Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Vibra tuleb sisse (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2180)
taritz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Tallinn, Kiisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 S-Line 2005

postitati 13.03.04 01:11 Tsiteeri
Vibra tuleb sisse



Autoks 1,9tdi avant tunne järgmine,et autol pole powerit sest neljanda käiguga eriti ei jõua nagu 50-ga sõita sõidab kui gaasi ei vajuta kui vajutada tiba tuleb vibra sisse ja ei kipu eriti kiirendama 60-ne pealt juba enamvähem ok tundub et madalatel pööretel see aparaat ei viitsi tööd teha milles võib point olla ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.04 07:45 Tsiteeri


kas se viga tuli äkki peale tankimist?
millal küttefiltrit oled viimati vahetanud?
tagant suitsu tuleb kui lapatsi põhja vajutad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
taritz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Tallinn, Kiisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.0 S-Line 2005

postitati 13.03.04 16:44 Tsiteeri


See viga juba mõnda aega olnud ja tagant ei suitse kui lapsatsit vajutada pööretel kiirendab kenasti a madalatel pööretel just
Näiteks just täna sõitsin maanteel viiendaga 110 kui natukenegi gaasi vajutad tekib väike vibra sisse kui lased gaasi tagasi on kõik timmis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prt
huviline



Registreerunud 28.10.03
Asukoht: Saue/Saku/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: LR Discovery

postitati 14.03.04 13:12 Tsiteeri


Arvamus:

Sa kulged 4-käiguga kiirusel 50km/h, pöörded ca.1200. Annad gaasi ja mootoril pole jõudu.

Viga võib olla selles, et 1,9 tdi mootori normaalne väändemoment algab 1800 rpm-st. Vibra tekib kah sellest, et koormad mootorit liiga madalatel pööretel.

Moraal:
Sõida linnas max 3-käiguga ja jälgi tahhomeetrit kah kui juhtub olema.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 14.03.04 22:27 Tsiteeri


sai just proovitud täna sama moodi 4 käik kiirus 50 ja siis gaasi kerge vibra nagu tuleb siise jah aga mootoril on raske vedada ja see on suht loomulik kuna 50km/h sõites on pöörded ca 1200p/m aga nii kui pöörded jõuavad ca 1400p/m siis hakkab see vibra juba ära kaduma!

nii oli see vähemalt minu 1,9tdi-l


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus84
huviline



Registreerunud 04.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1992 a audi 80 B4 1.9 TDI

postitati 31.08.05 12:47 Tsiteeri


mina igatahes sõidan alati linnas 4 käiguga, auto rahvast täis või tühi....vahet pole (kiirusel 40-55)

olen proovinud ka tühikäigul sõita 4 käiguga, kiirus ca 35, kui üksi autos, siis veab küll, aga kui gaasi vajutada, hakkab tõmblema:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 31.08.05 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus84
mina igatahes sõidan alati linnas 4 käiguga, auto rahvast täis või tühi....vahet pole (kiirusel 40-55)

olen proovinud ka tühikäigul sõita 4 käiguga, kiirus ca 35, kui üksi autos, siis veab küll, aga kui gaasi vajutada, hakkab tõmblema:D

no mida veel?...äkki järgmine kord proovite vapsjee 4.-ndaga kohalt võtta?:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 31.08.05 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
olen proovinud ka tühikäigul sõita 4 käiguga, kiirus ca 35, kui üksi autos, siis veab küll, aga kui gaasi vajutada, hakkab tõmblema:D


Ja nii need hammasrihma rataste kiilud purunevad ja hammasrihmad üle hammaste viskavad:mad:
Ostke parem juba järelkäru koos varumootoriga valmis omale,varsti läheb teil seda tarvis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margus84
huviline



Registreerunud 04.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1992 a audi 80 B4 1.9 TDI

postitati 01.09.05 07:56 Tsiteeri


mulle millegipärast tundub, et 66 kw 1.9 tdi-l on madalatel pööretel rohkem momenti, kui 81 kw-sel

neljas käik linnas on minu arust täiesti norm, sest viies veab mul ühtlasel kiirusel vabalt juba kiirusest 55 km/h, kuigi viiendat kasutan tavaliselt 70-e alas

ma ei tahaks uskuda, et Driveri B4-l ülekandearvud eriti teised on, mul 50-ga sõites neljas käik on küll ca 1400 pööret, mitte 1200 (tahhomeetril on kriipsuvahe ju 200 pööret, mitte 100)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 01.09.05 08:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus84
ma ei tahaks uskuda, et Driveri B4-l ülekandearvud eriti teised on, mul 50-ga sõites neljas käik on küll ca 1400 pööret, mitte 1200 (tahhomeetril on kriipsuvahe ju 200 pööret, mitte 100)
'

Ma usun, et sinu ja Driveri autol on all lihtsalt erinevat mõõtu kummid. Mul on see igatahes küll nii, et suve kummidega on kiiruse ja tahho suhe nats erinev kui talvekummidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.1% - SQL: 43.9%]