Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  20  21  22  23  24
Autor:
Pealkiri: Otsime Audide endiseid ja uusi omanikke ning ajalugu (Vastuseid: 588 | Vaatamisi: 175558)
erki226
huviline



Registreerunud 11.10.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1994

postitati 11.05.15 20:42 Tsiteeri
780 AZD



Tsitaat:
Algselt postitas: sir-mac
Ega kahjuks rohkemat nõu anda ei oska, sest puudub kokkupuude A4-ga. Lipikul on kirjas palju asju, aga mitte kõik antud tehnikat puudutav. Huvi korral proovi siiski kontakteeruda Revaliga, neil on tähise järgi palju rohkem infi.
Edu!
Tänud!NB tegemist on A6-ga.Saatsin ka Revalisse päringu, iseasi kas nad vastavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nimi
huviline



Registreerunud 15.01.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8tq STW, B5 S4

postitati 12.05.15 14:17 Tsiteeri
780 AZD



Miks peaksid auto romulasse viima?
Mina vahetasin autol turbol rohu klapi valja. Auto muusin sest oli lihtsalt okomat autot vaja. Muidu sõitis vaga hasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki226
huviline



Registreerunud 11.10.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1994

postitati 13.05.15 17:36 Tsiteeri
780 AZD



Noh eks põhjus ka natuke selles,et autost on terve küla üle käinud.Igaüks midagi näppinud ja ümber teinud.Praegu maadlen ABS-i probleemiga ja poest ei suudeta mulle isegi ABS-i andureid tellida kuna originaalide asemele on mingid suvalised topitud
mis ei tööta ja originaali koodi pole kuskilt võtta.erinevaid variante mida võiks kasutada on vist 9,aga milline õige on ei tea.Muidu auto liigub ilusti ja ülimalt ökonoomselt,hetke keskmine on 8,5.Lisaks tahab ülevärvimist,mis teatavasti läheb umbes 1000 euri.Kuna hetkel teist autot pole millega liigelda siis pean seda käigus hoidma.Mõtted liiguvad uue auto poole seda siis liisinguga,aga enne tahaks muidugi talvel neliku mõnu proovida.Ei ole plaanis platside peal maurata,aga lihtsalt külastada kodanikke kes talviti traktoriste peavad ootama,et kodust välja pääseda.Eks näis millal kannatus katkeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 15.05.15 06:19 Tsiteeri
Audi A4 1,9TDI 1997 Avant reg.märk: 976 BCP



Keegi teab kus liigub või mis seisus on hetkel. Müüdud mõned kuud tagasi kuid siiani ümber kirjutamata ja 1 Mai. on mingis avariis osalenud. Loomulikult oli auto sel ajal minu nimel. Kindlustust on ka minu nime alt vist pikendatud. Võtsin ta 12.mai ajutiselt arvelt maha.

Keegi teab kus auto hetkel seisab/sõidab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.15 07:31 Tsiteeri


*


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
xpr
huviline



Registreerunud 10.10.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: e46 330d

postitati 11.06.15 10:49 Tsiteeri
780 AZD



780 AZD - A6 C5 1.8TQ oli korraks ka minu käes nädala ajutise autona ~ juuli 2014. Ostsin Tallinnast ja läks edasi Viljandi kanti. ABS põles siis armatuuris.

http://img4.auto24.ee/auto24/560/936/54146936.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki226
huviline



Registreerunud 11.10.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1994

postitati 28.06.15 10:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
780 AZD - A6 C5 1.8TQ oli korraks ka minu käes nädala ajutise autona ~ juuli 2014. Ostsin Tallinnast ja läks edasi Viljandi kanti. ABS põles siis armatuuris.

http://img4.auto24.ee/auto24/560/936/54146936.jpg
Kahjuks minu kätte saabudes auto enam nii hea välja ei näinud.Minu käest osteti auto 1000-euriga,kuna vigadeks oli siis roolilatt,roolivõimupump,ABS ja tuhat muud viga+rooste igal keredetailil.Ahjaa katalüsaator oli ilmselt ka seest tühjaks tehtud,kuna näha oli ,et kati kest oli lahti lõigatud ja tagasi kinni keevitatud.Sõidu ajal ja kohal töötades viskas õudsa co salongi.Kliimapump oli kinni ja päris talumatu oli autoga palavaga sõita.Kõlarid plärisesid.Nädal hiljem oli auto juba 2600-ga jälle müügis.Veljed olid ka teised A6-e originaalid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 23.07.15 07:03 Tsiteeri


