Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Käik diagnostikasse (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 2893)
kylaline
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Suur Linn
Kasutaja on eemal

Auto: S6, Chrysler Voyager Plymouth

mad.gif postitati 24.01.03 16:04 Tsiteeri
Käik diagnostikasse



Sõitsin autoga Boschi diagnostikasse Pärnu mnt'l spetsiaalselt küttesegu reguleerima, kuna auto võttis rohkem kütust kui varem. Teisi probleeme ei olnud, mootor nurrus nagu kell. Diagnostikast tagasi sõites auto lihtsalt hüppas ja paukus. Keerasin otsa ringi ja nõudsin selgitust ,et mis jama on. Seal uuriti ja krutiti veel natuke ja öeldi, et sul auto on nii vana , et seda ei saagi enam korralikult sõitma. Kogu lugu, rahast ilma ja auto ei sõida.

Järgmine päev käisin klienditeeninduse juhataja jutul, et raha tagasi küsida, kuna see töö ei olnud odav ja pealegi ma ei saanud ju midagi selle eest - auto tehti vaid hullemaks. Raha tagasi ma ei saanud! Küsiti veel imestatult, et kas ma käisin selle ühe summa eest veel mitu korda sees (et auto natukenegi sõidaks, käisin lõpuks kolm korda seal diagnostikas) ja suhtumine oli väga üleolev!

Milline oleks Teie kommentaar sellise loo juurde?

Mainima peaks ka seda, et järgmine päev tehti auto teises kohas korda ja sõidab rõõmsalt siiani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 24.01.03 16:17 Tsiteeri


Mis siin ikka kommenteerida - elu on selline. Kellel on kallid masinad, neil on tihtipeale vähem praktilist kogemust ja loogilist mõtlemist, a la kallid riistad näitavad, et kõik on korras ja vend ei tule ise ka selle peale, et näiteks peale õhulugejat immitseb õhku sisse või küünlajuhtmed peksavad üle vms. Need tüübid, kes on harjunud kruvikeerajaga müdistama, tunnevad tehnika hingeelu tihtipeale oluliselt paremini.
Meie käisime ka seal Boschis oma autot näitamas ja ei saanud kopikaeestki targemaks - kõik oli nende arust OK, aga kütust läks nigu mutiauku. Hiljem Aava midagi nugistas seal kapotiall enam-vähem paljaste kätega ja oli probleem kadunud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 24.01.03 19:09 Tsiteeri


Eks nad suuremates kohtades ole uuemate autodega harjunud,juhtmed külge ja küll sinise ekraani pealt näeb mis autol viga.Vanemate masinate puhul ei pruugi aga juhtmed enam adekvaatset infot anda ja kui siis masin saadud andmete järgi paika krudida võib tulemus loodetust hoopi erinev olla.Joelil kah tuline õigus alati ei ole vaja tipptehnikat vaid õiget lähenemist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 24.01.03 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Joel


Ega tapselt ei tea, milles probla oli? Mul 200 vòttab ka mònikord seletamatult palju kytet, seda isegi ilma tallamata. Mingi andur vist?!?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 25.01.03 09:52 Tsiteeri


On soov ka endal diagnostikasse minna ja kardan samasuguste "spetside" otsa sattuda. Kütet võtab ikka natsa palju, ligi 12,5l/100 ja kui gaasi anda, siis on kuulda plärinat kapotikaane all.
Mis koht see oli, kus sa pärast Boschi käisid? Vähemalt tean nüüd kust eemale hoida:D

Ja kahju muidugi, et raha p......e läks:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 25.01.03 10:19 Tsiteeri


Soovitaksin ka tarbijakaitseametisse pöörduda abi saamiseks, kui summa tõesti suur on ja ma arvan, et sina pole nende ainuke "rahulolev klient" olnud. :o:o:o

Mis su autol siis viga oli ja mis auto on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 25.01.03 10:34 Tsiteeri


Kuhu siis tasuks diagnostikasse minna??
Endal plaan varsti minna ja auto üle lasta kontrolllida...


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 25.01.03 10:47 Tsiteeri


mina tegin viimati diagnostikat Troost Autos ja sain ilusti teada, miks auto edasi ei liigu... bensiini rõhk puudub :)

ja kõigele lisaks oli mu ajul pistik perses.. seega vennad aretasid ise mingi juhtme seal, et üldse mul ajust inffi kätte saada

boschist hoian nüüd kaarega eemale ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 25.01.03 11:34 Tsiteeri


Kylalise auto kohta tean nii palju,et peale Poschis oli autol segud nii maha keeratud,et kaasi andes kukkus jõnksutama+süüde keerati ka kurat teb kuhu.Asja pani taas liikuma ta oma vennake kes lähenes asjale tavalise kruvikeerajaga.Kuidas praegu bentsu võtab ei tea aga vähemalt sõidab normaalselt.Autoks 2,2 sigar millel K-jetronik pritsung.Ühesõnaga Poschi makstud 500eeku oli raha,närvide ja aja raiskamine:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 25.01.03 13:00 Tsiteeri


Keegi äkki mingit norm. kohta Tartus teab kus diagnostikat teha. Ei tahaks kyll palju raha mitte millegi eest maksta :(


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 25.01.03 14:24 Tsiteeri


Ma ise soovitan ka Troost Autot sai ka seal käidud ja vennad tegid auto korda!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 26.01.03 12:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Rallymees
Ma ise soovitan ka Troost Autot sai ka seal käidud ja vennad tegid auto korda!!!

