Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Sigar-i ost... nõu teretulnud (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 5220)
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 20.02.08 09:31 Tsiteeri
Sigar-i ost... nõu teretulnud



Kuna süda puperdab ikka nähes c3 universaali ja ükski romu päris ei sõida, siis mõte äkki soetada siukne.
Et kas keegi seda autot päriselt näinud v teab
ja kuda 2L mootor sellise suure peletise küljes on?
Kuda kütet võtab, kuda jõudu jagub?
Maanteel mööduda ka võimalik v tuleks ää unustada ja kulgeda?
Nii palju sain teada, et moto pidi korras olema ja roostet väga ei pidanud olema... Mõned mõlgid.
Palju sarniiride vahetus maksma läheks?
Homme plaan valges vaatama minna, aga ei tea veel, kus inimese saan, kes kõrva ja silma järgi olukorda hinnata oskaks :(
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=49797&page=1#pid292976


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 21.02.08 15:13 Tsiteeri


Käisin vaatamas. Kere enamääm. Mõllkis ja pindmiseid roosteplekke siin seal.
Muidu oleks huvi olemas, aga käima me seda ei saanud.
Käias ringi, aga käima ei läinud.
Seega ei teagi, kas mootor töötav v mitte. Kuna aasta aega seisnud kohta on raske öelda, et korras.
Põhiline, mis silma jäi, oli, et kütuse voolik on täiesti katki. nii taga ratta tagant. pritsis ja puha.
See võis olla viga, miks käima ka ei läinud, kuna ei jõudnud kütus mootorisse.

Huvi nagu oleks, aga kuna rahaga priisata ei ole, ja mul kaks laiali mootoriga juba on.. pole ka kohta kus hoida, teha.
Ei oska ma midagi peale hakata.=(

Kellegil hüva nõu? Help pliiis =S


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lassekast
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi200 125kw,audi 200 134 kw,audi 100TQ 121 kw,audi 200 85 a kw 134+,audi 200 84a. 134kw

postitati 21.02.08 15:24 Tsiteeri


selle hinna eest võid võtta kui mootori käima saad ja ei suitse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 21.02.08 16:01 Tsiteeri


On ju kirjas,et viige ära muidu läheb kuusakoskisse, seal selle eest üle 2k mingil juhul ei saa (kui sedagi), pakkuda viisakalt 2,5k ja müüja peaks ju igati rahul olema ja Sul ka "sigar " olemas, lihtne :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 21.02.08 16:15 Tsiteeri


Kuna sõidan ise ringi sigariga siis kurta asja üle ei saa. Vaata see mootor üle ja kui töötab, siis anna tuld :)


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 21.02.08 18:21 Tsiteeri


Mina võtaks selle natuke raha ja teeks oma olemasolevad autod korda.
Või müüks enne mingi pooliku ära ja siis soetaks uue asemele.

Lõpuks on kogu hoov romusi täis,raha ei ole,mõistus ka kõigile peale ei hakka,kuna igaüks on eritõugu.

Tee oma tulevikuvisioon kõigepealt selgeks.
Ei tänita vaid räägin oma kogemusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 21.02.08 20:01 Tsiteeri


Tsitaat:

Ei tänita vaid räägin oma kogemusi.


Tänud... just seda ma ju soovisingi: Kogemusi ja arvamust.

Tglt on mingi ettekujutus olemas, mis tulevikust saab: Parim nänn kokku ja ülejääkidest üks veel kokku ja võileiva hinnaga turgu.
Pakkusin müüjale 3, oleks nõus lisagi.
Eriti tuleks kasuks käiv mootor ja tõestus, et liigub. :P
Palju ei saa... muidu jään nälga ;)

Aga enamasti siiski kui kuusakoskiga ähvardatakse ja samas müüki pannakse, siis ikkagi mingit hinda eeldatakse saada.

Kahju vaid et endal seda kompressiooni mõõtjat ei ole, kuna starter ajas ringi, ning juttude järgi pidavat siiski saama mootori seisukorda hinnata. Ja ega muud moodi eriti järgi ei vaatagi. Muidu olekski kolm romu.
Siiki püüan leida ka garaazi, kus mahuks midagi tegema.

Sigar iseenesest on hea... tean: sellest ka vaimustus. Kahjuks ükski mul ei tööta. Aga pean tõdema, et minu nõrkus on Avant ja selleks seda taga ajangi.
Samas on mul vaja ka lihtsalt liikurit.
Ma ei suuda enam midagi otsustada. :(