Keegi teab 006tjc numbriga a8 st midagi ?
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11012832_870559043021057_9153959050498388788_n.jpg?oh=45ac9af5a06c6dc04aa 1e3e6639bb1fe&oe=561A8857


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
UncleOvi
huviline

Avatar


Registreerunud 06.02.15
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.5tdi Quattro

postitati 04.08.15 00:52 Tsiteeri


Sõiduki nr on 332 AXK. Sõidukipiirang näitab, et puuduvad nii kindlustus kui ka ülevaatus, kuid ehk keegi teab mis on konreetsest masinast saanud.
http://albums.rate.ee/s3/1/d/2/1d254560229.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HendrikR
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.15
Asukoht: Tallinn(Lasnamäe)
Kasutaja on eemal

Auto: AZLK 2140 '80, Iˇ 2715 '86, Ford Sierra '88

postitati 04.08.15 17:33 Tsiteeri
476SRX



Keegi teab,mis on saanud ühest A4 B6 Quattrost? Reg. nr on 476SRX. Peale müüki korra Tallinnas nähtud
http://img3.auto24.ee/auto24/560/127/11150127.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.15 08:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki226
Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
780 AZD - A6 C5 1.8TQ oli korraks ka minu käes nädala ajutise autona ~ juuli 2014. Ostsin Tallinnast ja läks edasi Viljandi kanti. ABS põles siis armatuuris.

Kahjuks minu kätte saabudes auto enam nii hea välja ei näinud.Minu käest osteti auto 1000-euriga,kuna vigadeks oli siis roolilatt,roolivõimupump,ABS ja tuhat muud viga+rooste igal keredetailil.Ahjaa katalüsaator oli ilmselt ka seest tühjaks tehtud,kuna näha oli ,et kati kest oli lahti lõigatud ja tagasi kinni keevitatud.Sõidu ajal ja kohal töötades viskas õudsa co salongi.Kliimapump oli kinni ja päris talumatu oli autoga palavaga sõita.Kõlarid plärisesid.Nädal hiljem oli auto juba 2600-ga jälle müügis.Veljed olid ka teised A6-e originaalid


Nüüdsest veereb see Kilingi-Nõmmes ringi, ühe vanema härra käes ja seal on tõesti aretustega vaeva nähtud.
Kere paistab enamvähem ainult mõningad roostetäpid on(katusel jne.).
Abs-iga oli kõva rats tehtud ja nüüdseks töötab. Minu teada osteti ta 2400.- :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki226
huviline



Registreerunud 11.10.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1994

postitati 24.09.15 17:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karly
Tsitaat:
Algselt postitas: erki226
Tsitaat:
Algselt postitas: xpr
780 AZD - A6 C5 1.8TQ oli korraks ka minu käes nädala ajutise autona ~ juuli 2014. Ostsin Tallinnast ja läks edasi Viljandi kanti. ABS põles siis armatuuris.

Kahjuks minu kätte saabudes auto enam nii hea välja ei näinud.Minu käest osteti auto 1000-euriga,kuna vigadeks oli siis roolilatt,roolivõimupump,ABS ja tuhat muud viga+rooste igal keredetailil.Ahjaa katalüsaator oli ilmselt ka seest tühjaks tehtud,kuna näha oli ,et kati kest oli lahti lõigatud ja tagasi kinni keevitatud.Sõidu ajal ja kohal töötades viskas õudsa co salongi.Kliimapump oli kinni ja päris talumatu oli autoga palavaga sõita.Kõlarid plärisesid.Nädal hiljem oli auto juba 2600-ga jälle müügis.Veljed olid ka teised A6-e originaalid


Nüüdsest veereb see Kilingi-Nõmmes ringi, ühe vanema härra käes ja seal on tõesti aretustega vaeva nähtud.
Kere paistab enamvähem ainult mõningad roostetäpid on(katusel jne.).
Abs-iga oli kõva rats tehtud ja nüüdseks töötab. Minu teada osteti ta 2400.- :o
Päris hull värk siis,ülevaatuseni sõidab siis saab teada millega tegu on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 26.09.15 08:50 Tsiteeri


