Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  24  25  26  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127500)
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.02.17 10:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm[/]

See annab vaid info, et midagi oli valesti ning võta tee uuesti. Mis seal valesti oli, hakka siis ise nuputama.


Alatasa ongi probleem selles, et nähaksegi vaid, et oh, siin on turg, tavai, panen oma kraami müüki. Aga kuidas? Mis tingimustel? Enne tulekski reegleid lugeda, et kuidas ma saan oma kaupa müüa ja nii, et ma ise maksimaalse kasu saaksin ja asja ka kiirelt maha müüa. On hea kui lähed poodi ja näed hinnasildi asemel, "hind kokkuleppel"? Sa ju ei lähe kauplema. Lähed teise poodi, kus on korrektselt kaup paigutatud ja hind vormistatud. Miks? Et mitte kassas avastada, et oih näed, see asi on tegelikult hoopis nii palju raha väärt ja sa ei taha seda maksta. Mina ei viitsi sellistele helistadagi, et uurida, mis maksab, et siis kuulda, et aga keegi pakkus juba rohkem. Võtnud siis vastu see "rohkem".

Aga nagu on öeldud eespool, siis kauplemiskohti kus lasteaeda pidada, on veel. ;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 06.02.17 10:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm[/]

See annab vaid info, et midagi oli valesti ning võta tee uuesti. Mis seal valesti oli, hakka siis ise nuputama.


Alatasa ongi probleem selles, et nähaksegi vaid, et oh, siin on turg, tavai, panen oma kraami müüki. Aga kuidas? Mis tingimustel? Enne tulekski reegleid lugeda, et kuidas ma saan oma kaupa müüa ja nii, et ma ise maksimaalse kasu saaksin ja asja ka kiirelt maha müüa. On hea kui lähed poodi ja näed hinnasildi asemel, "hind kokkuleppel"? Sa ju ei lähe kauplema. Lähed teise poodi, kus on korrektselt kaup paigutatud ja hind vormistatud. Miks? Et mitte kassas avastada, et oih näed, see asi on tegelikult hoopis nii palju raha väärt ja sa ei taha seda maksta. Mina ei viitsi sellistele helistadagi, et uurida, mis maksab, et siis kuulda, et aga keegi pakkus juba rohkem. Võtnud siis vastu see "rohkem".

Aga nagu on öeldud eespool, siis kauplemiskohti kus lasteaeda pidada, on veel. ;)


Mul oli konkreetne olukord, et oli terve auto müügikuulutuses 19 rida 20 rea asemel (lugesin valesti ise) ning oi kui vahva oli seda kõike uuesti trükkida.
Müügikuulutuste tegemiseks on niigi 30 päevane piirang uutele kasutajatele. Milleks on vaja siis vanu kasutajaid sõna otseses mõttes nussida pisikese formaalsuse pärast? Või on siin inimressursside puudus, et asja mõistlikumalt lahendada?
Teha standard teavitus vigade kohta ning kui näiteks päeva jooksul ei ole muudetud siis kustutada. Lihtsalt väike mõte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 06.02.17 11:33 Tsiteeri


Ma ei tea küll, kuidas see asi siin täpselt ülesehitatud on, kuid kaldun arvama, et selline teavitamissüsteem jääb puhtalt kellegi taha seisma (?). Eeldan, et on keegi, kes need kuulutusi üle vaatab & kustutab.
Sellisel juhul tuleks pärast muudatust ühe kuulutuse peale lisaks üks ülevaatamine, lisaks teavituskirja väljastamine.

Kui müügihinna väljamõtlemine sedavõrd raske ülesandena tundub, siis saab ka toimida sedaspsi, et määrad hinna, kuid lisad juurde klausli "või parim pakkumine". Ei ole ilmatuma keeruline & raske mõista. Ja kes soovib saab endiselt pakkumisi teha.

