Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Valuvelgede sirgestus, remont, värvimine ja poleerimine (Vastuseid: 41 | Vaatamisi: 42503)
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 16.10.11 14:09 Tsiteeri


Kui teie kasutada ei ole terve maailma aeg, siis soovitaksin hoiduda. Teenuse kvaliteedi kohta ei oska midagi arvata, seda ei ole iialgi näinud. Ehk kellel on vaba aega investeerida poolest aastast tublisti rohkem, see võib katsetada.

Kui kuidagi teada saaks, mis see on, mida näen...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 19.10.11 15:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Penu
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Et kirjadele keegi ei vasta ja iseseisvalt minuga enam keegi ühendust ei võta, küsin siis siin - kas mul on lootust oma velgi veel näha? Esimene kokkulepe sihtis valmimisajaks maikuu. Viimane kinnitus saabus enne jaanipäeva, mis lükkas valmimise "järgmisesse nädalasse".

Võiks öelda, et minu usk tegemisse hakkab pisut raugema. Soovite kommenteerida kuidagi?


Oh kurjam, need on tõesti kauaks soiku ja pimeduse varju jäänud... aga ole hea helista mulle, sest nii on mind parem kätte saada.
Aga velgedest: täitsa alles ja hoiul.. Velgedega tekkis tollal lakieemaldusega komplikatsioone, mis tänaseks on lahendatud.

parimat,
Silver Penu
56 981 791


Alles ja hoiul on kahtlemata kena teada, mulle neid keegi siiski tagasi ei paku. Eks pean siis järgmisi samme plaanima hakkama, mis ette võtta.
Esiotsa ei andnud miski aimata, et see nii näruse lõpuga lugu on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 19.10.11 15:39 Tsiteeri


Heast küljest see Penu ennast nüüd justkui ei näita !
Kas ei saa kontakti ka temaga ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 19.10.11 22:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Heast küljest see Penu ennast nüüd justkui ei näita !
Kas ei saa kontakti ka temaga ?


Minu saadetud kirjad loeb regulaarselt ikka läbi. Aga midagi vastama ei vaevu.
Viimane kontakt 11.10.11, sellest saati ei midagi jälle.
Ei ole tõesti väga hea maitse sel asjal. Pole nagu mingit seletust ka, et miks, mis siis nüüd nii viltu on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Penu
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.11 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Heast küljest see Penu ennast nüüd justkui ei näita !
Kas ei saa kontakti ka temaga ?


Minu saadetud kirjad loeb regulaarselt ikka läbi. Aga midagi vastama ei vaevu.
Viimane kontakt 11.10.11, sellest saati ei midagi jälle.
Ei ole tõesti väga hea maitse sel asjal. Pole nagu mingit seletust ka, et miks, mis siis nüüd nii viltu on?


Miks ma pean jälle foorumist lugema, et härra Tuno Kongas mustab mind siin.
Ma olen 24/7 telefonitsi kättesaadav. Ma ei saa aru, miks härra ei suvatse telefonile vastata, kui soovin temaga suhelda.

Ma ei ole näinud mitte ühtegi kõne tema poolt minu telefonile!!!

Kahjuks ei käi foorumites sedavõrd palju, et muudkui kirjutaks siia midagi. Teavitus tuleb meilile, et keegi on kirjutanud, minu poolt tellitud teemale ja alles siis näen, mis foorumis toimub.

Ma hetkel ei mõista, miks nii keeruliseks on härra Tuno selle asja keeranud. Ole kallis inimene ja helista või võta telefon vastu. See on üks suur arusaamatus lihtsalt.

Parimat,
Silvert Penu
taskutelefon +372 56 981 791


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 20.10.11 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Penu


Miks ma pean jälle foorumist lugema, et härra Tuno Kongas mustab mind siin.
Ma olen 24/7 telefonitsi kättesaadav. Ma ei saa aru, miks härra ei suvatse telefonile vastata, kui soovin temaga suhelda.

Ma ei ole näinud mitte ühtegi kõne tema poolt minu telefonile!!!

Kahjuks ei käi foorumites sedavõrd palju, et muudkui kirjutaks siia midagi. Teavitus tuleb meilile, et keegi on kirjutanud, minu poolt tellitud teemale ja alles siis näen, mis foorumis toimub.

Ma hetkel ei mõista, miks nii keeruliseks on härra Tuno selle asja keeranud. Ole kallis inimene ja helista või võta telefon vastu. See on üks suur arusaamatus lihtsalt.

Parimat,
Silvert Penu
taskutelefon +372 56 981 791


Nonäed, midagi ikka juhtub ka vahetevahel.
Misasi on mustamine? Et ma ootan maikuust saati oma velgi, oma kirjadele vastuseid ei saa? Lõppu süüdistus, et ma peaksin katsuma sinuga mokalaata pidada ja ise süüdi, et ei ripu toru otsas?

Kus ma siis faktiliselt eksin, et sellele tähelepanu juhtimine mustamine on?

Kuidas on suusõnaline loba telefonis pidavam, kui sa ka kirjalikele kokkulepetele ei reageeri?
Ka siia teemasse olen ma päris mitu postitust teinud, neile sa ei ole vastanud. Samuti oled foorumi postkastis läbi lugenud kõik mu kirjad.
Neile pole sa enam samuti vaevunud vastama. Lugenud neid sa ju ometi oled.

Pane siis siiasamasse KIRJA, kas tellitud töö on valmis: jah/ei?
Ma tulen neile vaatamata oma hetkel kehvale tervisele ikkagi kohe järgi: kuhu ja mis kell võin tulla?