Kas keegi teab äkki ühe musta Audi 100 2.8 Quattro omanikest midagi? Päästsin auto siis vanarauaks/varuosadeks minemisest, aga vahepeal on auto arvelt maha võetud ja dokid on ka ära kaotatud, aga oleks vaja viimane omanik üles leida kelle nimel auto oli, et saaks ARKis asju ajama hakata. Kahjuks ei tea ka viimast registreerimisnumbrit, sest auto on vähemalt 3 korda käest kätte edasi käinud ilma ümberkirjutamata ja on ka siis arvelt maas olnud. Oleks tore, kui saaks mingitki informatsiooni leidmaks auto viimast omanikku. Auto on siis sedaan kerega, sees on nahksisu, 4x el.aknad, kompu+autocheck, kliima, iluliistud salongis. Rohkem nagu midagi erilist välja tuua ei oskagi, võib-olla ka see, et auto on kunagi mingi kõksu ka üle elanud sest kapott ja stange on üle värvitud. Või on mul äkki mingi võimalus ARKist VIN-koodi alusel ka informatsiooni viimase omaniku kohta saada? Või piisab ka viimase omaniku ostu-müügilepingust, kuigi auto pole temal nimel olnud? Auto on väidetavalt kusagilt Pärnu kandist pärit, rohkem nagu ei tea ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.09.15 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dUBZ
Kas keegi teab äkki ühe musta Audi 100 2.8 Quattro omanikest midagi? Päästsin auto siis vanarauaks/varuosadeks minemisest, aga vahepeal on auto arvelt maha võetud ja dokid on ka ära kaotatud, aga oleks vaja viimane omanik üles leida kelle nimel auto oli, et saaks ARKis asju ajama hakata. Kahjuks ei tea ka viimast registreerimisnumbrit, sest auto on vähemalt 3 korda käest kätte edasi käinud ilma ümberkirjutamata ja on ka siis arvelt maas olnud. Oleks tore, kui saaks mingitki informatsiooni leidmaks auto viimast omanikku. Auto on siis sedaan kerega, sees on nahksisu, 4x el.aknad, kompu+autocheck, kliima, iluliistud salongis. Rohkem nagu midagi erilist välja tuua ei oskagi, võib-olla ka see, et auto on kunagi mingi kõksu ka üle elanud sest kapott ja stange on üle värvitud. Või on mul äkki mingi võimalus ARKist VIN-koodi alusel ka informatsiooni viimase omaniku kohta saada? Või piisab ka viimase omaniku ostu-müügilepingust, kuigi auto pole temal nimel olnud? Auto on väidetavalt kusagilt Pärnu kandist pärit, rohkem nagu ei tea ka.


Hetkel igatahes suhteliselt sisutu teave, sest analoogseid isendeid leiab Eesti erinevatest nurkades paar vöi mõne ilmselt.

Kui sul auto vin kood olemas siis vastavasse asutusse ja uuri, mis sulle räägitakse, ilmselt saad oluliselt kiiremini targemaks, kui hetke postituse vastuse ootamisega.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dUBZ
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.10
Asukoht: Oslo/Märjamaa/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: D2 4.2Q, C4 2.8Q, B6 4Motion, B5.5 TDI

postitati 26.09.15 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits

Hetkel igatahes suhteliselt sisutu teave, sest analoogseid isendeid leiab Eesti erinevatest nurkades paar vöi mõne ilmselt.

Kui sul auto vin kood olemas siis vastavasse asutusse ja uuri, mis sulle räägitakse, ilmselt saad oluliselt kiiremini targemaks, kui hetke postituse vastuse ootamisega.


Saan ise ka aru, et suht sisutu teema, aga mõtlesin, et proovin ikka. Eks tuleb ARKist uurida, mis nad räägivad. Loodetavasti saab auto uuesti arvele tagasi :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 01.11.15 09:37 Tsiteeri
Audi A6 C4 2,5 tdi 125 kW



Tahaks ka oma auto endise omaniku üles leida.
Reg nr. 565mcg
auto pärit Haapsalust. Päris palju vaeva nähtud masina kallal (eriti palju Led tulede paigutamisega salongi).
Suht kindel, et ta siit üles leian,kuna autos olid audi club jalamatid ja kui ta nii väga oma audit tuunis,ju siis ta ka klubiliige on.
Tahaks natuke uurida,et mida ta täpsemalt auto kallal tegi ja kuidas chipi paigaldas (et teaks vajadusel sättida/remontida neid modifikatsioone)
Pildid on tüübi kuulutusest,kelle käes auto lühikest aega oli ning tema ei osanud midagi tarka mulle öelda ei auto ega tuuningu kohta

http://img1.auto24.ee/auto24/560/491/74105491.jpg

http://img3.auto24.ee/auto24/560/507/74105507.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Urrmet
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.12
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90,100,200tq&a6tdiq

postitati 01.11.15 10:13 Tsiteeri
195 TCN



tegu siis audi 200ga äkki on ennem siit läbi käinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andzz
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 avant 2.6, A6 Avant Q 3.0 165kw

