selle raha eest või oskate midagi paremat soovitada?
Ning kas P5000jad on millegi poolest oluliselt paremad kui P3000ga algavad mudelid, mina nagu ei leidnud midagi erilist... Kasutatud pilli vist ei riski osta eriti.. Peaks midagi otsustama aga ei oska:(


Dreams first, needs later
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 02.06.04 14:06 Tsiteeri


clarion DXZ738rmp


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 02.06.04 14:19 Tsiteeri


3 seeria pioneer päris korralik selle hinna eest. Kasutatud maki ostmist ei tasuks siiski välistada. Ajalehekuulutuse peale siiski osta ei soovita, kuid kasutatud makke müüvad poed ka - nad annavad garantii ja samas saad sama raha eest rohkem makki :). Aga no eks see tule ikka ise otsustada. Ise ostsin poest ja kasutatult juba tükk aega tagasi - pole ühtegi paha sõna öelda.


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 02.06.04 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja äss
3 seeria pioneer päris korralik selle hinna eest. Kasutatud maki ostmist ei tasuks siiski välistada. Ajalehekuulutuse peale siiski osta ei soovita, kuid kasutatud makke müüvad poed ka - nad annavad garantii ja samas saad sama raha eest rohkem makki :). Aga no eks see tule ikka ise otsustada. Ise ostsin poest ja kasutatult juba tükk aega tagasi - pole ühtegi paha sõna öelda.


Vaata foorumites ringi, kui tuli taga pole.
Selle raha eest saad PALJU parema asja, kui poest. Hiljuti sattusin poodi ja nägin kuidas üks kodanik just selle 3ser. Pioneeri mp3 ostis ja nutt tuli silmadesse, ennekõike selle hinna eest mis maksis.

Kuid eks Sa ise tead, mis Sulle parim on! :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.06.04 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Firehead
Plaanis siis autosse soetada mp3 mängija, eelarve 3500.- ringis. Niipalju kui kommentaare olen lugenud, tundub Pioneer üks viisakamaid olema, hetkel silma jäänud mudel oleks DEH-P3630MP (http://pood.akustika.ee/index.php?CID=155) on see norm. selle raha eest või oskate midagi paremat soovitada?
Ning kas P5000jad on millegi poolest oluliselt paremad kui P3000ga algavad mudelid, mina nagu ei leidnud midagi erilist... Kasutatud pilli vist ei riski osta eriti.. Peaks midagi otsustama aga ei oska:(
Pigem sealt siis juba see. Pioneeri odavast emmpeekolmekast kindlasti etem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 02.06.04 21:08 Tsiteeri


Olin ka hiljuti sama probleemi vangis. Sai ikka päris palju netis ringi tuhnitud ja erinevate makkide tehnilisi andmeid võrreldud. Mõne firma makkide puhul neid pea võimatu kuskilt kätte saada. Pioneeri jätsin ise kohe mängust välja,sest on paari neist natuke remontida tulnud, Ma ei saa öedla,et nad vastupidavad ei võiks olla aga mulle ei meeldi kuidas nad ehitatud on ja heli tundub mulle ka väga keskpärane... seega soovitaks sulle küll pigem seda 3000 Clarioni,sest sellel tehnilised andmed ja heli peaks ehk ikka üle panasonicu olema (võin ka puusse panna,sest pole konkreetsete mudelite andmeid ise võrrelnud). Ise otsustasin hambad ristis rahakotti vaadates natuke rohkem investeerida ja kohe tulevikule mõeldes vajalike väljunditega makk osta (eraldi line out nii ei esi- kui tagakõlaritele+subfoofrile veel eraldi). Lisaks ma ei näe mingit vajadust igasuguste vilkuvate displayvidinate järele. Mu makil näitab ekraanil ainult vajalikku infi. Lisaks sobib punase taustavalgusega makk audisse ikka ääretult hästi ja seega mina otsustasin Alpine kasuks :-) ja oma otsusega igati rahul!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 03.06.04 11:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Pigem sealt siis juba see. Pioneeri odavast emmpeekolmekast kindlasti etem.


