Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: MPG-Capsi bensiini lisand. (Vastuseid: 61 | Vaatamisi: 7887)
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.08 07:20
MPG-Capsi bensiini lisand.



sai siin messil käidud ja paluti täita kupong. nüüd siis tuli mail ja jutt on suht huvitav. ei tea kas toimib ka? vöi ei tasuks igasugust jama paaki toppida? mis teie arvate? on keegi kasutanud?

mail on järgmine.

Tere messikülastaja,



Tahan sind tänada FFi nimel, et võtsid aega ja peatusid messil meie tootega põgusalt tutvumiseks. Vahepeal on kaks nädalat möödunud ja kütusehinnad on kerkinud jälle 90 senti. On vähi tunne, keda aeglaselt keedetakse aga selleks me FFi-ga vaeva näemegi, et autoga läbitud kilomeetrid odavamalt kätte tuleksid. J Ka on vahepeal kohalike kütusemüüjate jaoks tõenäoliselt ebamugav tõde teleekraanidele veetud: http://www.etv24.ee/index.php?06119039
Toome siinkohal välja veel kuus eelist, mida MPG-Capsi kasutamine toob:

1. Madalam kütusekulu - 7-14% garanteeritud

2. Puhtam mootor - Vähem väävli ja süsiniku ladestusi mootoris

3. Pikem mootori eluiga

4. Parem minek - 11-16% rohkem hobujõude

5. Kõrgem oktaanarv - kuni ühe ühiku võrra

6. Puhtam loodus - keskmiselt 75% väiksem CO2 emissioon
Toote täpsem tutvustus

Tallinnas igal teisipäeval

Mainori Kõrgkoolis kell 19:00

II korrusel, klassis 225



Kui sa oled huvitatud kütusekulu vähendamisest, siis võta julgelt ühendust.



Tervitades,


Kaur Aleksandrov

FFi esindaja

GSM 52 72021

kaur.aleksandrov@gmail.com

http://www.u5er.ffivideo.com/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 26.05.08 08:11


Aga proovi ära. Vaevalt et ta mootori kohe ära tapab :P
Aga minujaoks tunduvad need %-d liiga utoopilised. Ja üleüldse kas seda oktaani arvu on võimalik sedasi tõsta??
Ise arvan et kokkuhoid võibolla max 5% ja see võib ka petlik olla (suhteliselt väike kogus 1 paagi kohta)...persetunnetus vaevalt midagi eristada suudaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.08 08:14


Jah muidugi, pane essi paaki mingit sodi, selle testimiseks on paras osta mingi 2.- kilo maksev motoriseeritud transpordivahend, millest ei ole kahju, kui kellad kottis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.08 08:15


Olen sarnaseid asju siin seal näinud ning siiamaani on foorumite teema ikka tüüpiline, ei usu, et nii on, ma arvan jne jne jne.
Ootaks konkreetselt kommentaare inimestelt kes seda PROOVINUD on mitte ei arva midagi!
Omal tööjuurest ülemus otsustas proovida kah miskeid tablette mida pannakse 50L kohta 1tk. Eks mõne aja pärast saan teada kas muutus midagi või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.08 08:28


tegin kiire arvutuse:

paagitäis 80l = 18x80=1440.-
2kapslit = 80.-
küttekulu 11l/100 = 198.-
paagitäis= 80/11x100=728km
1440.- = 728km
kapsliga 10% väiksema küttekuluga paagitäis = 800km
1520.- = 800km
ilma = 1440/728=1,978.- /km
kapsliga = 1520/800=1,9.- /km

no 8 senti võitu võibolla kilomeetri kohta, kas see motiveerib mingit teadmata koostisega sodi paaki viskama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri2
huviline



Registreerunud 03.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80

postitati 26.05.08 08:39


Kas '11-16% rohkem hobujõude' lubadus ei pane juba inimesi mõtlema, et tegemist on täieliku jamaga? Uuri natuke netis ringi, sellised imetabletid ei tööta. Heal juhul jääb mootor terveks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 26.05.08 09:12