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.08 21:50 Tsiteeri


Sõbral on plaanis sigar 100 ära müüa varsti ja uuem relv osta, aga see ei ole universaalkerega. 2,3 mootor muidu. Auto on täiesti korras, käib iga päev tööl sellega. Eelmisel aastal lasi uue esiklaasi panna, vana oli kõvasti kive saanud. Põhja tegi ka kivikaitsega üle ja kere eestki on hoolitsetud (mõned kohad parandatud kust rooste hakkas välja tulema). Tagumised rattalaagrid undasid hirmsasti suvel, need vahetas ära. Siis veel on uus soojendusradikas, vana hakkas lekkima.
Kui on huvi, siis võin täpsemalt uurida millal müüa tahab, hinna kohta rääkis vist u. 10k, mida loodab saada. (Kui ostis paar aastat tagasi, siis maksis veidi üle 20k.) Asub Pärnus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 21.02.08 23:13 Tsiteeri


Nu vaatab esialgu, mis sellest isendist saab, ja siis akkan edasi vaatama. Mul muidu mittesõitev sigar olemas.
Et nüüd just, et kui korralik univ odavalt, siis sõidaks.
Aga mnjah... pikk ja keeruline jutt.
Universaali tahan lõppude lõpuks niikui nii.


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.02.08 08:36 Tsiteeri


Kui bensiinitoru lõhki ja survet üles ei saa siis ei peagi masin käima minema. Kui ta töötavana seisma jäi siis väga tõenäoliselt selles kogu viga ongi.

See mõte, et rapped kellelegi maha müüd ei ole eriti realiseeruv.:D Kuusakoski pakub praegu komplektse auto eest igati mõistliku hinna.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 22.02.08 12:03 Tsiteeri


Kuusakoski pakub praegu komplektse auto eest igati mõistliku hinna.

Kui küsida võib, palju?
Ja mis on komplektsuse eelduseks?


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vuchmann
huviline



Registreerunud 21.05.06
Asukoht: Elva,Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: CLS 55 AMG 400 kW

postitati 22.02.08 12:05 Tsiteeri


http://www.kuusakoski.ee/inet/kuusakoski/EE/ContMan.nsf/0/433705206E2E7B88C2257131002C7A61


Audi 80,90,100,S4,Coupe jubinaid müün.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 22.02.08 12:30 Tsiteeri


Nu jah minga 1,5k seda ma olen kuulnud jah. Seal vist auto mass eriti roli ei mängi.

Muidu oli mõte, kiire lappimine teha ja vaadata, kas võtab hääle sisse, aga polnud too hetk vahendeid käepärast.

Ma ise ka arvan, et seal rõhus on häda, aga kui ei ole. ja seisval autol omad hädad tihenditega jne... ei või iial teada. Ikkagi on loterii, niikaua, kuni pole käima saanud või kompressioone(kahjuks ei saa ämbriga tuua :( ) ei tea.
Kolmandat mitte sõitvat ka nagu ei tahaks.

Mis kõik muidu seisval autol lisaks võib hakata?
Tihendite tõmbumisest jne olen kuulnud.


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vuchmann
huviline



Registreerunud 21.05.06
Asukoht: Elva,Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: CLS 55 AMG 400 kW

postitati 22.02.08 12:31 Tsiteeri


1500.- on tonni hind!


Audi 80,90,100,S4,Coupe jubinaid müün.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 22.02.08 12:49 Tsiteeri


Tsitaat:

1500.- on tonni hind!


Sry mulle endale jõudis ka just kohale.


Auto omanikul tekkis kahtlus, kas siiski mitte endale jätta :S

Lubas teada anda. Muidu oli mõte minna täna proovima, kas saab eluvaimu sisse puhuda... ja kui mootor päris mulgimaa veski häält ei tee siis on vast piisavalt korras.

Ja auto omanik alla 5k ei taha anda...
Üts, et pigem teeb korda ja müüb siis uuesti.
Seega nii palju siis kuusakoskist.

Selline küsimus muidu, et pikkade kelladega 90a on juba elektr spidomeetriga või ikka trossiga?

Käiva mootoriga ei oleks 5k vist väga palju?:(
Loodan, et kuu lõpus keegi süüa mulle annetab :P


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 22.02.08 14:51 Tsiteeri


See 2.0 r5 85kw on igati hea sellele kerele, omal on lisaks veel automaat kkast ja liigub päris hästi, mõõdasõidud saab ka suht kärmelt tehtud.
Aga kui valida oleks 2.3 ja 2.0 vahel, siis valiks 2.3, kuna kulu on vb isegi väiksem sellel.
5k eest peaks seda avanti küll ja veel olema, kui ta ikka töötab ja liigub ka. Peaks nagu parem auto olema kui 5000.- maksev roostetav Sierra.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 22.02.08 15:02 Tsiteeri


Tsitaat:

Aga kui valida oleks 2.3 ja 2.0 vahel, siis valiks 2.3, kuna kulu on vb isegi väiksem sellel.


Palju too 2L muidu linnas võtta võiks?

Pole just kuigi raske jalaga ja ka raske seljakotiga, mis lubaks olla raske jalaga.
Kuulnud liht, et korras mootoriga 2.2 pidi linnas rahulikult 10ga akkama saama.


