Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Pirnid lülitite alla (Vastuseid: 47 | Vaatamisi: 4677)
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 18.02.03 19:17


Need nupud seal üsna kõvasti sees, tuleb kruvikeeraja abi ja lihtsalt rohkem jõudu kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


sad.gif postitati 19.02.03 12:53
nunuh...



ei aidand...ragisema akkas midagi...
sa tood mulle uued nupud kui purux läeb???
krt ei julge rohkem...:(
pärast oopis ilma :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 19.02.03 13:37


Enda eelmisel autol (Coupe -91a) ja ka 100 -91a sai need küll jõumeetodil kätte ja kruvikeeraja abil kätte. Ettevaatlikult nokitsed peaks sa need ikka kätte saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 20.02.03 20:33


ei saanud ka mina neid ära:(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 20.02.03 20:42


tasa ja targu tuleb võtta.......küll tuleb.
Mul ka alguses ei tahtnud need lülitid välja tulla aga natuke väikese kruvikaga aitasin.....
Ja kui puruks läheb siis vähemalt näed kuidas ära käib.... :D
Vähemalt neid lüliteid peaks romulates küll olema.....oleks et romulates ple...


Tõlkis: Luule Zavoronok
Teksti luges: Malle Peedo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


sad.gif postitati 21.02.03 12:28
ablaah



ühesõnaga tuleb kevadisele armatuurilammutusele jälle üx lisapunkt panna :(
ei hakka praega lõhkuma...kui katki läeb sis väemalt korraga mitu asja vahetada :P:P:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 21.02.03 14:21


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny

se nupu kaas(must kus joonis peal)
tuleb ää nigu miska...pirnid ilusti näha ja ongi kogu lugu...rohkem ei saa/oska miskit teha:(:(:(:(:(


nagu ma aru saan on sul see joonisega kate juba maas, mis sa neid lüliteid siis sealt välja kisud,ühe pirni ümbert koonuse kujuline kate tuleb ilusti ära ja näpitsatega(väga kõvasti ei tohi pigistada) olen mina ilusti pirnid kätte saanud. pole küll olnud lüliteid vaja pesast väja sikutada, kuigi need käivad ka üsna lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.03 15:46


thnx...proovin :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.03 08:20


Ega jah... omale selle B4ja ostsin siis esimesel pimedal kohe silmasin et pooled või isegi rohkem valgused kõik kutud... õnneks lülitite omasid vähem. Kustus olid need soojenduse omad, difri luku oma ja kellade omad ning kustuma hakkas ka elektripeeglite oma, mis otsad andisgi nüüd...
Nees soenduse omad, nendega oli ka omal natuke pusimist... nu tean et tulevad tõmmates maha, aga tiri palju sa tahad maha ei saa :( siis kruvikas abiks ja tiba seda kangutada tagumise poole alt etevaatlikullt samal ajal teise käega loksutada teda seal peal tuli ilusti maha :) Difri luku omad ka krdid miski skeemi peale joodetud, käisin elektroonika poes ma ei tea mitu korda... sest ei teadnud mitme voldi pealt need seal töötavad, seal miskid taksitid ka olid... sai siiski 12V ära proovitud, töötavad :) tiba võimsamad küll said, kuid valgust annab ju maha keerata. Just vaatasin sellele eespool antid lingile, seal räägivat et originaalis peaks seal olema 50mA pirnid... ma panin 40mA ja säravad nii mis kole... paistab siiski et said enam vähem õiged.
Elektri peeglite omad sai ka sealt skeemi pealt ära tinutatud juuube pisikesed jullad on... täna siis poodi nende järgi. Kuid nüüd siis mure, elektri akna oma üks ei põle. Sain selle sealt kõik kätte ja lüliti pealt maha, pirn on näha kuid tagumist poolt maha ei saa :( on keegi lammutanud seda? või peab romulast teise vaatama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 15.03.03 09:50


kurat pean ka 1päev asja ette võtma. mul 1 pirn jupsib tahhokal ja 3 nuppu on ka pimedad. koogin välja 1päev ja siis tevalosse vist. endal pole mingikolbi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.03 12:18


Ehee... ostsin kolm ledi sinna eliktipeeglite valgustite alla ära... olid vaid punased siin hekel saada... aga kuna seal nagunii punane valgus siis vahet suurt pole... 2EEK-u tükk ja asi saab korda :)
Selle elektriakna oma kohta siis uurisin ka juba niipalju välja et ta ikkagi peab sealt lahti tulema... vaja mitut väikest kruvikat ja tiba n***i ja peaks asi lahti olema... eks õhtal vaatan-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 15.03.03 12:58


Vahetasin ka lülitite pirne. Panin 1,2 w punased asemele, a kuumaks lähevad raisad... Pesad on ka mustad...:( Peabki nii olema või?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 15.03.03 15:00


Tsitaat:
Esialgne postitaja teints
Vahetasin ka lülitite pirne. Panin 1,2 w punased asemele, a kuumaks lähevad raisad... Pesad on ka mustad...:( Peabki nii olema või?


