Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Autor:
Pealkiri: Soodsam kütte hind klubi-le(dele) (Vastuseid: 134 | Vaatamisi: 19948)
Maahärra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Kasutaja on eemal

Auto: VW Bora - 170 BHP

postitati 05.01.08 14:11 Tsiteeri
Soodsam kütte hind klubi-le(dele)



Tervitus Teile Audi klubilised!

Tekkis selline küsimus.
Kas olete arutanud (otsing ei endnud vastust) kaubelda mõnest tanklaketist sooduskaarti või soodsamat kütusehinda?
Äkki oleks võimalik huvi korral ühendada oma jõud ja soovid.

Tervitustega Maahärra VW Klubist.

kui on sobimatu teema siis palun kustutada


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.01.08 14:23 Tsiteeri


vaevalt, et see läbi läheks. Ja olgem ausad, kas jäävad sõidud sõitmata, sest küttehind tõuseb. Mäletan hästi aastaid tagasi välja hõisatud lauseid, et oh kui liiter bensiini hakkab maksma 10 eeku või üle, siis mina müün maha oma auto ja hakkan jala käima.
Mitte, et see nii läinud oleks.

Mitte pahapärast. Sry kui nii välja kukkus.
Mina tänan Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kaimagk
huviline



Registreerunud 09.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1,4 tsi vag

postitati 05.01.08 14:35 Tsiteeri


miks.......et rahakotis oleks veel lisa , kuueteistkümnele sooduskaardile..:)
ja olgem ausad , ega need t-ketid midagi eriti alla ei anna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 05.01.08 14:41 Tsiteeri


Kui kaart teha klubile, mitte ühele isikule on ju ostetava kütte kogus suurem ja siis ka soodustus suurem. Kui favora annab tavakliendile juba 50senti liitrilt alla siis suurema kogusega ei tohiks ka üle krooni liitrilt soodustust probleemiks olla. ja ise küll sellisest soodustusest ära ei ütleks. enamusele on iga säästetud kroon abiks ;)


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 05.01.08 16:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Johnny
Kui kaart teha klubile, mitte ühele isikule on ju ostetava kütte kogus suurem ja siis ka soodustus suurem. Kui favora annab tavakliendile juba 50senti liitrilt alla siis suurema kogusega ei tohiks ka üle krooni liitrilt soodustust probleemiks olla. ja ise küll sellisest soodustusest ära ei ütleks. enamusele on iga säästetud kroon abiks ;)


Oioi, Sinul on küll suht huvitav arusaam kütusemüüjate kattest :P

Kui ntx Statoil teeb Sulle 35s alet, siis tegelikult müüakse kütust mingi 10-20s. kattega. Teisi teenuseid tarbides(18.-EEK kohv, mille omahind ca 5.- , 30EEK võileib, omahind 12.-) maksad Sa selle lihtsalt teistmoodi kinni.

Väiksematel müüjatel reeglina üle 20-25s. ei kannata alet teha, eks on erandeid, aga need kinnitavad reeglit nagu ikka.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 05.01.08 16:24 Tsiteeri


Vaevalt neil nii väike kate nüüd ka on. osadel firmadel ju täitsa olemas kaart, millega 1,10 liitrilt alla saab. Mul vennal kaart, millega diislilt 70 senti liitrilt alla saab.Ega tankla ju alla oma hinna ei müü, nii et katet peaks ikka natuke rohkem olema. See vähemalt minu arvamus :D


