Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: laagri katakombid?? (Vastuseid: 79 | Vaatamisi: 19379)
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 05.09.08 21:04 Tsiteeri


käisime seal Fabulous-V8'ga täna kolamas, Peeter Suure merekindluse käikudesse ei roninud, kuid Lennuvaatlusbaasi uuemas komandopunktis sees oli küll täiesti normaalne, vett polnud küll kuskiltotsast näha ja temperatuur oli seal 6-10c ringis.

mõni pilt mis seal olles tehtud sai, annab ehk aimu milline see peamaja seest on:
http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAADpGoaWfqf2-xAy27bc7fFv5ls3VYHwgOubqNIolOHjbGWiVj2CTA-A2YjpgrslVHir3945gypvUlBFSHtboxalAJtU9VCxJ66yCA
YZteaGU9vrYvhP0_q6Jw.jpg
http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAABLRq-Uif-kFRvYWs5LvksEm5xyd2jxwD6UW-HTdIaX2SjlTLFBwCWzencvgeAWih6ZwgofplImE2KwA90ZRrdfAJtU9VAZvPQoev
EqeFO6njP_AI6-gh6-6A.jpg
http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAAAOVl8DKww9-rRkkSIdWmPlxItax14T0MpB2lmgunR7xsv0nBkAbgRkbxB2dNrhLlPpGiYJ9Zymj5-Ixj4miPtmAJtU9VBtBDUmi7
pwTZwKStG7IiScwxG0cw.jpg
http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAABfgPeCxU50H_vy41nElLxCxLOCP5-NFgEBtuSTsLFqgsvJdz9V0QUANYnymYwMD4spv-TOwV2QIEv6zSklznigAJtU9VBL2oqhjt
-T8q5Xz-ERTdZagSkmWg.jpg
http://images.orkut.com/orkut/albums3/ATgAAADBnT09w57R5KEBpo5ppk4bq8s3_b8cUfe5mhUe9L5UA6H9NJ-f1kRnqo5j-qjKcWWGx3jf88SymzUBVJnhdW_CAJtU9VDAECWkfg
eZcXFGbSRkUaU-1epveA.jpg

ps: tegelikult on seal ikka väga kottpime, piltidel saavutatud heleduse saime 30s säri, 2 välgu ja taskulampidega ringi vehkides


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fabulous-V8
huviline



Registreerunud 21.06.07
Asukoht: Leiden, NL - Tallinn, Est
Kasutaja on eemal

Auto: oli Audi V8 3.6 184kw

postitati 06.09.08 15:08 Tsiteeri


Lisaks sai veel atsiga(Zoig) arutatud seda...

palun siia kirjutada, kes kindlalt tulevad ja mitmekesi.
kuupäev mis ma nüüd paika panen on kas 20 või siis 27 september.
oleneb sellest kuipaljud sinna tulevad.

Teistesse ei jõudnud käija, seega on peeteriaegsetes oodata parajat kleepuvad savivälju...
seega riided:
kummikud, mis oleksid vähemalt põlveni, või siis sellised saapad mis ei karda vett.
Riided:
selliseid mis hoiaksid sooja, nagu ats ütles, on maaall üsna kylm. lisaks soojahoidmisele ka selliseid mis ei kardaks määrdumis...ise sain oma püksid seal mustaks... :D:D
Varustus: HEA Taskulamp, millega oleks kindlasti võimalik näha endast vähemalt 40m ettepoole ja laia vihuga - pärast vene armee lahkumist on kratid seda metalli sealt ära tassind jubedalt. seega: Enda ette vaadata(ise astusin pimedas umbes 4cm august mööda - vedas)

Kui võimalik, proovige ennast kellegi autosse ära mahutada, mida vähem autosi seda parem...kui keegi ei taha maaalla tulla, siis oleks hea kui keegi vähemalt valvaks suksusi :D

JA üks asi veel: Kui keegi armastab rohu sees tatsata, siis arvestage et seda teete ainult oma riisikol laagris, kuna nö. põllud on auke täis pikitud. ja kui seda teete, siis on võimlaik et harjutate lendamist oma 3 korrust allapoole mööda vent/evuaktsioonitorusi.

