Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: VARASTATUD: Volkswagen Passat 2.0 1993.a. (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 3263)
Svensson
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Jurjev
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 2.0 1995

postitati 22.02.04 22:40 Tsiteeri
VARASTATUD: Volkswagen Passat 2.0 1993.a.



21.02. ajavahemikus 12.10-12.40 läks Tallinnast Lasnamäelt Idakeskuse parklast kaduma Volkwagen Passat. Aasta on küll 1993 aga ta on juba selle uuema, 94-96 kerega, kirsipunast värvi. Registreerimisnumber 274 TEN, all on plekkveljed. Universaalkere, pakiruumi kate on puudu. Kere värvi peeglid. Peeglite pind on natuke vilets, hõbe on hakanud servadest teiselt poolt maha tulema. Parempoolsel peeglil väike diagonaalmõra.

Kui kellegile selline auto kuskil silma hakkab siis oleks väga tänulik kui helistataks numbrile 5159236 või 110.


See pole küll minu auto, kui TÄPSELT samasugune (v.a. mul olid kerevärvi peeglid ja tagaluugil pole TDI märki ja kärukonksu ning ilukilpide asemel tavalised mustad plekkveljed)


http://img.auto24.ee/auto24/560/249759.jpg
http://img.auto24.ee/auto24/560/249761.jpg


Kahetsen elu lõpuni Audi mahamüümist... Loll otsus.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Pred
huviline



Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Merida Matts HFS XC 3000

postitati 02.03.04 12:16 Tsiteeri


Nägin Tartus samasugust Passatit oma maja juures,TDI, peeglid kerevärvi mingi blond naine oli roolis.Numbrit ma kahjuks ei mäleta.Iseasi muidugi see et selliseid autosid võib palju olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Pred
huviline



Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Merida Matts HFS XC 3000

postitati 23.03.04 15:45 Tsiteeri


Nii see auto, mida mina nägin ei olnud sinu oma, teine number.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Svensson
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Jurjev
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 2.0 1995

postitati 10.06.04 15:27 Tsiteeri


Ei hakka eraldi teemat tegema vaid küsin siinsamas. Võib-olla jätan selle küsimusega naiivitari mulje aga küsin enivei. Kas kellelgi on olnud kogemust autovargust uurivate politseiametnikega? St kas üleüldse toimub mingit uurimist või viskab mingi tont toimiku lihtsalt oma sügavasse sahtlisse ja võtab 5 aasta pärast välja, et hävitamisele anda? Mulle saadeti koju lihtsalt kiri, et vastavalt teie avaldusele on alustatud uurimist selles ja selles asjas aga mitte keegi ei ole võtnud minuga ühendust, et täpsustada asjaolusid, küsida midagi vms. Huvitav kas minu kui kannataja avaldus politseile ongi ainus asi mida ka nö tunnistuse andmisena kasutatakse? Kohati jääb mulje, et ise suutsin paari päevaga rohkem teada saada kui politseid üleüldse huvitaks. Varguse koha kõrval bensiinijaamas olid kaamerad, leppisin seal kokku, et töönädala alguses tullakse salvestusi vaatama. Kohale minnes olid salvestused millegipärast üle lindistatud st neid ei olnud enam. Mind huvitab miks politsei selliste asjade vastu huvi ei tunne.


Kahetsen elu lõpuni Audi mahamüümist... Loll otsus.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 10.06.04 16:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Svensson
Ei hakka eraldi teemat tegema vaid küsin siinsamas. Võib-olla jätan selle küsimusega naiivitari mulje aga küsin enivei. Kas kellelgi on olnud kogemust autovargust uurivate politseiametnikega? St kas üleüldse toimub mingit uurimist või viskab mingi tont toimiku lihtsalt oma sügavasse sahtlisse ja võtab 5 aasta pärast välja, et hävitamisele anda? Mulle saadeti koju lihtsalt kiri, et vastavalt teie avaldusele on alustatud uurimist selles ja selles asjas aga mitte keegi ei ole võtnud minuga ühendust, et täpsustada asjaolusid, küsida midagi vms. Huvitav kas minu kui kannataja avaldus politseile ongi ainus asi mida ka nö tunnistuse andmisena kasutatakse? Kohati jääb mulje, et ise suutsin paari päevaga rohkem teada saada kui politseid üleüldse huvitaks. Varguse koha kõrval bensiinijaamas olid kaamerad, leppisin seal kokku, et töönädala alguses tullakse salvestusi vaatama. Kohale minnes olid salvestused millegipärast üle lindistatud st neid ei olnud enam. Mind huvitab miks politsei selliste asjade vastu huvi ei tunne.