Natukene asja nö. telgitagustest minu silmade/mõtte läbi. Kunagi leidsin kuulutuse, kus paluti huvilistel kohale tulla ja kuulata , mida tarka neil öelda on. Kohapeal selgus ,et nad värbavad endale edasimüüjaid. Kuna mul töökoht olemas, kuid olen huvitatud sellistest asjadest- jäin kuulama.:D
Tegemist tegelikult "püramiid skeemiga" interneti vahendusel. Räägiti ka tablettide/kapslite/lisandite mõjust mootorile, kuid seda siiski läbi "tagumiku tunnetuse" -tõsiseltvõetavaid fakte ei olnud. Minujaoks vähemalt mitte.
Kogu asi pakkus mulle palju nalja. Jutt oli nii segane, et vahepeal ei saanudki aru, mida konkreetselt müüakse?:)
Kas seda, et ostad nn. testipaki ja saad kasutajaks nende saidile ja iga sinu leitud ostja/registreeruja toob sinule raha sisse- ja seda ainult selle pärast, et ta ennast sinna lehe regas. Pane tähele- iga SINU leitud tuttava/ostja leitud ostja toob sulle samuti boonust jne..jne...:D
Nii, kui tekkis paus lasin sealt varvast, sest kogu süsteem tundus olevat hoopis midagi uud , kui need pagana "lisandid"! Mulle tundus, et see lisand on võtud nö. argumendiks- lihtsalt.
Ja arvan,et kõik need nö. esindajad keda siinne rahvas on näinud erinevatel üritustel ongi jba reganud värbajad- kes värbavad ja paluvad ka sinul leida ostjaid ja muuta ka need interneti vahendusel müüjateks.
Igatahes sai see jutt nüüd nii keeruline, et ega ise ka midagi aru ei saa:D Minu arvamus on, et kui see asi oleks tõesti nii hea ja super-siis seda müüks ka vastavad poed.
Mina leian ,et see tablett/lisand on lihtne müügi argument hoopis millelegi muule. Mina toon endale paralleeli nn. usu peale surumisega või kettkirjaga:D
See teks on minu arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 26.05.08 09:24


Noh... tühja sest kütusest ja hobujõududest ja muust, vaatame parem teksti ennast...

- Tahan sind tänada FFi nimel, et võtsid aega ja peatusid messil meie tootega põgusalt tutvumiseks.
Sa täitsid kupongi, mitte mingit alust ei ole väita, et sa oled tootega tutvunud... Kindlasti ei olnud messil väljas infot, millest toode koosneb ja mida täpselt teeb. Seega, esimene lause, esimene vale.

- Vahepeal on kaks nädalat möödunud ja kütusehinnad on kerkinud jälle 90 senti.
Tõusid ikka 90 senti või? Ma sõidan suhteliselt palju ning tangin seetõttu tihedalt ja mul on kombeks bensutsekke prügikasti asemel sahtlisse visata... Peaks võtma need tsekid, arvutisse taguma ja vaatama, kas ma suudan leida 2 nädalase vahemiku, mille vältel hinnad oleks 90 senti tõusnud....

- On vähi tunne, keda aeglaselt keedetakse aga selleks me FFi-ga vaeva näemegi, et autoga läbitud kilomeetrid odavamalt kätte tuleksid.
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
tegin kiire arvutuse:
...
ilma = 1440/728=1,978.- /km
kapsliga = 1520/800=1,9.- /km

1,978 - 1,9 = ~8 senti kilomeeter = 80l paagi korral 6.4 EEK võitu paagi peale... 6.4 krooni eest saab Statoilist vist Väike Tom tüüpi jäätise - väga maitsev, muide.

- J Ka on vahepeal kohalike kütusemüüjate jaoks tõenäoliselt ebamugav tõde teleekraanidele veetud: http://www.etv24.ee/index.php?06119039
Ja mis see siia puutub, et soomes kütus kellegi arvates parem on?

Toome siinkohal välja veel kuus eelist, mida MPG-Capsi kasutamine toob:

1. Madalam kütusekulu - 7-14% garanteeritud
Vt. Tarmo arvutus...

2. Puhtam mootor - Vähem väävli ja süsiniku ladestusi mootoris
Kuhu see väävel ja süsinik siis jäävad?

3. Pikem mootori eluiga
Kuidas bensiinimootori "eluiga" sõltub kasutatavast kütusest (kui eeldada, et kasutatava kütuse oktaanarv on vähemalt tootja poolt määratud miinimum)?

