Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Pilte kadunud linnast. (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 36115)
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 30.01.09 10:25 Tsiteeri


Kuule Pierre sinu jutus oli minujaoks uus ainult ilmselt sinu poolne oletuslik viide alkoholijoobele ja intsitent Kasasthanis, selle kohta tahaks nüüd sinult viidet allikale.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RD
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.06
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.09 10:27 Tsiteeri


Jutu eesmärk ei olnud mul teha teadusartiklite, dok.filmide või raamatute ümberjutustust. Kuna ma pole ka teadlane, siis ei saagi ma seal midagi uut avastada. Lihtsalt kirjutasin portsule huvilistele, mida sealt leida võib, sest 15+ lehe pikkuse teema peale pold seni seal keegi tegudeni jõudnud.

See, et see lipp seal on, ei ole mingi odava kuulsuse tagaajamine või mõtteäärmuslus. Jah, minu töölaual on enamasti taastuvenergeetika aga ka põlevkivielekter, gaas jm koostootmine ning ka tuumaenergia. Kui nüüd mõtled, siis tõenäoliselt saad aru, kus ma töötan. Selle lipu panime sinna lehvima lihtsalt "võimalust ära kasutades" ja kohalikele see idee meeldis.

Kiirituse koha pealt - jah, kiiritust seal on ja saime ka päris korraliku sahmaka siiski kätte. Nimelt kiiritus mõjub foto- ja videotehnikale. Oma praktiliselt uue fotoka sensorist jäi seal järgi üpris auklik asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 31.01.09 00:13 Tsiteeri


kustutasin oma eelneva siinolnud postituse, sel põhjusel, et see teema aegus, jäägu see lipumees enda jama juurde, nagu vanasõna: "las koerad hauguvad, karavan läheb edasi".

parem viiksin selle asja konstruktiivsesse arutellu teemal, et mis sai nendest mootoritest, mis mahajäetud tehnikalt maha keerati?
kuna siin on inimesi kes samuti teavad mis seal juhtus, siis see mootorite teema on üks põhilisi mind kummitama jäänud küsimusi, millelt ma mitte kuskilt pole õiget tõekspidamist saanud.
teada on, et üks nendest mootoritest mis keerati maha "veoautolt", sattus Kiievisse ühele bussile, millest teadlik juht ja ise peamine asjaosaline väitis, et: "too mootor polevat üle kuumenenud mitte mingis variandis, mida tema enne näinud oli", aga kuna sellele jutule pole tõestust võimalik leida, siis hetkel on minuarust too stoori n.ö. linnalegendi seisuses, kuniks midagi paremat ei teki.
(kõnealune juht keeras ühe mootori tuksi ja sai käsu asi korda teha kuna töökoht oli ohus, mistõttu asi asendus tol ajal kõige lihtsama variandiga ;) )

enivei, mis siis sai nendelt mahajäetud autodelt pärit tehnikaga?
enamik müüdi Kiievi turul aga ma mõtlen, et kuna radioaktiivsus jääb väga tugevalt just metalli sisse (20 röntgenit kiirgasid tuletõrjeautod mis esimeste hulgas kohale jõudsid, mille kõrval 1/2h seistes võisid nädalaga surra, aga see tehnika maeti sügavale maha), siis mida teeb ikkagi üks mootor olles aatomi võrra rikkam?


mitteettenähtud kujul rikastatud metall aga mida see kõnekeeles tähendab? kui ta üldse annab mingi eelise, enamuses on ta ju eelkõige juhile rängalt tervistkahjustav aga äkki siiski võtab ntx vähem kütet või kestab kauem vms....

suht crazy tundub see asi muidugi aga noh....

veel on teada see kopeika tagastange lugu ;), on keegi kuulnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 31.01.09 19:27 Tsiteeri


Räägi lähemalt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 31.01.09 20:39 Tsiteeri


Klge mehed, selleasemel, et siin kvarkide ja neutriinode vapustavalt imelisse maailma laskuda, võiks keegi 'teemameestest' mõned teemakohased(Galerii ikkagi foorumi osaks meil) pildikataloogide lingid siia sebida. Ja vähem militaar.net-tüüpi häma palun.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 01.02.09 14:41 Tsiteeri


http://img518.imageshack.us/img518/1989/chernobylvehiclegraveyaho0.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/417/chernobylvehiclegraveyatf8.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/4885/chernobylvehiclegraveyann2.jpg
http://img300.imageshack.us/img300/7607/chernobylvehiclegraveyasg1.jpg
http://img517.imageshack.us/img517/4568/chernobylvehiclegraveyaji3.jpg
http://img168.imageshack.us/img168/2244/chernobylvehiclegraveyapc1.jpg
http://img147.imageshack.us/img147/3552/chernobylvehiclegraveyawm2.jpg
http://img216.imageshack.us/img216/6036/tehnika4uv7.jpg