Ära hoidmaks igasugu "mina ütlesin ja sina ütlesid" vaidlusi on ka varasem suhtlemine olnud kirjalik ja AINULT selle foorumi kirjakasti vahendusel. Mis peaks tänaseks teisiti olema, et siin enam ühendust pidada ei saa või ei kõlba?

Edit:

26.10.11 Veljed käes ja valmis. Mõtteavaldused lugeda lõppenuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Penu
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.11 12:33 Tsiteeri


Lobiseda ja mokalaata sinuga telefonitsi pidada polegi tahtnud. Soov on kokku leppida, mis kell sa võid nendele järgi tulla.
Vaatamata minu kehvale tervisele olen siiski tööl ja ootan, et sa tuleksid ja viiksid oma veljed ära.


Silver


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 20.10.11 12:35 Tsiteeri


Aga kui seitsmene tahab kirjateel kõike ajada, siis sina, Penu, kirjuta siia oma ettevõtte lahtioleku ajad ja millal ise kohal oled, ning seitsmene loeb siit, ning tuleb nendel aegadel oma velgedele järgi. Lihtne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 20.10.11 17:21 Tsiteeri


Arvad, et kliendi mõnitamine on hea reklaam su "ärile" Penu ?

Mees ootab maikuust saati velgi ja sul täitsa suva sellest. Ilmselgelt peab suva olema kui isegi eelmise postituse küsimustele vastata ei suvatse. Mõttetu tegelane oled, süda läheb pahaks ja sees hakkab keerama kui sellist solki lugema pean siit foorumist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 20.10.11 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Penu
Vaatamata minu kehvale tervisele ...


Nõdrameelsus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.12 17:56 Tsiteeri


Kas oled teinud mõne komplekti black crome või smoke stiilis-mis iganes neid nimetatakse. Hõbedane mingi toon+tume lakk vist tehakse. äkki on pilte ka välja panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Penu
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.12 08:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hamlet
Kas oled teinud mõne komplekti black crome või smoke stiilis-mis iganes neid nimetatakse. Hõbedane mingi toon+tume lakk vist tehakse. äkki on pilte ka välja panna.


Tere Hamlet,
hetkel ei ole sedasi toniseerinud velgi.
Süsteem on muidugi teada, aga pole siiani veel keegi otseselt tellinud ega uurinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
maiko26v6
huviline



Registreerunud 29.08.09
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2000.a A4 B5 avant 1.9TDI 85kw AJM

postitati 27.03.12 17:31 Tsiteeri


Kas selliste velgede värvimise võtaksite ette? Kui jah siis palju ligikaudu asi maksma läheks? Velgedel väiksed täkked ja must värv maru matiks muutunud. Sooviks värskendada natuke. Pilt on illustreeriv.
http://images01.olx.com/ui/7/34/02/1285994702_125603202_1-Pictures-of--1000-BMW-RIMS-18-inch-1285994702.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 27.03.12 17:38 Tsiteeri


Kas bike-i velgesid ka värvite?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Penu
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.12 07:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maiko26v6
Kas selliste velgede värvimise võtaksite ette? Kui jah siis palju ligikaudu asi maksma läheks? Velgedel väiksed täkked ja must värv maru matiks muutunud. Sooviks värskendada natuke. Pilt on illustreeriv.
http://images01.olx.com/ui/7/34/02/1285994702_125603202_1-Pictures-of--1000-BMW-RIMS-18-inch-1285994702.jpg



Tere Maiko,
selline töö on täiesti tehtav, aga siiski eeldan, et alustada tuleks tegelt sellle poleerpinna taastamisega, siis musta värvi matistamisega ja siis uue laki peale panemisega. Sellise töö põhjal võiks saada veljed päris soliidseks.
Kui peaks tõesti must värv uuendust tahtma, siis saab ka selle tehtud.
Tulemus peaks jääma midagi sellist, nagu meie tehtud veljel:

http://polishing.edicypages.com/photos/legend01.JPG

Bike'i velgi värvime ja poleerime samuti. Lisaks sellele tegeleme erinevate taastus- ja kroomimistöödega ( mitte vasealusega). Kroomimine on hetkel meil uus haru, mida ei ole veel avalikustanud, aga kuna see on sedavõrd spetsiifiline, siis vajalikud tööd on meile siiski kohale jõudnud.
Stiilinäide minu kolleegide kroomkiivri ja selle disainioskustest:

Tribilia Design
külastage Facebooki lehte, kui soovite veel pilte vaadata:

LINK PILTIDELE

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430606_10150638603953087_57361473086_9159535_80264816_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/432117_10150638603768087_57361473086_9159533_1178291331_n.jpg


***
Edit by Black: piltidena lisades on max laius 800px! Tegin linkideks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Penu
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.14 14:42 Tsiteeri


peagi paneme suveveljed peitu, enne seda oleks mõistlik üle vaadata, mis seisus nad hoiustatakse. Hea oleks praegu vajalikud tööd ära teha, et kevade hakul ei peaks kiirustama.
Ja mis seisus teil üldse talveveljed on?

Leidsin arhiivist meenutusi Porsche 7 slots velgedest

Silver Penu
56981791
SP Studio
Mäealuse 3A

http://polishing.edicypages.com/photos/porsche7slotsmall_1.jpeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Penu
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.18 08:35 Tsiteeri


Muutsime kodulehte ja tuletame meelde, et on aeg oma valuveljed üle vaadata, korda teha ja pikutada...

Audi Klubi liikmetele kehtib kokkulepitud allahindlus.

Web Page SP Studio

https://www.upload.ee/image/8311254/SPStudio.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.3% - SQL: 31.7%]