Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: sarniiride taastamine (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 11871)
Athlon
huviline

Avatar


Registreerunud 13.05.06
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3

postitati 22.02.11 18:10 Tsiteeri


Elva kohta ei oska öelda kuid Tartus on 20.- eur üks õõts.
Kuid sees neil midagi vähemalt C3 ja C4 kerele ei ole.
Ja endiselt ootaks küsimusele vastust.
Täna sain õõtsa tagasi paika ja uue poldi ka paika ning kinni kuid hetkel on mul seal lihtsalt õige läbimõõduga polt kuid oskab keegi öelda kas peab iga kord õõtsa vahetades ka uue sarniiri poldi panema ja peab see mingi eri tugevusega olema ?
Siis teaks homme minna õiged ( kui neid vaja on ) asjad ära tellida. Asi peab ideaalselt korras olema kui abikaasa ja laps sellega enamus ajast sõidavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.02.11 19:13 Tsiteeri


Tartu kohta leiab siit teemast infot. Mis polti puutub, siis - JAH, need on eritugevusega. Tavaline "Bauhof" on nagu plastiliin originaali kõrval. Ja polti pole uut vaja, uuest fiksaatormutrist piisab, sest vanal pole tavaliselt enam "stopperi" funktsioonist midagi järel. Ma leidnud ühe ahvi masinal vedruseibi sharniiri mutri alt... Tõmbas pisut muige suule :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Athlon
huviline

Avatar


Registreerunud 13.05.06
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3

postitati 22.02.11 19:23 Tsiteeri


Enne just mõtlesingi, et kirjutan Sulle kps, kuna Sul selliseid aparaate jagub ja tead kindlasti. Jõudsid enne.
Hetkel sain poldi küll autoremondi töökojast koos uue mutriga millel on see plastikust ots küll seal ja alla ma selle üksi sain kuidagi kuid tundub, et ma pean siiski originaalid või kõvemast materjalist, kindel olemiseks, tellima.
Eelmisel aasta sügisel kukkus üks originaal poldiga kinnitatud sarniir alt ära ja nüüd eile teine. Samuti originaal polt või vähemalt mina pole neid polte viie aasta jooksul vahetanud ja kõik sillapudinad on siiamaani Audi märkidega olnud.
Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 22.02.11 19:25 Tsiteeri


Kas polt oli siis ka kadunud ?


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Athlon
huviline

Avatar


Registreerunud 13.05.06
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3

postitati 22.02.11 19:27 Tsiteeri


Polt oli alles kuid kumerus oli sisse kulunud ja siis sarniir kukkus välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 22.02.11 19:39 Tsiteeri


Kulumine tekib vaid liikumise tagajärjel. Olen üsnagi mitu sharniiri elus vahetanud ja uut polti kasutanud vaid siis kui vana on katki läinud . Siiani pole kuulda olnud, et mõni neist oleks kuskilt välja tulnud . Teoreetiliselt on sul jäänud sharniiri ots puhastamatta ja roostetriip kandvale pinnale sattunud.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Athlon
huviline

Avatar


Registreerunud 13.05.06
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3

postitati 22.02.11 19:43 Tsiteeri


Alla need panin siis olid need läikivad ja puhtad. Poldi tegin siis puhtaks kui vahetasin ja pingutasin seda ka kolmel korral hiljem nagu enne ka kirjeldasin. Sarniiri pesa puhastasin wd40-ga. Läikima ma seda seal küll kuidagi lüüa ei saanud.
Kuid tean nüüd, et mutter oleks hea uue vastu vahetada ja seda ma ka teen ning parem juba tugevamad poldid ka võtta.
Tänud vastajatele

Athlon


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.02.11 08:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Athlon
Polt oli alles kuid kumerus oli sisse kulunud ja siis sarniir kukkus välja.


Ma millegipärast arvan, et su masinal keegi kunagi püstakuid vahetanud ja jämedama šarniiri jaoks mõeldud variant lihtsalt sattunud, st tõenäoliselt pead hoopis 19mm liigendiga õõtsad otsima.

