Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi 90, 2.3l Quattro 89a (Vastuseid: 25 | Vaatamisi: 5288)
ilus97
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 02.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.5TDI

postitati 21.01.09 12:29 Tsiteeri
Audi 90, 2.3l Quattro 89a



Kas keegi oskab selle konkreetse auto kohta midagi öelda, või kuidas üldiselt sellised isendid vastu peavad;)
http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=view&id=164602&pg=0&sort=paid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 21.01.09 13:07 Tsiteeri


See auto oli kunagi siis minu tuttava oma ja siis peale selle ühe teise tuttava oma.

Autol ei olnud alguses nahkistmeid ega el. aknaid.. Need on ise paigaldatud juurde.

Kui auto selle esimese tuttava käes oli, siis tema vahetas autol väga paljud jupid ära. Hoidis autot ülikorralikuna. Auto on ülevärvitud 1.5 aastat tagasi.

Hetke seisust ei oska kõneleda, selle kohta oskab infot anda praegune omanik.

Rohkem infot selliste isendite kohta:
Mootori kohta
Auto24... Konkreetse isendi tüübi info

Edu.


Auto algab ju A tähega.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.09 13:12 Tsiteeri


AC kasutaja janek müüb seda küsi temalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 21.01.09 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ilus97
Kas keegi oskab selle konkreetse auto kohta midagi öelda, või kuidas üldiselt sellised isendid vastu peavad;)
http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=view&id=164602&pg=0&sort=paid


ära osta kui sa oled autokauge inimene!

see on lagi 90q ja mul oleks siiralt kahju kui see valedesse kätesse läheks.
oleks pappi ostaks ise ära. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ilus97
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 02.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.5TDI

postitati 21.01.09 16:06 Tsiteeri


mis mõttes?;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 23.01.09 16:56 Tsiteeri


Ega mul seal midagi salata pole. Isegi 100% seda autot veel ei tunne. Ja kahjuks pole aega ka õppida tundma, sest muud plaanid ja sellepärast ka müügis. Sees töötavad elektriliselt kõik asjad nii nagu peab ja nii nagu ette nähtud. Mootor ka käib ilusti. Veermik ka ok. Võibolla kuskil on mõni puks mis vajaks vahetust, kuid vana auto puhul see normaalne. Otseselt midagi ei kolise ega logise. Kui puhtaks pesta ja lumine ei oleks, siis läigib värv ka väga hästi. Kahest kohast (koopa äärest) on ainult natukene pealmist värvikihti maas. Eks selle arvelt tuleb ka uuele omanikule hinnasoodustus teha.

Nagu kuulutuses ka mainitud, siis TÕSINE ostja saab ka hinda painutada natukene.


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 23.01.09 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
see on lagi 90q ja mul oleks siiralt kahju kui see valedesse kätesse läheks. oleks pappi ostaks ise ära. :(

See ei ole lagi, see ei ole 2.3 20V versioon, ma ise eelistaks just nimelt seda lihtsamat mootorit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ilus97
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 02.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.5TDI

postitati 28.01.09 10:25 Tsiteeri


mis mõttes lagi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 28.01.09 13:07 Tsiteeri


silmas on peetud auto üldist seisukorda ma usun.
Sellise varustusega (nahksisu, elektriaknad-luugid) B3 annab leida. Puudu on ehk ainult konditsioneer. Välimuse poole pealt sama jutt - nii prillikivi annab otsida (piltidelt vähemalt mitte midagi silma ei riiva)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lemps12
huviline



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Valgamaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 quattro sport 2,3 DOCH 125 kw

postitati 29.01.09 10:02 Tsiteeri


adre on garanteeritud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 29.01.09 16:38 Tsiteeri