Rüüstatud on seal süsteemselt ja organiseeriult. Siin on vaid mõni foto sellest, kui ulatuslikult on saadetud tehnikat uuele ringile....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
opsys
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2.0 85kW 1994 a, B6 Avant 1.9 AVF 2003

postitati 02.02.09 21:52 Tsiteeri


Mainiks, et pildimaterjali on võimalik ka google earth'ist leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Veiko2
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 TFSI

postitati 02.02.09 22:09 Tsiteeri


Pilt Google Earth`ist

Cemetery of radioactive technics in Rassokha

http://www.vrv.ee/carpark.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 12.09.09 21:51 Tsiteeri


Mis ma google earth-is pean otsingusse panema et seda näha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 12.09.09 22:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Mis ma google earth-is pean otsingusse panema et seda näha?


Tsitaat:
Algselt postitas: Veiko2
Cemetery of radioactive technics in Rassokha



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 13.09.09 10:38 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud täitma foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse tühistamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zniffer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200 tQ 134Kw ja wv passat 87a 1.8 syncro/quattro:P ;)

postitati 01.11.09 15:03 Tsiteeri


Veidike aimu katastrofi mastaapsusest...
26. aprillil 1986 kell 1:23:58 purustas sariplahvatus tsernobõli aatomielektrijaama 4. energiabloki reaktori koos hoonega.
Vaatlusandmetel registreeriti kõrge radiatsioonitase:
29. aprillil 1986 Poolas Saksamaal Austrias jaRumeenias
30 aprill Sveitsis ja Põhja Itaalias
1-2mai Prantsusmaal Belgias Hollandis Suurbritannias ja Põhja-Kreekas
3 mai Iisrealis Kuveidis Türgis
Suurde kõrguse paisatud gaasilised ja muud lendained levisid üle maailma:
2 mai registreeriti ned Jaapanis
4mai Hiinas
5mai Indias
5-6 mai USA-s ja kanadsa
Põhimõtteliselt sai oma jao kätte, kus rohkem kus vähem kogu põhja poolkera.

ÜRO kokkuvõtlikud arvud tsernobõli plahvatuse tagajärgede kohta kolmes enim kannatada saanud riigis .
Kõige hullema saasta sai enda kaela Valgevene
Valgevenes sai sademette läbi kannatada 2,2 miljonit inim. 20% metsadest onn siiani saastatud.6000 km2 põllumaad on siiani kasutuskõlbmatu 109 000inimest on kodudest evakueeritud. Haigestumine vähktõppe on suurenenud 74 korda ;vaid üks neljateistkümnest inimesest sureb vanadussurma.
Ukrainas sai kannatada 3,5 miljonit inim. sealhulgas 1,5 mil.last ..
siiani elab saastunud maa-alal 500 000 last. Katastrofi tagajärjel on 73 000 Ukrainlast invaliidistunud. 91 200 inim. on pidanud kodudest lahkuma. Saastunid ala on 50 000 km2
Venemaal on saastunud57 000km2 maad kus elas 2,7 mil. inim.
Avarii likvideerimistöödest võttis osa 200 000 Vene kodanikku. Neist 64 000on invalidistunud.
Saastunud maaalal elab siiani veel 1,8 mil. sealhulgas 300 000 last.
evakueeritud on 50 000. inim.
Lisaks likbiteeriatele on saanud kannatada veel 570 000 inim.
3. riigi peale on kogu ala 155 000 km2 see ala on Eesti teritoorjumist üle kolme korra suurem. Sellel alal elas 1986a. 7,1 mil.inimest.

Ei vastuta oma nahaga :D :cool: andmete õiksuses. Andmed on pärit raamatust "tsernobõli palve " tuleviku kroonika 2005a. Autoriks Svetlana Aleksijevits


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zniffer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200 tQ 134Kw ja wv passat 87a 1.8 syncro/quattro:P ;)

postitati 01.11.09 15:11 Tsiteeri


Tore kokkuvõte ühest teisest foorumist:


