Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: audi 90 guattro 125 kw (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3803)
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 29.02.04 09:14 Tsiteeri
audi 90 guattro 125 kw



kas tasub osta ? Mis oleks auto head vead, pole ise otsest quattrot omanud aga erinevate autodega sõintnud küll ja quattro minu arust viimase peal aga kas on hea mootor 125 kw ja mis hinnaga tasuks osta ?????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.02.04 13:32 Tsiteeri


Inimesed on ikka laisad küll. Otsing abiks. Siin on nii quattrote kui ka selle mootori kohta s***ks juttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 29.02.04 16:35 Tsiteeri


ok uurin assja ma siin alles uus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
v20se
huviline



Registreerunud 12.08.03
Kasutaja on eemal


postitati 29.02.04 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
kas tasub osta mis oleks auto head vead pole ise otsest guattrot omanud aga erinevate autodega sõintnud küll ja guattro minu arust viimase peal aga kas on hea mootor 125 kw ja mis hinnaga tasuks osta

Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
ok uurin assja ma siis alles uus


Ja riks ole hea tee oma klaviatuuri punkti klahv ka korda või õpi seda kasutama.
Aitäh.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 29.02.04 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
kas tasub osta mis oleks auto head vead pole ise otsest guattrot omanud aga erinevate autodega sõintnud küll ja guattro minu arust viimase peal aga kas on hea mootor 125 kw ja mis hinnaga tasuks osta


ps Quattro kirjutatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 29.02.04 20:07 Tsiteeri


Sorry ot päras, kui ei ole midagi mõistlikku postitusse kirjutada, siis veelvähem sobib selleks teise inimese kritiseerimine, selliste soovituste ja märkusteks tegemiseks sobiks minuarust
kõigeparemini privaatteade.


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 01.03.04 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
kas tasub osta mis oleks auto head vead pole ise otsest guattrot omanud aga erinevate autodega sõintnud küll ja guattro minu arust viimase peal aga kas on hea mootor 125 kw ja mis hinnaga tasuks osta


Küsimusele, kas tasub osta, ei oska vastata.
Kiita võin välimust ja juhitavust, eriti lõbus lumisel teel või lumerajal. Ka hoolduskulud pole tohutu suured.
Miinuspoolelt see, et A90 on väike ja üsna jäik (see muidugi tuleb juhitavusele kasuks). Pagasiruum on tõsiselt väike.
125kw mootor on mõnus, alla 4k pöörde liigub enam-vähem nagu 10v 2.3, aga üle selle on juba lõbus (üsna järsult tekib tuntavalt jõudu juurde), turbote vastu ei saa, aga vabalthingavast 10v'st on peajagu üle. See mootor on juba täielikult elektroonilise juhtimisega, s.t. et 10v mootorile omaseid rõhkude ja vaakumi probleeme enam eriti ei teki, kui viga on, siis saab selle kohta ka veakoodi, vahetad jupi välja ja ongi kõik.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 01.03.04 09:26 Tsiteeri


olen omanud sellist autot - see on päris hea variant juhul kui tal veel ees korralikud õõtshoovad (mitte plekist stantsitud) ja suur piduri support. Mootoriga ei olnud mingeid probleeme minul ega kahel järgmisel omanikul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 01.03.04 11:31 Tsiteeri


peab mõtlema mis teha aga quattro tuleb raudselt muretseda aga milline seda veel vaatab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.03.04 15:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
peab mõtlema mis teha aga guattro tuleb raudselt muretseda aga milline seda veel vaatab.


Tartus Raadi turul leidsin isendi. Audi 90 Quattro 2,3 Dohc 125kw ~89a oli vist. Elevandisluust natu heledam valge, orig valukad, sportsisu. Toodud Shveitsist. Kere oli enam väheb, roostet ei hakanud silma samas ei kohanud mingit paugujärgset robustset ülesvorpimist. Konti polnud. Käis töötas ei kolisenud. Vend tahtis 33k saada. Nähes, et ma päris peast blondiin pole oli nõus 30k ära andma ja selle raha eest on selline asi mõtet ära küll osta. Kontakti unustasin küsida, aga nädalavahetus jälle vend platsis. Nii et kui raha on siis anna tuld, arvan küll et põdema ei pea. Lähima poole aasta jooksul tuleb niikuinii sinna mingi kümps juurde investeerida, siis hakkavad igasugu puksikesed ja vidinad eesti teede tunda saamisest paratamatult kobisema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 01.03.04 17:47 Tsiteeri