mul oli põhimõtteliselt sama isend, ainult mp52. Ei soovita, kui sellel sama viga mis mp52 - nimelt soojast peast hakkab valima mis plaate mängida ja mida mitte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.06.04 11:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lynx
mul oli põhimõtteliselt sama isend, ainult mp52. Ei soovita, kui sellel sama viga mis mp52 - nimelt soojast peast hakkab valima mis plaate mängida ja mida mitte.
Võibolla oli konkreetse isendi viga? Kuna endal on plaanis Daytona järgmiseks osta, siis olen terve kuhja review'sid läbi närinud ja pole nagu sellist viga silma hakanud.
Pealegi... sa ju sisemist võimu vist ei kasutanud? Siis poleks tohtinud ju väga kuumeneda? Korra mõtlesingi sinu Acapulco't ära osta, kui kuulutuste all nägin, hea vist, et ei ostnud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 03.06.04 16:01 Tsiteeri


aga miks yldse mp3?
korralik makk + mp3 pleier.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 03.06.04 17:06 Tsiteeri


to: Black. Täiesti võimalik, et oli minu konkreetse isendi viga. Kuid samas oli minu, kui see isend kuidagi väga uimane. St. nii plaadi sisselugemine, kuid lugude vahetus.

to: Aza. Et nagu eraldi seisvad asjad? Kas mõttetuks ei kisu? Turul on piisavalt häid HU millel küll puuduvad need time delayd jms. kuid helikvaliteet on tasemel.
Lihtsalt mõned inimesed eelistavad all-in-one asju. Kõik ei püüdlegi ideaalse helipildi poole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 03.06.04 21:22 Tsiteeri


ei ma pakkusin variandi lihtsalt. ei katsugi ainuõigsusele pretendeerida.
minu kogemusel on pleierid palju kiirema lugude loadimisega kui makid. nende mälu on parem, loevad paremini kratsitud plaate.
nende auto mp3 makkidega on yks igavene kepp ytleks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 04.06.04 07:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
ei ma pakkusin variandi lihtsalt. ei katsugi ainuõigsusele pretendeerida.
minu kogemusel on pleierid palju kiirema lugude loadimisega kui makid. nende mälu on parem, loevad paremini kratsitud plaate.
nende auto mp3 makkidega on yks igavene kepp ytleks.


Mul Kenwoodi KDCM4524Y'ga vastupidine kogemus: plaadi sisestamisest mängimiseni ~6 sek', mp3 lugude vahetamine hetkega (id tag tuleb paar seki hiljem), mp3 kerimine (küll ilma hääleta, tavalise plaadi kerimisel teeb häält ka), loeb välja igasuguses seisus plaate, kui värvis auk sees, alles siis kipub hüppama. Lisaks kaustade valimine nime järgi ja üsna tagasihoidlik välimus. Miinuseks ainult üks RCA väljund.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on foorumis

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 04.06.04 10:24 Tsiteeri


Mul ka Kenwoodi KDCM4524Y ja ei kurda.Üle poole aasta olnud ja probleeme pole esinenud.Loeb kenasti kiiresti plaate võrreldes Pioneeriga näiteks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.04 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lynx

mul oli põhimõtteliselt sama isend, ainult mp52. Ei soovita, kui sellel sama viga mis mp52 - nimelt soojast peast hakkab valima mis plaate mängida ja mida mitte.