Tegu oli plaanijärgse katsetusega, mis pidi simuleerima olukorda, kus veepumbad lülituvad välja ning varupumbad hakkavad tööle, aeg millal reaktor pidi ilma pumpadetta hakkama saama oli 40 sekundit. Testimise hetkel oli reaktori väljundvõimsus alla 50% sellest, mis sellel testil olema peaks. Probleem tekkist peamiselt selletõttu, et päeval oli ühe teise tuumajaama väljalangemise katmiseks 4. reaktori võimsust suurendatud üle katseks sobiva normi, ning õhtul võimsuse langetamise käigus suudeti 4. reaktor täielikult seisma panna. Kuna reaktori käivitamine pole just maailma kõikse kiirem tegevus, ning test oli juba ammu üle tähtaja läinud, siis käivitumise kiirendamiseks tõmmati grafiit vardad lõpuni välja. Kui reaktori võimsus oli suurenenud piisavalt, siis alustati testi.
Kuna grafiitvardad olid täiesti välljas, ning reaktor oli alles käivitumisfaasis, siis jahutuse puudumine tekitas reaktori allaossa hotspoti, mida ükski mõõdik ei näidanud. Selleks ajaks kui veetemperatuur hakkas juba kriitilisele lähenema (350c kandis, kus enam surve all ka vett vedelana ei saa hoida) otsustati katse lõpetada ja vardad sisse tagasi lasta. Kuna põhjas oli tuumakütus juba piisavalt vedelaks sulanud, siis vardad ei läinud lõpuni sisse ja kuumenemine jätkus. Teiseks, varraste sisselaskmisele järgneb tavalselt lühike reaktsiooni kiirenemine, ennem kui reaktor aeglustuma hakkab. Kõik see kokku andiski peale varraste sissekukkumist kokku tulemuse, kus kaas lendas pealt, ning sissejäänud varraste tükid põlema hakkasid. Esimese paugu ajal lendas kogu tuumakütus suhteliselt lähdale, enamasti punasesse metsa. See tulekahju mis mitmeid päevi kestis oli see, mis radioaktiivseid osakesti väga kaugele kandis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 01.11.09 15:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zniffer
Tore kokkuvõte ühest teisest foorumist:
Täitsa üllatav on lugeda minu enda kirjutist mitmeid kuid (võiks vist öelda et isegi aastaid) hiljem ühest teisest foorumist :D
Kui ma ei eksi, siis sai see tekst mingi aeg tagasi HinnaVaatluse foorumisse kirjutatud. Veelgi mõnusam on lugeda enda kirjastiilile omaseid eripärasid, mis on erinevalt ajakirjadest igasuguse keeletoimetuseta jäänud :)

Edit: postituse algne koht on siin: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4409547&sid=59a978bef2b7c6dbd08eb02c1a748d15#4409547
Kes vähegi viitsib, siis tasuks seda teemat veidi lugeda, seal on üsna head materjali peidus


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 01.11.09 16:12 Tsiteeri


Suhteliselt põhjalik stoorikirjeldus on SIIN inglise keeles.
Eestikeelne lühike lugu on SIIN.

Allikas: Wikipedia


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 01.11.09 16:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zniffer
Tore kokkuvõte ühest teisest foorumist:


Tegu oli plaanijärgse katsetusega, mis pidi simuleerima olukorda, kus veepumbad lülituvad välja ning varupumbad hakkavad tööle, aeg millal reaktor pidi ilma pumpadetta hakkama saama oli 40 sekundit. Testimise hetkel oli reaktori väljundvõimsus alla 50% sellest, mis sellel testil olema peaks. Probleem tekkist peamiselt selletõttu, et päeval oli ühe teise tuumajaama väljalangemise katmiseks 4. reaktori võimsust suurendatud üle katseks sobiva normi, ning õhtul võimsuse langetamise käigus suudeti 4. reaktor täielikult seisma panna. Kuna reaktori käivitamine pole just maailma kõikse kiirem tegevus, ning test oli juba ammu üle tähtaja läinud, siis käivitumise kiirendamiseks tõmmati grafiit vardad lõpuni välja. Kui reaktori võimsus oli suurenenud piisavalt, siis alustati testi.
Kuna grafiitvardad olid täiesti välljas, ning reaktor oli alles käivitumisfaasis, siis jahutuse puudumine tekitas reaktori allaossa hotspoti, mida ükski mõõdik ei näidanud. Selleks ajaks kui veetemperatuur hakkas juba kriitilisele lähenema (350c kandis, kus enam surve all ka vett vedelana ei saa hoida) otsustati katse lõpetada ja vardad sisse tagasi lasta. Kuna põhjas oli tuumakütus juba piisavalt vedelaks sulanud, siis vardad ei läinud lõpuni sisse ja kuumenemine jätkus. Teiseks, varraste sisselaskmisele järgneb tavalselt lühike reaktsiooni kiirenemine, ennem kui reaktor aeglustuma hakkab. Kõik see kokku andiski peale varraste sissekukkumist kokku tulemuse, kus kaas lendas pealt, ning sissejäänud varraste tükid põlema hakkasid. Esimese paugu ajal lendas kogu tuumakütus suhteliselt lähdale, enamasti punasesse metsa. See tulekahju mis mitmeid päevi kestis oli see, mis radioaktiivseid osakesti väga kaugele kandis.