Ma küll ei kujuta eriti ette, et tavaoludes see ühendus lihtsalt laiali kukuks, eriti veel 2 tükki järjest ühel masinal.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Athlon
huviline

Avatar


Registreerunud 13.05.06
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3

postitati 23.02.11 08:29 Tsiteeri


Mõõdan nädalavahetusel kindlasti üle need mis enne all olid ja praegused. Ei osanud arvata, et neid erineva läbimõõduga on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 23.02.11 11:53 Tsiteeri


C4 mudelil ei ole 18mm liigendiga õõtsa olemas.
C3 kerel oli 18mm ,välja arvatud 20V oma 19mm õõtsaga.
Pigem on ikkagi tegu olnud kas juba enne vigase püstakuga, või on polt ikkagi savist olnud.
Otsi uued püstakud, seda jama enam turvaliselt ei remondi.
Tuksi keeratakse need tihti igasuguseid meisleid ja heebleid vahele pekstes, kui õõtsa vahetatakse või rattalaagrit. Kuju läheb paigast ja poldiga kinni vedama hakates saab mõnelgi mehel enne jugus otsa kui asi reaalselt kinni on.
Kokku puutunud taolise jamaga korda kümme vähemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.02.11 13:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
C4 mudelil ei ole 18mm liigendiga õõtsa olemas.


Ok, sry padaajamise pärast.:D Vanainimese mälu on kehv.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meli666
huviline



Registreerunud 30.09.08
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4-B5 1,9 81 kw

postitati 23.02.11 14:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Athlon
Polt oli alles kuid kumerus oli sisse kulunud ja siis sarniir kukkus välja.


Kui sa selle poldi kinni tõmbasid, kas siis sinna lõhikusse vahe ikka jäi sisse? Võibolla on kunagi ennem ka need sarniiriotsad seal lahtiselt olnud ja ava suureks kulutanud. Poldist tõmbad küll kõvasti kinni, aga lõhiku otsad lähevad üksteise vastu ära ja sarniiri ots jääb ikka loksuma sees.
Endal oli B3-ga kunagi väga tobe juhtum. Ostsin auto ja kunagi hiljem sarniire vahetades avastasin sellise asja. Keegi tark oli 19mm-se otsaga sarniiride asemel toppinud sinna hoopis 17-sed sisse. Paksenduseks oli otsa ümber pandud veel vaskplekki:o. Poldist oli nii kõvasti kinni vägistatud, et kaks lõhiku külge oli üksteise vastas, aga sarniiri otsad ikkagi loksusid sees. Poldid olid samuti üle poole sisse kulunud. Hea et mingit õnnetust ei juhtunud. Muidu väga korraliku auto sain, aga mis põhjusel kunagi sellist jama on tehtud, seda küll aru ei saa. Sellisele remondimehele teeks küll ata-ata:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Athlon
huviline

Avatar


Registreerunud 13.05.06
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3

postitati 23.02.11 15:08 Tsiteeri


Jah jäi. Seda pakuti mulle ka eile kui uut polti toomsa käisin ja pärast nüüd eile kokku asja saades vaatasin, et vahe sees.
3 aastat tagasi ma nüüd ei mäleta seda kuid arvan, et kui nüüd jäi siis varem ka.
Ise arvan, et kps-il ehk õigus nende mutrite kohapealt. Neid kasutasin ma küll tol ajal samu.
Minu jaoks müstika igatahes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 23.02.11 18:48 Tsiteeri


Asja irooniline külg on aga see, et kui vaja neid kätte saada siis ei taha kuidagi pesast välja tulla.

QUATTRO, jaga tarkust. Ka mina saan sharniiri vaid meisliga kiiludes pesast lahti. Milline on Sinu töövõte ?


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 23.02.11 20:42 Tsiteeri


Koormarihmaga stabikas kokku kõhualt ja siis vana hea vene raudkangiga vajutad õõtsa alla stabikavardast, poolraami alla siis kangi teine ots. Siiani toiminud ilusti. Mul kehakaal ka muidugi pea 100kg.
Väike määrdesuss ka enne kangutama hakkamist.
Stabika pingesse vedamine lihtsustab oluliselt seda tööd.
Mina pidasin muidugi meisli all silmas seda, kui on see lõhik pekstud seal laiali juba sentimeeter ja natuke peale.
Olen kohanud ka seda, kus on juba üks kõrv konkreetselt minema löödud ja siis poldiga terve osa külge keeratud ning seejärel rahulikult liikluses osaletud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 23.02.11 20:45 Tsiteeri


Järgmine kord proovin seda tehnikat;)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.6% - SQL: 44.4%]