Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Abi S8 ostmisel (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4113)
myff
huviline



Registreerunud 08.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4F 3.0Tdi

postitati 19.02.08 20:53 Tsiteeri
Abi S8 ostmisel



Nüüd siis isu kasvas, ja tekkis huvi S6 asemel hoopis S8 vastu.
Nende autode kohta oskab keegi midagi komenteerida?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/072/auto_php-id=398072-www_auto24_ee.html
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/834/auto_php-id=431834-www_auto24_ee.html
Kui palju osi kattub A8 omadega?
Oskab umbes keegi öelda, palju maksab 10000km läbimine(ilma kütuse kuluta)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 19.02.08 21:04 Tsiteeri


Ma pooldaks esimest varjanti, kuna tiba uuem ja läbisõit väiksem (muidugi ka hind kõrgem).
Kindlasti annab ka seal alla rääkida.
Mis on suur pluss, et sealsed autod on ikka kontrollitud.
10000 läbimiseks on ainult õlivahetused, soovitaks kohe alguses äravahetada kõik õlid kaasaarvatud tiffri õli.
Nael kummi ;)


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.08 22:38 Tsiteeri


Esimene S8 on seisnud revalis minuteada väga pikka aega. Seisnud auto ostmisel tuleks olla ettevaatlik (minu väide selle auto seal seismise kohta ei pruugi olla 100% tõde).
Mina eelistaks seda teist.. see läbisõidu vahe on kökimöki.
Kui õigesti mäletan siis S8 puhul (oleneb mis korras ta on) paned hoolde alla ca 50-60K max (oleneb läbisõidust). A8 puhul võta sealt 10-20K maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
myff
huviline



Registreerunud 08.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4F 3.0Tdi

postitati 20.02.08 10:02 Tsiteeri


Esimest autot omanud eestis mainekas kinnisvara firma, hooldused korralikult tehtud ja auto absoluutselt avariivaba. Hinda sain ka natuke alla

Kui õigesti mäletan siis S8 puhul (oleneb mis korras ta on) paned hoolde alla ca 50-60K max (oleneb läbisõidust). A8 puhul võta sealt 10-20K maha.

Kas t6esti maksab 10000km läbimine nii palju?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.08 10:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Kui õigesti mäletan siis S8 puhul (oleneb mis korras ta on) paned hoolde alla ca 50-60K max (oleneb läbisõidust). A8 puhul võta sealt 10-20K maha.
Kui sa sellise veksli välja käisid, siis ole hea mees ja põhjenda seda.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 20.02.08 10:43 Tsiteeri


Mis seal S8 hooldusel niipalju rohkem maksab?


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.02.08 10:56 Tsiteeri


S8 ja täislisadega 4.2q A8 vahe on tegelikult väga marginaalne. Tükk maad väiksem kui S4/A4 või S6/A6. Samast mootorist veidi rohkem jõudu, veidi suuremad pidurid, veidi läikivamad peeglid ja iluvõre. Kõik vist?

Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Mis seal S8 hooldusel niipalju rohkem maksab?

Eelarvamus.

***

Mõni tahab, et tema ostetud vana ja kasutatud auto näeks välja nagu uus. Mõni saab aru, et vana auto on ikka vana auto ja see, et käepidemed on läikima kulunud ja nahk veidi pragunenud, ongi loomulik. Mina olen oma A8-ga 10000km maha sõitnud ja mul ei ole sinna küll eriti midagi peale bensu kulunud. Rihm öeldi vahetatud olevat (kontrollisin järele, ei olnud tõesti räbal), õli sai igaks juhuks siiski vahetatud. A8/S8 ei ole mingi müstiline auto, mille armatuuris enne käivitamist vastava pilu juures LED vilguks ja jakobsoni küsiks. Vaatamata sellele, et eeldasin enne ostu, et hakkan iga 1000 läbimisel liiter õli peale valama, ei võta minu oma rsk isegi õli...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 20.02.08 11:10 Tsiteeri


Hoolde hinnad on ikka ulmed:D
No kui võtta reaalselt kah 10-20 kilo A8 hooldusest maha,siis mulle makstakse vist nii ca. 7000 krooni peale:D