See kokkuvõte ei ole nüüd päris vale aga absoluutselt mitte õige.
Mingid asjad on siin Zoigil millegiga segi läinud, valesti aru saadud või üldse mitte teatud.
Lugege kirjandust!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.09 17:03 Tsiteeri


Milline osa Valgevenest kõige karmimalt kannatada sai ja kuhu praegugi soovitav minna pole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 01.11.09 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
See kokkuvõte ei ole nüüd päris vale aga absoluutselt mitte õige.
Mingid asjad on siin Zoigil millegiga segi läinud, valesti aru saadud või üldse mitte teatud.
Lugege kirjandust!
Siinkohal annan sulle võimaluse kasutada minu pooleteise aasta tagust tsitaati(ning soovitan võimalusel tutvuta ka kontekstiga kust see pärineb) ning parandada seda, kus ma olen mõned ajad tagasi mööda pannud. Nagu ma täna ühes teemas juba ütlesin, siis kriitika on igati tervitatav, kui see on konstruktiivne. Seega kasuta võimalust, ning anna mulle võimalus õppida sellest, mida ma poolteist aastat tagasi valesti kirja panin. Ma ei ütle, et minu jutt oli absoluutne tõde, kuid väga raske on parandada seda, mille puhul ma isegi ei tea kus või mis valesti on.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 01.11.09 21:08 Tsiteeri


Ah ära pane seda meest tähele käib ja muliseb kogu aeg aga ei midagi tarka.


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
See kokkuvõte ei ole nüüd päris vale aga absoluutselt mitte õige.
Mingid asjad on siin Zoigil millegiga segi läinud, valesti aru saadud või üldse mitte teatud.
Lugege kirjandust!
Siinkohal annan sulle võimaluse kasutada minu pooleteise aasta tagust tsitaati(ning soovitan võimalusel tutvuta ka kontekstiga kust see pärineb) ning parandada seda, kus ma olen mõned ajad tagasi mööda pannud. Nagu ma täna ühes teemas juba ütlesin, siis kriitika on igati tervitatav, kui see on konstruktiivne. Seega kasuta võimalust, ning anna mulle võimalus õppida sellest, mida ma poolteist aastat tagasi valesti kirja panin. Ma ei ütle, et minu jutt oli absoluutne tõde, kuid väga raske on parandada seda, mille puhul ma isegi ei tea kus või mis valesti on.



Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 01.11.09 21:33 Tsiteeri


Vehelduseks väitlusklubile!

Komistasin veebis Eesti reisikorraldaja otsa kes viib muuhugas meeleldi huvilisi ka Chernobõli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zniffer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200 tQ 134Kw ja wv passat 87a 1.8 syncro/quattro:P ;)

postitati 02.11.09 11:53 Tsiteeri


To Zoig
Tegelikult, mina leitsin selle juttu siit:Pvolvoclub:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Frank
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.05
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.0E

postitati 02.11.09 14:52 Tsiteeri


Leidsin Tšernobõli katastroofi kohta ka ühe dokumentaalfilmi: True Battle of Chernobyl

Lõpus tuleb hästi välja, kuidas nii Venemaa kui ka teised riigid vassisid hukkunute ja kahjustuste kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.09 22:04 Tsiteeri


Ma ei mäleta täpselt millisest numbrist räägiti, aga peale õnnetust uudistes igatahes mainiti hukkunute arvuks mingi eriliselt naeruväärne number.
Ühest artiklist lugesin, et u. 80%-l meestelt, kes käisid kahjustusi likvideerimas, on (enamusel vist OLID) seetõttu pärast tervisehädad küljes. Tõsisemate kahjustustega meestest, kes hiljem surid, neist päris suur % (18?) suri suitsiidi läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zniffer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200 tQ 134Kw ja wv passat 87a 1.8 syncro/quattro:P ;)

postitati 03.11.09 11:41 Tsiteeri


Minuarust saab sellest 6 osalisest filmist päris hea ülevaate, tegelikest põhjustest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 03.11.09 11:49 Tsiteeri


Vaatasin ka seda kunagi, tundus üsna asjalik jah.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.5% - SQL: 38.5%]