postitati 01.11.15 10:16 Tsiteeri


See masin kuulus eelnevalt klubiliikmele hall300. Tema käest ma arvan, et saad täpsemat infot tegemiste kohta. Oleks sa veel klubiliige saaksid 4 lehekülge "hooldusraamatut" ka läbi lugeda.;)
Tsitaat:
Algselt postitas: roltskar
Tahaks ka oma auto endise omaniku üles leida.
Reg nr. 565mcg
auto pärit Haapsalust. Päris palju vaeva nähtud masina kallal (eriti palju Led tulede paigutamisega salongi).
Suht kindel, et ta siit üles leian,kuna autos olid audi club jalamatid ja kui ta nii väga oma audit tuunis,ju siis ta ka klubiliige on.
Tahaks natuke uurida,et mida ta täpsemalt auto kallal tegi ja kuidas chipi paigaldas (et teaks vajadusel sättida/remontida neid modifikatsioone)
Pildid on tüübi kuulutusest,kelle käes auto lühikest aega oli ning tema ei osanud midagi tarka mulle öelda ei auto ega tuuningu kohta



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 01.11.15 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: UncleOvi
Sõiduki nr on 332 AXK. Sõidukipiirang näitab, et puuduvad nii kindlustus kui ka ülevaatus, kuid ehk keegi teab mis on konreetsest masinast saanud.


Oled kuidagi seotud selle autoga või niisama uurid? Võin niipalju öelda, et juppideks pole tehtud seda.


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 12.11.15 13:06 Tsiteeri


On kellegil infot selle auto kohta? Ajalugu jms, keegi ehk siit eelmine omanik?

http://www.auto24.ee/used/2088637


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
m14m5
huviline



Registreerunud 15.10.10
Asukoht: valgamaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.15 11:43 Tsiteeri
audi



Keegi hõbedasest 80 b4 avandist teab midagi? 716TGD
Nimelt seal pagasnikus tagavararattaks peaks olema saabi valuveljel üks korralik naelrehv mis komplektist puudu, vastu võiksin otsida mõne muu rehvi koos veljega, või täpse raha eest ülejäänud 3tk samasuguseid loovutada.

http://i281.photobucket.com/albums/kk233/m14m5/20150816_164215.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 25.11.15 22:29 Tsiteeri


Suur oli mu üllatus, kui mingi nädal-kaks tagasi ühel weekendi öösel Viru keskuse parklas seda sõidukit märkasin, olin 2007a(kui mälu ei peta) selle audi ''maaletooja'' :) ühtlasi mu esimene diisel-automaat-audi, tundus nüüdki pea 10a hiljem suht sile kaugemal vaatlusel.. kas mõni klubiline ?




https://www.upload.ee/image/5357476/e130f539ffea7d5cbb1f32f4d0bb0db7bf8cec84f97f13d7ffbff495dbc7f0a5.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 06.12.15 11:45 Tsiteeri


Suur tänu, aga sain ta hoopis teist moodi kätte,kuna üks sõber saatis mulle antitiiva kuulutuse ja ma vaatasin,et samas albumis on kuidagi tuttav auto :D

Tsitaat:
Algselt postitas: andzz
See masin kuulus eelnevalt klubiliikmele hall300. Tema käest ma arvan, et saad täpsemat infot tegemiste kohta. Oleks sa veel klubiliige saaksid 4 lehekülge "hooldusraamatut" ka läbi lugeda.;)
Tsitaat:
Algselt postitas: roltskar
Tahaks ka oma auto endise omaniku üles leida.
Reg nr. 565mcg
auto pärit Haapsalust. Päris palju vaeva nähtud masina kallal (eriti palju Led tulede paigutamisega salongi).
Suht kindel, et ta siit üles leian,kuna autos olid audi club jalamatid ja kui ta nii väga oma audit tuunis,ju siis ta ka klubiliige on.
Tahaks natuke uurida,et mida ta täpsemalt auto kallal tegi ja kuidas chipi paigaldas (et teaks vajadusel sättida/remontida neid modifikatsioone)
Pildid on tüübi kuulutusest,kelle käes auto lühikest aega oli ning tema ei osanud midagi tarka mulle öelda ei auto ega tuuningu kohta



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.15 12:40 Tsiteeri


*


"At the end of the day, there are basically two types of drivers: those that want/have avants, and virgins. It's just science. Get one and you won't regret it."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
baltex
huviline



Registreerunud 26.10.15
Asukoht: haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant 2.5tdi quattro terracotta

postitati 30.12.15 13:37 Tsiteeri


Keegi teab midagi eelmistest omanikest: audi a6 c5 235AXI. Oleks veidi infot vaja omandada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  20  21  22  23  24
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.9% - SQL: 75.1%]