Ma ise mõtlen sama autot, käisin ka raadil ja proovisin ja uurisin seda autot, täitsa sama auto oli mis sa rääkisid minu arust oli ka päris enam vähem ,üks eest udukas oli ainult puru, aga see köömes võrreldes mis auto oli ikkagi quattro.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.04 17:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
ma ise mõtlen sama autot käisin ka raaadil ja proovisin ja uurisin seda autot täitsa sama auto oli mis sa rääkisid minu arust oli ka päris enam vähem üks eest udukas oli ainult puru aga see köömes võrreldes mis auto oli ikkagi guattro


Uurisin ka seda sama autot. Polnud suurt väga vigagi, aga samas sumps oli läbi juba omadega, siit sealt oli ka väiksemaid nibinaid-nabinaid ja aasta oli siiski -88!!!
Auto peaks ka nädala sees Raadil olema nagu vant ise rääkis.
Samas oli kusagil aias(sisse ja vasakul viimane autoaed) sama värvi 90 Quattro, kuid 10v ja aasta -90


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 01.03.04 19:42 Tsiteeri


ega sa hinda mäleta selle 10 v ,sellel 20 v oli sumps ja nadi .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.04 22:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
ega sa hinda mäleta selle 10 v ,sellel 20 v oli sumps ja nadi .


Mõlemad olid sama hinnaga ja sellepärast nii väga meelde jäidki. 10 klapise olukorda ei tea, sest ei uurinud lähemalt, küll aga tundus kuidagi parema olemisega...

Siitsamast foorumist tegelane tarts müüb ka järgmist isendit: http://auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=61820


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 02.03.04 08:49 Tsiteeri


seda tartsi oma ei taha 15 k ka mitte, ma käisin seda tallinnas vaatamas täis risu oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 02.03.04 09:28 Tsiteeri


Oh jaa. Küll sa selle roosa prilli varsti eest ära võtad ja veendud et 15 kiloga ei saa isegi risu. Piltide pealt tundub küll norm masin, sile ja sirge. Ma arvan et 20V ja quattro´t sa alla 30 Kilo ei leia. Ja sellist isendit mis on nagu tutikas pole eestist võimalik leida ja kui leiad, siis libista kohe 50 Kilo välja.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 02.03.04 10:29 Tsiteeri


muidugi ei sa 15 k eest midagi,aga piltide peal üks ja tegelik teine kui autot näed läheb viimane isu ka ära .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 02.03.04 10:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
seda tartsi oma ei taha 15 k ka mitte, ma käisin seda tallinnas vaatamas täis risu oli.


Nonoh, väga karmid väited!


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.03.04 14:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
muidugi ei sa 15 k eest midagi,aga piltide peal üks ja tegelik teine kui autot näed läheb viimane isu ka ära .

Ära looda, et sa sellist autot normaalsel kujul leiad. Ikka on mingi kiiks kuskil juures. Ja kui nüüd natuke mõelda, siis milline normaalne inimene Saksas või kust iganes on selle auto salongist ostnud... Ikka selline, kes on rohkem sõidumõnu tunda tahtnud. Nii et kui sa võrdled oma praeguse masinaga antud isendeid, siis võimsa mootori ja quattroga ei leia sa samas heas seisus ilmselt mitte ühtegi. Need 80&90 1,6-2,0 ja FWDga võivad olla ei tea mis issandakummardaja pühapäevaautod, mida nädal otsa nühiti, et pühapäeval hea välja näeks.
Trust me. Paremaks need Quattro ja hea mootoriga masinad ei lähe enam iialgi, nii et make up your mind ja osta kiiresti ära seni kui need veel sõidukorras on. Uuemast põlvkonnast ei tule midagi muud head enam peale kui S3 ja S4 :)

Ja kui näed, et sellises korras ja selle hinnaga masinad sulle üle jõu käivad siis tunnista endale seda, et sa sellist mänguasja omada ei jõua ja ole oma autoga rahul :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

postitati 02.03.04 19:45 Tsiteeri


see sul õige, et ega korralikku leia aga ,enam vähem ikka võiks saada ja üle jõu ei käi midagi, muidu ei otsiks quattrot igaüks ikka ei osta quattrot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.04 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja riks
seda tartsi oma ei taha 15 k ka mitte, ma käisin seda tallinnas vaatamas täis risu oli.


:D sattusin ka teemat lugema. Äkki sa seletaksid lahti, mida pead silmas täis risu all? Mu meelest ka nagu täitsa sile auto... Ise ka värske omanik ja omanikuks sain autode vahetamise käigus, seetõttu müüngi...


www.eksperthooldus.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.2% - SQL: 36.8%]