Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Veljed Audi 100' le (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 3616)
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 29.01.03 10:16 Tsiteeri
Veljed Audi 100' le



Teema sai nüüd küll teiste pealt copitud aga tahaks teada mida rahvas arvab.

Pakutakse siis 16" velge mille tahaks panna alla 100'le 91 aastast

velg ise selline:
http://www.makwheels.it/prodotti/venus_1.jpg

http://www.makwheels.it/prodotti/venus_2.jpg http://www.makwheels.it/prodotti/venus_3.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 29.01.03 10:24 Tsiteeri


IMO veljel pole äda miskit.
Anna oma autost pilt meie klubi virtuaaltuunijatele ja las installivad need veljed alla, lõppudelõpuks otsustad sa ju ise kas ostad veljed või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 29.01.03 10:25 Tsiteeri


Minu arvamus on et see konkreetne OZ mudel on täiega rõve. Südamik on kaugel väljas ja kodarad lähevad kaugele sisse. Aga minu arvamus on minu probleem, nii, et ära võta südamesse.

Muidu, kui huvi on, siis sellised põhim. uued 16" A6 originaalveljed on saadaval koos rehvidega 6,5k eest. Tel. 050-31096...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 29.01.03 10:37 Tsiteeri


ehk midagi sellist ...16" 7600.- ring
http://www.inex.ee/Images/Ikon_b.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 29.01.03 10:53 Tsiteeri


Pakkumised lähevad järjest paremaks :D
THNX aga minu jaoks liiga kallid.

Need konkreetsed veljed mille pildid ma siisa panin on firma MAK omad (minu jaoks täiesti tundmatu) kasutatud ja pakutakse koos rehvidega 4,5k


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 29.01.03 10:59 Tsiteeri


ok selge, sel juhul börsist peaks sinu autole küll leiduma õiges mõõdus velgi, kuigi pean joeli arvamusega nõustuma et need veljed suuremad asjad ei ole...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.03 11:03 Tsiteeri


maitse üle ei vaielda aga ühinen Joeli ja Absoluti arvamusega:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 29.01.03 11:55 Tsiteeri


Mulle ka need Macid ei meeldi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 29.01.03 18:55 Tsiteeri


ega need midagi hullu ka pole.
Mõnel pole sedagi:cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.03 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja WarAngel
IMO veljel pole äda miskit.
Anna oma autost pilt meie klubi virtuaaltuunijatele ja las installivad need veljed alla, lõppudelõpuks otsustad sa ju ise kas ostad veljed või mitte.

jah anna auto pilt, installime veljed :)
aga mulle need ei meeldi.nad teevad enda v2iksemax :( imo


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 30.01.03 08:46 Tsiteeri


minumeelest päris head. igatahes ettem kui plekkring :D

ps. kellegil suveks mingeid 14" tuuningkilpe pole pakkuda? :P
/me endiselt ja igavesti vist plekkveljega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 30.01.03 14:53 Tsiteeri


Plekkveljed ruulivad :P Igatahes eelpoolmainitud velg ... noh räägitakse et maiceüle ei vaielda, aga minuarust audi 100le need siiski ei sobi, need ümara südamikuga on rohkem selline honda sivikute ja kolf GTIde pärusmaa, 100 ikkagi selline klassikaline pill, ideaalselt sobivad sellised nagu Joelil ehk siis S8 omad või midagi taolist, ehk siis sirge südamikuga. Absolud'i väljapakutud variant on kah seff. Aga jah rõhutan veel maiceüle ei vaielda, niiet paluxs minu posti mitte väga südamega võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 31.01.03 09:10 Tsiteeri


Mul on need Absoluti poolt pauktavad veljed, küll 15", aga olen rahul :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 31.01.03 09:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Amadeus
/.../ ideaalselt sobivad sellised nagu Joelil ehk siis S8 omad või midagi taolist /.../ Aga jah rõhutan veel maiceüle ei vaielda, niiet paluxs minu posti mitte väga südamega võtta.