Ma ei taha segadust tekitada, kuid tundub nagu see oleks minu kunagine auto. Furvios, kes need tuttavad olid, kellele ta vahepeal kuulus?
Kui aiman õigesti ja on tegemist autoga, mille esimene omanik meie Vabariigis olin mina, julgen öelda, et see oli ikka täiesti kuulikindel auto. Ainult hooldada oli vaja ning lisaks esimestele õõthoovapuksidele ei kulunud eriti midagi. Kütusekulu oli maanteel talvel ja talverehvidega, mitte eriti rahulikult sõites kuskil 7,1 l/100 km. Võimsust oli piisavalt, et päev rõõmsaks muuta. Teele ei jätnud kunagi. Jupid olid soodsad.
Kui mul praegu autot poleks, kaaluksin päris tõsiselt selle auto uuestiostmist.
Kui keegi ütleks auto numbri ja selgub, et ta oli minu auto, võiksin täpsemalt konkreetsest autost rääkida ja meelde tuletada, mida kolme aasta jooksul tegin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
markokx
huviline



Registreerunud 02.05.07
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 01.02.09 11:26 Tsiteeri
Audi 90 2,3Q 1989.a



Olin selle auto omanik 2006 - 2007.a

Selle aja jooksul vahetati siis antud autol:

Esimesed, tagumised õõtshoova puksid
Kõik 4 rattalaagrit
Piduri klotsid terve ring
Esimesed ja tagumised püstakvardad ( tagumised sai veel saksast tellitud)
Sarniirid (esimesed kindlasti) ei mäleta kas tagumised ka
Katalüsaator (Ilma jooksis paremini)
Lambda andur
Pihusti otsade tihendid
Klapiklambrikaane tihend
Küünlad
Termostaat
(Tosool ja õlid)
Pirne ja teisi vidinaid...
Diagnostis sai käidud, segu keerati vähe rikkamaks
Sisu sai ära vahetatud koos polstrite, põhja matiga
ABS jäi veaga kui edasi müüsin...ja õõtsa pukse läks tõesti rohkem kui tarvis..
Diffri nupp tahtis tundelist käsutamist enne lukustamist, muidu toimis hästi, üldiselt jah hea auto oli!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 01.02.09 16:55 Tsiteeri


Räägiks ka kiiresti natuke, mis toimus autoga kui ta 2003. aasta suvi kuni 2006. aasta suvi minu käes oli.
Ostsin Tartust Raadi autoturult. Autol olid ka mõned vead. Jahutusvedelikutemperatuuri ei tahtnud eriti näidata. Tagumise diffri üks simmekas lekkis. Lisaks veel avastasin pärast ostmist, et juhipoolset ukselukku ei saanud võtmega keerata. Amordilaagrid tuli ka ära vahetada. Sillad tuli ka ära reguleerida, sest kokkujooksud olid ikka täiest valed. Sisu oli heledast riidest ja elektriaknaid polnud. Spidomeetrinäit oli kuskil 140000 km ja arvestades seda kui hästi auto sõitis kolm aastat, ei tahaks uskuda et eriti palju keritud oli. Müümise hetkeks oli läbisõit kuskil 190000 km.
Mõne nädala või kuu pärast tekkis ABS-il mingi probleem ja vahel ei lubanud auto pedaali vajutadagi, nii kõvasti surus vastu. Kuna mulle polnud ABS tähtis, võtsime plokist ühe relee välja. Muidu olid pidurid head. Võimalik, et relee on veel kuskil kapis mul.
Esimesi õõtshoovapukse vahetati kaks korda aastas. Hiljem avastasin, et Toprani asemel võiks näiteks Febi Bilsteini omi kasutada. Need kestsid kauem ja olid ka odavamad. Muidu tuli üldiselt ainult õli vahetada. Selleks oli Valvoline 10W40 pruunis kanistris, mis sobib hästi üle 100000 km sõitnud autodele. Tagumisse diffrisse läks ka mingi tehase soovitatud Valvoline õli. Loomulikult on kuskil 140000 km juures vahetatud ka hammasrihm ja pingutusrullik. Veepumpa ei vahetanud. Esimesel õlivahetusel kasutati ka puhastusõli. Küünlad, õhufilter, jagajarootor ja vist jagaja ka vahetati kuskil 168000 km juures. Loomulikult on ka šarniire ja muid selliseid värke vahetatud.
2006. kevadel vahetati radikas.
2005. vahetati pidurikettad ja piduriklotsid.
2006. juulis, päeval kui auto ootamatult müüki panin ja õhtuks oli ostja olemas, pandi esisillale uuet Sachs õliamordid.
Diffrinupuga oli mul ka ühel talvel probleeme. Üldse polnud vajutamisest kasu. Üks sõber võttis nupu lahti, tegi midagi ja pani kokku, pärast seda probleeme polnud.
Rohkem kiiruga ei tule eriti meelde praegu. Andsin tšekid ja paberid järgmisele omanikule. Forssis on tõenäoliselt arhiivis kirjas seal tehtud värgid. Lisaks on palju teinud mu sõber, kes on juba mitu aastat Inglismaal Vw mehaanik.
Loodan, et uus omanik hoiab autot nii nagu on vaja, sest ta on head kohtlemist kindlasti väärt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Peeter82
huviline