Mis selle Troost Auto aadress ja tel nr. on???


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 26.01.03 14:17 Tsiteeri


05520851
mtroost@hot.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kylaline
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Suur Linn
Kasutaja on eemal

Auto: S6, Chrysler Voyager Plymouth

biggrin.gif postitati 26.01.03 22:17 Tsiteeri


Jah, nagu Madjs ütles juba, tegi asja korda mu vend!
Ma ausõna ei lase ühtegi jobu enam enda auto mootori ligi!!!!!

Nädala lõpul sain teada ka, palju mu auto nüüd kütust võtab, kui lihtsalt ise sai asi normaalseks krutitud, ja tulemus oli vääga hea - 9 liitrit sajale!!!


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audimeez
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Tallinn/Läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 27.01.03 09:53 Tsiteeri


Tekib paratamatult küsimus, kuidas saaks kontrollida sellise töö kvaliteeti? Kas sellisele tööle on mingi garantii jne? Väga lihtne on ju klienti lollitada ja mingisugust soga ajada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mad1
huviline



Registreerunud 11.06.04
Asukoht: Mustamäe tee 50
Kasutaja on eemal


cool.gif postitati 11.06.04 21:24 Tsiteeri


Troost Auto tänab kõiki endisi ja tulevasi kliente usalduse eest!

Oleme kollektiivpuhkusel 23.06-11.07.2004

www.troostauto.ee

Madis Troost :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 08.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Avant Q S-Line FL

postitati 12.06.04 13:25 Tsiteeri


Jutt käib siis diagnostist, mis asub endise Kalevi vabriku naabruses.

Nui neljaks, aga mul ei ole küll midagi negatiivset boschi diagnosti kohta öelda. Käidud on seal mitmeid kordi tõrkuva masinaga ja probleemidele on lahendus leitud. Diagnostik on seal Vaido Valge kui ma ei eksi, teda soovitatakse personaalselt mitmelt poolt. Nii palju kui ma olen näinud, on põhikliendid just pigem vanemate autodega. Nende töötabelit vaadates ei saa ka klientide vähesuse üle kurta.

Sellised siis minu kogemused.:) Täiesti erapooletu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lebo
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.03
Asukoht: Haapsalu/Tartu-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Vento aga Audi oli parem!

mad.gif postitati 17.06.04 17:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja janek
Keegi äkki mingit norm. kohta Tartus teab kus diagnostikat teha. Ei tahaks kyll palju raha mitte millegi eest maksta :(

:mad: Enne teadsin ühte head stendi aga nüüd kahjuks enam mitte.
Nimelt käib jutt OÜ UTILITIsest Kastani tn Tartus (endine Viljandi ringil olev). Mees kes mootorei näpib - pole viga aga TÖÖDE JUHATAJA. Täielik ülbik. Kilendiga suhelda ei oska ja pool infi jätab andmata.
Aga olen kuulnud Tamme linnaosas olevat eraettevõtjast. Pidi hästi tegema (vähemalt kursavennal tehti hästi ära ja hinnak ainult 240 eek. See eest Utilitise stend aga 300.- ja veel mõni sada hiljem peale).


Elu on ilus (arvan mina) !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 17.06.04 18:17 Tsiteeri


audidega tartus võib käia kas carringus, või siis miskis garaazis siriuse putka lähistel(kesklinna poolt tulles siriusest mööda ja kohe esimene teeots vasakule)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 20.06.04 11:19 Tsiteeri


Sai siis omale see auto muretsetud.kindluse mõttes vahetasin kõik süüte asjandused ,õlid rihmad.Talvel tekkis kerge kütte probleem võttis tiba rohkem kui vaja ning läksin stendi keerati süüte nurka ningöeldi vaheta bensu filter kuna siis peaks kõik normis olema.Saigi nii tehtud,tulemus üks hullemaid vanamutte oli mu auto kuna tegemist at. kastiga lööd pedali põhja vahetab käiku aga liikumist ei toimund.Läksin garaazi 13 võti kuuskant ja 15 min.1-2 käik paneb ringi nii mis kole teistele kiirendusega alla ei jää panen äragi kütte kulu alla 10.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.2% - SQL: 34.8%]