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 05.01.08 17:11 Tsiteeri


Mõte on küll hea, aga kuidas seda teha,see juba keerulisem. Kas annavad täiendavad sooduskaardid välja - vaevalt küll. Arveldavad krediidiga, ettemaksuga juriidilise isikuga- kes see on ja kes on vastutav isik - MTÜ Audiklubi, kuidas siin arveldamine toimub? Pealegi igal firmal on oma väljatöötatud poliitika taga,mida mõjutab emafirma. Seega Neste ja Statolil vist jäävad välja. Alexela ja Olerex võibolla võtavad vedu. Mis juurdehindlusesse puutub, siis mina mäletan, et see peaks suurusjärgus 1 kroon olema, pluss-miinus mõned sendid. Sest saiakeste ja nätsu müügist ikka ära ei ela ja 10s bena juurdehindlusega palka ei maksa ja omanikele kasumit ei tooda. Aga muidugi, kui kellelgi on tuttavaid kusagil, siis uurida võib ikka. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 05.01.08 18:51 Tsiteeri


Nestest ja Statoilist sai millalgi uuritud seda asja. Statoil ei suvatsenud isegi vastata ja Neste vastus oli EI. Nende jutu järgi on neil palju mõistlikum ja pingevabam pakkuda soodustusi liisingfirma klientidele. Ei aidanud ka see, et viitasin krediitkaardile mida nad ise eraisikutele pakuvad - eraisik on ebausaldusväärne ja temale pole mõtet soodustusi pakkuda. Klubi aga ei hakka kindlasti mingeid kohustusi kolmandate juriidiliste isikute ees liikmete tarbeks võtma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 05.01.08 20:30 Tsiteeri
ehk oleks lahendus



...lugesin seda teemat ja oli mul endalgi plaanis seda asja proovida oma firmaga.Aga kuna ma olen suht väike tegija siis Pakkus mulle ainult neste sellist varianti et ostaksin miinimum tonni kaupa ja siis oleks kytte hind ca.1,12 soodsam tanklas pakutavast(inf aasta vana).Nyyd aga ei oska ma öelda palju oleks vahe.


Neste Eesti AS hulgihinnad kütustele 04.01.2008*.

Tarnetingimus DDP Neste Eesti Tallinn terminal.
Toode Hind EEK/L

Bensiin 95 väävlivaba 15,46

Bensiin 98 väävlivaba 15,84

Diislikütus väävlivaba talvine 16,10

Eriotstarbeline diislikütus talvine 42,838 MJ/kg
------



Kütused vastavad Eesti Vabariigi standardite EVS-EN 228:2004 ja
EVS-EN 590:2004 nõuetele.

Hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud aktsiisi- ja käibemaksu, kuid mitte transporditeenust.
* Hulgihinnad kehtivad ainult antud kuupäeval.


Vot sellist infot sain ma neste kodukalt.seega ei usu ma et oleks võimalik saada 1kroon bena pealt soodust.Kuid kui rääkida favoraga siis seal oleks ehk asi võimalik kui osta terve tonn korraga aga tekib kysimus kus seda hoida ja kuidas klubilistele myya,kas teha oma tankla?
teine variant kuidas saada soodsamalt kytust on tuua venemaalt,narvas myyakse venemaalt toodud bena ca. 4eeki odavamalt ja toode kohati parem kui melie tanklates olev.
mida teha ???


don't smoke drug's,smoke tire's!!!!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 05.01.08 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Johnny
Vaevalt neil nii väike kate nüüd ka on. osadel firmadel ju täitsa olemas kaart, millega 1,10 liitrilt alla saab. Mul vennal kaart, millega diislilt 70 senti liitrilt alla saab.Ega tankla ju alla oma hinna ei müü, nii et katet peaks ikka natuke rohkem olema. See vähemalt minu arvamus :D


