Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Soov osta A4 1.6 96 aasta. (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 1988)
madispoiss
huviline



Registreerunud 15.06.05
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.08 15:51 Tsiteeri
Soov osta A4 1.6 96 aasta.



Oskab keegi lähemalt kommenteerida sellist masinat. Kuna omal audidega lähem kokkupuude puudub siis tahaks ja loodaks, et siit foorumist abi leiab. Jäi silma Auto24-jas järgmine isend: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=e297f3de5f8b35aba11d136904971465

Igasugune info teretulnud. Vastupidavuse ja üldse kõige kohta, ehk, et kas tasub osta. Enamus sõite linnas teen.

Tänud ette.

Madis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 25.03.08 16:02 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=33193
Kellegi jaoks on ka need 1.6 -sed eksemplarid toodetud, kuid tore on see, et vähemasti kliima on olemas.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 25.03.08 21:45 Tsiteeri


Udutuled kuidagi kahtlaselt bumperisse installitud :D , lähemal vaatlusel muidugi paremini näha mis seal tehtud ja kuidas üldse valgustavad. Endal 2.8 ja võtab kuskil ~11l/100km, see mootor liigutab pisikest A4-ja ikka jõudsalt. Arvan et 1.6 jääb ikka liiga lahjaks, kere muidu ilus ja kliima kahh peal aga ise pead teadma mis auto juures sinu jaoks tähtis. ;). 1.8 alates ei pea vähemalt tahhokat punasesse laskma kui foori alt söösta tahad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 26.03.08 10:04 Tsiteeri


Ma arvan et kui rahulik (loe: liikluseeskirju järgiv) sõidustiil, siis täiesti piisab sellest 1,6-st. Foori alt püssimine pole küll mingi argument et võimsam mootor oleks sobivam. Ja kui lugeda üht Autolehe juttu A3 kohta siis seal ei tehta suurt vahet 1,6 ja 1,8 vahel. Ühtemoodi veavad madalatel pööretel aga 1,6 on säästlikum pisut ja ka kindlustus soodsam :). Ringrajale pole neist kumbki sobiv...selleks võiks juba S4 valida. Igaljuhul kui bensu hinnad samamoodi kasvad siis sõidame meist enamus varsti 1,4 ja 1,6-stega :)
Igaljuhul proovi see 1,6 järgi kusagil ja saad teada kuidas on. Minul on 1,6 ja 74kw, küll mitte Audi, aga hätta ei jää, sest minujaoks pole püssimine ja kõigist ette saamine eesmärk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 26.03.08 10:54 Tsiteeri


Japside 1,6 (mazda, honda jms) ei tasu audi 1,6 (ka bmw)võrrelda, ta on küllalt tuim ikka, parem võta 1,8 (T) ja liigutab hästi. Asjaolu muidugi on ka see, et 100km/h sõites on 1,6 pöörded ikka peris kõrgel (kütusesääst kadunud) ja lärm ka salongis, muidugi linnas tsillimiseks kärab ka 1,6


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.08 11:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Japside 1,6 (mazda, honda jms) ei tasu audi 1,6 (ka bmw)võrrelda, ta on küllalt tuim ikka, parem võta 1,8 (T) ja liigutab hästi. Asjaolu muidugi on ka see, et 100km/h sõites on 1,6 pöörded ikka peris kõrgel (kütusesääst kadunud) ja lärm ka salongis, muidugi linnas tsillimiseks kärab ka 1,6



Kas oled 1.6 A4-a sõitnud? (Ise olen 1.6 A3 kui ka 1.5 Civicuga)
1.6 on VAG grupil täiesti sõidetav mootor.

Ps. Tahan õelda, et esiveolistena on nad (1.6;1.8;1.8T;1.9td..ja teised pisikesed) ühed "kärud" kõik. Punktist A...punkti B liikurid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 26.03.08 11:07 Tsiteeri


Olen kasutaja Chuuloga sõitnud, tal A4 1.6.
Civic on ikka ilge ketsipill võrreldes audiga.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Chuulo
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.06
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.08 13:07 Tsiteeri


Osta minu oma ära. ;)
Mul on 1.6
Olen kolm kuud sõitnud - lahjaks jääb minu jaoks.
Aga oleneb tallapaksusest kah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 26.03.08 21:08 Tsiteeri


Mul ka naise oma müügis. Kui huvi on siis kontakteeru ja räägime lähemalt;)


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 26.03.08 21:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
. Ja kui lugeda üht Autolehe juttu A3 kohta siis seal ei tehta suurt vahet 1,6 ja 1,8 vahel. Ühtemoodi veavad madalatel pööretel aga 1,6 on säästlikum pisut ja ka kindlustus soodsam :)

Omasin ise samat isendit ja maha müüsin just suure kütusekulu pärast.Ei olnud raske jalaga.Käisin taga kõik töökojad läbi ja viga ei leitud,õeldi et korras kui norras.Ometi linnas võttis talvel 16-18L ja maanteel 13 L100.Tuttaval sama masin ja sama probleem.Selle lahja mootori kohta võtab ikka meeletu kütuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 27.03.08 10:22 Tsiteeri


Ma usun, et kütusekulu just Japsiga ei võrdle, samuti minekut aga no maantee kulu 13l/100le on juba metsik kulu, see ei ole lihstalt võimalik, et midagi viga ei ole.
No siis veel usuksin, kui liikled maanteel pidevalt 160+km/h.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Veix01
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2,4 q.aut

postitati 27.03.08 10:32 Tsiteeri


See konkreetne auto juba läinud, eile käidi vaatamas ja viidi minema. Tean seda kuna töökaaslane müüs seda, aga muidu oli suht korralik auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 27.03.08 10:53 Tsiteeri


Siis läheb kasutaja Chuulo oma letti?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.4% - SQL: 68.6%]