Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Waste gate solenoid klapi kontrollimine? (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2386)
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 07:42 Tsiteeri
Waste gate solenoid klapi kontrollimine?



Kuidas saaks selle eelpool nimetatud klapi korrasolekut kontrollida.milline on pinge mis sinna peale peaks tulema ja kas see klapp toimib magneti põhimõttel.Asi selles et see hoiab väga palju väärtuslike hobujõude kinni või siis laseb need valesse kohta;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 28.04.04 08:02 Tsiteeri


see solenoid töötab on/off süsteemis. Kui süüdet sees ei ole on klapp lahti, kui süüte sisse keerad läheb kinni. Kinni on ta nii kaua kuni laaderõhk tõuseb ettenähtud piirini ning siis hakkab aju teda klõpsutama reguleerides sellega tubo rõhku waste gate klapi kaudu. Sellel klapil saad kontrollida hermeetilisust ja ka seda kas klapp lülitab lastes sinna peale 12V.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 28.04.04 08:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja allans
Kuidas saaks selle eelpool nimetatud klapi korrasolekut kontrollida.milline on pinge mis sinna peale peaks tulema ja kas see klapp toimib magneti põhimõttel.Asi selles et see hoiab väga palju väärtuslike hobujõude kinni või siis laseb need valesse kohta;)


Siin soovitatakse test teha ja kuulmise järgi otsustada, kas ikka veel töötab või mitte:
http://www.sjmautotechnik.com/TROUBLE_SHOOTING/ecuf20v.html#out3


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 08:09 Tsiteeri


ja sinna peale peab tulema pistikust harilik laadimis vool(mõõtsin ära 13,7-9)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 08:24 Tsiteeri


Täpselt nii...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 08:59 Tsiteeri


kui mul see klapp nüüd peetis juhtub olema ega kellegil pole kasut.klappi müüa?:D
see raisk on ju siga kallis uuest peast:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 28.04.04 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja allans
kui mul see klapp nüüd peetis juhtub olema ega kellegil pole kasut.klappi müüa?:D
see raisk on ju siga kallis uuest peast:(


Tegelikult niisuguse asja kohta jah, aga võrreldes teiste, sama kapoti all olevate jubinatega, ikkagi mitte. Kõigest 3-kohaline number Forsis. ;)


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 09:47 Tsiteeri


Mul iseenesest on üks olemas aga mul olid plaanid kasutada seda elektroonilise boost controlleri ehitusel. Eks sa kontrolli kõigepealt oma klapp üle ja siis vaatame seda asja...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 09:48 Tsiteeri


kas forss müüb ka seda ,mis nemad tahavad?.revali lett 1k. kopikatega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 28.04.04 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja allans
kas forss müüb ka seda ,mis nemad tahavad?.revali lett 1k. kopikatega


Veebis näitab 697, aga ma ei tea, kas see on käibega või ilma.

Muide, palju sul maks rõhku näitab?


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 09:55 Tsiteeri


kui klapp süst.ühendatud voolikuga siis 0,5 kõigerohkem aga kui wast gate-st ots lahti võtta siis kuni 1,5 siis aga hakkab mingil hetkel rapsima (vist mingi resiim hoiab teda tagasi) kusjuures toite ots ei mõjuta klapi tööd üldse .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 28.04.04 10:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja allans
kui klapp süst.ühendatud voolikuga siis 0,5 kõigerohkem aga kui wast gate-st ots lahti võtta siis kuni 1,5 siis aga hakkab mingil hetkel rapsima (vist mingi resiim hoiab teda tagasi) kusjuures toite ots ei mõjuta klapi tööd üldse .


Sa vist ei räägi absoluutsest rõhust nagu mina? (Atmosfäär 1,0) Kui klapil juhe ära võtta, s.t. klapp koguaeg lahti, siis peaks 1,4bar ikka ära tulema, kui klapil juhe ühendatud, siis näen ma vahest suure punnimise peale ikka 1,8 ka.
Kui wastegate küljest voolik üldse lahti võtta, siis vist läheb stock aju jaoks natuke paljuks (rõhuandur kannatab kuni 2,0bar)?


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 10:18 Tsiteeri


mul on otse kell nii et see rõhk peaks reaalne olema. klapp on koguaeg lahti ,kui voolikust mis waste gatesse läheb sasiitada jookseb õhk koguaeg läbi on süüde sees või väljas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 10:34 Tsiteeri


Ma võin sulle oma klappi proovida anda, et kas sellest on kasu või mitte...

PS! Mis autoga on tegemist? Minul on näiteks S4 klapp mis on erinev S2 ja A200 20v klapist - saab küll külge panna aga pistik tuleb valele poole. Originaal on viisakam...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 28.04.04 10:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja allans
mul on otse kell nii et see rõhk peaks reaalne olema. klapp on koguaeg lahti ,kui voolikust mis waste gatesse läheb sasiitada jookseb õhk koguaeg läbi on süüde sees või väljas.


Kui ajule miski ei meeldi, siis hoiab ta ka klappi lahti (või õigemini ei pane kinni). Nagu ma aru olen saanud, siis kui pinge peal, siis on klapp kinni, kui pinget pole, on klapp lahti, aga see pinge seal on pulseeriv (sagedus vastavalt sellele, kui palju aju rõhku tahab).
Sellel jubinal on vist kruvidega liitmikud, nii et kui tahad, võin anda enda auto pealt proovida või vastupidi.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.04 16:51 Tsiteeri


kui vaba hetk tekib peab ilmselt ära proovima ,võtan siis ühendust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.04.04 06:50 Tsiteeri


klapp oli läbi omadega ,ühesõnaga ei toiminud ,nii et olen fakti ees , uut on vaja või siis kasutatud .olen kõigist pakkumistest huvitatud,lähen vaatan linnapeal mis hindadega uusi liigub .aga kui kellelgi vedeleb ;)andke teda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.4% - SQL: 49.6%]