Palun kirjutage kes tulevad ja kes mitte. ja kindlasti kuupäev järgi. millal teil sobiks, kuna enamus otsustab.

Harri.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
iuq
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Tallinn/Harjumaa/Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi; Subaru; Isuzu; Ford; Yamaha ja veel mõni

postitati 06.09.08 16:06 Tsiteeri


20. sobiks mulle väga hästi. ja siis oleks mina + veel 2 inimest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.08 18:37 Tsiteeri


Mina olen kindel tulija olenemata päevast ja kellaajast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 06.09.08 19:04 Tsiteeri


praeguse seisuga 20 ja 27 sobivad mulle mõlemad, takisuseks võib saada see, kui ma samal päeval pean enda audile järgi minema.
suure tõenäosusega tuleb ka enn kaasa(too fotograaf kes mind ja Fabuloust pildistas).

kui autosi tuleb kokku alla 10-ne, siis saab täitsa kasutada seal platsil olevat parklat, kuid sinna pääsemiseks peavad madaldusega autode omanikud arvatavasti mõnuga vaeva nägema(mossel millega me seal eile käisime oli sealsest maastikust võrdlemisi ükskõik, aga ta peaaegu maastur ka :P )

kui Peeter Suure merekindluse käigud on läbitavad(arvatavasti põlveni vett), siis tuleb ka arvestada, et täielikuks läbipääsemiseks on vaja paaris kohas savipinnasel roomata, ning haiguste vältimiseks on põlveni kummikud rangelt soovitatud.

riietusest oli mul eile seljas kampsun+kõrge kraega nahkjope, ning selle otsa tõmbasin omakorda kaitseväe frentsi, et jopet ära ei määriks.

kes seal all pildistada tahab, siis statiiv ja tugev lamp/välk on vajalikud, käest pildistades on rakse midagi head saada


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fabulous-V8
huviline



Registreerunud 21.06.07
Asukoht: Leiden, NL - Tallinn, Est
Kasutaja on eemal

Auto: oli Audi V8 3.6 184kw

postitati 07.09.08 17:11 Tsiteeri


nii..
mis te arvate kui ka mazdaklubilised meiega ühinevad???
neile sobiks ka kindasti 20 kuupäev.

veel arutelu ja kuupäevad kes ei ole veel sõna võtnud. uus nädal hakkab peale...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RD
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.06
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.08 17:38 Tsiteeri


Mulle sobiks 27 sest 20ndal seikleme seltskonnaga hoopis Tšernobõlis ja sama seltskond oled huvitatud ka laagris kolamisest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 07.09.08 17:41 Tsiteeri


Sobiks nii 20 kui ka 27...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fabulous-V8
huviline



Registreerunud 21.06.07
Asukoht: Leiden, NL - Tallinn, Est
Kasutaja on eemal

Auto: oli Audi V8 3.6 184kw

postitati 07.09.08 19:44 Tsiteeri


hmm..ma vaatan et mõned ei saa tulla 20...aga need kes ei saa tulla võin teha eraldi tuuri 27 sept...

minupoolt:

Mina + 2 inimest...ja kah esialgu avaldasid soovi 20 sept...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 07.09.08 20:17 Tsiteeri


20. sept sobib praeguse info kohaselt küll ... eks ma saan ülehomme täpsemalt teada. Käpp oleks kindlasti.
Loodan et sõjaväe saapad käravad sest kummikuid mul küll pole ja poodi joosta kohe üldse ei viitsi :D

vb tuleb +1 ka aga noh ... seda näeb 20ndal :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indrekk
huviline



Registreerunud 04.09.06
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: 200 20v

postitati 07.09.08 20:32 Tsiteeri


mina ja +2 inimest tuleks 27ndal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 07.09.08 20:54 Tsiteeri


