Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Pildistan autosid (Vastuseid: 44 | Vaatamisi: 31775)
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.08 19:49 Tsiteeri
Pildistan autosid



Tere.

Kevad käes, teeme sinu autost ilusad pildid !

Seni tehtud pilte näeb järgmiselt lehelt: UUED PILDID


Silmarõõmu ka : Neiud ilusaid masinaid poleerimas






Kui kellegil on huvi oma Audit pildistada lasta siis kontakti saab

vasser@visuaal.net

Ise asun Tartus/Tallinnas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.08 20:01 Tsiteeri


õudne :D
ole hea ja kustuta votosopp ära omal arvutist :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.08 20:07 Tsiteeri


ma loodan, et see kuulutus on ikka naljana mõeldud. Isegi mina oma tagasihoidlike oskustega suudan teha ilma PS-ita paremaid pilte.

AC-lased - kui on tahtmine autost lasta hea pilt teha, siis pprz on selleks õige inimene :)


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.08 21:29 Tsiteeri


Kui arvate nii. :)
Võiksite näidata milline on teie arust hea autopilt...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.08 21:32 Tsiteeri


Lihtsalt jutujätkuks küsin, kas sa küsid raha ka selle eest?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.08 21:37 Tsiteeri


Kui tahate midagi teada siis saatke meil, ma ei viitsi ilkumist kuulata foorumis - sain niigi juba peksa oma piltidega. :D

Näen üsna tumedat tsenaariumi mõlemal juhul.
A) Jah tahan raha - naerdakse välja
B) Ei taha raha - Irw, ega keegi ei maksakski sulle, sa peaksid peale maksma kui sa nii kehvasti pilte teed.

Ja ikka veel sooviksin linki teie mõistes heast pildist, siis saan vaadata kas tõesti mu pildid väga s*tad või on tegemist lihtsalt erinevate arusaamadega heast fotost.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rainer
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2 x Audi S4 2.7Bit, Audi 80 B4 Quattro, VW Passat Alltrack

postitati 10.03.08 21:44 Tsiteeri


Kui juba pprz ära mainiti siis tema mõningate töödega paljudest saad tutvuda siin.


When turbos start spinning, the face starts smiling :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.08 21:46 Tsiteeri


Hahahaa.... :D
No Comment siis.
Jõudu ja edu teile kõigile. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.03.08 21:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wasser
Lugega ära mitu erinevat autot galeriis on ja saate teada mitu korda olen pildistanud autosid.

2 Hondat, Cayenne, 2 Audit. Ongi kõik või? Ma vist olen ainult oma autosidki rohkem pildistanud, kuid mina küll ei julgeks sellist teenust pakkuda ja raha küsida.

Kes sa oled üldse? Suvaline koolijüts, kellele emme on 400D ostnud ja üritad nüüd ratsa rikkaks saada? Lahe suhtumine sul ju muidu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.08 21:59 Tsiteeri


1) Kus ma kirjutasin, et tahan sellega ratsa rikkaks saada?
2)Mis vahet seal on mis kaamera mul on?
3)Miks sa arvad, et ma kellegi ülalpidamisel olen?
4)Miks sa selline idi**t oled ja sellist jama kirjutad kellegi kohta, keda sa ei teagi ?
5)Mis mu suhtumise juures lahedat on?
6)See kes või mis ma olen ei ole sinu asi, vähemalt sellise suhtumise juures.

Nii vähe jah.
Ei ole varem tegelenud autode pildistamisega, kokku olen käinud autosid pildistamas 2-3 korda - mis siis ?
Selle mõttega kirjutasingi, et lugege mitu autot on, et te teaksite mida oodata ja kui vähe ma sellega tegelenud olen.

Ebaviisakusele vastatakse ebaviisakusega, ülbusele ülbusega.
Nüüd ilmselt järgneb tekst - saame kokku ma annan sulle molli.
Edu.ee sulle.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 10.03.08 22:06 Tsiteeri


Tegelikult on ju galeriis nii mõndagi vaadatavat :)
Näiteks kahte k*vatajat kenakeste taustal ;) LINK
Ärge nüüd täitsa meest maha lööge :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.03.08 22:09 Tsiteeri


Muuda enda suhtumist või ma kustutan su siit koos su postitustega. Kui kokku tahad saada, tule ise Tallinna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 10.03.08 22:13 Tsiteeri


Suht maitse asi... Minule kusjuures isegi meeldivad.