Et OT poleks, siis spoilerdamisest tunneb küll puudust. Tunduks väga hea ideena.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.02.17 12:06 Tsiteeri


Njah, oleks siis, et selle 30 päeva jooksul loetakse reegleid. Nope. Ei õigekirja, ei midagi. Foorum on jah antiikne. Aga suures osas saastast puhas. Kõikide kuulutuste juurde ei pruugitagi jõuda. Sestap ongi juhuseid, et mõni korrigeeritakse ja mõni mitte. See pole arutelukoht. Kui reegleid, mis kehtestatud on, täidetakse, eeldusel, et nendega ollakse tutvunud, ei tohiks probleemi ju olla. :) Kuulutustel pole ju palju nõudeid. Kahju on, et mõned trotslikkusest neid väheseidki reegleid täitma hakkavad. Aga need inimesed on vist igasugu muude teenusepakkujate "Nõustun tingimustega" ilma lugematagi nõus ja ikka imestavad, miks neile "ärtust ära tehti". :D


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 06.02.17 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Arno
Aga mis ma siin ikka vatran. SEE ON JU LOLLI MÄNGIMINE.


Olid ajad kui sai edastatud kuulutajatele eksimused u2u kaudu ja antud siis aega mitu päeva need eksimused likvideerida. Lisaks sai ka teistele moderaatoritele ja meeskonnaliikmetele märku antud, et nad kuulutust ei eemaldaks/u2u saadetud jne. Läks nädalaid mööda, kasutaja oli korduvalt foorumis käinud ja postitanud, u2u läbi kohe esimesel korral lugenud, aga nõutav ei ilmunud ega ilmunud kuulutusse. Ja OI KUI PALJU selliseid oli. Seega lahendus totaalse ignoreerimise vastu? Milline on Sinu ettepanek - lasta asi uuesti lohama ja reeglitest need kontimurdvad nõuded eemaldada? Või võtad siiski aega see 30 sekundit ja kasutad sihtotstarbeliselt ka sellist nuppu nagu "Postituse eelvaade"?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 06.02.17 13:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: Arno
Aga mis ma siin ikka vatran. SEE ON JU LOLLI MÄNGIMINE.


Olid ajad kui sai edastatud kuulutajatele eksimused u2u kaudu ja antud siis aega mitu päeva need eksimused likvideerida. Lisaks sai ka teistele moderaatoritele ja meeskonnaliikmetele märku antud, et nad kuulutust ei eemaldaks/u2u saadetud jne. Läks nädalaid mööda, kasutaja oli korduvalt foorumis käinud ja postitanud, u2u läbi kohe esimesel korral lugenud, aga nõutav ei ilmunud ega ilmunud kuulutusse. Ja OI KUI PALJU selliseid oli. Seega lahendus totaalse ignoreerimise vastu? Milline on Sinu ettepanek - lasta asi uuesti lohama ja reeglitest need kontimurdvad nõuded eemaldada? Või võtad siiski aega see 30 sekundit ja kasutad sihtotstarbeliselt ka sellist nuppu nagu "Postituse eelvaade"?


Äkki saab kuulutuse mittesobivusel selle muuta teistele nähtamatuks ja siis kui asi on muudetud, siis saab moderaator selle üle vaadata ja sobivusel uuesti nähtavaks muuta (ja seni kuni on üleval mõni korrigeerimist ootav kuulutus, ei saa uusi kuulutusi see kasutaja luua)?

See siis aitaks nende ignoreerijate vastu, ent samas ei peaks kuulutust nullist valmis vorpima hakkama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.17 13:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Äkki saab kuulutuse mittesobivusel selle muuta teistele nähtamatuks ja siis kui asi on muudetud, siis saab moderaator selle üle vaadata ja sobivusel uuesti nähtavaks muuta (ja seni kuni on üleval mõni korrigeerimist ootav kuulutus, ei saa uusi kuulutusi see kasutaja luua)?

See siis aitaks nende ignoreerijate vastu, ent samas ei peaks kuulutust nullist valmis vorpima hakkama.

Moderaatorid teevad seda tööd vabatahtlikult. Oma vabast ajast (reeglina on see siiski mõne teise tegevuse arvelt). Kui sina ei viitsi lugeda seda teksti, mis sul pool minutit ninaees on, siis miks peaks moderaator ühe kuulutusega mitu korda veiderdama?
Kirjutad uuesti, nullist, äkki jääb midagi meeldegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 06.02.17 14:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Äkki saab kuulutuse mittesobivusel selle muuta teistele nähtamatuks ja siis kui asi on muudetud, siis saab moderaator selle üle vaadata ja sobivusel uuesti nähtavaks muuta (ja seni kuni on üleval mõni korrigeerimist ootav kuulutus, ei saa uusi kuulutusi see kasutaja luua)?