Esiteks diiselkütet kasutab enamik traspordi ja veondusega seotud firmasi. Firmade tarbimine aga suur ja edaspidine koostöö usaldavam, sellepärast nad alla saavadki.
Näiteks mõne transpordifirma Mersu Actross(nina), omab kahte 600l-st paaki. Seda täidab see sama auto nädalapärast uuesti ja seda iga nädal, sest töö ju käib ja autod ei ole ju ostetud seismiseks. Seega 10 sellist autot tangivad kuuga u. 40tonni kütust. Sellest saaks üheks kuuks kütust u. 600 Audi omanikku. Kõik Audi omanikud aga ei jookse kohe kütust ostma kui paak tühi. Kui raha otsas, läheb mõni tööle jala ja teine sõbraga, seega selle 600 võiks lähendada juba u.800-le. Kui aga Audi Klubis on max. 10000 liiget, siis saate aru, et mõne suure transafirma kulu ületab kogu AC autode kulu.
Nüüd firmadel on siiski lepinguline koostöö kütusemüüjaga- ka homne päev on kindlustatud. Eraisikud seda aga ei taga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.01.08 21:00 Tsiteeri


Kütusemüüjad ei viitsigi eriti tõmmelda kuna kütus ostetakse ju nii või naa, ega keegi ju sõitmata ei jäta sõltuvalt sellest kas liiter on kroon odavam või kallim. Kui nüüd kattest rääkida siis mina küll ei usu, et tegemist vaid sentidega on. Biodiislit pakuti küll tonni ostmise puhul 10 krooni asemel 9.- eest(tõsi, see info pisut aegunud), mis siis suurematest magnaatidest veel rääkida.:D Samas ma ei näe tavatarbijast linnakodaniku puhul erilist võimalust või ka mõtet tonni korraga osta.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 05.01.08 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Tsitaat:
Algselt postitas: Johnny
Vaevalt neil nii väike kate nüüd ka on. osadel firmadel ju täitsa olemas kaart, millega 1,10 liitrilt alla saab. Mul vennal kaart, millega diislilt 70 senti liitrilt alla saab.Ega tankla ju alla oma hinna ei müü, nii et katet peaks ikka natuke rohkem olema. See vähemalt minu arvamus :D


Esiteks diiselkütet kasutab enamik traspordi ja veondusega seotud firmasi. Firmade tarbimine aga suur ja edaspidine koostöö usaldavam, sellepärast nad alla saavadki.
Näiteks mõne transpordifirma Mersu Actross(nina), omab kahte 600l-st paaki. Seda täidab see sama auto nädalapärast uuesti ja seda iga nädal, sest töö ju käib ja autod ei ole ju ostetud seismiseks. Seega 10 sellist autot tangivad kuuga u. 40tonni kütust. Sellest saaks üheks kuuks kütust u. 600 Audi omanikku. Kõik Audi omanikud aga ei jookse kohe kütust ostma kui paak tühi. Kui raha otsas, läheb mõni tööle jala ja teine sõbraga, seega selle 600 võiks lähendada juba u.800-le. Kui aga Audi Klubis on max. 10000 liiget, siis saate aru, et mõne suure transafirma kulu ületab kogu AC autode kulu.
Nüüd firmadel on siiski lepinguline koostöö kütusemüüjaga- ka homne päev on kindlustatud. Eraisikud seda aga ei taga.

ää jama ,selge see et transa firma rohkem kasutab kütet. kui aga inimesed teavad et audiclub.ee foorumi liige ale-t saab siis klubiliikmete suurus kindlasti suureneb ja väike allahindlus ka ju hea !ettevötmise asi ainult! siin pisikeste torude omanikud senini pakuvad klubi liikmetele allahindlust! ja positiivne oleks see nähtus firmade poolt just sellisel ajal sest käive kindlasti meeletult väheneb . möelge ise päevaga liitri hind 1,30 töuseb. ainuke asi päästab kui firma teeb mingeid järeleandmisi ja see ka tegelikult suurt ei aita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.08 21:14 Tsiteeri


huvitav millest see teema tulnud on?:)
kas sellest et jaanuarist kütte hinnad töusid.
ega söitmata ei jää ju kellelgi. (lugege selle kuu auto bildi)
ma ei leia seda teemat aga keegi pakkus ju klubisoodust, kas oli 20 senti liitrilt. rääkige temaga kui seda nii väga vaja.