4. Parem minek - 11-16% rohkem hobujõude
See on siis mõeldud ilma kütusekulu suurendamata, eksju? Niisugune tulemus saab saavutuda kahte moodi - kas suureneb mootori kasutegur või sisaldavad need kapslid päris suures koguses kergesti kättesaadavat keemilist energiat.

Bensiinimootori ökonoomsemaks muutmine(kasuteguri suurendamine) ilma kütust väga oluliselt detonatsioonikindlamaks muutmata on praktiliselt võimatu - ega see diisel ei ole, kus võib surveaste lakke ajada, igavese suure koguse õhku silindrisse pumbata ning kütuse jubedalt kokku pressida... Ja isegi kui leidub niisugune kütus, peab vähemalt mootori softi muutma, et efekt saavutuks...

Oletame aga, et need kapslid sisaldavad suures koguses kergesti kättesaadavat keemilist energiat. Teoreetiliselt vist mõeldav... 10% suurem jõud sama gaasi asendi korral peaks igaühele perssega tuntav olema... paneme raha kokku, ostame mingi saani ja testime?

5. Kõrgem oktaanarv - kuni ühe ühiku võrra
Ja mida me selle 1 astme võrra kõrgema oktaanarvuga peale hakkame, isegi kui see saavutub?

6. Puhtam loodus - keskmiselt 75% väiksem CO2 emissioon
Kuhu see CO2 siis jääb või mida siis sumpsist CO2 asemel tulema hakkab? Hallooo?
Ja üleüldse, mis ajast CO2 loodusele halba teeb? Enam-vähem kogu taimestik õgib seda suurima heameelega... Kõrge CO2 kogus väljalaskes näitab, et kütus põles täielikult ära(mis on väga hea)...
Vat ma saaks aru, kui lubatakse madalamat CO (süsinik monooksiid) taset...

Seega, kõik esitatud laused on kui mitte valed, siis vähemalt demagoogilised... Tõsine tase!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 26.05.08 09:28


Lisan siia veel juurde, et tuttav rääkis ,et kuskil november 2007 tuli sarnane skkem välja spordijoogil. Ostad 6000 krooni maksva testipaki ja müüd edasi. Lõpuks võid nädalas teenida a´la 20 000.- puhtalt kädeen:D
Sellest üritusest pole enam ammu midagi kuulda. Eks lollikestelt võeti 6000 krooni ära ja aidaa;)


Kallid klubilised, ma olen 99% kindel, et tegemist on pettusega! Kunagi oli ka ajalehes sarnasest skeemist juttu, kus naiivsetel inimestelt pumbati raha välja.
Ok, see siirupine spordijook võibolla teeks vaid kõhu lahti, aga kui sa topid mingit kapslit omale paaki siis kahjud ju kordades suuremad. Ja sõpradelt tuttavatel, kellele oled seda saasta müünud on ketukas kerge tulema. Pakun, et me veel kuuleme sellest asjast.
Kellel rohkem huvi, see võtku kasvõi Tartu Postimehe kuulutuste lk. lahti ja otsigu selline värbamis kuulutus üles. Käi kohal , kuula ja tee omad järeldused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.08 10:30


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Jah muidugi, pane essi paaki mingit sodi, selle testimiseks on paras osta mingi 2.- kilo maksev motoriseeritud transpordivahend, millest ei ole kahju, kui kellad kottis.

ei, ma mötlesin et proovin enne kurbiku peal.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.05.08 11:17


Täpselt, proovi ära ja anna meilegi teada. Enne pole mõtet spekuleerida. Ilma testimiseta on see kõik täpselt sama tühi jutt ja demagoogia kui müüja oma.
Ise neid tablette ei müü ei kasuta ega kavatse kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 26.05.08 11:28


tglt on mitmes Eesti autofoorumis juba teema läbi käinud, ja kõik on selge.

jura.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 26.05.08 11:49


Ma soetan pigem pihustipuhastit korra 10 paagi peale ja olen samuti rohkem rahul kui sellega, et mingi aspirin paagis ulbib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vreps
huviline



