Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Autor:
Pealkiri: A4 b5 originaal kõlarite vahetus (Vastuseid: 348 | Vaatamisi: 116585)
RiderS
huviline



Registreerunud 22.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 '94 Avant

postitati 01.12.08 10:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
DSK130 mängib sama lahjalt/hästi maki taga- sellepärast ma väga ei hõiskagi, et parem oleks, ilmselt võimendit kasutades on vahe tajutav- Hertzi membraan on suure ja kerge liikuvusega ja ilmselt tänu sellele hakkab väga kergelt ka makiga toites plärisema (reaalselt makk ei toida ära).


pigem on DSK liiga lahja ning hakkab kiiremini moonutama. DSK'd võimendi taha pole üldse mõtet toppida, ma arvan vähemalt nii.
DSK asemel ikka võtaks ESK, A4 makk paneb need üsna hästi liikuma, või siis hoopis Rainbow SLX230 Deluxe


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 01.12.08 15:05 Tsiteeri


Aga Vibe SA50? Noores tehnikus on sooduspakkumine praegu. Paigaldussügavus 55mm.

Kui mul oleks raha panna selle alla 2k, siis ma võtaks dls-id ja asi mutt. Ei taha nii palju kulutada momendil. Signati midbassid olid küll head minumeelest, aga nad kurinahad veidi liiga sügavad, aken hakkab vastu käima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 01.12.08 16:23 Tsiteeri


DSKd olid mul võimu taga, proovisin nii suure võimuga kui ka väikse võimuga (Vastavalt 2x280W kui ka 2x80W RMS). Vahet polnud, hakkas üliväikselt helitugevustel n-ö üle mängima, olenemata võimendi seadetest. Vot maki järgi ma ei proovinud neid, aga kui nüüd eelnevaid postitusi lugeda, siis äkki maki taga oleks nad just väga hästi mänginud.

Vastu käimine peaks olenema veel ka kõlari magneti
läbimõõdust ning nagu ütlesin ka ukseraami regulleeringust.
Minul käib juhipoolt kõlari magneti kummiluti vastu aken.
Juhipoolt ma tavaliselt akent lõpuni alla ei lasegi :) Ja kui lasen, siis aken läheb vastu ja lükkab midagi, igastahes jõnksuga läheb lõpuni alla küll. Lihtsalt on kuulda, et mingi asi läheb korraks vastu.

Muidugi mõne millimeetri võid võita vaherõngaste/orig kinnituse viilimise-lihvimise teel, heal juhul peaks +2-3mm juurde saama

Muidu DLS R5A peaksid saama alla 1700.- kätte küll, uued. Mina enda omad sain SR foorumi kasutaja Mossemeez kaudu :) Parjalt odavamalt kui poest ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 01.12.08 20:07 Tsiteeri


Ehita omale ukse sisse kast kui tahad puhast heli.Mida rohkem madalat eest tuleb seda parem.Praegu pole sellest sul haisugi.Sa võid neid kõlle ja võime vahetada ja paremaks midagi palju ei lähe.Läbi elatud;) edu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 01.12.08 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiin21
Ehita omale ukse sisse kast kui tahad puhast heli.Mida rohkem madalat eest tuleb seda parem.Praegu pole sellest sul haisugi.Sa võid neid kõlle ja võime vahetada ja paremaks midagi palju ei lähe.Läbi elatud;) edu


Aga seda ma ju räägingi, et see uks on juba oma ehituselt halb alusvara. Kaste ehitada aga ei viitsi. Nii ma mõtlesingi, et kui nagunii hea kõlar seal ideaalselt ei mängi, siis võiks ju mõistlikkuse piires veidi odavamad elemendid osta. Üldiselt ma midbassi ei kardagi niivõrd kui hoopis seda, et tweeter on halb ja lõikab kiledalt läbi kõrva.

Edit: Sinna istuvat valatult dls-i kõrged (nagu eestpoolt lugeda saab), neil sügavust 18 mm ja laiust tahavad 46 mm. Signati t5 aga 22 mm sügav ja diameeter 47 mm. Lähevad ära sügavuse poolest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RiderS
huviline



Registreerunud 22.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 '94 Avant

postitati 02.12.08 09:06 Tsiteeri


Kõlari paned polstri külge ning ukse sisse mängima, hea oleks kui lisaksin helisummutus matti dynamat extreme ning linerit, korralikult teha ning kõlarid hakkavad väga hästi seal ustes mängima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 02.12.08 17:46 Tsiteeri


Ei tea mis mul valesti, aga ma pole absoluutselt rahul oma heliga. Ees siis DLS MS5komplekt, DLS RCA, DLS võim ja head on Becker. Ustes kõik pigitatud, aga ikka ei kannata mingit kriitikat see asi. Kes targem, võib aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 02.12.08 20:43 Tsiteeri


Ausalt öeldes peale teiste süsteemide kuulamist võin ma ka sama öelda, midagi on nagu väga puudu ja ei kõla nii nagu peaks või võiks. Olen vahetanud maki, võimendit, kaableid, RCAd aga kasu ei midagi. Kõvasti parem kui originaal aga siiski midagi olulist on puudu. Lisaks on ka jama lahendus kõlar polstri, mitte ukse küljes.