EDIT. http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42111


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 05.01.08 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Tsitaat:
Algselt postitas: Johnny
Vaevalt neil nii väike kate nüüd ka on. osadel firmadel ju täitsa olemas kaart, millega 1,10 liitrilt alla saab. Mul vennal kaart, millega diislilt 70 senti liitrilt alla saab.Ega tankla ju alla oma hinna ei müü, nii et katet peaks ikka natuke rohkem olema. See vähemalt minu arvamus :D


Esiteks diiselkütet kasutab enamik traspordi ja veondusega seotud firmasi. Firmade tarbimine aga suur ja edaspidine koostöö usaldavam, sellepärast nad alla saavadki.
Näiteks mõne transpordifirma Mersu Actross(nina), omab kahte 600l-st paaki. Seda täidab see sama auto nädalapärast uuesti ja seda iga nädal, sest töö ju käib ja autod ei ole ju ostetud seismiseks. Seega 10 sellist autot tangivad kuuga u. 40tonni kütust. Sellest saaks üheks kuuks kütust u. 600 Audi omanikku. Kõik Audi omanikud aga ei jookse kohe kütust ostma kui paak tühi. Kui raha otsas, läheb mõni tööle jala ja teine sõbraga, seega selle 600 võiks lähendada juba u.800-le. Kui aga Audi Klubis on max. 10000 liiget, siis saate aru, et mõne suure transafirma kulu ületab kogu AC autode kulu.
Nüüd firmadel on siiski lepinguline koostöö kütusemüüjaga- ka homne päev on kindlustatud. Eraisikud seda aga ei taga.

ää jama ,selge see et transa firma rohkem kasutab kütet. kui aga inimesed teavad et audiclub.ee foorumi liige ale-t saab siis klubiliikmete suurus kindlasti suureneb ja väike allahindlus ka ju hea !ettevötmise asi ainult! siin pisikeste torude omanikud senini pakuvad klubi liikmetele allahindlust! ja positiivne oleks see nähtus firmade poolt just sellisel ajal sest käive kindlasti meeletult väheneb . möelge ise päevaga liitri hind 1,30 töuseb. ainuke asi päästab kui firma teeb mingeid järeleandmisi ja see ka tegelikult suurt ei aita.



Me tegelikult ju rääkisime sellest, et kas selline soodustus oleks võimalik ja seda eelkõige sellisel juhul, kui kütusemüüja vastu tuleks. Ja järeldused hakkasid siin teemas üha selle poole jõudma, et erisikute suhtes ei ole tanklaketil huvi. Kui Indro mainis Nestet ja Statoili, siis seal ju eraisikutel tankimisel suur osa. kuid neidki see ei huvita. Võtame näit. Olerex'i- Tallinnas ja Sauel on enamus tankijad ju rekad ja kaubikud..... Mida siis enam vaielda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.08 21:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
huvitav millest see teema tulnud on?:)
kas sellest et jaanuarist kütte hinnad töusid.
ega söitmata ei jää ju kellelgi. (lugege selle kuu auto bildi)
ma ei leia seda teemat aga keegi pakkus ju klubisoodust, kas oli 20 senti liitrilt. rääkige temaga kui seda nii väga vaja.

EDIT. http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42111


Sellel teemal võite minuga rääkida...aga see on vaid antud tanklas ja rohkem mujalt ei saa.

Ma saan 100000000000001% aru miks seda läbi Audi Klubi MTÜ ajada ei saa - võite selle ära unustada, see ON VÕIMATU!!!

Ega siis firmad lollid ei ole ning hakkavad alla andma, Sul/Teil ei ole ju pääsu!? Ostad selle hinnaga millega müügis on, sest kogu äritegevus on ikkagi suunatud lõpptarbijale ning miks peaks sealt alla andma hakkama!?

Keda kotib mingi Audi Klubi!? Mitte ühtegi suurfirmat, väiksed üksikud tanklad annavad ehk natsa alla aga suured mitte.