mul kunagi 90-nel oli nii,et originaalis 0,8W pirnid,kuna 0,8 w kusagilt ei leidnud toppisin ka 1,2 asemele u 45 km sõitu ja punased klaasid lülitite sees olid käkiks sulanud.
Samas osadel on mingid takistid lülitite sees , sinna võib 1,2 w panna küll, ei tohiks hullu juhtuda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 15.03.03 16:07


Nende vanade pealt üritasin küll midagi välja lugeda, kuid ei leidnud midagi. Kusjuures need punased klaasid võtsin ära, sest pirnid ise on punased. Kardan, et sulatab lüliti üles või keerab pesad peesse...:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.03 19:58


Ah või sulasid ära :( Mul krt need kellade valgustid ka need 0,8W ja need maksavad 24EEK-u ja vaja tellida... ostsin siis 9 kroonisedi 1,2W-ed ja panin need sinna... ja keerasin valgust ise nupust tiba nõrgema peale... normaalne on, loodan et miski asi seal sulama ei hakka
Ja hea kild oli selles... kui käisin neid pirne ostmas pakuti et näe ledid võta et need on nõrgemad... lähen kodu topin need sisse joodan möllan seal, ei töötagi :( lähen mina poodi tagasi küsin mis jama on? Miski teine müüja seal ja küsib mis pinge pealt... mina et 12V... tema: need on 1,5V pealt :P:P:P see teine müüja vana lammas pakkus mulle neid kuigi ma ju küsisin 12V pinge omasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 17.03.03 21:20


kellades mul ka juba pikemat aega 1,2 w sees ja sõbral 2w ei ole muffigi juhtund nende kelladega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jatsek
huviline



Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro

postitati 29.06.03 18:40


Te vaadake ette nende lülitite lammutusega.Ma oma istmesoojenduse oma peaaegu,et manalateed saatsin.Nimelt on seal ikka kavalpead juures olnud kes selle tehnoloogia välja mõelnud on.Pirni jalad on pandud läbi pleksist valguse suunajate ja vanade pirnide eemaldamisega suutsin imepisikese lüliti juppeks lammutada.Hea,et kõik jubinad alles jäid.Sain ilusti taastada lüliti tööpõhimõtte.Olge sellega igatahes ettevaatlikud.Ja ei saagi aru miks sakslased ei suuda seda lihtsat pirnivahetust lihtsamaks teha.Kindlasti peab kohe kolviga juures käima.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 30.06.03 12:15


Tsitaat:
Just vaatasin sellele eespool antid lingile, seal räägivat et originaalis peaks seal olema 50mA pirnid... ma panin 40mA ja säravad nii mis kole... paistab siiski et said enam vähem õiged.


kui sa paned väiksemale voolutugevusele planeeritud pirnid suurema voolutugevusega vooluvõrku, siis loomulikult säravad ju rohkem kui peaks. valgustugevuse hindamiseks oleks ikka W-d vaja vaadata.
vähemalt nii olen mina asjast aru saanud, kuigi suurem elektrik ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jann1
huviline



Registreerunud 22.05.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 '1,8 '88

mad.gif postitati 01.07.03 11:32


Kas keegi teab kuidas vahetada 80 88 a
salongi tuhatoosi valgustus pirni.Sinna ei
pääse ju millegagi ligi et keerata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.10.06 12:34


soojendaks siis vana teema üles!
otsingust ma ligilähedasemat teemat enda probleemile kahjuks ei leidnud. kuigi tean et oli täpsem jutt ja isegi pildid mis järjekorras.
seega mure köigi lülititega mis ustel (el aknad) nende pirnide vahetusega. kuna endal vöimalust pole seda tööd teha siis otsin sellist inimest kes oleks nöus mingi raha eest seda tegema?
kontaktid profiilis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 18.10.06 12:47


Kui õieti mäletan, siis nendes uksel paiknevates lülitites kasutati kõrgendatud vibratsiooni tõttu juba Audi 100'l hõõgpirnide asemel valgusdioode ehk LED'isid. Kuna nende metalljalad olid ülijäigad, aga pleksiklaasist korpused ruumi kokkuhoiu mõttes üliõhukesed, siis altvedamise põhjuseks neis ei ole mitte "hõõgniidi" läbipõlemine, nagu hööglambi analoogia põhjal ekslikult arvata võiks, vaid hoopis mehhaaniline katki murdumine.
Olen seda tööd teinud, ning põhiline on asendamiseks valida õige heledusega LED'id. Täielik nikerdamisrõõm on neid väikseid lülitite klemmide vahele käkerdatud LED'e vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 18.10.06 13:33


selles teemas -> http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=10040 on kõik üksipulgi juba lahti räägitud. Ma ei näe küll mõtet 3 aastat vana teema üles soendamisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.10.06 13:40


Tsitaat:
Algselt postitas: janar
selles teemas -> http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=10040 on kõik üksipulgi juba lahti räägitud. Ma ei näe küll mõtet 3 aastat vana teema üles soendamisel.


sorry janar aga ma mingil pöhjusel ei leidnud seda öiget.:P
3a vana teema ajas ju ka asja ära et sain öige teema kätte :D
tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.7% - SQL: 37.3%]