Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: E-Autoline (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 4538)
aaakuus
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant

postitati 19.02.08 15:56 Tsiteeri
E-Autoline



Tekkis selline küsimus, et E-Autoline`is on suht soodsate hindadega osad masinad müügis, aga sellegipoolest müügis suht pikalt. Teab keegi, kas nad toovad kuskilt Leedust kokkupandud masinaid, või on mingisuguste muude agadega tegu. Sest paraku tasuta lõunaid ei ole.

Küsin lihtsalt sportlikust huvist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on foorumis

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 19.02.08 16:55 Tsiteeri


mina olen tähele pannud,et nad müüvad päris palju ka eesti autosid. Ehk teisisõnu siis vabastavad laisa inimese müügikohustusest ja müüvad ise vastava vahenduse eest.
Paljud autod on suht "juustud" aga ega nemad pole süüdi,kui komisjonimüüki teevad.
Autosid suht seinast seina ja kindlat midagi väita oleks ebakorrektne.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aaakuus
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant

postitati 20.02.08 10:24 Tsiteeri


Ega ma väidagi midagi, kuna kogemused selle firmaga puuduvad.
Lihtsalt auto24`ja sirvides jäid mõned nende pakkumised silma ja tekkis labist selline küsimus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 20.02.08 18:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aaakuus
Tekkis selline küsimus, et E-Autoline`is on suht soodsate hindadega osad masinad müügis, aga sellegipoolest müügis suht pikalt. Teab keegi, kas nad toovad kuskilt Leedust kokkupandud masinaid, või on mingisuguste muude agadega tegu. Sest paraku tasuta lõunaid ei ole.

Küsin lihtsalt sportlikust huvist?


nt:http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=9b010e054aa26fc37d751c9de59289a6
endalgi tekkis selline küsimus?, kuid kuna hetkel oma masinast lahti ei saa siis pole ka rohkem midagi uurinud


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 20.02.08 18:52 Tsiteeri


E-Autoline on Ühisliisingu `Saksa Auto` seepärast on seal suht palju ka autosarnaseid jäänuseid.

Kindlasti leidub ka normaalseid Eestis sõitnud ja liisingule tagastatud autosid, kuid neid on suht vähe.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.08 00:16 Tsiteeri


Autod mis on kuidagi imelikult odavad ja kaua aega müügis on üldjuhul suhteliselt "ära aetud". Oma silm ja diagnostika on kuningas. Eesti oludes võib 200K KM juures olla auto nagu uus ja samas ei pruugi temast enam midagi alles olla.
E-autoline müüb jah väga palju kohalikke autosid. Sõber ostis oma naisele Peugeot 206 GT 1,6-se (2002 või 2003) ja too oli väga korralik. Samas sai ka auto ajalugu kõvasti uuritud ja ka Peugeoti esinduses lastud auto üle vaadata.
E-autolinega seda probleemi õnneks pole, et nad ei lubaks autot lasta esindusel üle vaadata ja oma hinnangut anda. Antud Peugeoti pealt sai hinnast tingida ka natukene:).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 21.02.08 09:38 Tsiteeri


Vat mu vana klassivend rääkis et ta ostis endale sealt 97 aasta audi A6 ja algul tundus küll kõik korralik aga kui paari kuu pärast oli ülevaatusele minek, siis selgus ülevaatuspunktis kurb tõsiasi e auto tagumine sild on jummala vilotu all ehk jookseb viltu. Lisaks oli põhja all suured keevitusjäljed nahu oleks kaks erinevat autot kokku pandud. Hiljem selgus et oli leedus remontitud auto. Kuid see on vaid selline üksikjuhtum, rohkemat ma selle esinduse kohta ei tea.:)


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 21.02.08 10:18 Tsiteeri


igal juhul tuleb platsilt ostes auto lasta esinduses üle vaadata. e-autoline ju ei garanteeri suurt midagi. miks peakski...

ise ostsin sealt 3 aastat tagasi Mitsubishi Galanti. auto viidi minu palvel ilusti Silberautosse treilal, kus siis see üle vaadati. paari tunni pärast oli selge, paberil oli nimekiri koos hindadega, mis ära tuleb vahetada. mõned kuluvosad vahetada ja tiptop - kokku natuke üle 10 000 krooni. eriti ei hoolinud sellest, sest olin juba pm enne ostu sellise kuluga arvestanud.

kujutage nüüd ette seda venda, kes on viimsegi sendi auto ostule kulutanud, usaldab täielikult müügiplatsil oleva auto head seisukorda, ei raatsi ülevaatust teha ja siis hakkab avastama järjest, mida kõike vahetada on vaja... :P

kokkuvõtteks:
täitsa normaalne plats ja seda raibete müümises süüdistada on vast ülekohtune. raipeid on igal pool ja hea/korras auto ostmine on ikka ostjas endas kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.0% - SQL: 42.0%]