Edit. Kuid teema lõpuni lugedes tundub, et teema autor pole just eriti sõbralik...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyri172
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 1,8t man c5

postitati 10.03.08 22:20 Tsiteeri


peab kohe ikka teema üles keerama w? miks ei sa rahulikult olla koguaeg peab mingi näägutamine olema mees tahab autosi pildistada õppida seda tegema täiuslikult jne... aru saadav algaja aga pole kohe vaja ju möliseda???;)


audi on auto :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.08 22:32 Tsiteeri


Ma olen sõbralik, ausalt. :P
Aga olgu, tänan kõiki tähelepanu eest, minu poolest võib teema lukku panna, kuna mina ei saa teile kuidagi kasulik olla ja teie vist mulle kaa ei saa.


Edu kõigile ! :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.09 15:20 Tsiteeri


Tere,
Kui kellegil on soovi oma autost huvitavaid pilte saada siis võib ühendust võtta vasser@visuaal.net või 53450096.
Tehtud tööd: PILDID
Tehnikast: Pildistamiseks on mul hetkel kasutada canon 5d kere ja mõned objektiivid sealhulgas nt kalasilm jne...
Valguse poole pealt on olemas 3 juhtmeta välku + 2 vihmavarju, välgustatiivid jms.
EI ole huvitatud tasuta "müügipiltide" tegemisest, soovin pildistada kui auto omanikul on endal soov saada autost huvitavaid pilte, st tal on aega ja viitsimist pildistamiseks ja valguse ülessättimiseks, huvitava koha valimiseks jne. Minupoolne kasu on see, et saan arendada oma oskusi valgusega mängimisel, sinupoolne kasu on see, et saad tasuta pilte oma autost(võimalik, et isegi häid pilte :) )


Parimatega,

Kertin


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 18.01.09 15:33 Tsiteeri


-ivar-, kas sina oleks sõbralik, kui sinu kallal nii mölisetaks? Ega ikka ei oleks küll, kui hakkatakse teemat läbustama sind täiesti alla tehes. Tõesti kui ei meeldi, siis tasuks olla vait. Igaüks teab ise kas talle meelib teenuse pakkuja stiil ja pildistamise oskus ning vastavalt sellele kasutab seda võimalust või ei. Igatahes Olge Viisakad.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
furvios
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.07
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 4-Motion

postitati 18.01.09 15:54 Tsiteeri


Suht ilusad pildid. Mulle küll isiklikult meeldivad. Et ei ole neil piltidel midagi viga, et norida nii naq eespool.


Auto algab ju A tähega.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.09 15:56 Tsiteeri


Aga te 2 viimast kuupäevasid ei tunne?

Ja selle möödunud peaaegu aastaga on näha, et asi on paremuse poole läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.09 16:03 Tsiteeri


pprz vms kasutaja pildid on ka selle aastaga tunduvalt paremaks läinud - aasta tagasi vaatasin ta pilte siis oli küll selline tunne, et kes krt see tegelane on, et ta nii kõrgelt hinnatud jne on.. nüüd juba on tal mõned autopildid mida võiks kadestada.
Enda autopildid on kahjuks ikkagi enamus aastatagused, realselt uusi pilte on juurde tulnud vähe ja välkude ja asjadega ei olegi autode kallale veel jõudnud eriti, pigem kasutanud pulmas ilupiltide tegemisel, tootefotod, portreed jms, selle tahakski nüüd natuke rohkem ka autosid pildistada - mõtteid ja ideid on palju aga teostamiseni ei ole veel jõudnud.. ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 18.01.09 16:53 Tsiteeri


Maitea kas asi on minu oskamatuses kohta valida aga minumeelest on praegu suht võimatu kuskil Tartu kandis mingit normaalset pilti saada. Kogu ümbrus on ni masendav lihtsalt. Korraliku ilma pole üldse :( Ootan juba suve, siis on vähe edulisem.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 18.01.09 17:11 Tsiteeri


tarmo, see ei muuda minu seisukohta. Mis vahet mis kuupäev on, niimoodi ikka ei tasu teist alla teha.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.09 18:30 Tsiteeri


inteligent. :)
on küll tartus kohti kus teha kui silmad lahti ringi käia.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 18.01.09 20:29 Tsiteeri


Tahtsin ükspäev pläsku katusele minna, siis kui siin vahepeal päris külm oli ja päike paistis. Aga siis sain teada, et suvest saati ei lastagi sinna enam :(

A ma nüd enam ei solgi teemat :P Oli normaalseid pilte küll.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Timmu
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.03
Asukoht: Tln.
Kasutaja on eemal

Auto: 2 x Q

postitati 18.01.09 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wasser
tahakski nüüd natuke rohkem ka autosid pildistada - mõtteid ja ideid on palju aga teostamiseni ei ole veel jõudnud.. ;)


Tervist.

Lähiajal sul koduõuel 3 autospordi võistlust mõne nädalaga. Mine proovi seal - ehk hakkab meeldima. Saad valguse ja säriga palju mängida.



http://www.motorsport.ee/antsla/


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.0% - SQL: 38.0%]