Audi Klubist (julgen täiesti kindlalt väita) EI HAKKA keegi seda asja ajama.

Ainukene lahendus on eraisuku sooduskaardid, muud ei midagi.

Meie (firma) tarbib kuus u tonn kütust ja me vist saame mingi 10 senti alla liitrilt, tangime Neste24'st. Kunagi sai huvi pärast uuritud ning osad väiksemad oleks sellise kogusega rihkem alla teinud (5+ Mustamäel) aga väikestega on pidevalt mingid kaardisüsteemide vead ning neid tanklaid on vähe ja seega tuligi otsus, et võtame kallimalt aga vähemasti on arvemajandus korras.

Ma olen 101% kindel, et see teema vajub ära sest ühtset lahendust ei ole ega lähitulevikus ei tule.

Keegi siin tahtis oma tanklat ehitada - no selle raha eest saaks terve klubi aasta tasuta kütust.

Ps. Varsti ostame ka 25.- liiter, nuta või naera aga nii see on...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.01.08 22:00 Tsiteeri


Tüüpiline eesti tarbija on väga hea klient nii kütuse, varuosa kui ka kõige muu müüjale- ei kauple ei tingi ja on nõus kõike ostma sellise hinnaga nagu müüja ette dikteerib. Ilmekalt on näha see kütuseturul- kui mujal maailmas kütusehind tõuseb siis pasundatakse meil kõva häälega nafta hinna tõusust ja kütuse hind tõuseb.;) Kui mujal maailmas kütusehind langeb siis meil ei pasundata, aga... kütuse hind tõuseb.:D
Tegelikkuses ei olegi vahe selles kas osta kütust kroon odavamalt või kallimalt vaid selles, et rahvas on ilma igasuguse nurisemata nõus igasugused hinnatõusud omaks võtma. Minu arvates võiks küll igal võimalikul juhul vähemalt soodustust kaubelda? Kas klubiliselt, asutusena või eraisikuna see on juba igaühe oma valik.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 05.01.08 22:02 Tsiteeri


Kui nüüd väheke sebida, tuleb E95 hinnaks nii alla 13eek/l


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.01.08 22:07 Tsiteeri


kas te pole siis juba mõelnud sooduskaartidele. statoil ja neste jm kõik pakuvad seda. Ostad teatud arv kogust kütust aastas ja varsti juba oledki tase kõrgemal.
Minul statoili äri-extra kuld kaart olemas. Sellega 35.-senti odavam kütus.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 05.01.08 22:23 Tsiteeri


kuldkaarti vast ei anta audiclub liikmetele,firma vast rohkem kaotab sellega,sest väike tarbivus ei tee seda summat mitte tagasi.see tegelikult oleneb palju ka sellest ,kui palju tanklakett liitrilt tulu saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 05.01.08 22:28 Tsiteeri


See, et saad statoilist 35 senti odavamalt, teebki tavalise hinna, mis on nestes ja mujal automaattanklates.
Neste näiteks ei paku kaardiomanikule soodustust. Suvel küll oli paar kuud aga see ka kõik. Lihtsalt võimalus tangitud kütuse eest kuu aega hiljem maksta, mis teebki selle kaardi mõttetuks. Seisab teine niisama rahakoti vahel.

Bensiiniga tõesti nii, et pole üldiselt oluline mis hinnaga seda müüakse. Sõite ei saa sõitmata jätta. Kõige rohkem kannatavadki suuremootoriliste autode omanikud. Enam-vähem ökokaga kannatab veel sõita, kuigi annab ka tunda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.08 22:55 Tsiteeri


