Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Jama kindlustusega... (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2427)
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.03 23:40 Tsiteeri
Jama kindlustusega...



Probleem järgmine: Sellest aastast pidi mul riskigrupp kukkuma. Läksin kindlustust tegema ja avastasin, et ikke sama. Hakkasin siis õiendama, et milles teema. Vennike teadis rääkida kui ostad uue auto siis see peab olema sinu nimel terve kalendri aasta ja alles siis läheb alla, et nagu jääb yx aasta vahele. Minuarust peax kukkuma siis kui sul on tehtud 0,5 aastat kindlustust selle kindlustuse aasta jooksul or something... Eelmisel autol oli see aasta 8 kuud kindlustust ja Coupe kirjutasin enda nimele novembris. Kui Coupe enda nimele registreerisin ja kindlustust ymber tegin, ytles kindlustuse tyyp, ärgu ma pikemaks tehku kuna järmine aasta mul pidi riskig. kukkuma.
On keegi kuulnud sellest midagi??? Eriti haige systeem, näit. Kui ma vahetaks aastas korra autot siis sõidaks elu lõpuni mingi 120-se riskigrupiga :o :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.02.03 08:25 Tsiteeri


Olen ka kokku puutunud selle probleemiga, tegelikult ei saa ju eriti keegi aru mismoodi see haige süsteem täpselt toimib. Vahepeal oli nii, et kui autu on aasta jooksul vähemalt kuus kuud kindlustatud siis grupp kukub. Kuid praegu, nigu mullegi viimane kord seletati peab ilmtingimata omama eluaeg vaid üht autut.
Veel üks soovitus-olen tähele pannud, et kõige soodsam on kindlustada Ingeses, ma ei tea küll kuidas nad kahjude käsitlemisse suhtuvad, kuid kindlustuse hinnad on neil küll olnud koguaeg madalaimad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 06.02.03 08:30 Tsiteeri


Praeguse süsteemi järgi peaks olema nii - kui ühe omaniku nimele kirjutatakse üle 1 auto siis sellel ongi riskigrupp (alguses) 120
Inges on tõesti kõige odavam, eriti kui teed lühikeseks ajaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.03 09:09 Tsiteeri


To Fox: Aga minu nimel on präegu ainult Coupe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 06.02.03 09:47 Tsiteeri


Helista If Eesti kindlustusse. Seal räägiti mulle sõbralikult ja viisakalt ära mismoodi asi toimib.
Jutt on pikk ja põhjalik, sellepärast ei viici ma seda trükkima hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.02.03 11:14 Tsiteeri


Viisakalt ja põhjalikult räägivad nad kõik. Aga see süsteem on lihtsalt nii tobedalt tehtud, et tavainimesel ei ole sellest võimalik aru saada. Nagu näiteks seegi, et kui avarii teha, siis ei vastuta mitte see kes avarii teeb vaid autu omanik?!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 06.02.03 11:32 Tsiteeri


systeem tegelt suht lihtne, aga kliendile mitte soodene kes vähegi blondiin on.. pisike näide:
nii kui sul tehtud kindlustus aasta n: 28 dets...2001 ja lõpeb28 dets, 2002.. et risigrup 120.. siis et su grup langes pead sa järgmise aasta numbri sees uue kindlustuse tegem.. mina tegin nii... et pärast seda 28.dets. tegin 10 päevase.. mis oli ka 120 koodiga... ja siis kui tegin 2003 aastal uue 12 kuulise kindlustuse oli siis juba 110 riskigrupiga:) igati kliendi vastane süsteem...! aga tere tulemast eestivabariik:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vadim
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8T, Volvo XC90, Volvo S80, Mercedes Benz 190 2,3 Mercedes Benz 190 2,6

postitati 06.02.03 11:34 Tsiteeri


vastutama peaks ikka see kes sõitis, aga samas ise olen süüdi kui teisele auto annan ja ta sellega avarii teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 10.03.03 12:31 Tsiteeri


Hea uudis autoomanikele, kes soovivad omale veel ühe kallima muretseda:

tuttav ostis teise auto omale ja kindlustusklass jäi sama madal, kui oli esimesel auto (0,4).


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 10.03.03 15:43 Tsiteeri


audi-ässal õige jutt.plekkisin veel mitu kuud enne kui riskigruppi alandati.nimelt meil on kindlustus periood aga neil kindlustus aasta:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 1,8T 110 kW

postitati 10.03.03 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja fox
Praeguse süsteemi järgi peaks olema nii - kui ühe omaniku nimele kirjutatakse üle 1 auto siis sellel ongi riskigrupp (alguses) 120


See kindlustuse värk on üks segane asi, sest minul on olnud 6 sõidukit. Nendest 3 on hetkel veel minu nimel, kuid mu riskigrupp langes selleaasta alguses kõige madalamale ehk 40%-ni. Seega ei peaks autode arv omaniku kohta riskigruppi mõjutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.03 00:41 Tsiteeri


Niisiis miskist kindlustusest räägiti mulle nii seda asja. Kui nt ostad auto enne 1 aprilli ja kindlustad enne seda päeva siis järgmisest aasta numbrist koifitsent kukub, kui peale 1st siis alles ülejärgmine aasta number. Et auto peab olema kindlustatud enne oktoobri kuud vähemalt 180 päeva... kudagi nii oli see asi. Milleks oktoober, ei osanud isegi see kindlustaja mulle öelda... lihtsalt pandi nii ja kõik :( kahtlane igatahel küll jah...
Et mul nüüd ka asi nii, et autot ostes tegin kindlustuse 6-eks kuuks, see on siis alates märtsist kuni augusti lõpuni... siis augustis teen vaid neljaks kuuks, sest uuest aastast ju koifitsent madalam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Piret
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.02
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 4,2; Audi Coupe Quattro, vette 96 ja üks tsikkel :)

postitati 11.03.03 09:06 Tsiteeri


audi-äss: kuidas kindlustus sai 120 pealt 110-ni kukkuda? Kindlustuse riskigrupp langeb 20 alati. Seega aastas kukub nt 120ne pealt 100ni...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Antzzz
huviline



Registreerunud 02.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: normull

postitati 11.03.03 09:17 Tsiteeri


õigust räägid Piret :) äss on ise üks paras blondiin :D irw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 11.03.03 09:28 Tsiteeri


mina sain jällegi nii aru, et kui kindlustad perioodil 1.okt -1okt(järgmine aasta) minimaalselt 6 kuud, siis järgmisel perioodil riskigrupp langeb. Nt kui teed septembris kindlustuse 6ks kuuks ja siis veel 2korda 3kuud, siis sul riskigrupp ei langegi. Teisisõnu kindlustuse algus peab olema peale 1 okt. ja perioodi okt-okt sisse peab mahtuma min 6 kuud , kindlustusaega, siis langeb.
Parandage, kui ma eksin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.5% - SQL: 43.5%]