See siis aitaks nende ignoreerijate vastu, ent samas ei peaks kuulutust nullist valmis vorpima hakkama.

Moderaatorid teevad seda tööd vabatahtlikult. Oma vabast ajast (reeglina on see siiski mõne teise tegevuse arvelt). Kui sina ei viitsi lugeda seda teksti, mis sul pool minutit ninaees on, siis miks peaks moderaator ühe kuulutusega mitu korda veiderdama?
Kirjutad uuesti, nullist, äkki jääb midagi meeldegi.


Äkki võiks siis meeskonda suurendada, kui inimjõust puudu jääb. Praegu on lihtsalt selline trammiga ülesõitmise tunne kohati. Eksimine on inimlik kuid oma halba tuju ei maksaks teiste peal välja elada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 06.02.17 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Moderaatorid teevad seda tööd vabatahtlikult. Oma vabast ajast (reeglina on see siiski mõne teise tegevuse arvelt). Kui sina ei viitsi lugeda seda teksti, mis sul pool minutit ninaees on, siis miks peaks moderaator ühe kuulutusega mitu korda veiderdama?
Kirjutad uuesti, nullist, äkki jääb midagi meeldegi.


Mul ei ole moderaatoritele midagi ette heita. Olles teinud moderaatori tööd mitmes portaalis mõned aastad tagasi, siis tean, kui tänamatu töö see tegelikult on, kuna kulutad oma aega ja vastu ei saa mitte midagi, kehvemal juhul kuuled, kui si**a tööd ikka oled teinud, et pole piisavalt kiirelt tegutsenud või kellegi postituse ära oled kustutada julgenud.

Endal isiklikult ei meenu, et oleks olnud rohkem probleeme kuulutustega, kui äkki korra või kaks ammu. Küllap oli piisavalt tüütu uut vorpida, et edaspidiselt mitte sama viga teha. Lihtsalt pakkusin selle lahenduse välja, et ehk see võiks toimida efektiivsemalt ja oleks ehk kõik rahul (analoogne lahendus oli kasutusel ka seal, kus ise moderaator olin).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 06.02.17 14:59 Tsiteeri


Kel "suu on peas" saab oma suure vaevaga ja pika kokku kirjutatud kuulutuse teksti ka kenasti tagasi endale meelepärasemale moderaatorile või meeskonnaliikmele u2u kirjutades. Pole ka esimene ega viimane kord, kus oleme kuulutuse pika teksti juba "kustutamise" hetkel u2u'le edastanud. Ehk siis lahendusi on ka hetkel mitmeid ja käitumismalle modereerimisel, aga eks see sõltub ka sellest, mida näitab otsing stiilis "otsi postitusi sellelt kasutajalt".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maidus
huviline



Registreerunud 09.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.17 14:45 Tsiteeri


Ma nüüd ei tea kas ma olen selle küsimusega õiges kohas, aga puudutab see foorumi fondi suurust. Pean ennast küllaltki nooreks veel, kuid font on minu jaoks liiga väike. Alatasa leian end browserist zoomi sättimas.

Miks fondi suurus on 10px ?
Miks mitte 12px postituste sisuks ja pealkirjadele ?

Näiteks hinnavaatlus.ee on väga mõistliku suurusega kui otsite mingit näidet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 17.06.17 18:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maidus
Ma nüüd ei tea kas ma olen selle küsimusega õiges kohas, aga puudutab see foorumi fondi suurust. Pean ennast küllaltki nooreks veel, kuid font on minu jaoks liiga väike. Alatasa leian end browserist zoomi sättimas.

Miks fondi suurus on 10px ?
Miks mitte 12px postituste sisuks ja pealkirjadele ?

Näiteks hinnavaatlus.ee on väga mõistliku suurusega kui otsite mingit näidet.

Soovitan, kasuta foorumi "juhtpaneeli" ja "muuda profiili" alt "kujunduse" väljal "audiclub_hele" seadet, see on suurema fondiga ja ka pisut tumedama taustaga, et ekraanil näkku ei röögiks valgel taustal. Töötab nii mobiilis kui arvutis vägagi hästi ja on paremini loetav kõrgemate resolutsioonide juures, kus ei taheta Zoomiga veebilehitsejas mängida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 17.07.17 20:45 Tsiteeri
Split aastamaksu teemast



Natuke OT, aga mina olen ka inimene.