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 22.02.08 15:39 Tsiteeri


Kurat sellise hinna eest ostaks isegi selle ilusa auto ära, aga noh kui mõelda, siis arvatavasti läheb sinna veel 10k juurde(amordid ja särgid värgid) ja kuna 16k eest seda uuesti müüa ei õnnestu, siis lühikeseks ajaks sõita pole seda mõtet soetada. Pikemas perspektiivis teenib ta kindlasti veel kaua ja suht odava raha eest.

Isal oli selline 2,0 R5 ja väga hea, stabiilne, vaikne ja ökonoomne mootor oli. 2,3'ga võrreldes ikka ökom. Aga auto suurust ja kütusekulu pole vaja sigri puhul seostada, sest C3 kere on ju millegipärast väga kerge oma suuruse kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 22.02.08 20:21 Tsiteeri


Vot asi selles ongi, et ma ei tahagi lühikeseks ajaks.
Mulle see C3 100 meeldib. Uued on kuidagi liiga ümmargused minu jaoks.
Eriti nõrkus mul tolle avanti kohta, kuna sellel ju ca 2M kongi, kui pingid all... ja ma pole pisike poiss, aga ma mahun sinna ära, tuttugi.. pole telki vaja ega midagi.
Mul aastaid olnud nõrkus vanemate autode vastu.
Kunagi lapsest peale oli mõte siksile v mossele panna peale uuem tehnika.

Samuti on õnneks neid nii palju, et varuosasi liigub palju ja päris hea hinnaga.
Ja kas mitte 2.0 ei ole R4??


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.08 20:54 Tsiteeri


Sigaril peaks 2.0 olema r5 ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 22.02.08 21:01 Tsiteeri


Okeeei... Ja siis 1.8 on R4

Aga mis tal siis 2.2-ga sarnast on... et kas mootoril mingid osad ühtivad ka v on ikka liiast erinevad?
Mõlemad R5-d..
et mida 2.2 mootori juppidest annab kasutada 2.0-L?


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.02.08 12:00 Tsiteeri


Heh... mis siin pikalt ikka mõelda. Kui kere korras ja elekter töötab siis on 5k eest autot küll. Mine otsi kuskilt bensu kannatav kummivoolik ja lapi toru ajutiselt ära ja proovi kas saad käima või mitte. Selline auto teenib väga pikalt ja hästi selle raha eest. Tänapäeval ei maksa sellise masina jupid ka enam midagi. Ülemine ots peaks sellel mootoril minumeelest teine olema. Kui rallit ei sõida siis see 85kw liigutab seda keret täiesti okeilt (ise sõitnud 1,9 R5 74kw-ga 1,5-2a ja polnud ka väga hull). Sellise eksemplari juures ongi kaks olulist faktorit elektri toimimine ja kere korrasolek. Kõik muu on suhteliselt odavalt remonditav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vuchmann
huviline



Registreerunud 21.05.06
Asukoht: Elva,Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: CLS 55 AMG 400 kW

postitati 23.02.08 20:48 Tsiteeri


Ostsin ka sellise mootoriga isendi.2.0 88a.Sellel samamoodi kütusetoru katki.Jookseb ikka kõvasti kohe.Alguses ka käima ei läinud,kui vaatama läksin.Vedasin siis köjeotsas koju.Huvipärast proovisin,tõmmates läks käima ja nüüd starterist ka läheb.Mis sest,et kütust meeletult maha jookseb.Kanali peal tegin kindlaks,et toru on läbi roostetanud paagi juurest ülevalt.Ligi ei pääse ennem,kui vaja paak eemaldada.Arvatavasti seismisega kütus torust alla vajunud ja toru läbi roostetanud.


Audi 80,90,100,S4,Coupe jubinaid müün.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 23.02.08 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:

Ostsin ka sellise mootoriga isendi.2.0 88a.Sellel samamoodi kütusetoru katki.Jookseb ikka kõvasti kohe.Alguses ka käima ei läinud,kui vaatama läksin.Vedasin siis köjeotsas koju.Huvipärast proovisin,tõmmates läks käima ja nüüd starterist ka läheb.

Millal ostsid? siiani ei lää käima? :P
Mul ses mõttes kokku räägitud, et läheb kohe uute torude vedamiseks?

Kus muidu neil see kütte rõhu junn on? et kas on vaja vahetada kogu toru või ainult jupike, kui jookseb lahinal mööda paagi seina, ratta tagant värki.

Ega rallit ei olegi plaanis sõita. Vaadanud, näinud erinevaid, siis see on lausa kaunitar võrreldes teiste samalaadsetega.


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vuchmann
huviline



Registreerunud 21.05.06
Asukoht: Elva,Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: CLS 55 AMG 400 kW

postitati 24.02.08 10:52 Tsiteeri


Täna siis panin uue torujupi(vooliku) vahele oma masinale.Ei hakanud paaki maha kakkuma(jube töö).Tegin veidi lihtsamalt.Käib nagu kellavärk.


Audi 80,90,100,S4,Coupe jubinaid müün.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 77.4% - SQL: 22.6%]