Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: tagumine aknalaud (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2024)
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 19.05.04 16:01 Tsiteeri
tagumine aknalaud



Selline küsimus oleks, et äkki keegi oskab ütelda mida panna tagumise aknalauale peale (mingi õhuke kuid tugev materjal) mis kannataks aknalaua kinnitamist poltidega. Loodane, et saate aru mida ma ütelda tahtsin. Ette tänades!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 20.05.04 08:23 Tsiteeri


kuskil google vahendusel nähtud mingit kit'i ja hind ei old väga soolane (s.t. pakuti vist uut ja tugevamat aknalauda eeldusel et sinna mingid kõlardi jms pannakse)

T.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 20.05.04 15:28 Tsiteeri


kõige parem soovitus on et tee ise... mul võttis umbes päeva...paksust kihilisest vineerist saed sablooni järgi välja, sobitad, lihvid, paigutad ca korda viis... pva ja triikrauaga ilus riie peale, vops sisse ja parem kui varem... tugev, kannatab kõlle ja veel teab mida , mul see seal nii kinni sees et varas isegi parema tahtmise korral seda sealt ise kätte ei saa... rahakulu=ainult kattematerjal (oleneb kui kvaliteetset tahad, mul maksis vist 270 eeku meeter) ja kui tahad ilusaid kõlariauke oleks ka soovitav tikksae mehele 25 visata ;)


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 20.05.04 17:07 Tsiteeri


Olen teinud sellise asja 22mm saepuru plaadist ja katnud kõlari riidega ,ning jäi väga viisakas (autoks oli audi 90) ja kui aus olla siis vargapoisil läheb selle kätte saamiseks küll tublisti tahtmist vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 20.05.04 18:11 Tsiteeri


Aga kui seda ise mingist saepuru plaadist tegema hakata siis peab talle ju alla külge mingid sooned ka sisse tegema või ei pea. Kas ta muidu ei tõuse liiga ülesse võrreldes originaaliga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 20.05.04 18:23 Tsiteeri


üks variant on et lõigata ära need orig. plekist kõrgenused ja saab panna täitsa otse ja ei tõuse kõrgemale kui originaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 21.05.04 10:40 Tsiteeri


Jah, mina näiteks kakkusin vana aknalaua ära ja painutasin painutasin allapoole need kõrgendused...ja siis uue panin no millimeetri pealt sinna sisse, natukene jääb pingesse, aga pärast saad pagasiist läbi kõlari aukude painutada veel allapoole seda orginaalplekki et ilusati jääks...väga kena jääb...kui soovid kaeda siis võib kokku saada kuskil korraks


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 21.05.04 21:39 Tsiteeri


Aga äkki leidub klubis kedagi kes viitib seda teha, kellelgi kellel on kogemusi? Autoks siis 80 b4. Kui leidub tegijaid siis sooviks umbkaudet hinda teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.04 22:37 Tsiteeri


Mina nt enda omale ei mõtelnud välja kuda asja sisse saada ühes tükis... sest kõige viimastest aknapostidest edasi läheb asi natuke laiemaks... ja siis jääb sinna lihtsalt tühi koht kui need välja lõigata.
Omal sees seal hetkel miski 22mm puitlaastplaat ja kahes tükis. Sai ka suht pikalt asjaga mässatud et ligikaudnegi täpsus saada. Siis sai asi peale visatud ja altpoolt kruvidega kõik kinni lastud, et plekk jääks ka ilusti pinge alla. Riie peale ja väga ilus on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 24.05.04 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja priitpoiss
üks variant on et lõigata ära need orig. plekist kõrgenused ja saab panna täitsa otse ja ei tõuse kõrgemale kui originaal.




ma küll ei leia et see õige tegevus oleks et hakata tugevdusi ära lõikama

see ikka pandud sinna selle pärast et keret toetada IMO

aga mul ükskõik:D

kui ükskord kuskil mõrasid nägema hakkad siis tead mis valesti tegid:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 24.05.04 17:40 Tsiteeri


Ega ma ei plaaninudki seda ära lõikama hakata, peab ikka miskit muud moodi selle tehtud saama, eks ma uurin ja mõtlen edasi, igasugused ettepanekud teretulnud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 24.05.04 19:27 Tsiteeri


Ranz`i lahendus vast kõige mõttekam

a-aga eks sa pead ise ka uurima kuda teisiti veel võimalik:)

ja kui mingi uue lahenduse leidsid siis anna ikka meile ka teada;)

ainult jõudu soovin, ehitamisel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.3% - SQL: 49.7%]