Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi 100 2.5 Tdi kiirendus puudub (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 6415)
kylaline90
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4

postitati 15.12.08 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramses25
Pidurite vaakumpump vahetatud ja liigub jälle nagu loom!Ka küttekulu langes!!

K6ike head!


Mis maksis see pidurite vaakumpump? vaja vist kah vahetada, kuna pidur on suht tuim.

Ja kallid dislaomanikud, kes kati on välja löönud, öelge, mis ootab ees ülevaatusel? Räägitakse, et ei tohiks näitu mõjutada... aga mis tegelikult on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 15.12.08 09:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mclx
pidurite vaakumpumbast saab ka turbo klapp vaakumit siis.
enda 100 tdi'l võtsin ka kati vahelt, tõmbas kütusekulu küll alla, aga minekut märgatavalt juurde ei tulnud, kui siis natuke.

Kas mingitele 2,5 r5 mootoriga masinatele on ka katalüsaatorit pandud? 103kw'stele siis ilmselt? A sadadel vist seda mootoriversiooni pole?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kylaline90
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4

postitati 15.12.08 10:02 Tsiteeri


mul 103-ne ning sumpa eesotsas on kaks paralleelset katti. ammu juba plaan need välja praakida, kuid ei tahaks mingit jama ega sebimist ülevaatuse ajaks nendega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mclx
huviline



Registreerunud 04.10.05
Asukoht: stabiilselt Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Quattro

postitati 15.12.08 12:22 Tsiteeri


2,5 TDI r5 85kw AAT mootoril on kat tehase poolt vahele pandud jah. ega 103kw ja 85kw mootorid ehituselt palju ei erine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramses25
huviline



Registreerunud 26.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.08 19:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kylaline90
Tsitaat:
Algselt postitas: Ramses25
Pidurite vaakumpump vahetatud ja liigub jälle nagu loom!Ka küttekulu langes!!

K6ike head!


Mis maksis see pidurite vaakumpump? vaja vist kah vahetada, kuna pidur on suht tuim.

Ja kallid dislaomanikud, kes kati on välja löönud, öelge, mis ootab ees ülevaatusel? Räägitakse, et ei tohiks näitu mõjutada... aga mis tegelikult on?







Pumba sain tasuta.Mul üks selline auto juppideks...:)


ladu24.ee ja autoosad.ee abiks..:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
no1
huviline



Registreerunud 22.02.09
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.11 07:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mclx
2,5 TDI r5 85kw AAT mootoril on kat tehase poolt vahele pandud jah. ega 103kw ja 85kw mootorid ehituselt palju ei erine.

Tuttaval 100 c4 2,5tdi 85kw, aga passis KAT märgitud pole? Kas peab olema või ei pea olema? Aegajalt ei tule nagu turbo taha või pole lihtslt minekut. Lased korra pöörded maha, siis liigub jälle normaalselt.
Midagi võiks nagu ette võtta ja mõte ole alustada kat'i eemaldamisest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mclx
huviline



Registreerunud 04.10.05
Asukoht: stabiilselt Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Quattro

postitati 14.10.11 09:20 Tsiteeri


Kat. ei pruugigi passis kirjas olla sellel masinal ja ega midagi paigast ei ole kui see sealt vahelt ära võtta. Kui mina omal ajal üv käisin, siis oli mul konkreetselt torujupp kati asemele pandud ja veel klambrite vahel, iga ülevaataja märkaks kati puudumist. Tahmasus ja kõik oli ok. Peale kati eemaldust langes kütusekulu ja minek läks ka paremaks muidugi. Aga see probleem, et teise korra vajutamisega alles masin liikuma hakkab, ei pruugi üldse kati viga olla. See kati eemaldamine vanematel diislitel ei tee kunagi halba. Pigem on probleem turbo juhtimises või wastegate toimetamises.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
no1
huviline



Registreerunud 22.02.09
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.11 11:02 Tsiteeri


Sümptom ei esine stabiilselt. Pigem harva.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urki
huviline



Registreerunud 31.01.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: MB 212 3,5 TDI,MB 212 CNG,A4 Q

postitati 14.10.11 13:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mclx
2,5 TDI r5 85kw AAT mootoril on kat tehase poolt vahele pandud jah. ega 103kw ja 85kw mootorid ehituselt palju ei erine.

Mina lõikasin mõlemad katid vahelt välja,minek läks paremaks ja ülevaatusel ei öeldud midagi selle kohta,sest diislil pole kat passi märgitud ja pole oluline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.11 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urki
Tsitaat:
Algselt postitas: mclx
2,5 TDI r5 85kw AAT mootoril on kat tehase poolt vahele pandud jah. ega 103kw ja 85kw mootorid ehituselt palju ei erine.

Mina lõikasin mõlemad katid vahelt välja,minek läks paremaks ja ülevaatusel ei öeldud midagi selle kohta,sest diislil pole kat passi märgitud ja pole oluline.

Sama siin...katte all pole ja eile oli ülevaatus ja kõik kombes.... Ka teisel pere diislil olen katti minema saatnud ja kõik kombes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tinnuri
huviline



Registreerunud 11.05.13
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.17 01:05 Tsiteeri


Ei hakka ka uut teemat tegema, nimelt mul audi 100 c4 2.5 tdi 85kw 6 käiku manual avandil ka mineku probleem. Sõidu alguses tunne nagu turbo ei töötaks, minek ühtlaselt uimane. Peale natukest sõitmust nagu jälle kõik korras ja turbo nagu kenasti järgi jälle. Imelik veel see et piiraja nagu tuleb 4000 pöörde juures. Kas ei peaks 5000-ni välja käima. Sai just ka kõik filtrid välja vahetatud. Õhufilter oli küll jube kole aga see probleemi ka ei lahendanud. Kütusekulu on okei ja ei tahma ka. juhet pole veel järgi visanud. Vaatan ehk lähipäevil saan kontrollida mis näitab. Võib viga samuti olla pidurite vaakum pumbas? Või ehk oskab keegi targem aidata. Piiraja oeaks samas nagu ikka kõrgemal olema. 4000-e juures poob nagu hinge kinni. Imelik igaljuhul. Viga on ka sooja mootoriga vahepeal nii. Tõmme on pms nii kuis jumal juhata. Üldjoontes peale mõningast sõitu nagu toimib. Olen väga tänulik kes saab aulidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.2% - SQL: 43.8%]