Mõned päeva tagasi panin üles kuulutuse, et müüa veljed-rehvid. Kuna selliseid kuulutusi olen siia üles pannud väga vähe ja harva siis jäi lihtsalt kahe silma vahele, et kohustuslik on hind. Inimlik eksimus.

Järgmine päev sain privasse teate:

"Tere

Postitus on kustutatud, kuna see ei sisaldanud reeglites nõutavat infot!
Müügi puhul HIND kohustuslik!

Meeskond.

PS: Käesolevale teatele ei ole võimalik vastata"

Jutu moraal lihtsalt selline, et Meeskonnal on võimalik kontrollida, teha väljavõte kui aktiivne liige on antud foorumis ja mitu korda talle on selliseid hoiatavaid kirju saadetud. Ajavahemiku kordade vahel paneb paika Meeskond.

Vastavalt sellele ka käituda:
1. kord - anda maks. 4 päeva kuulutuse korda tegemiseks ja kui tehtud ei saa siis kustutada
2. kord kuulutus muuta "mitte aktiivseks" ja anda 4 päeva kuulutuse korda tegemiseks ja kui tehtud ei saa siis kustutada
3. kord lühike ja lakoolinie teade:

"Tere

Postitus on kustutatud, kuna see ei sisaldanud reeglites nõutavat infot!
Müügi puhul HIND kohustuslik!

Meeskond.

PS: Käesolevale teatele ei ole võimalik vastata"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 17.07.17 22:27 Tsiteeri


Tõstsin Raika postituse aastamaksu teemast vähe sobivamasse kohta.

Enne iga kuulutuse tegemist on võimalik tutvuda reeglitega, ega seal all niisama kirjas pole "Loe tekst läbi, nupp aktiveerub 30 sekundi pärast". Kui seda lugeda mõttega, mitte reklaamipausiks pidada, siis poleks selliseid probleeme. Kõige tavalisemad mureallikad on seal rasvaselt välja toodud (hind ja kontaktinfo).

Tsitaat:
Jutu moraal lihtsalt selline, et Meeskonnal on võimalik kontrollida, teha väljavõte kui aktiivne liige on antud foorumis ja mitu korda talle on selliseid hoiatavaid kirju saadetud.
Ega ei ole küll võimalik.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.07.17 06:37 Tsiteeri


Kui kuulutuses on linke auto24'st vm. sisaldanud, siis oleme üksikute vigade korral kuulutust ka parandanud. Pole mõtet piltidega ja korralikult vormistatud kuulutust eemaldada üksiku puuduse tõttu, mis on tegelikult linkides olemas ja ka moderaatorile/meeskonnaliikmele sama palju näpuliigutusi korrastada kui teema eemaldamisega teate saatmine (kindlasti ei jõuta nii massiliselt teha).
See, kas rikkumine on esmakordne või mitte ja kas tulla vastu ja anda aega - praktiseeritud on igasugust taktikat. Ja sellest pole kasu, kuna isegi aega andes ei pruugi paljud kasutajad foorumit isegi kuus korra külastada rääkimata u2u'de lugemisest, seega on ainus reaalne kaasa mõtlema panev lahendus teema teatega eemaldamine foorumist meeldib see siis või mitte. Kahju küll öelda, aga elu on näidanud, et solvutakse, vahel ka vingutakse/sõimatakse, harjutakse ja edaspidi ollakse ikkagi korrektsed ja probleemi enam polegi - kõigile lihtsam nii moderaatoritele kui kuulutuse sisu lugejatele/huvilistele.

Ikka parimat!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 07.10.18 17:24 Tsiteeri


Miks ei või olla varuosa müügikuulutuse juures asjasse puutuvat lisainfot, et võin varuosa müümise asemel ka vana varuosa korda teha? Jutt on LED tagatulede müümisest ja remontimisest. Samas pakutakse teises kuulutuses varuosa ja soovi korral paigaldust. Samamoodi lisainfo müügikuulutuses, see nagu ei sega kedagi.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 07.10.18 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Miks ei või olla varuosa müügikuulutuse juures asjasse puutuvat lisainfot, et võin varuosa müümise asemel ka vana varuosa korda teha? Jutt on LED tagatulede müümisest ja remontimisest. Samas pakutakse teises kuulutuses varuosa ja soovi korral paigaldust. Samamoodi lisainfo müügikuulutuses, see nagu ei sega kedagi.