Mul on Mp53 ...ei saa sugugi väitega nõus olla....

miinus asja juures on see,et seade kuumeneb Jõhkralt kui vol. suht põhjas on..
Tahab saada õhuliikumist siis on ok.
1 plaadi keeras ka kuumus piixu ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 06.06.04 13:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Firehead
Plaanis siis autosse soetada mp3 mängija, eelarve 3500.- ringis. Niipalju kui kommentaare olen lugenud, tundub Pioneer üks viisakamaid olema, hetkel silma jäänud mudel oleks DEH-P3630MP (http://pood.akustika.ee/index.php?CID=155) on see norm. selle raha eest või oskate midagi paremat soovitada?
Ning kas P5000jad on millegi poolest oluliselt paremad kui P3000ga algavad mudelid, mina nagu ei leidnud midagi erilist... Kasutatud pilli vist ei riski osta eriti.. Peaks midagi otsustama aga ei oska:(

Võrus Semu kaubamajas olevas kodumasinate poes maksab deh 3630 Mp 2890 eeku ja võimalik ka järelmaks, poe kohalik ka (mitte ego ega magnet) ja valida saab (sai) ka kahe erineva värvi vahel, aga muidugi eelmine nädal küsis Tartus raadil autoturul üks tüüp kellel pagasss makke täis oli sellise maki eest 3600 eeku, ja makk suht räsitud ja ilma dokustaatideta oli :cool: euroopa liit ajab hinnad üless


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.06.04 02:14 Tsiteeri


Nii, lõpuks siis vahetaski MP53 blaukar minu autos viimased pool aastat pesitsenud Sony CDX-L550X'i välja. Soundi vahe on muljetavaldav. Koostekvaliteet on parim, mis mu autodest on kunagi läbi käinud. Nupud käivad pehmelt ja paneel ei logise nuppe näppides. :) Tuuner on väga hea ja plaadipoolega pole ka probleeme. Ostma minnes panin ühele ilgelt vanale ja kapriissele CD-RW plaadile peotäie eriveva bitrate'iga MP3-sid nii kaustadena kui ka ilma ja kõik loeti piisavalt kiiresti ja probleemitult välja. Ja mis parim - toon maki ööseks tuppa ning hommikul pole mingit uuesti tuunimist - kõik tuuneri mälupesad ning soundiasetused on täpselt nii, nagu õhtul jäid. Makki tagantpoolt vaadates tundub, et kõik pistikud oleks nagu loodud selleks, et teda saaks sahtlisse käima panna ja sahtel mul järgmise asjana plaanis ongi.

Nii et julgen soovitada küll, ise ilmselt olen päris tükk aega nüüd rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Firehead
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S2 coupe

postitati 10.06.04 08:40 Tsiteeri


Niih, olen nüüd veidi uurimistööd teinud, aga kuna pooled lühendid on mulle endiselt arusaamatud :( siis keegi võiks mulle lihtsalt ära seletada mis ma sellest Blaupunkti Daytona MP53-st rohkem saan kui ülalmainitud Pioneer DEH-P3630MP-st? Piinlik küsimus aga, Blaupunkti kohta hulka pikem kirjeldus nagu, on ta tõesti niipalju parem või on Pioneeri kohta jutt lihtsalt lühem? Kui nüüd nii kaugemasse tulevikku vaadata, kui plaanis lisada võim, woofer jm korralikum stereo autosse ehitada, äkki tasuks osta kohe SEE isend: Alpine CDE-9827RR http://alpine.ee/prod.php?cat=2&prod=160. Või ei erine mainitud Alpine oluliselt eelmistest ja vaja läheks ilmselt kuskil ~9000.- EEK maksvat isendit nagunii??


Dreams first, needs later
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Firehead
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S2 coupe

postitati 10.06.04 09:05 Tsiteeri


On kellegi kogemust kas selle Alpine puhul see Bass Engine kah mingi kõrvaga tuntava tulemuse annab või on see niisama rohkem sõnakõlks seal? Muidu isegi ostaks vist selle Pioneeri ära aga veic murelikuks teeb see et olen nagu veel kuskilt kuulnud et Pioneerid mõnevõrra kesise soundiga on. Aga eks see soud sõltub väga palju ka kõllidest ja paigaldusest ning sellest kas on võim vahel või mitte...


Dreams first, needs later
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 10.06.04 13:06 Tsiteeri


Just paigaldasin sõbrale Clarion 548 mp3-ga... Tulemus SUUREPÄRANE!!! Isegi LIIIIGA hea et sierrasse panna....


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.5% - SQL: 35.5%]