Registreerunud 04.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5tdi nüüdseks ajalugu

postitati 26.05.08 13:42


Kõik sellised imelisandid ükskõik mille jaoks neid kaela üritatakse määrida on pask ja parimal juhul ei keera nad midagi p...sse. Olen mõnda proovinud vanade logude peal millest kahju pole ja ainuke kasu on müüja taskus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 04.11.08 12:55


Väike täpsustus 1 tablett 70 liitri bensiini kohta või 60 liitri diisli kohta. Seega 10.- paned paaki saad tagasi 30-60.- !!! Ja kui julgemisest rääkida, siis toode ei kahjusta mootorit ning kui kellegil peaks midagi juhtuma on garanteeritud 1 miljoni dollarine kahjutasu. Siiani pole kellegile pidanud firma sentigi maksma. Tahad osta 56266664


don't smoke drug's,smoke tire's!!!!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 04.11.08 13:07


Tsitaat:
Algselt postitas: must_ratsu
Väike täpsustus 1 tablett 70 liitri bensiini kohta või 60 liitri diisli kohta. Seega 10.- paned paaki saad tagasi 30-60.- !!! Ja kui julgemisest rääkida, siis toode ei kahjusta mootorit ning kui kellegil peaks midagi juhtuma on garanteeritud 1 miljoni dollarine kahjutasu. Siiani pole kellegile pidanud firma sentigi maksma. Tahad osta 56266664


Järjekordne püramiidiga ühineja vist. Miks seda asja nii kõvasti foorumites promotakse aga kasutajaid ikka nii vähe?? Kui mõni sõltumatu tehnika ajakiri on seda katsetanud, siis loeks huviga selle toimest....kui seda pole tehtud siis võiks ükskord mingi ajakiri selle ära proovida. Olgu tulemus milline tahes, mina seda kasutama ikka ei hakka ja ei soovita seda ka oma tuttavatele. Siiani ma ka ei tunne ühtegi inimest oma tutvusringkonnast, kes seda kasutaks.

Ja see kahjutasu. Kui pikk saab olema see kohtuprotsess, kus suudetakse tõestada, et vea mootoris on tekitanud just see tablett, kui see nii puhtalt ja jäljetult igalpool ära põleb???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 04.11.08 13:11


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
Ja see kahjutasu. Kui pikk saab olema see kohtuprotsess, kus suudetakse tõestada, et vea mootoris on tekitanud just see tablett, kui see nii puhtalt ja jäljetult igalpool ära põleb???


sinisilmsele jobukesele kes neid tablette ostab kõlab see väide ju päris hea müügiargumendina :D
selge see, et see tõestamine on üsnagi võimatu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.08 13:20


tegin jälle kiire arvutuse, kuna penahind langenud, hommikul udune silm fikseeris mingisuguse umbes 15.- liitri kohta vist bensiinihinnaks, ka kapsli hind on langenud mingile müstilisele 10 kroonile:

paagitäis 70l = 15x70=1050.-
1 kapsel = 10.-
küttekulu 11l/100
paagitäis= 70/11x100=636km
1050.- = 636km
kapsliga 10% väiksema küttekuluga (9,9) paagitäis = 707km
1060.- = 707km
ilma = 1050/636=1,651.- /km
kapsliga = 1060/707=1,499.- /km
1,651-1,499=0,152 ehk siis maakeeli 15 senti odavam kilomeeter või siis 15 krooni odavam 100 kilomeetrit :D


Aga tegelikult võiks nii teha, et järgmine kapsliärikas saab ilma pikema jututa foorumist banni...


Black, näpukas rsk, parandasin ära :P
ei ole vaja ju kõigest rääkida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 04.11.08 13:24


Mul üks tuttav tegeleb nende müügiga ja kasutab ise ka. Väidab et kütuse kulu on tal langenud mingi liitri võrra (ta omab diisel ventot). Hakkas mullegi jahuma, et kuidas see tablett mootorit õlitab ja sisemiselt remondib, põletab kütuse terviklikult ära jne. Kuna olen suht viisakas inimene, siis ei saatnud teda selle teemaga kohe persse (teinegi kord vaja suhelda inimesega).
Mina juba põhimõtte pärast ei pane igasugust sodi omal bensiinipaaki. Eestis müüdav kütus on kohati selline saast, et kui peaks toda saasta juurde lisama, siis on varsti auto omadega õhtal. Nii et mina hoian ennast sellest kaugel eemal.