juksiga nöus.
ise näit oman statoili INT 65 kaarti ehk siis nagu köik vöimalikud soodustused.
ma ei ütleks et see on mingi märgatav soodus nüüd tava kasutajale mille nimel tömmelda. mina kui ka isikliku auto omaja saan vabalt hakkama nende hindadega mis hetkel on ja ka edaspidi. kahjuks ei oska hetkel seda "int 65" täpsemat soodust välja tuua.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 06.01.08 07:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
See, et saad statoilist 35 senti odavamalt, teebki tavalise hinna, mis on nestes ja mujal automaattanklates.
Neste näiteks ei paku kaardiomanikule soodustust. Suvel küll oli paar kuud aga see ka kõik. Lihtsalt võimalus tangitud kütuse eest kuu aega hiljem maksta, mis teebki selle kaardi mõttetuks. Seisab teine niisama rahakoti vahel.

Bensiiniga tõesti nii, et pole üldiselt oluline mis hinnaga seda müüakse. Sõite ei saa sõitmata jätta. Kõige rohkem kannatavadki suuremootoriliste autode omanikud. Enam-vähem ökokaga kannatab veel sõita, kuigi annab ka tunda.


vale arvutus,hõbekaardiga sama hind neste hindasid vaadeldes.aga see suvel soodustus oli nestel krediitkaardi omanikele mitte lihtsurelikele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alar008
huviline



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 Q, Audi Q7 3.0 171kw

postitati 06.01.08 09:29 Tsiteeri


Lugesin seda teemat ja usun,et isegi on võimalik mõne tanklaketiga kokkuleppele jõuda.Kuid see eeldab siiski mingi kindla summa eest või siis kindlat kogust iga kuu tarbima.Muidugi rohkem võib alati.Siit tekkib aga järgmine probleem,mida me oleme siiani näinud klubi staffi tellides.Kui on maksmise aeg siis mingil põhjusel teatud isikutelt rahad ei laeku.Olgugi,et tähtajad on juba tellimisel teada.Ja on oht,et sama probleem võib tekkida ka kütusega.Alguses on kõik poolt aga kui on aeg seda teenust kasutama hakata siis paljud vennad hakkavad otsima ja tankima mujalt,sest seal on 10 senti odavam.Kütusefirma teeb kaupa siiski kindla kundega mitte ei lähe ehku peale välja.Julgeb siin keegi garanteerida,et kõik kes on nõus hakkavad ka seda teenust kasutama.Mina igatahes ei julgeks.Võin öelda veel niipalju,et ise tarbin kütust umbes 25000-30000 eek-i eest aastas ja see siis muidugi vana kütuse hinnaga.Nüüd tuleb paraku rohkem selle peale kulutada.Usun,et siin on palju neid kelle küttekulud on veelgi suuremad.Paraku mina ei saa momendil omale rohkem lubada.Kuid siit saab juba ettekujutuse kui keegi viitsib arvutada,et kui palju oleks klubilisi ja milline tarbitav kütuse kogus ning millistest summadest me siiski lõppkokkuvõttes räägime.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.01.08 10:22 Tsiteeri


17 krooni pealt 50 senti alla saada on protsentuaalselt kui palju? 3%? 2.4 lisaliitrit kütust 80L paagi kohta. Kas see tasub üldse asjaajamist? Enamik poodide kliendikaarte pakuvad soodustust alates 5-10%.

Kroon liitrilt alla saada (mis mind ehk ka juba motiveeriks) on mingit suurt läbimüüki garanteerimata üsna utoopiline.

Nestest korraga tonni ostes tuleb sellele ise terminali järele minna. Ka see on kulu. Lisaks maksab ka mugavus, et sõidad tankuri juurde ja lased vajadusel paagi täis, mitte ei hakka kuskil kuuri all tsisternide ja voolikutega mässama ja omale kütust kurku tõmbama jne. See asi tasub ehk ära, kui tegeleda poole odavama salakütusega, kuid see on teine teema, mida siin ei hakka arutama.

