Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Küsimus MAC-05 ECU kohta (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2333)
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 19.03.04 11:09 Tsiteeri
Küsimus MAC-05 ECU kohta



Küsimus siis selline.

Oman autot millele panin ise peale KG mootori ja nüüd on mootori juhtmestikuga kala sees. Nimelt jäi üks punt juhtmeid üle ja ma ei oska neid kuhugi toppida.

Mootor on siis 2144 cm3 Turbo 134 Kw ja mootori kood on KG.
Mootori juht plokk on MAC-05.
Äkki keegi oskab anda mõne lingi või teab ise täpselt kuhu need ECU otsad lähevad. ECU´l on 35 otsa ja sooviks ka juhtme värve.
Ise olen netist otsinud, aga tulemust pole. Pakub iga sugu varjante aga mitte MAC-05´te. Auto muidu sõidab aga tahaks ikkagi teada kuhu need teised otsad lähevad.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 19.03.04 12:30 Tsiteeri


Ehk väike abi sellest lingist: http://sjmautotechnik.com/pinout.html
MAC-05 sealt küll puudub, aga ehk on abi, kes teab...

Ajust tulevad juhtmed jäid üle?


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.04 13:00 Tsiteeri


kui sa vabalt hingava asemele panid turpsi ja aju siis jääbki palju juhtmeid üle kui mootor käib keri need rulli ja peida ära kuskile:D ,või siis otsi el .skeemi järgi üles mis kuhu oleks pidand minema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 19.03.04 13:18 Tsiteeri


Teema ongi selles et seda el. skeemi ongi vaja. Seda linki olen ma umbes 25 korda läbi uurinud ja targemaks pole saanud. Võtsin ju terve kupatuse 200 pealt maha koos juhtmetega ja nüüd jäigi üks pistik üle. Sinna ma voolu susisin peale ja ecu hakkas tööle aga ma tahaks ikkagi teada kuhu need üle jäänud otsad lähevad. Äkki siis kellegil on seda skeemi.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 04.04.04 10:02 Tsiteeri


Up:(
Endiselt probleem päeva korras. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 04.04.04 21:42 Tsiteeri


Tallinnasse satud siis saan sulle paberkandjal välja laenata mingiks ajaks.Kogu 200 el.skeem on olemas .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 22.04.04 07:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja QUATTRO
Tallinnasse satud siis saan sulle paberkandjal välja laenata mingiks ajaks.Kogu 200 el.skeem on olemas .


Ok. Annan teada kui linna tulen, sorry see postitus oli kahe silma vahele jäänud.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Elvisperle25
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.18 08:09 Tsiteeri


Sooviks ka hädasti skeemi kui on pakkuda. Ka maha võetud 200 pealt ja natuke hädas asjaga. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.2% - SQL: 57.8%]