Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: "Välised" DSP-d ja ekvalaiserid (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 2932)
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.04 23:36 Tsiteeri
"Välised" DSP-d ja ekvalaiserid



Kas tänapäeval sellisied DSP uniteid ning ekvalaisereid toodetakse millel oleks rca/din In ja Out ...saaks kasutada suvalise pre ampi omava headiga??
--------------------------------------------------------------------------------------
Kunagi (1995/96) oli Jvc-l mudelid
Ks-dp100 =DSP
Ks-es100 =ekva

ks-es 100 asendati hiljem 200 mudeliga,põhimõte sama
http://www.jvc.com/images/zoom/ks-es200_zoom.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 26.05.04 09:31 Tsiteeri


On vist olemas küll, kuid ei ole ma nende kohta midagi head kuulnud, selline universaalne saast pidavat vist rohkem olema. Efekti annavad ikkagi brändikohased asjad, näiteks Pioneeril on hetkel tootmises mingi 5.1 vms väline protsessor multimeediaautosse ja helifriikidele DEX P1+DEQ P9 on päris asine komplekt. Enda tehnikaga ka pigemini rahul, selline odavaim lahendus dsp funktsioonide saamiseks. Milline on täpsem otstarve?

5.1

DEQ

Juht

BR,
Krahv


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.04 22:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Krahv
On vist olemas küll, kuid ei ole ma nende kohta midagi head kuulnud, selline universaalne saast pidavat vist rohkem olema. Efekti annavad ikkagi brändikohased asjad, näiteks Pioneeril on hetkel tootmises mingi 5.1 vms väline protsessor multimeediaautosse ja helifriikidele DEX P1+DEQ P9 on päris asine komplekt. Enda tehnikaga ka pigemini rahul, selline odavaim lahendus dsp funktsioonide saamiseks. Milline on täpsem otstarve?



BR,
Krahv


Täpsem otstarve oleks kasutada Blaukari Mp3 headi +väline Dsp...

Need Pioneeri tooted on kindlasti tasemel ..
Aga disain :o:o:o
No mitte ei meeldi mulle sellised asjandused..

Inc@oldschool man
Hea meelega kasutaks headiks ntx panasonic CQ F66 või CQ F66 :cool: ja DSP-ks Ks-dp100 ,lisaks topiks veel nende vahele Ks-es100

Lihtsalt pole neid rohkem Kuskilt võtta....
Ei hakka teise auto pealt maha rebima kah

Life sucks ...ilusaid asju enam ei ole saada :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.04 22:48 Tsiteeri


What about

DEQ-7600


http://www.pioneerelectronics.com/pio/pe/vgn/images/portal/cit_3442/32879Deq-7600.jpg

Või
DEQ-9200

http://www.pioneerelectronics.com/pio/pe/vgn/images/portal/cit_3442/35804Deq-9200.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 27.05.04 10:02 Tsiteeri


Hmm, selle 7600 kohta ei tea mitte halligi, piisavalt vana mudel on. 9200 peaks jah olema sellline kus saab sisendina rcd-d sisse tuua ja siis timmida vastavalt vajdusele, arvestatav asjapulk. Miinuseks pean seda, et ta on terve din mõõt, st vajalik ju 2 juhtseadme pesa. hide-away unitid selles suhtes paremad, et mahutad kuhu parasjagu sobib, juhtimine käib läbi juhtseadme. No ja mis dex P9 välimusel viga on, just parasjagu oldskuul, rohkem kui dex 99 mumeelest. Tänapäevased trenditarbijale suunitletud tooted muidugi jah, jäägu minust...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 27.05.04 13:53 Tsiteeri


deq-9200 suurim viga on 0.5v väljund. muust pole enam mõtet rääkidagi.

inc13: sa tahad dspd sellepärast, et sul oleks dsp või tahad temast midagi saada?

krahv: dex-p9(r) + deq-p9 tahtsid öelda? dex-p1r on sisseehitatud dsp-ga, misiganes dsp all ka ei mõelda :D
oman nimelt viimast.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.04 22:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
deq-9200 suurim viga on 0.5v väljund. muust pole enam mõtet rääkidagi.

inc13: sa tahad dspd sellepärast, et sul oleks dsp või tahad temast midagi saada?

krahv: dex-p9(r) + deq-p9 tahtsid öelda? dex-p1r on sisseehitatud dsp-ga, misiganes dsp all ka ei mõelda :D
oman nimelt viimast.