Ma võtan küll südamega:) Tnx...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tuury
huviline



Registreerunud 06.01.03
Asukoht: trt
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 31.01.03 09:42 Tsiteeri


minuarust on küll suht kõva kui velje äär on sügaval...kui olex aind sigarile 4 auguga...;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 31.01.03 10:10 Tsiteeri


Need Joeli omad on tõesti ilusad ja mitte odavad. Lisaks pead rehvi eest vähemalt 2k tk välja käima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 31.01.03 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja fox
Need Joeli omad on tõesti ilusad ja mitte odavad. Lisaks pead rehvi eest vähemalt 2k tk välja käima.
Rikaste lõbu. Minusugune vaene inimene ostab ikka kuni 2000.- eest terve jooksu kasutatud rehvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 31.01.03 10:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tuury
minuarust on küll suht kõva kui velje äär on sügaval...kui olex aind sigarile 4 auguga...;)

Minu seisukoht on, et nn. randiga veljed on lahedad muidugi, kuid need näevad tõeliselt head välja vaid kandilisematel tagaveolistel autodel, sealjuures peab rant olema tagumisel rattal laiem. Esiveolisele autole minu arvates randiga velg eriti ei sobi - eriti nõme on kui esiveolisel autol on tagumine velg laiem kui esimene. Neliveolistele (mida, tõsi, on visuaalselt esiveolisest suhteliselt raske eristada) võib randiga velge sobitada, tingimusel, et ees ja taga on randid ühelaiused, kuid päris tagaveolisega võrreldavat tulemust ikka ei saa.

Sellisele kandilisele autole sobib mu arust väga hästi:
http://audiz.yo.lv/AudiTyp_81.jpg

Õige randiga velg, nagu ülaltoodud pildil, on nö. kaussis (0 või negatiivse offsetiga) - see konkreetne MAK velg, mille kohta fox rahva arvamust küsis, ei ole kaussis - tema südamik ulatub isegi velje äärest kaugemale välja, mis minu hinnangul teeb selle velje eriti ebardiks...


2 fox & kYbb: Me ostsime ka 2000 krooni eest jooksu kasutatud rehve nendele velgedele, nii et pole siin rikaste lõbu midagi:). Uuest peast oleks 1 GoodYear Eagle F1 235/40ZR18 maksnud 5,6k:o...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 31.01.03 10:56 Tsiteeri


1 KUMM 5,6K ????????????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 31.01.03 11:23 Tsiteeri


Nojah. Kui Sa vaatad Rehvieksperdi hinnakirjast 235/40-18 rehvide hindu, siis näed, et näit. Pirelli PZROSS on 6,8k/tk....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 31.01.03 11:46 Tsiteeri


Sellise hinnaga rehvide eelised tulevad esile alles kiirustel, kui sinivlikuri mehed on teise rehvi jooksu jagu raha oma kassase korjanud. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 31.01.03 14:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja A80cq
Tsitaat:
Esialgne postitaja WarAngel
IMO veljel pole äda miskit.
Anna oma autost pilt meie klubi virtuaaltuunijatele ja las installivad need veljed alla, lõppudelõpuks otsustad sa ju ise kas ostad veljed või mitte.

jah anna auto pilt, installime veljed :)
aga mulle need ei meeldi.nad teevad enda v2iksemax :( imo


Auto pildid on omanike kataloogis nüüd üleval äkki keegi viitsib virtual tuningut vähe teha. Tahaks näha ka kuidas asi välja näeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 01.02.03 10:19 Tsiteeri


Kindlasti ted, kuid seal saad oma autole erinevaid velgi virtuaalselt proovida: http://www.tirerack.com/index.jsp


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.03 12:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja fox


Auto pildid on omanike kataloogis nüüd üleval äkki keegi viitsib virtual tuningut vähe teha. Tahaks näha ka kuidas asi välja näeks.

asi tehtud, aga ei tulnud hasti valja.
pilt VT foorumis


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 07.02.03 13:21 Tsiteeri


Tänud A80cq et viitsisid vaeva näha !!
Täitsa norm töö!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.4% - SQL: 35.6%]