Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Soov osta Audi 90q (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2142)
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 11.03.08 17:01 Tsiteeri
Soov osta Audi 90q



Kuna auto24 turul seisis ainult üks Audi 90q, siis olekski ainult selle kohta küsimus, et kas keegi on seda lähemalt uurimas käinud?
Et mis mootori, veermiku, q detailide, välimuse ja interjööri seisukord on.

Auto asub siin Auto24.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rockkk
huviline



Registreerunud 19.08.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 11.03.08 17:13 Tsiteeri


See on ju foorumlase avs oma.


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=43325


oooo
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 11.03.08 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rockkk
See on ju foorumlase avs oma.


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=43325


Ma tean et on, aga igaüks kiidab ju oma ja ma arvan, et sealt küsides ei tuleks 100% õiget juttu.

Nii, et. Endiselt ootaks foorumlastelt infot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.03.08 18:57 Tsiteeri


IMHO päris ausalt. Kui endal juba poleks 90 sama motoga, ja raha autoostuks olemas, siis teeksin kindla valiku sellele autole. (olen juba pikka pikka aega seda isendit jälginud) Kahjuks minu autol puudub nelikvedu, kuid kuna moto on korras, siis liigub väga nobedalt ka ilma selleta. Kuna aga see konkreetne isend on quattro ( NB 10 years tribute to quattro), siis ruttu ruttu ostma. Kahju kui selle isendi mõni uudu endale saab, kes ei oska seda hinnata. Ja loomulikult selle mootori hääl...jah 4.2 V8 ta pole, aga kõrgetel pööretel laulab kui linnuke. Seega 10 points sellele aastaarvule ja muule kooslusele. Nii uut A90 sa ei leia.

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 11.03.08 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
IMHO päris ausalt. Kui endal juba poleks 90 sama motoga, ja raha autoostuks olemas, siis teeksin kindla valiku sellele autole. (olen juba pikka pikka aega seda isendit jälginud) Kahjuks minu autol puudub nelikvedu, kuid kuna moto on korras, siis liigub väga nobedalt ka ilma selleta. Kuna aga see konkreetne isend on quattro ( NB 10 years tribute to quattro), siis ruttu ruttu ostma. Kahju kui selle isendi mõni uudu endale saab, kes ei oska seda hinnata. Ja loomulikult selle mootori hääl...jah 4.2 V8 ta pole, aga kõrgetel pööretel laulab kui linnuke. Seega 10 points sellele aastaarvule ja muule kooslusele. Nii uut A90 sa ei leia.

Kivitare


Mul on küll endal olemas juba 2.3 10Vq, ning ma võin kinnitada, et hääl sellel autol on imeline sellise mootori kohta:)
Aga kas keegi siiski on seda vaatamas käinud?
Või pean ennast kohale veeretama:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.03.08 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: furvios
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
IMHO päris ausalt. Kui endal juba poleks 90 sama motoga, ja raha autoostuks olemas, siis teeksin kindla valiku sellele autole. (olen juba pikka pikka aega seda isendit jälginud) Kahjuks minu autol puudub nelikvedu, kuid kuna moto on korras, siis liigub väga nobedalt ka ilma selleta. Kuna aga see konkreetne isend on quattro ( NB 10 years tribute to quattro), siis ruttu ruttu ostma. Kahju kui selle isendi mõni uudu endale saab, kes ei oska seda hinnata. Ja loomulikult selle mootori hääl...jah 4.2 V8 ta pole, aga kõrgetel pööretel laulab kui linnuke. Seega 10 points sellele aastaarvule ja muule kooslusele. Nii uut A90 sa ei leia.

Kivitare


Mul on küll endal olemas juba 2.3 10Vq, ning ma võin kinnitada, et hääl sellel autol on imeline sellise mootori kohta:)
Aga kas keegi siiski on seda vaatamas käinud?
Või pean ennast kohale veeretama:P


Eks ta kõige lihtsam ole jah. Proovisõit selle autoga toob kindlasti naeru näole. Ja niipalju kui ise olen omaniku autoteemat siin foorumis jälginud, tundub küll, et tegu on korraliku eksemplariga. BTW veelkord, olen üsna kindel, et teist nii head pakkumist sa vaevalt leiad. Ja selle raha eest, mis kasutaja avs küsib on sul korralikult hooldades autot mitmeteks aastateks.

Osta juba ära see auto:D:D:D Muidu pean panka röövima minema ja ise ära võtma:D

Edu.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 12.03.08 09:03 Tsiteeri


Lähen vaatama täna. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.08 20:33 Tsiteeri


Ja ostsid ära ka :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 12.03.08 21:13 Tsiteeri


müüdud on, aga kas ka teemaalgataja poolt?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
avs
huviline



Registreerunud 11.05.07
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.08 21:15 Tsiteeri


Heh. seda teemat uurides tundub, et oligi sama isik (või ta sõber) kellele maili peale pika romaani eile autost kirjutasin :)

täna õhtul tunde pärast ostu helistades oli isik autoga rahul, kõik süsteemid töötasid ning minek meeldis omanikule tõepoolest. Korras 7a mootor on tõepoolest nauding, kel jääb taolise varustusega isend silma, soovitan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 12.03.08 21:39 Tsiteeri


nojah siis jääme agaralt ootama, uue auto tegemisi uues teemas!

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 13.03.08 09:11 Tsiteeri


Auto on tõepoolest fantastiline:)
Sellist autot sellises korras leidub vähe, auto eest on eelmine omanik väga hästi hoolitsenud, kuna ma seda autot ise ei ostnud siis, sõber kes selle sai, andis sõna et ta jätkab selle auto eest hoolitsemist. :)

Ainuke asi mis oli, oli see, et kui ma sellega sõitsin siis hakkas tahokas täpselt sama moodi vibelema naq minu quattrol. :D
Aga see on vist MINU tüüpviga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.6% - SQL: 38.4%]