Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Auto värv passis (teema võib sulgeda) (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2319)
yokker
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.04
Asukoht: teisel pool merd
Kasutaja on eemal

Auto: 2x1.9tdi 66&96kw+suzuki sv1000s

smile.gif postitati 19.04.04 21:13
Auto värv passis (teema võib sulgeda)



Auto värv on passis tumeroheline aga auto on nagu http://pilt.ee/picture.php?album_id=80145&picture_id=1342331


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yokker
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.04
Asukoht: teisel pool merd
Kasutaja on eemal

Auto: 2x1.9tdi 66&96kw+suzuki sv1000s

postitati 20.04.04 06:40


auto registreerimisel arki's ütlesin ,et auto on nagu sinist värvi (võeti nett lahti toksiti kerenumber sisse aga seal näitas tumeroheline. autot isegi ei vaadatud) kerenumber on õige (mootori juures) kas on veel kusagil mõni kerenumber? auto üks uks vist on ülevärvitud selle vist ei ole värvikoodi :( oskab keegi äkki miskit tarka öelda või pean jälle ark'i minema ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 20.04.04 07:03


Nad vist üsna suvaliselt neid värve sinna passi panevad. Minu masinal on passis "helehall", kuid minu arvates ta hall ei ole kohe mitte. Kunagi vormistamise käigus ma ka uurisin mis arki mehed sellest arvavad, arvati, et ju ikka vist on hall. Vanasti oli mul mingi samast tooni masin ja sellel oli passis kuldmetallik vms.
Registreerimisel oleks ikka pidanud masina ette näitama. Kui ka arki tegelased arvavad, et on tumeroheline no las ta siis olla.
Kerenumbrit tasuks muidugi küll kontrollida, seda ma kahjuks öelda ei oska kuhu, kuid kusagile peaks ta ju peale mootoriruumi veel löödud olema. Ise ilmselt hakkaks otsima kõigepealt ukseläve liistudest luugikesi.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rmx
huviline



Registreerunud 11.05.03
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: avensis

postitati 20.04.04 07:15


roheline, sinine ja hall on sellised pida erinevad inimesed näevad erinevalt kui on tegemist sellist vahepealsete, mitte puhaste toonidega.
võibolla on asi selles?
pildi link on vigane või on asi minu arvutis aga pilti ma ei näinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
yokker
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.04
Asukoht: teisel pool merd
Kasutaja on eemal

Auto: 2x1.9tdi 66&96kw+suzuki sv1000s

postitati 20.04.04 08:50


Üritan uuesti pildid panna www.pilt.ee/yokker/ Asi on selles ,et äkki tuleb probleeme piiri ületamisel!? Kõik vastused teretulnud!!! Tegelikult tuleb vist ikka peale tööd ark'is ära käia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 20.04.04 09:09


rohelisest on minu silm ajärgi küll asi väga kaugel :)


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teerull
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Cross Polo; Trafic

postitati 20.04.04 09:30


Ja piiril probleemid kindlasti tulema, selleks varu rohkem aega ja mõni hea lugu ametnikule, kuidas sinine mõnes valguses roheline paistab :-)) :D


Viskame kildu ja tõstame mulda! http://wwww.killumees.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 20.04.04 11:47


loogiliselt võttes võib probleeme tekkida siis ainult eesti piiri peal - vaevalt et nad mujal oskavad välja lugeda et see värv roheline peaks olema :D

helista arki ja küsi nõu


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 20.04.04 12:37


täiesti sinine ju...tahaks näha inimest kes ütleb selle kohta roheline.....minu avataril oleva auto värv on passis pruun.....teemast mööda aga mu sõbra BMW passis oli auto margiks BMV


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.04.04 12:51


ma tean et ranzil oli kunagi oliiviroheline a100 mis oli väljanägemiselt rohkem nagu pruun. aga noh eks oliiv on kah omapärane roheline. mendiga vist sai vaieldud kah sel teemal, kas auto roheline või pruun :)

passis siis oli roheline :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 20.04.04 13:27


Mul on passis TUMEHALL aga see on vist arusaadav - tavaline värv on must ja metallik tumehall.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yokker
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.04
Asukoht: teisel pool merd
Kasutaja on eemal

Auto: 2x1.9tdi 66&96kw+suzuki sv1000s

postitati 20.04.04 15:12


Üldiselt hakkab asi susisema :D . Numbrid -värvid on kõik ok (ark kinnitas) tähendab auto pole ülevärvitud! Ark'ist öeldi ,et sakslane ikka vahel soperdab ja selliseid probleeme on varemgi ette tulnud :P aga endal oli junn jahe küll !!:( Nüüd tuleb teha avaldus + 200 eek'i ja siis saab uue passi teise värviga ja asi peaks korras olema! Hästi ei tahaks raha maksta kuna see on ark'i soperdis aga mis teha ,parem maksan selle raha enne kui kolmeks ke..takse :) Nii et tänud kõigile kes viitsisid vastata!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 20.04.04 16:24


mis värvi su auto öösel oran¸i või lilla tänavalaterna all on ?
Ja veel võid võtta värvikoodi ja minna värvipoodi..vaata mis värvi annab..

OT: Eelmine auto oli kaheukseline sedaan 80, passis keretüüp kupee...aga see vist
kõigil kaheukselistel audidel niimoodi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yokker
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.04
Asukoht: teisel pool merd
Kasutaja on eemal

Auto: 2x1.9tdi 66&96kw+suzuki sv1000s

postitati 20.04.04 18:43


Värvikood on kadunud :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 20.04.04 19:31


Tsitaat:
Esialgne postitaja AudiTeam
Mul on passis TUMEHALL aga see on vist arusaadav - tavaline värv on must ja metallik tumehall.







mul küll passis kirjas et auto on MUST aga tegelik värv on must metallik(ka värvikoodi järgi on metallik):)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.9% - SQL: 49.1%]