Selleks mingi asi niisama lihtsalt oleks ...ma ei taha küll raha välja käia

Miks Väline DSP?
1)Saaks kasutada olemasolevat Mp3 headi millega ma päris rahul olen(sound,disain,jne)

2)Mulle ei meeldi nende DSP-ga headidi disain mida näinud olen

3)Ei tea ketkel ühtegi Mp3 toega DSP headi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 27.05.04 22:50 Tsiteeri


No DSP on sammuke ühes suunas, mp3 jälle teises...kõike korraga päris lõplikult eisaa, kuskilt tuleb teha kompromiss.

Aza, sry jah, esimeses postis vale, jutt ikka pidevalt dex P9 meil siis euroopa mandril ;) Aga aza räägi, kuidas sul raadio siis toimib, jaamale saad ikka pihta? (/me pole viitsin seda kühvlit täpselt uurida) Meil nad pihta saadeski on nagu on...

PS, inc 13, sa küll esitasid küsimuse endale aga vastust nagu ei andnud: milleks ikkagi üldse DSP?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 28.05.04 07:08 Tsiteeri


krahv: euroopas on dex-p9r, usas dex-p9. emba kumba oleks hetkel võimalik saada 23k koos deq-p9 aga.
raadiot kuulata ei taha enam! ja ma pole esimene:D ega jää ka viimaseks. aga muidu automaatselt ta 99.00 ei leia. käsitsi 88.9 peal aga mängib mis myhiseb, oleneb antennist ka.

inc13: ikkagi jääb arusaamatuks, mida sa dspst tahad? mp3 ja dsp yldiselt kokku ei käi, kuigi mine sa tea.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 28.05.04 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
krahv: euroopas on dex-p9r, usas dex-p9. emba kumba oleks hetkel võimalik saada 23k koos deq-p9 aga.
raadiot kuulata ei taha enam! ja ma pole esimene:D ega jää ka viimaseks. aga muidu automaatselt ta 99.00 ei leia. käsitsi 88.9 peal aga mängib mis myhiseb, oleneb antennist ka.


No on,,,irw, ma kusjuures sellist nüanssi ei teadnudki, kuigi R nimetaja lõpus ei tundu siinkohal loogilisena...aga sul võib õigus olla. Ilma dsp unitita jällegist jah, väärtust nagu ei oma.

No kui mühiseb siis on ju jama :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 29.05.04 12:00 Tsiteeri


:d mängib täiesti kannatavat heli, aga usu mind, kui sul on premier autos, siis raadiot ei taha:)

no mul on õigus:

p1r on usa
p99r euroopa

p9 on usa
p9r on euroopa
ise vaatasin karbi pealt

eelnevate vahe siis vastavalt usa oma paaritud sagedused, euroopa variant mängib nö kodumaiselt. yldiselt suurt vahet mina neis ei leia, kuna ei kumbagi raadio pärast ei soetata.

ilma dez-p9 -ta tõsi pole p9(r)-iga mitte õhkagi teha peale selle, et saab öelda, et mul on premier:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.04 23:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA


inc13: ikkagi jääb arusaamatuks, mida sa dspst tahad? mp3 ja dsp yldiselt kokku ei käi, kuigi mine sa tea.


Mul oli kunagi ks-dp 100...
Tollel on 4 presetiga "kajaefektid"
(concert,live,church,stadium) ,ning võimalus ka käsitsi sättida delay pikkust,jne

Delay on se mida tarvis on ..

