Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Roolinaha vahetus (Vastuseid: 54 | Vaatamisi: 30126)
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 24.02.11 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sewoma
Nende hindade järgi võin öelda et tean kohta kus hinnad ise mõeldud.
Kui suu peas siis eesti rahas 350.- ja selle eest saab rooli k.kanginuppu ja koti ka.
Tean kuna oma pere tegeleb väikestviisi.



Räägid äkki lähemalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
sotx
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 530.F11,Q7, Phaeton edidion 5, E350 AMG

postitati 28.03.11 07:12 Tsiteeri


Kas enne naha peale õmblemist ei peas naha märjaks tegema ja veidi venitama?Siis peal kuivab ja tõmbab veidi kokku?Ei hakka nahk peal liikuma ega jää kotti?Olen kuulnud,et tehakse nii.;) Kuid jah enda roolid,istme küljd ja muud probleemid olen lastnud Jänese tn. teha väga mõistlikud hinnad ja kvalikteet. Näiteks lasin teha 2000a.Corvettel istmed.Vahetati välimise külje padjad(olid maha vajunud).Igalt poolt olid õmblused katki päikse käes läinud.Kokku läks 1000eek-i.Pärast istmed nagu uued.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 26.01.12 16:21 Tsiteeri


Väike mõttetera neile kellel pole seda vana nahka kuskilt võtta. Mina kerisin teibi ümber rooli. Kõigepealt 1 kiht kleepuv osa ülespoole ja teine kiht kleepuv allapoole. Nurgakohti vaja natuke mudida, et tihkelt saaks ja siis lõikad lihtsalt selle teibi lahti sealt. Saad omale väga täpse lõike. Sealt edasi juba tead ise mida teha. Pildid arvutisse saan siis panen ka tulemusest/töökäigust pilte. Saab hea küll niimodi. :D


Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 26.01.12 17:26 Tsiteeri


Ma olen sellist teibitud rooli korra näppind, senikaua oli hea kuni see liim käteni hakkas imbuma. Teip oli sellepärast peale venitatud, et nahas oli auk sees. Igastähes sai teip koos nahaga maha kooritud ja uus nahk peale pandud, nüüd on asi oluliselt viisakam.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 26.01.12 18:04 Tsiteeri


Ma ei tea kas ma sain valesti aru su jutust või siis.. Mina panin aind korraks teibi peale. Lõikasin kohe maha ja sellest sain zablooni naha lõikamiseks. Mul b3 originaal rool kus ei ole eelnevalt nahka peal olnud.


Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.3% - SQL: 55.7%]