Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Sarniiride taastus Tartus? (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 8885)
mato
huviline



Registreerunud 15.12.08
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 08.04.09 09:38 Tsiteeri


Taastatakse Elvas tel.7456307


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxcools
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.08
Asukoht: Tartu, Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 Q 142kw 2000a.Volvo S80 2,9. Jumpy 17

postitati 14.04.09 15:39 Tsiteeri


On veel lisada, et kui poest ostsin siis sõitsin pool aastat ja läbi nad. Taastatud hoovad aga juba aasta all ja töötab! Ning auto om audi 100 91a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 14.04.09 21:59 Tsiteeri


Lasin ka seal lubja tänavas terve vasaku poole taastada. Aega läks poolteist tundi, siiani olen rahul, eks ta siis näha ole kaua kestavad, preagu vara öelda veel midagi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 14.04.09 22:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Lasin ka seal lubja tänavas terve vasaku poole taastada. Aega läks poolteist tundi, siiani olen rahul, eks ta siis näha ole kaua kestavad, preagu vara öelda veel midagi.


Aga kui küsida tohib, siis kui palju sul Laur see taastus maksma läks? Ja kas sa lihtsalt viisid kohale sinna jupid või siis võeti seal kohapeal alt ära ja tehti ära? Oleks endal ka vaja üks pool ära teha


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 14.04.09 22:26 Tsiteeri


Kokku läks 900.- Värviti üle ka vel :P Aga noh see selline hetke emotsioon pigem, selge on see et see värv on sealt esimese nädalaga maas. Kuid see pole üldse teema.

Kuna ma vahetasin vedrusid siis võtsin ise alt ära, viisin päeva peale kunagi ära ja pooleteise tunni pärast läksin neile järele. Nii vast kõige lihtam, kui endal võimalus alt ära kruvida ilma suurema peavaluta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 14.04.09 22:46 Tsiteeri


Ja kuidas sõites tunne on? Ma olen kuulnud, et need taastatud pidid olema kuidagi "jäigad". Aga taastuse peab vist ise ka ära tegema (raha ei ole asi mida võib niisama maha visata :))


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 14.04.09 23:43 Tsiteeri


Raske võrrelda, mul läksid madaldused alla, et jäigemaks läks nagunii. Aga käega katsudes käisid munakud küll väga raskelt. Käega naljalt ei liigutanudki neid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rainerboy
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.08
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 b4 1.9td ja audi80d

postitati 15.04.09 08:35 Tsiteeri


elvas järvevana taastab 75 eeku sarniir
Samas teeb ka piduritorusid, vahetab igasuguseid pukse jne.
Ise olen oma autote sarniirid rooliotsad kõik seal ära lasnud teha ka 1.5 aasta jooksul pole sarniir veel häält tegema hakanud.
Viisin talle kunagi esisilla remonti tehes terve silla laua peale ja läksin õhtul järele pani kodus silla alla ja sõit jätkus.
Nüüd aga vahetan silla ja õõtsapukse ise kodus perekonnavõtmega.:D
Kuumutad leekariga puksi välja,võtad meisli ja haamri ning lööd viimase saale ka sealt välja,edasi jääb ainult uus puks sisse pressida.
Kolm päeva tagasi vahetasin b4 kõrvalistuja poolsed 4 õõtshoova puksi ca 2 või vähemgi tunniga ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 15.04.09 08:40 Tsiteeri


Ma ei tea kuidas järvevana kvaliteet nüüd on aga aega tagasi laskis üle serva ikka, pressis kausi kokku ja peab jälle 1000 km :)


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lri
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.07
Asukoht: Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9 TDI 81kW

postitati 06.07.09 22:04 Tsiteeri


Kas Tartu tegijatega posti teel saab asju ajada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxcools
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.08
Asukoht: Tartu, Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 Q 142kw 2000a.Volvo S80 2,9. Jumpy 17

postitati 07.07.09 21:53 Tsiteeri


Kahtlane et saab! Kui siis leiad usaldusväärse inimese tartust kes nendega suhtleb! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 07.07.09 22:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lri
Kas Tartu tegijatega posti teel saab asju ajada?


Ma toimetasin küll Elva vanaga ELS-iga. Saatsin paki talle, ta tegi töö ära ja saatis paki tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaupz
huviline



Registreerunud 01.12.04
Kasutaja on eemal

Auto: volvo v70/99/2,5tdi/vag R5, vw NewBeetle 99 1,9tdi 66kw

postitati 24.11.09 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
Tsitaat:
Algselt postitas: lriKas Tartu tegijatega posti teel saab asju ajada?

Ma toimetasin küll Elva vanaga ELS-iga. Saatsin paki talle, ta tegi töö ära ja saatis paki tagasi.
Kas Elvas tehakse koha peal, või mis jutt see oli et viivad Tartu?
Pannakse uus sisu või esimesel võimalusel pressitakse vana lihtsalt üle?

Üks Tartu variant jäi veel ette:
Tsitaat:
http://www.autofix.ee/uudised.html

Autofix.ee - Remont ja hooldus GSM: 56 502112. Aadress: Teguri 45d, Tartu 51013

Sarniire taastame 1-2 päevase ooteajaga. Levinumad automargid (Audi, VW) on meil olemas vahetusfondis
- paigaldame Teile taastatud ja jätame vana endale. Kogemused näitavad, et taastatatud veermikudetailid peavad kauem vastu kui B grupi varuosad. Hinnad alates 350.- kroonist sarniiri kohta. Ameeriklased ja keerulisemad tööd kuni 800.- krooni tükk.


Tsitaat:
Algselt postitas: vreps
Lubja tn. tel.5532303 Aare. Paljud jupid on neil vahetusfondis olemas ka.

ütles et 250,-/tk vahet pole kas sarniir või rooliots, aga postkontoris järig ei ole aega käia või uuesti saata. Tööl e-n 9-18, r-p kinni.

Urmas Mägioja FIE Järve 5A Elva 61504 Tel: 7456307
*rooliots 100
*sarniir 200-250
Ja nõus ka postiga tegelema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.8% - SQL: 49.2%]