Mida head siis ühelt tänapäevselt DSP-lt veel tahta on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 05.06.04 10:15 Tsiteeri


inc: siin on nyyd kysimus hoopis lähenemises, meeldimises, lõpptulemuses, ketis jne jne. yhtne tervik on oluline. niikaua kui sa ei avalda kogu oma systeemi ei saa keegi miskit öelda ega soovitada. soovitada naguinii sellist asja ei saa. pealegi kui sa tahad delaydega protsessingut, siis sa ei kysiks seda foorumis, sest sa teaksid, et siit vastust ei saa.

kajaefektid - minu arvates rikub muusikat. täiesti kellade vilede stiilis protsessing dsp-s.
delayde arutuseni ma avalikult ei taha minna. mõni äkki võtab jahumist puhta kulla pähe. seda võime kuskil ircus või msnis teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 05.06.04 11:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
. niikaua kui sa ei avalda kogu oma systeemi ei saa keegi miskit öelda ega soovitada. soovitada naguinii sellist asja ei saa. pealegi kui sa tahad delaydega protsessingut, siis sa ei kysiks seda foorumis, sest sa teaksid, et siit vastust ei saa.


Süsteem ise saaks olema
Head:Blaupunkt Daytona Mp53 (2 kanaliga output/rca)
--->DSP(2rca in/4out) --->2x 2 kanaliga võimendid ---> Esimesed kõlarid passiiv krossidega jagatud 3-ks
1)tweeterid
2)midrange
3)mid bass (thunder mtx 2000)

Tagumised samamoodi jagatud

Esimesed tweeterid ja midrange on paigutatud armatuur,mid bass on esi ustes,tagumised kõlarid on taga ustes

Tweeterite ja midrange kohta hetkel infi ei oska anda (ei mäleta peast)

Hetkel toimiv süsteem on headunit--> speakers

Efektide kohapealt vaidlust ei arenda ...mis kellegile meeldib......
Arvutis on mul selleks tabeks SB live 5.1..... tahaks autosse midagi analoogset


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 05.06.04 13:32 Tsiteeri


mina valiks dex-p99r ja välise mp3 ka.
keeraks ta standart mode. kuigi minu nägemus asjast ei ole selline.

aga ega siis muud teed pole kui deq-9200 laadsed prosed.

tahaks hirmsasti sind tagakõlaritest loobuma veenda, aga seekord loobun mina.

kuradi tore on, et inimesed yritavad midagigi:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
inc13
huviline



Registreerunud 19.11.06
Kasutaja on eemal


postitati 05.06.04 13:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA


aga ega siis muud teed pole kui deq-9200 laadsed prosed.

tahaks hirmsasti sind tagakõlaritest loobuma veenda, aga seekord loobun mina.


Nojah ......jälle alguses tagasi ...:P :D

Mis point oleks loobuda tagumistest kõlaritest ?

üldiselt süsteemi ülesehitus teises autos on

Head:CQ f60->Ks-Es100(EQ) ->Ks-Dp100(Dsp)-> võimendid -> kõlarid

Fakt on muidugi see,et Audis ei ole kuskile panna 3 din mõõdus asja...
seega sellist kamarajura sissa ehitada ei saa :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 07.06.04 08:18 Tsiteeri


kuuled kord ilma tagakõlariteta autot, kus tagakõllide aur on pandud ette, siis saad aru;)

aga yks pisike moment - kas stereoheli on 2 või 4 kanali ga salvestatud? kas live kontserdil on ansambel sinu ees laval või peegeldatud ka selja taha 2 kanali näol?

kuula toas musa ja siis uuesti autos 4 kanaliga ja siis toas ja jälle autos. see puder, mis tagakõlarid tekitavad, ajab sind suht kähku oksele.

minu isiklik arvamus!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Krahv
huviline



Registreerunud 11.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Maserati 4200GT

postitati 08.06.04 09:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja inc13

Efektide kohapealt vaidlust ei arenda ...mis kellegile meeldib......
Arvutis on mul selleks tabeks SB live 5.1..... tahaks autosse midagi analoogset


No selge, siis ikka jääb ju minu esimeses postis antud esimene link! Tagakõlar välistamatu! Tähendab, alustame nüüd sellest, mida vaja, siga ja kägu ristata ikka ei saa. Mingi hetk on mp3 prioorne (pakitud formaat), siis tahaks nagu tõsisemat kvaliteeti helipildi näol (DSP) ja takkatipuks 5.1 (filme on muidugi ka tore autos vaadata)!? :o

Parimad tervised!
-Krahv


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.5% - SQL: 34.5%]