Ma teise isendi käimakasti ei näinud,aga esimesel suur pluss uuem käimakast. Ehk siis 5 käiku tiptronic:D;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.08 11:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Hoolde hinnad on ikka ulmed:D
Ma teise isendi käimakasti ei näinud,aga esimesel suur pluss uuem käimakast. Ehk siis 5 käiku tiptronic:D;)

Minu teada pole S8'le kunagi 4st kasti pandudki!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 20.02.08 11:25 Tsiteeri


vat ei ole meeles, aga igatahes peaks tal olema veel vanatüübi kast. Mis iganes see siis ka ei tähendaks..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.02.08 11:30 Tsiteeri


Üldiselt jah, pigem muretse bensukulu pärast. Mina saan A8-ga linnas paagitäiega sõita sama palju, nagu oma B4-ga - keskmiselt 380 km. 50L vs 80L.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.08 15:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Üldiselt jah, pigem muretse bensukulu pärast. Mina saan A8-ga linnas paagitäiega sõita sama palju, nagu oma B4-ga - keskmiselt 380 km. 50L vs 80L.
Lihtne matemaatika näitab, et Black'il võtab A8 21,05 liitrit kütet 100km kohta.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 20.02.08 15:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Üldiselt jah, pigem muretse bensukulu pärast. Mina saan A8-ga linnas paagitäiega sõita sama palju, nagu oma B4-ga - keskmiselt 380 km. 50L vs 80L.
Lihtne matemaatika näitab, et Black'il võtab A8 21,05 liitrit kütet 100km kohta.



Igaksjuhuks siis tehing ka välja kirjutatult: 80 liitrit jagada siis km-dega 380 ja siis korrutada 100 ga. 80:380=0,21,053.....
0,21,053x100 = 21.05 liitrit.

Infoks siis kes veel ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
myff
huviline



Registreerunud 08.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4F 3.0Tdi

postitati 20.02.08 16:57 Tsiteeri


Kütusekulu ei huvita, see nagu nii igal inimesel ja autol erinev. Huvitavad just muud kulutused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.02.08 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: myff
Kütusekulu ei huvita, see nagu nii igal inimesel ja autol erinev. Huvitavad just muud kulutused.

Nendega on sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.08 17:50 Tsiteeri


Ma ütleks nii, et A ja S8 ülalpidamiskulud on samad, pean silmas peamisi kulusid kui mootorid on samad, ehk 4,2.

Lisavarustuse remondi/hoolde kulud sõltuvad ikka lisvarustuse tasemest, mitte sellest kas tegemist on A või S8'aga.


Korralik auto ei tohiks nõuda mingeid kulusid 10 000 läbimiseks, parem oleks arvestada 100 000km'i peale aga see ikka sõltub kõik autost endast...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 20.02.08 22:20 Tsiteeri


Mulle esimese auto puhul ei meeldi salongi värv.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 20.02.08 23:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Mulle esimese auto puhul ei meeldi salongi värv.


Mulle raskelt meeldib just salongi värv:D
Aga eks see ole rohkem maitse asi, aga minuarust on parim kooslus tume auto ja hele sisu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.02.08 23:43 Tsiteeri


See käis ka mul kohe pilte vaadates peast läbi. Tume auto, hele nahksisu kombinatsioon on muidu väga kena, aga selline täiesti hele variant on juba natuke läila. Oleks armatuuri ülaosa ja rool (ehk siis kogu see tumedam beez osa) mustad, oleks täitsa kompu. :) Aga jah, see on juba sügavalt maitse asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.08 00:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Kui õigesti mäletan siis S8 puhul (oleneb mis korras ta on) paned hoolde alla ca 50-60K max (oleneb läbisõidust). A8 puhul võta sealt 10-20K maha.
Kui sa sellise veksli välja käisid, siis ole hea mees ja põhjenda seda.