Selliste teenuste jaoks on teema olemas: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=155492
Minu teada oled ka vastava privaatsõnumi saanud.

Müügikuulutusest on samuti see teenuse jutt mõni aeg tagasi eemaldatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 07.10.18 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb

Selliste teenuste jaoks on teema olemas: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=155492
Minu teada oled ka vastava privaatsõnumi saanud.

Müügikuulutusest on samuti see teenuse jutt mõni aeg tagasi eemaldatud.


Tõsi ta on aga seda teemat ei leia otsinguga ja seal on viimane postitus enne mind 2,5 aastat tagasi. Ilmselgelt sealt huviline minuni teed ei leia. Saan aru et müügikuulutuste vahele see teenuse pakkumine ei sobinud aga müügikuulutuse sees selle mainimise keelamine on nagu tähenärimine veidi ja ei tule kasuks ei minule ega abi otsijale.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.10.18 10:34 Tsiteeri


Sellist varianti siin foorumis kahjuks pole jah, et Sinu teenus kõigil kogu aeg esilehel oleks. Lisa postitusse lihtsalt piisavalt palju infot, et otsing seda leida suudaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 08.10.18 13:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Sellist varianti siin foorumis kahjuks pole jah, et Sinu teenus kõigil kogu aeg esilehel oleks. Lisa postitusse lihtsalt piisavalt palju infot, et otsing seda leida suudaks.


Ei ole soovinudki esilehele saamist, see "sina" tasandil iroonia oli ebavajalik. Ega oluline polegi inimesi aidata vaid, et kõik oleks JOKK. Las ta siis olla.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 08.10.18 14:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks

Ei ole soovinudki esilehele saamist, see "sina" tasandil iroonia oli ebavajalik. Ega oluline polegi inimesi aidata vaid, et kõik oleks JOKK. Las ta siis olla.


Eks iga teenuse müümine on kliendite aitamine. Siiski on tegemist teenuse müümisega, mitte tasuta heategevusega. Igale foorumi kasutajale erisusi lubama hakates on kord varsti käest ära.

Ma arvan, et oled end piisavalt nähtavaks teinud: info signatuuris, teenuste teemas ja samuti on info silma jäänud FB-s.
Otsingut kasutades jõuab üpris kiirelt sinu kasutajanimeni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 08.10.18 16:09 Tsiteeri


Olgu, teema sai läbi arutatud. Ju siis võib nii jääda, kui on mitmelt poolt silma jäänud minu pakkumine. Tänan tähelepanu eest.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.10.18 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaiks
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Sellist varianti siin foorumis kahjuks pole jah, et Sinu teenus kõigil kogu aeg esilehel oleks. Lisa postitusse lihtsalt piisavalt palju infot, et otsing seda leida suudaks.

Ei ole soovinudki esilehele saamist, see "sina" tasandil iroonia oli ebavajalik. Ega oluline polegi inimesi aidata vaid, et kõik oleks JOKK. Las ta siis olla.

Ära võta isiklikult, rõhk oli ikka teisel lausel minu postituses. Lisaks sai avastatud, et kogu see mainitud teema on oma asukohta vahetanud ja rägastikku ära uppunud. Nüüd ka see õiges kohas tagasi "Üldine" all ja tõstetud tähtsama teemana kenasti jälle silma alla, mis ei kao aja jooksul hämarustesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
argo12
huviline



Registreerunud 27.01.14
Asukoht: Ida
Kasutaja on eemal

Auto: C7 3.0 TFSI S-line

postitati 16.03.19 14:15 Tsiteeri


HTTPS võiks lisada. https://help.zone.eu/kb/https-ja-tasuta-ssl-sertifikaat-lets-encrypt/


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
EnricoN
klubiliige



Registreerunud 19.02.14
Asukoht: Pilves selginemistega
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Quattro 2.2T | MB 190e

postitati 17.03.19 23:42 Tsiteeri


Ei saa juba pikemat aega avatari muuta, tuleb ise vana tagasi koguaeg. Milles asi võib olla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  24  25  26  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.6% - SQL: 53.4%]