Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A8/S8 prefaceliftile ainult uuem stange? (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2456)
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 02.03.09 19:33 Tsiteeri
A8/S8 prefaceliftile ainult uuem stange?



Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Kas sellel pole mitte just täpselt selline kompott!?! 1999- stange, aga muud osad vanema omad.
http://memimage.cardomain.net/member_images/5/web/425000-425999/425122_10_full.jpg


Üks vanem teema ja seal sisalduv pilt pani mind seda teemat tegema:
vastupidiselt minu sügavale veendumusele, et see ei ole võimalik - on pildil kujutatu ilmselt siiski võimalik?! Minu silma tulemus isegi ei riiva, kas kellelgi on täpsemat teavet, mis täpselt siis segab ainult stange vahetamist? (Siiani olen teadnud, et sellise stange ettepanekuks on tingimata vaja tuled, kapott ja tiivad ka vahetada).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 03.03.09 17:56 Tsiteeri


Mina panin ka oma prefacelift 4.2 a8-sale uuetüübi stange ette. Tulemus tõesti ei riiva silma...pigem teeb seda prefacelifti suht mannetut (minu arvates) esiosa veidi süngemaks. Asja võti seisneb selles alumises "naerusuu" iluvõres ja udukates. Ilma nendeta nägi minu masin kaugelt välja nagu suht stock.
Kapoti iluvõre ja stange vahele jääb küll vahe, kuid kas on meie seas ka mõni keda see jubedalt häirib? :)
Ehk vastuseks sinu küsimusele - on võimalik küll. Võin ka pilte panna kui kunagi auto värvimisest tagasi tuleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.03.09 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Kapoti iluvõre ja stange vahele jääb küll vahe, kuid kas on meie seas ka mõni keda see jubedalt häirib? :)

See võib värvist oleneda - heleda autoga torkaks rohkem silma.

BTW, minu arust on vanatüübi tuled ilusamad. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 04.03.09 09:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altz1
Mina panin ka oma prefacelift 4.2 a8-sale uuetüübi stange ette. Tulemus tõesti ei riiva silma...pigem teeb seda prefacelifti suht mannetut (minu arvates) esiosa veidi süngemaks. Asja võti seisneb selles alumises "naerusuu" iluvõres ja udukates. Ilma nendeta nägi minu masin kaugelt välja nagu suht stock.
Kapoti iluvõre ja stange vahele jääb küll vahe, kuid kas on meie seas ka mõni keda see jubedalt häirib? :)
Ehk vastuseks sinu küsimusele - on võimalik küll. Võin ka pilte panna kui kunagi auto värvimisest tagasi tuleb.


Kuidas sa udukate lülitamisega asja lahendasid? Koos juba olemasolevatega, eraldi lülitiga või mingil muul moel?
Praegusel on mul küll xenonid, aga juba tehasest ilma tulede pesuta, kuskohast tulede pesurid pesuainet saama peaksid üldse, tuleb see klaasipesu paagist? Kas nende lülitamine käib koos klaasipesuga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 04.03.09 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Kuidas sa udukate lülitamisega asja lahendasid? Koos juba olemasolevatega, eraldi lülitiga või mingil muul moel?
Praegusel on mul küll xenonid, aga juba tehasest ilma tulede pesuta, kuskohast tulede pesurid pesuainet saama peaksid üldse, tuleb see klaasipesu paagist? Kas nende lülitamine käib koos klaasipesuga?


Udukatele hankisin ühe orig. lüliti (sama mis muidu udukate lüliti) ja panin keskkonsooli teise lüliti kõrvale tööle (tuledel loomulikult oma relee vahel). Tingimused jäid ka samaks (st. alumised udukad lähevad põlema aint siis, kui vähemalt parktuled põlevad).
Tulede pesurid saavad ka klaasipesu paagist vedeliku ja neil on eraldi pump, mis pritsib ainult siis, kui sul lähituled põlevad ja tahad ka akna peale vedelikku saada.
Klaasipesu paake on vist erinevaid... St sinu paagil on ainult koht olemas 1 pumba jaoks või 2?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 06.12.09 18:16 Tsiteeri


Ma ei hakanud uut teemat tegema, et küsimus selline kas siis jääb kah kapotti ja stange vahele vahe kui panna 95a pillile 99a stange ja kapott või, et kapotti panna peab miskit veel muutma?
altz1 ehk saad mõne pildi panna enda tulemusest?


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 01.03.10 09:11 Tsiteeri


Ei hakanud ka uut teemat tegema. Ja peaks siia teemasse isegi sobima. Kuna pole eriti S8 hindade ja asjadega kursis, siis küsimus.
Mis aastast ja mis aastani jupid sobivad? Ja palju võib maksma minna selle auto taastamine.
S8


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 01.03.10 21:07 Tsiteeri


ei tea siis keegi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 01.03.10 21:22 Tsiteeri


Ku ma enda a8 taastasin siis kohtasin ka s8 juppe.
Stange 5-7k
Kapott 5-7k
Tuled ~4-5k tk
Radikaraam 4-6k
jne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 01.03.10 21:34 Tsiteeri


arvestama peaks siis kuskil 30k? Kuidas on lood saadavusega Eestis? Kas tavalise A8 osasid ei saa üldse kasutad, on neil mingi vahe?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 02.03.10 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimarket
arvestama peaks siis kuskil 30k? Kuidas on lood saadavusega Eestis? Kas tavalise A8 osasid ei saa üldse kasutad, on neil mingi vahe?

Teatud osad kattuvad, teatud osadel pisikesed erinevused, üldjoontes on enamvähem kõik sama mis a8-sal. Põhi vahe on iluvõredes.
Eestist suurt midagi saada pole, ise toon kõik eksklusiivsemad jupid Leedust/Poolast. 30k on selline optimistlik number...ilmselt praegusel ajal isegi saab hakkama, võid ka odavamalt saada, kuid kui värvida veel lasta jne ainult orig. juppidega taastada (kõik tüüblid ja asjad, mis a/S8 puhul ikka maksavad) siis võib ka 40 raha minna...+ veel vb mõned varjatud vead kusagil tehnikas/elektris...noh nagu ta on.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 02.03.10 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimarket
Ei hakanud ka uut teemat tegema. Ja peaks siia teemasse isegi sobima. Kuna pole eriti S8 hindade ja asjadega kursis, siis küsimus.
Mis aastast ja mis aastani jupid sobivad? Ja palju võib maksma minna selle auto taastamine.
S8


Seal on tiivad-tuled minu kunagise juhtumiga võrreldes lisaks, mina sain pealtnäha süütu plekikõverdamise tagajärjeks ca 45 000. Sisaldas üht tuld, stanget, kapotti, keevitusi alumiiniumraamis ees, värve ja pahtleid. Ahjaa, esiklaasis oli ka mõra. Kahtlustan, et see ettevõtmine odavam küll ei tuleks oluliselt.
Aastatelt sobib siis sellele sama, mis nn suure tulega kaheksale ikka - alates 1999, mudeliaasta 2000. Ehk peale facelifti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 02.03.10 18:47 Tsiteeri


Krt siis natuke paljuks jääb see remomt vast, arvestades asjaolusid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.7% - SQL: 66.3%]