27 sobiks mulle ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 07.09.08 21:50 Tsiteeri


sobiks 20 ja koos minuga 1-2 inimest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 07.09.08 22:18 Tsiteeri


mulle ka pigem 27 läheks peale
esialgu üksi ilmselt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 08.09.08 06:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: m0cc
Loodan et sõjaväe saapad käravad sest kummikuid mul küll pole

sõjaväesaapad käravad, kuid kui nendega viimati vees sumasin, siis lõpuks läks ikka sügavamaks kui saapad. õnneks käituvad need saapad nagu kalüpso, niiet väga külm ei hakka;)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.09.08 07:44 Tsiteeri


Viimastel ajakirjanduse andmetel on keegi tänassilmas maaalustes käikudes tulekahju tekitanud?
Eelnenuga seoses manitseks kogu rahvast ülimale ettevaatlikkusele.
Praegu on eestis kogu PS merekindluse rajatised ligipääsetavad ja uuritavad, kuid kui massiliselt käima hakatakse ja kellegagi mõni õnnetus peaks juhtuma siis ilmselt hakatakse järjest neid objekte sulgema nagu kunagi aegnal tehti.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fabulous-V8
huviline



Registreerunud 21.06.07
Asukoht: Leiden, NL - Tallinn, Est
Kasutaja on eemal

Auto: oli Audi V8 3.6 184kw

postitati 09.09.08 18:15 Tsiteeri


nii..praegu siis selline kavatsus...

need kes tulevad 20sept.
teen teile ühe ekskursiooni.
mis aravte kell 10.00 seal olemisest ja juba minekust maa alla??
ei tohiks väga varajane aeg olla.??


27.sept teen ka ühe tripi siis neile kes ei saa tulla 20septembril. Aga sama aeg(10.00 seal juba)

kui võimalik, proovige ühe suunalt tulijad ühte autosse saada(mulle ühte kohta vaja kesklinnast?? kes võtab peale, see ps). ja madalate autode omanikud, teile selline ettepanek, kas sõidate ise sinna nö. parklasse,mis asub seal territooriumil või jätavad oma suksud hortesse parklasse.

Aga seda peetri käike vaatame, kui on liiga mudane siis lähme niikaugele kui saab...

Harri.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antskantoss
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 tdi, Niva2121

postitati 09.09.08 18:38 Tsiteeri


Katsun ennas ka kohale vedada. Ja kuupäevaks 20.-es


Elame vaid korra...
Elame siis mugavalt...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 09.09.08 18:43 Tsiteeri


Koht on lahe ja huvitav soovitan kõigile.Ise pea et kõikk käigud ja korrused läbi käinud.


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Fabulous-V8
huviline



Registreerunud 21.06.07
Asukoht: Leiden, NL - Tallinn, Est
Kasutaja on eemal

Auto: oli Audi V8 3.6 184kw

postitati 11.09.08 22:53 Tsiteeri


kordan ülee, et ühe kambaga teeme 20.09.08, ehk siis see laupäev kell 10.00 AM
Kuidas keegi tuleb sinna???
kas tulete ise sinna või saame sellises kohas kokku nagu see living.ee pood???

seal parklas oleme tavaliselt kokku saanud mazdaklubilistega.
eks andke teada.

Harri.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antskantoss
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 tdi, Niva2121

postitati 12.09.08 17:52 Tsiteeri


Mingi kogunemise punkt võiks olla küll ja siis saaks koos edasi liikuda:)


Elame vaid korra...
Elame siis mugavalt...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.09.08 17:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antskantoss
Mingi kogunemise punkt võiks olla küll ja siis saaks koos edasi liikuda:)
kõige lihtsamalt leitav koht on vast laagri maksimarketi parkla, kehvema mäluga inimesed saavad veel viimasel hetkel taskulambi/patarei/kummiku varu täiendada:D


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
iuq
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Tallinn/Harjumaa/Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi; Subaru; Isuzu; Ford; Yamaha ja veel mõni

postitati 12.09.08 18:08 Tsiteeri


Fabulous kui eestvedaja las ütleb siis koha kus kogunemine toimub:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 15.09.08 11:05 Tsiteeri


Sobiks 20. september


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 17.09.08 21:52 Tsiteeri


Ka siis 20 sobiv


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.9% - SQL: 40.1%]