Avatar


Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Q

postitati 04.02.09 19:28 Tsiteeri


To Karel - Kas pead silmas Intsu? Kui nii siis uuenduseks, et nüüd ta juba mingi aja Audide peal ;) Ja kvaliteedis ei ole põhjust kellegil kahelda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 05.02.09 17:53 Tsiteeri


Just Intsu mõtlesin. Tore kuulda, et tal hästi läheb ja nagu näha, ta pole ainuke, kes Audideni on jõudnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 01.03.09 20:27 Tsiteeri


Olen uus auto omanik ja pole mitte midagi halba auto kohta öelda.Täielik mustikas. Õõtshoovapuksid hakkavad ainult minema.

Kõik pisivead on plaanis ära parandada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 01.03.09 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pooder
Õõtshoovapuksid hakkavad ainult minema.


Kuidagi imelik, et lugedes siin neid poste, siis miskipärast jääb silma just õõtsapukside vahetus.
Äkki sild viga saanud vms...!?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.09 21:27 Tsiteeri


Asi pole ilmselt selles, et sillal midagi viga oleks. Lihtsalt neid kulub niisama ka nagu leiba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 01.03.09 22:24 Tsiteeri


Toprani õõtshoovapukse ära pane. Febi Bilsteini omad pidasid vist natuke kauem vastu. Soodsamad olid ka. Võimalik, et originaalid on veel kõvasti paremad, ainult maksavad ka kõvasti rohkem.
Palju õnne ka muidugi Pooder. Palun hoia teda hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 02.03.09 16:46 Tsiteeri


Plaanis on teda hästo hoida jah. Vaakumpump hakkab otsi andma vist. Undab kõvasti ja ei tõmba kõiki uksi kinni. Ühe ainult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 02.03.09 19:17 Tsiteeri


Ma nagu mäletan, et kunagi oli vist ka midagi taolist. Natuke vist undas vaakumpump ja kuskil oli nagu mingi leke, vist oli pagasnikus. Ma kuulasin, otsisin ja ei leidnud. Pärast sõber, kes natuke osavam oli, avastas et mingi voolik oli vist natuke lahti. Ma ainult ei mäleta täpselt, kus. Vist oli kuskil, kuhu pääses pagasnikust.
Sa võiks vist varsti selle teema asemel huviliste autode all hoopis teema teha, tundub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 02.03.09 20:55 Tsiteeri


kui millalgi aega leain, siis teen eraldi teema ka. Praegu jutsutan siin natukene.

Jah, vaakumpumba juurets susiseb ja see on pagasnikus. Loodan, et voolik on lahti. Homme hakkan asja uurima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Peeter82
huviline

Avatar


Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Q

postitati 03.03.09 08:26 Tsiteeri


Tere,

Vaakumpump on pagasnikus kõrvalistujapoolse püstaku peal jah ja kui peaks varuosasid vaja minema kas pumba või muude vidinate näol siis anna teada kuna mul jäi kogu süsteem 90 Q-le üle ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 03.03.09 16:55 Tsiteeri


Sain vaakumpumbaga korda, üks voolik oli lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 04.03.09 12:20 Tsiteeri


Kuidas käsipiduri kesktrossile ligi pääseb?

Ja veel, auto all taga silla juures peaks asuma kütusepump, aga seal on 3 potsikut. Kõige suurem neist lekib. Mis potsik see täpsemalt on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.5% - SQL: 25.5%]