Lisaks on kütuse käitlemisel omad reeglid. Ei viitsi hetkel seadusandlusse süveneda, kuid mälu järgi tohib ilma eriluba omamata väljaspool paaki transportida ja kuskil kuuriall hoida kuni 90L kütust. Seda ületades on vahelejäämisel kohe trahv seljas. Nullib jällegi saadava kokkuhoiu ära.

Mina kasutan hetkel Neste eraisiku krediitkaarti. Antakse igale maksehäiteregistritest puuduvale lihtsurelikule esimese küsimise peale. Ega tast muud tolku ei ole, kui et vahel on kampaaniakorras mõne nädala jooksul kütus sümboolsed 25s odavam olnud; pakub ilma protsendita kuuajast krediiti; iga kuu saadetakse koju arve, mille järgi on mugav oma tarbimisel silma peal hoida. Minu jaoks piisav lisaväärtus, et tavalise pangakaarti asemel eraldi kaarti kasutada. Lisaks on Neste jaamade võrk olemas üle Eesti ja üle Tallinna. Usaldan nende kvaliteeti ja kiiret teenindust (saan ise asjad aetud, mitte ei pea kuskil uimava müüja ja kabanossisaba taga passima). Mind ei tõmba hetkel miski kuskile Olerexi ega Alexelasse ega Lukoili. Statoilis käin öösel ainult mingi snäki järel, kui kõht õõnes ja mujalt enam midagi ei saa. Samuti kummi pumpamas ja klaase pesemas. Kuskil vedeleb kaart ka, aga kuna ma sellel mingit lisaväärtust ei näe, ei kanna seda enam isegi kaasas.

Klubi (staff) ei võta kindlasti mingit bensuvahendamist või selle eest arveldamist enda kaela. Nii head inimesed me ka ei ole. Eraldi bensujaama me tegema ei hakka (ok, ma võin ju teha, aga ma tahan siis end ära majandada ja (mitte vähe) kasumit saada ja pigem hakkaks hinnad olema teistest kallimad), samuti ei hakka me igakuiselt mingeid maksmata arveid kokku kerjama. Lihtsalt ei motiveeri miski selleks.

Varsti on tulemas AC klubikaart, mis peaks liikmetele pakkuma mõningaid lisahüvesid. Võimalik, et siis küsime mõnelt bensumüüjalt ka soodustust. Kui on olemas konkreetne andmebaas inimeste nimedega, mida kaardiga siduda. Seni mitte. Klubikaardi väljatuleku aja ja tingimuste osas siin teemas infot ei anna. Iga asi omal ajal või natuke hiljem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 06.01.08 11:44 Tsiteeri


Oskan öelda nii palju, et olerexis on kahte sorti sooduskaarti
on tavakliendikas, mille soodustusi ma peast ei tea ja on
takso kaart, millega on 50s bena L ja 80s disla L pealt.
Kuna liitri hind tõusnud, kuid soodukas on sama, siis vähenenud ka sooduka % aga asi seegi. ja ega ma ei usu ka, et kuskilt odavamalt saaks, kuna niiehknaa olerexis on minga 10s kallim, kui mujal ja selle 50s soodukaga tuli odavam, kui enamus odavates kohtades nende 10s soodukaga.
Teine koht, mida tean, mis suht odav tuleb on 5+ TLN linnu teel, mille kaart ei maksa midagi, minu mäletamist mööda, ja sai minga 25s alla vms ja hind tuli sama, mis olerexis 50s soodukaga. =)
Pikk ja segane jutt. Aga ega ma muud ei näegi, kui äkki olerexiga, kus ka minu meelest suht norm küte, rääkida, et kui need nn taksokaardid saada v siis spets AudiClub kaardid teha, aga see lääks vast juba midagi maksma :P
Aga ega kuskilt mujalt vast odavamalt ei saaks ka, kui just jah tonniga ei osta v venemaalt ei too.
Ps Stati 35s on minu meelest mõnitamine, arvestades keti suurust ja kui kaua ja palju eest peab ostma, et seda saada.


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.1% - SQL: 25.9%]