PS! Kui keegi soovib, siis võin uurida mis see veebileht oli, kus sai lugeda selle toime kohta.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresR
huviline

Avatar


Registreerunud 14.06.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad

postitati 04.11.08 13:31


Sattusin ka sellisele üritusele kus alguses promoti antud toodet, siis räägiti püramiidskeemist ja kui küsimused/vastused olid, siis eriti vastuseid ei saanud inimesed seal.
Kas kahjulik - ei mitte mingil juhul (kui niipalju võimu juurde, siis peaks ju ikka klapid põlema hakkama jne).
Firma loodud 5 aasta tagasi, aga toodet teistitud 30 aastat. Samas väideti, et ainult orgaanilised ained on seal sees.
Ja kui keegi küsis, et palju liitumine on, siis sellest libiseti üle ja öeldi, et on, aga milline see sõltub asjaoludest.
Ühesõnaga raiskasin tunni oma elus mingile jurale - kohati oli tunne et olen sattunud jehoova tunnistajate üritusele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SanderP
huviline



Registreerunud 01.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 Avant 2,2T :)

postitati 04.11.08 13:47


Tuttav testis huvi pärast neid kapsleid oma opel combo 1.3td :D. Kasutas ära 3 kapslit kolme paagitäiega (paak 45l), tulemuseks oli väiksem läbisõit täis paagiga kui ilma kapslita ja samas ei täheldanud ka võimsuse kasvu. Peale seda testi otsustas kindlalt loobuda nendest "ime kapslitest":P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.11.08 14:10


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
paagitäis 70l = 15x80=1200.-

Oot-oot, 70-liitrine paak ja siis äkki 15x80? 10L harjumuspäraselt kanistriga na leva? Riigiteenistuja, rsk! :P

Tsitaat:
Algselt postitas: SanderP
Tuttav testis huvi pärast neid kapsleid oma opel combo 1.3td :D. Kasutas ära 3 kapslit kolme paagitäiega (paak 45l), tulemuseks oli väiksem läbisõit täis paagiga kui ilma kapslita ja samas ei täheldanud ka võimsuse kasvu. Peale seda testi otsustas kindlalt loobuda nendest "ime kapslitest":P

1.3 disla ei saagi hakata vähem võtma. See asi läheneks juba perpetuum mobile'le. Testida tasuks ikka mõne V8 peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 04.11.08 14:43


mihkel
kasutajaid on veel vähe sellepärast, et selliseid skeptikuid on nagu teie on liiga palju

Keegi ei ole väitnud, et kapsel maksab 10.- !!!

Rõhutan toode on 100% orgaaniline mootoritöötlusvahend. See toode ei sisalda täiteaineid ja lahusteid. Kasutamine on lihtne ja ohutu !!!


don't smoke drug's,smoke tire's!!!!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 04.11.08 15:42


Tsitaat:
Algselt postitas: must_ratsu
Väike täpsustus 1 tablett 70 liitri bensiini kohta või 60 liitri diisli kohta. Seega 10.- paned paaki saad tagasi 30-60.- !!!
Tsitaat:
Algselt postitas: must_ratsu
Keegi ei ole väitnud, et kapsel maksab 10.- !!!
Oota, mis mõttes?
Tsitaat:
Algselt postitas: must_ratsu
mihkel
kasutajaid on veel vähe sellepärast, et selliseid skeptikuid on nagu teie on liiga palju
Ei ole ka ime.

Äkki laseks seda tabletti kusagil keemialaboris analüüsida?


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 04.11.08 15:58


Tallinna Tehnikaülikooli Põlevkivi Instituut Kütuse Teadus- ja Katselaboratoorium - i katsed on tehtud ja tulemused on head!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Näiteks kütusekulu vähenes 9,1 % võrra
Mootori võimsus kasvas 8 % võrra
+ palju muud head!!!
Küsi lisa 56 266 664


don't smoke drug's,smoke tire's!!!!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.0% - SQL: 20.0%]