Inim- ja raharessursi nappus :(


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 10.06.04 16:16 Tsiteeri


Mul jäid tõsiselt hinge kriipima Svenssoni kommentaari viimane lause (kohale minnes olid salvestused millegipärast üle lindistatud st neid ei olnud enam). Üldine pohhuism ja hoolimatus teise inimese mure vastu võib olla selle põhjuseks. Äkki olen natuke paranoiline, kuid harjunud küsima endalt, kes selle pealt profitit võis lõigata? Vargusest oldi ju bensujaamas teadlikud, samuti teadsid ka vargad bensujaamas olevatest kaameratest, kui see vargus just arengupeetusega jõmmihakatiste elu esimene vägitükk polnud. Jääb mulje, nagu RAHA nimel taas keegi süütu inimene ohvriks toodud, seda juba kõrgemal kui autovarga tasemel:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Svensson
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Jurjev
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 2.0 1995

postitati 10.06.04 16:34 Tsiteeri


Ah selliseid paranoilisi hetki tekkis mul seal ringi tallates endal kah küll ja küll. Lisaks sellele bensujaamale on seal Idakeskuse parkla sissesõidu kõrval kohe mingi baar või staloovaja vms. Käisin seal kah uurimas, et kas mingeid kaameraid neil äkki kuskil on. Noja seal vahtis 3 tibi baarileti taga ja kogu selle aja (umbes 2 minutit) mis ma nendega suhtlesin ei öelnud ükski neist mulle ühtegi sõna, ainult noogutused ja pearaputused. Ja mulle tundub et see kidakeelsus ei olnud tingitud mitte ainult mõningase keelebarjääri olemasolust kuna proovisin ikka mingil viisil ka po russkii.


Kahetsen elu lõpuni Audi mahamüümist... Loll otsus.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 10.06.04 17:01 Tsiteeri


Teadmiseks neile, kes kunagi sama jama otsa võivad sattuda: kui on üks kord vaid ülelindistatud, siis on võimalik ka seal "all" olev materjal taastada veel suht kerge vaevaga. Sama lugu ka nende kaameratega, mis salvestavad kõvaketastele või muud tüüpi infokandjatele. Omal on itimeestest sõbrad päästnud samal viisil ülefilmitud digikaamera mälukaardi. Siin foorumis suht palju arvutiinimesi, et kindlasti keegi oskab aidata häda korral

Minu kaastunne - lisaks autost ilmajäämisele võib ikka eriti s*tt tunne olla selle avastusega, kuivõrd organiseeritud see kuritegevus on:mad: Loodetavasti teevad nad mõnikord ka vigu ja lähevad kõik ükshaaval (ja kakshaaval ja kolmhaaval jne) riburadapidi mullatoidule


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 10.06.04 17:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Svensson
Ah selliseid paranoilisi hetki tekkis mul seal ringi tallates endal kah küll ja küll. Lisaks sellele bensujaamale on seal Idakeskuse parkla sissesõidu kõrval kohe mingi baar või staloovaja vms. Käisin seal kah uurimas, et kas mingeid kaameraid neil äkki kuskil on. Noja seal vahtis 3 tibi baarileti taga ja kogu selle aja (umbes 2 minutit) mis ma nendega suhtlesin ei öelnud ükski neist mulle ühtegi sõna, ainult noogutused ja pearaputused. Ja mulle tundub et see kidakeelsus ei olnud tingitud mitte ainult mõningase keelebarjääri olemasolust kuna proovisin ikka mingil viisil ka po russkii.


Zansibar on vist koha nimi ja seda külastav kontingent ei erine kuigi väga sinu auto vastu huvi tundnud isikutest :mad:


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prt
huviline



Registreerunud 28.10.03
Asukoht: Saue/Saku/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: LR Discovery

postitati 14.06.04 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kopamees
Tsitaat:
Esialgne postitaja Svensson
Ei hakka eraldi teemat tegema vaid küsin siinsamas. Võib-olla jätan selle küsimusega naiivitari mulje aga küsin enivei. Kas kellelgi on olnud kogemust autovargust uurivate politseiametnikega? St kas üleüldse toimub mingit uurimist või viskab mingi tont toimiku lihtsalt oma sügavasse sahtlisse ja võtab 5 aasta pärast välja, et hävitamisele anda? Mulle saadeti koju lihtsalt kiri, et vastavalt teie avaldusele on alustatud uurimist selles ja selles asjas aga mitte keegi ei ole võtnud minuga ühendust, et täpsustada asjaolusid, küsida midagi vms. Huvitav kas minu kui kannataja avaldus politseile ongi ainus asi mida ka nö tunnistuse andmisena kasutatakse? Kohati jääb mulje, et ise suutsin paari päevaga rohkem teada saada kui politseid üleüldse huvitaks. Varguse koha kõrval bensiinijaamas olid kaamerad, leppisin seal kokku, et töönädala alguses tullakse salvestusi vaatama. Kohale minnes olid salvestused millegipärast üle lindistatud st neid ei olnud enam. Mind huvitab miks politsei selliste asjade vastu huvi ei tunne.


Inim- ja raharessursi nappus :(


küsisin "naljapärast", et kuidas minu kadunud auto otsimine edeneb, siis selgus, et oktoobris varastatud auto toimik oli juba märtsiks kuskil kapis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riks
huviline



Registreerunud 11.04.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 1,8tq avant,coupe 2,2tq

mad.gif postitati 14.06.04 10:27 Tsiteeri


politsei ära aja naerma need ei tee mitte sittagi kui neid vaja ei ole siis on mehed trahvi tegema ,aga kui midagi endal nende poolt abi vaja siis on TÜHI KOHT.selline on siis eesti politsei jube.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.8% - SQL: 42.2%]