Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Automaatne tulede lülitus Audi A6 C5 DRL (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 16059)
Allroader
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.07
Asukoht: Laulasmaa
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 2.5 TDI; TT 1.8T

postitati 15.05.09 19:11 Tsiteeri
Automaatne tulede lülitus Audi A6 C5 DRL



Mis moodi toimib C5 kerega autodel automaatne tulede lülitus? Kas see on juba kuidagi lülitisse sisse ehitatud või on süütest otse tuledele toide peale veetud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mclx
huviline



Registreerunud 04.10.05
Asukoht: stabiilselt Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Quattro

postitati 16.05.09 07:37 Tsiteeri


C5 peaks veel olema süüde sisse lülitades, et tuledelülitil eraldi funktsiooni ei ole. Tavaline relee ja 3 dioodi süsteem peaks sel veel olema, ma arvan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Allroader
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.07
Asukoht: Laulasmaa
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 2.5 TDI; TT 1.8T

postitati 16.05.09 07:51 Tsiteeri


Et siis läheb süütest otse toide tuledele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mclx
huviline



Registreerunud 04.10.05
Asukoht: stabiilselt Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Quattro

postitati 16.05.09 08:49 Tsiteeri


Põhimõtteliselt võib nii öelda küll jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 16.05.09 08:59 Tsiteeri


Mina tean küll, et tuledelüliti on erinev. Canadas on kohustuslik päevatuled, ja siis osadel USA versioonidel ongi teistsugune tuledelüliti. Asja saab muidugi lihtsamalt ka lahendada väikse kaablijupi abil. Kui huvi võin materjalid välja otsida kuskilt.

EDIT: Komistasin otsides sellise asja otsa:
http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=227460

Kui sul kaabel olemas siis tasub proovida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
marxis
huviline



Registreerunud 23.09.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 16.05.09 09:25 Tsiteeri


Mina leidsin kunagi ka Eestist toreda asja: http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/960-586/sidelight-automatic-switch-pt31-51*30a-+-3*10a


oooo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mclx
huviline



Registreerunud 04.10.05
Asukoht: stabiilselt Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Quattro

postitati 16.05.09 13:12 Tsiteeri


Võib-olla on tõesti erinev, lähtusin B5 facelift passatist kuna sellega rohkem kogemusi, C5 läheb ka selle aastakäigu sisse enamvähem, aga noh Audi on alati Vw'st peajagu eespool olnud, niiet ei vaidle vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 16.05.09 13:25 Tsiteeri


No ma pead ei anna, kunagi uurisin seda siis lugesin aga ei leia hetkel üles seda.

Ma soovitan teemaalgatajal proovida kaabliga, kas muutub või mitte. Siis võib edasi vaadata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Allroader
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.07
Asukoht: Laulasmaa
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 2.5 TDI; TT 1.8T

postitati 16.05.09 21:24 Tsiteeri


Mul ei ole vaja seda automaatset lülitust vaid tahaks selle ära likvideerida, sest mul ise pandus Xenonid. Ja kui auto käima paned ja tuled automaatsel resiimil on siis hakkavad Xenonid vilkuma vahest ja siis peab tulede lülitit keerama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 17.05.09 01:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Allroader
Mul ei ole vaja seda automaatset lülitust vaid tahaks selle ära likvideerida, sest mul ise pandus Xenonid. Ja kui auto käima paned ja tuled automaatsel resiimil on siis hakkavad Xenonid vilkuma vahest ja siis peab tulede lülitit keerama.


Vaevlesin täpselt sama probleemi käes. Mul hakkas parem pool vilkuma tavaliselt. Nüüd on mul selline olukord, et kui süüte sisse keeran lähevad kohe kabariidid põlema, ja täistuled siis kui keeran lülitist peale. Ma täpselt eitea kuidas see saavutatud on, kas on tulelülitis midagi tehtud vms, igatahes taufis seda tehti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
reino11
huviline



Registreerunud 15.10.06
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 17.05.09 10:07 Tsiteeri


A6 ja Passati kuni u2004 on tulede lülitil vaba klemm TFL mis on ära kasutatud tulede automaatseks lülitamiseks.
Tulede lüliti välja võtta peaks see ühendus kohe näha olema, releed seal tavaliselt pole, ainult 3 dioodi läbi millede on vool sillatud tulede klemmidele.
Alates 2001a A4jast ja 2003a A8st on võimalik ühtteist arvutiga seadistada (oleneb varustusest)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Allroader
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.07
Asukoht: Laulasmaa
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 2.5 TDI; TT 1.8T

postitati 17.05.09 19:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reino11
A6 ja Passati kuni u2004 on tulede lülitil vaba klemm TFL mis on ära kasutatud tulede automaatseks lülitamiseks.
Tulede lüliti välja võtta peaks see ühendus kohe näha olema, releed seal tavaliselt pole, ainult 3 dioodi läbi millede on vool sillatud tulede klemmidele.
Alates 2001a A4jast ja 2003a A8st on võimalik ühtteist arvutiga seadistada (oleneb varustusest)


Tänud, homme uurin asja ja likvideerin selle kui see ni lihtne on:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a90q20v
huviline



Registreerunud 15.04.04
Asukoht: Viru
Kasutaja on eemal

Auto: zil157

postitati 05.05.10 10:32 Tsiteeri


2006-2007a A6 vaja tulede automaatikat. Kas sellel saab selle arvutiga aktiveerides tööle või vaja lisa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juuser
huviline



Registreerunud 20.07.10
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI Quattro 2006

postitati 24.07.10 08:20 Tsiteeri


Mind huvitaks ka kas 2006a C6-l saaks päevatulede automaatse lülituse tarkvara muudatusega.