Okei ma võibolla veidike liialdasin. Kõik ikkagi oleneb sellest palju sa aastas sõidad autoga ja kus sa lased need asjad teha ning ka sellest mis seisukorras see auto on. Mina sõidan ca 50-60K KM. Minu info on muidugi natukene vananenud ka aga põhimõtteliselt uurisin ise vahepeal S8 ja A8 kulusid ja nii mulle Revali tutvused ütlesid. See on selline keskmine summa millega võiks aastas arvestada. Kõik on siiski kinni antud isendis (kui ühe auto kulud on aastas 20-30K ja teise omad 70-80 siis tulebki keskmine 50-60 see siis minu moodi taksisti läbisõidu juures). See esimene auto on viimased aasta või poolteist revalis müügis olnud ja kahjuks on endal sama kaua seisnud uue autoga omajagu halb kogemus (küll prantsuse autoga aga ega nad nüüd nii erinevad ka pole). Kindlasti uuri välja kaua see auto seisnud on ja mis ohud sind ees võivad oodata ja mis oludes ta seisnud on. Osa hoolde kulust oleneb ka sellest kui kõva sebija oled (kasvõi kui palju sa revali letist alla hinda saad vms autohoolduse soodust). Mäletan paari aasta tagust Mairo juttu, et kui tahad siis võib S8-t ka suht okei hindadega üleval pidada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 21.02.08 09:01 Tsiteeri


Eesti teedel lagunevad kõik autod.
Mis sseal ikka väga kulukat?
Rihmavahetus? ~15K
Õlivahetus ~2K kvaliteet õliga.
Puksijooks ~8K
Eks lisandub veel asju mis vaja teha, aga samamoodi teed ka teistel autodel.
Mugavus maksab ka miskit.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 21.02.08 09:09 Tsiteeri


Nii ,viitsisin sellise väikse arvutuse teha:

Mul A8 ja kõik revali hooldus olemas,ka hinnad peal. Mina saan 68 kuuga 3676 krooni kuus siis, selle aja pelae ,mis ta olemas olnud on. On vahetatud paar korda ka kalleid asju, nagu katid, loomulikult rihmad, miskipärast genekas jne...
Pole ju hull midagi! Muidugi see kõik sõltub konkreetsest omanikust,kes kudias sõidab ja autot hooldab.Oled hea peremees-siis auto hoiab ka sind;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
myff
huviline



Registreerunud 08.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4F 3.0Tdi

postitati 21.02.08 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Nii ,viitsisin sellise väikse arvutuse teha:

Mul A8 ja kõik revali hooldus olemas,ka hinnad peal. Mina saan 68 kuuga 3676 krooni kuus siis, selle aja pelae ,mis ta olemas olnud on. On vahetatud paar korda ka kalleid asju, nagu katid, loomulikult rihmad, miskipärast genekas jne...
Pole ju hull midagi! Muidugi see kõik sõltub konkreetsest omanikust,kes kudias sõidab ja autot hooldab.Oled hea peremees-siis auto hoiab ka sind;)


Ja kuu läbis6it on? Ise s6idan aastas kuskil 10t ja sellest umbes 4t soome teedel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.08 10:49 Tsiteeri


Myff, jaga informatsiooni, kus sa oma masinat hooldada kavatsed? Kas ainult esinduses või on mõeldavad ka alternatiivid? Nagu sa isegi aru saad, siis selllest paljuski sõltuvad hoolduskulud. Ma võin nii mõnegi esinduse kohta selliseid jutte rääkida, et tükk aega kõht naerust kõver. Kuid jah, esindus on ikka esindus. Nende suurt pluss ongi see, et kui midagi nihu on, siis saad alati jalaga ukse lahti lüüa ja nõuda õiglust (piltlikult öeldes). Mõni nurgatagune koht võib su lihtsalt puu taha saata.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
myff
huviline



Registreerunud 08.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4F 3.0Tdi

postitati 21.02.08 10:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Myff, jaga informatsiooni, kus sa oma masinat hooldada kavatsed? Kas ainult esinduses või on mõeldavad ka alternatiivid? Nagu sa isegi aru saad, siis selllest paljuski sõltuvad hoolduskulud. Ma võin nii mõnegi esinduse kohta selliseid jutte rääkida, et tükk aega kõht naerust kõver. Kuid jah, esindus on ikka esindus. Nende suurt pluss ongi see, et kui midagi nihu on, siis saad alati jalaga ukse lahti lüüa ja nõuda õiglust (piltlikult öeldes). Mõni nurgatagune koht võib su lihtsalt puu taha saata.


On peale Revali ja Flameko veel mingeid m6istlike kohti, kus hooldada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.0% - SQL: 26.0%]