Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: 2.3 tagumise piduri suporti lahtivõtmine. (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1710)
cul
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI Q

postitati 10.05.04 13:02 Tsiteeri
2.3 tagumise piduri suporti lahtivõtmine.



Tere.

Autoks siis oleks 80 (B4) 2.3, millel on taga kah ketaspidurid. Probleem selles, et juhipoolne tagumine ratas eriti ei pidurda ja käsipiduri hoob kah jumala kinni. Umbes kuu aega tagasi ostsin remaondi komplekti ja üritasin siis asja lahti võtta, aga võta näpust, ei saanudgi päris hakkama. Kolvi sain küll seest välja ja siis nikerdasin ka selle kolvi all asuvat kremplit kinnihoidva stopperseibi maha, aga krempel välja ei tule. Üritasin oma paar tundi asja kangutada ja läheneda nii ühelt ja teiselt poolt, aga ei miskit. Üritasin küll suht palju ära puhastada, aga nüüd jälle kinni. Kas keegi on asja ka täitsa lahti kunagi võtnud või oskab niisama head nõu anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 10.05.04 13:41 Tsiteeri


Eelnevates teemades hr.Quattro seletas selle peenemalt lahti ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cul
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI Q

postitati 10.05.04 14:35 Tsiteeri


Jah näed olen loll ja kirjutasin otsingusse support ühe p-ga. Lugesin Quattro asjaliku jutu läbi ja kõik on tore, aga... Mul oli selle pitskruvi ja torujupi asemel kasutada kohe selle special vindiga mutter mis oleks pidanud takistama nende vedrude lakke lendamist, aga ei miskit. Peale mutri lõdvemaks keeramist ja stopperi eemaldamist ei liikunud ükski asi sellest samast stopperi randist kõrgemale (nagu oleks randi taha kinni jäänud, mida minumeelest küll kindlasti ei juhtunud). Et kas seal võib peale selle stopperi veel miskit olla, mis seda alumist kremplit kinni hoiab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 10.05.04 14:39 Tsiteeri


Mina nägin ühe supportiga ka hirmsat vaeva. Urgitsesin seda polti igasuguste asjadega ja ei tahtnud tulla. Keeret sai ikka omajagu räsitud. Lõpuks kasutasin kummieebleid. Support kruustangide vahele, kaks eeblit vastamisi, korra kõvemini tõmmata ja käes. Teise poole supportiga ei olnud enam mingit probleemi.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 10.05.04 19:11 Tsiteeri


See käsipiduri hoob käib sealt suppodist välja ka vihjena, aga selliseid mehi kes pärast stopperi tagasi panevad...annab leida. Ma korra lahtri võtnud, puhastanud ja kokku pannud - enam ei taha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]