Audi A6 3,0 TDI Quattro 2006
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reino11
huviline



Registreerunud 15.10.06
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.10 20:20 Tsiteeri


2006a C6l on tavaliselt tuledelülitil AUTO asend milles tuled peaks toimima automaatselt, oleneb jällegi varustus tasemest, ühtteist saab ikka arvutiga seadistada, mida täpselt seadistada saab näeb juba siis kui arvuti küljes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.10 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reino11
A6 ja Passati kuni u2004 on tulede lülitil vaba klemm TFL mis on ära kasutatud tulede automaatseks lülitamiseks.
Tulede lüliti välja võtta peaks see ühendus kohe näha olema, releed seal tavaliselt pole, ainult 3 dioodi läbi millede on vool sillatud tulede klemmidele.
Alates 2001a A4jast ja 2003a A8st on võimalik ühtteist arvutiga seadistada (oleneb varustusest)


Kas oskab keegi aidata, kuidas C5-l TFL klemmi juhtmed ühendada, kui soovin, et lähituled autot käivitades automaatselt tööle läheksid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 28.10.10 15:10 Tsiteeri


Ma lükkan igatahes oma autole kaabli järgi ,vaatan mis teha annab. Kui üldse 98 aasta c5 -le annab seda süsteemi tööle saada.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.10.10 17:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Ma lükkan igatahes oma autole kaabli järgi ,vaatan mis teha annab. Kui üldse 98 aasta c5 -le annab seda süsteemi tööle saada.


Mitte midagi ei anna teha. Saad endale ainult piuksuva auto (koodi keskmiseks numbriks 3 e. Canada) , kui ukse lahti teed. Nagu USA-katel.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 28.10.10 17:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Ma lükkan igatahes oma autole kaabli järgi ,vaatan mis teha annab. Kui üldse 98 aasta c5 -le annab seda süsteemi tööle saada.


Mitte midagi ei anna teha. Saad endale ainult piuksuva auto (koodi keskmiseks numbriks 3 e. Canada) , kui ukse lahti teed. Nagu USA-katel.



Ja tuled ei sütti?(automaatselt) Kui käivitada auto?


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.10.10 17:46 Tsiteeri


Ei.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 28.10.10 18:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ei.


Miskipärast seda arvasin:mad:


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 29.10.10 06:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ei.


Miskipärast seda arvasin:mad:


Ma ei saa aru, miks sa seda funktsiooni üldse tahad? Alates 1. jaanuarist võib vabalt udukatega päeval sõita. Ma ei tea ühtegi head põhjust, miks päeval xenoneid kärsatada. Kõige hullema laksu saavad reflektorid. Öösel, kui neid tegelt vaja on, ei näe muffigi. Olen neid näppinud päris palju erinevatel autodel ja pole veel ühtegi korralikku näinud. Kõik on kärsanud tänu päevasele kasutusele. Aitähh, EW LE.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.10 09:09 Tsiteeri


Mina tahan seda funktsiooni sellel lihtsal põhjusel, et eelmisel C5-l läksid tuled automaatselt põlema, kui auto käima panin ning sellega harjub ära. Nüüd järgmise autoga kogu aeg vilgutatakse, et pane tuled põlema - lihtsalt unustan : )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 29.10.10 09:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ei.


Miskipärast seda arvasin:mad:


Ma ei saa aru, miks sa seda funktsiooni üldse tahad? Alates 1. jaanuarist võib vabalt udukatega päeval sõita. Ma ei tea ühtegi head põhjust, miks päeval xenoneid kärsatada. Kõige hullema laksu saavad reflektorid. Öösel, kui neid tegelt vaja on, ei näe muffigi. Olen neid näppinud päris palju erinevatel autodel ja pole veel ühtegi korralikku näinud. Kõik on kärsanud tänu päevasele kasutusele. Aitähh, EW LE.



Mul ei ole udukaid. Udukate asemel mul S6 -e stiilis led ribad. Aga politseile eriti ei meeldi kui ma nendega linnas sõidan. Thui thui thui aga maantepeal sellepärast pole veel maha võetud.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 27.02.12 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann


Alates 1. jaanuarist võib vabalt udukatega päeval sõita. Ma ei tea ühtegi head põhjust, miks päeval xenoneid kärsatada.

Kas 2004 A6 C5 saab udukad automaatse lülitusega päevatuledeks (xenonide asemel) muuta ilma suuremaid lammutamisi ette võtmata? Praegu xenonid toimivad reziimis- süüde sees- tuled ees, mis ilmselt vajalik ega kasulik pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.7% - SQL: 27.3%]