Ise kahtlustan, et probleem on ikkagi kõlarite nurgaga. Näiteks kummardues ette keskele nii palju kui saab, muutub helipilt palju paremaks.

Muidugi Kiin21 oskab vast kõige paremini seda A4 asja kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 02.12.08 22:59 Tsiteeri


Mina arvan, et jamasid on kolm. Kindlasti ei ole see uks piisavalt tihe ja ega see paigutuski nendel kõlaritel hea ei ole. Niipalju kui mina vanast ajast mäletan, siis bass ei küsi eriti suunda, st. levib ruumis suht ühtlaselt. Seega midbassi puhul ei tohiks asetus NII kriitiline olla, küll aga tweetrite puhul. Mingitest peegeldustest ma ei räägi, aga a-piilarisse suunaga näkku ja kui peegelduseta siis silmade kõrgusele oleks asi tunduvalt parem ma arvan. Teiseks, minule meeldis kuulata nii, et parem pool oli pulga võrra kõvemaks keeratud, pilt jäi minule kuidagi mõnusam. Aegviidetest ma siinkohal ka ei räägi. Ja ilgelt hea oleks ka see, kui saaks tweetrite ja midbasside helitugevust eraldi reguleerida (mitte volume-ga aga settingutest). See on veidi teine jutt aga õe civicusse istudes keeran soundi alati paremaks endajaoks, ilma midagi raua osas muutmata (keegi teine krutib ka seda miskipärast ja täiesti mööda minumeelest, vale balance, heli pigem taga jne). Tegelt neljandaks pakuks ka crosside teemat, et äkki on midagi niivõrd valesti lõigatud, aga no kui need on komplektis, siis ei tohiks erilist jama olla. Võib proovida ka muuta, mine tea.

Niiet: hõre uks, halb tweetrite paigutus, halb reguleering. Soovitan kindlasti tweetrite erinevaid positsioone proovida (ajutiselt, teibi abil kasvõi) ja siis kuulata. Kui meeldib rohkem, siis ehitada püsivaks. Ka ukse sisemine külg tuleks võimalikult jäigaks muuta lisaks välisküljele. Sellepärast ma hakkasingi enda helivärki uurima sellest, et kas keegi on polstri siseküljele matti pannud ja kas mahub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 03.12.08 17:12 Tsiteeri


Osad tweetrid on maru suunatundlikud ja nende õige suuna leidmine on paras peavalu.Omal sain tweetri heli paremaks mootori õli peale määrides ja neid nippe on veelgi mida teostanud veel ei ole(ärge järgi tehke sest võite vabalt enda oma rikkuda).Tweetrid võiks olla kas peegli kõrgusel v natuke veel üleval(lava kõrgemal).
Mid bassi suund sõltub süsteemist.Kui kasutada mid ranget eraldi siis ei pidavat see suunamine nii oluline olema mid bassil.
Kui aegviiteid ei ole siis kindlasti ja juhi pool nõks vaiksemaks keerata, muidu ikka suht jubedalt karjub ainult juhi poolt ja kõrvalistja pool nagu polekski midagi.
Võimendite kohta räägiks seda ,et alati ei ole need läikivad kallid võimud ka head.Mõningad vanakooli võimud teevad helis silmad ette ja hind on tunduvat parem.

Räägin seda mida targemate käest kuulnud olen
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 05.12.08 11:44 Tsiteeri


Siin küll teemaks kõlarid, aga makivahetuse teemas räägitakse pigem sellest, kuidas tagakõlarid ka tööle saaks uue mitteorig. makiga, mis mind üldse ei huvita.

Ma ei saa siiani aru, et kuidas krt ma selle 1din maki sinna gamma auku saan panna? Mul on auk, makk ja ütleme, et ka sahtel 1din maki ümber. Mis edasi? Kuidas see sahtel sinna fikseerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audiboy
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III vRS '16

postitati 05.12.08 12:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tort
Ma ei saa siiani aru, et kuidas krt ma selle 1din maki sinna gamma auku saan panna? Mul on auk, makk ja ütleme, et ka sahtel 1din maki ümber. Mis edasi? Kuidas see sahtel sinna fikseerida?

Sahtlil on ju sellised klemmid küljes mis saab ära painutada. Eks see sõltub makist ja selle sahtlist/klemmide asetusest aga näiteks pioneeri maki puhul ei ole mingi probleem see külgedel olevate klemmidega sinna fikseerida.


How hard can it be? I mean, what could possibly go wrong? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 05.12.08 12:17 Tsiteeri


Täpselt.
Maki fikseerimine on kõige lihtsam asi ja sellega probleeme küll ei tule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 05.12.08 14:00 Tsiteeri


Ma ei saanud sellest aru, et kuidas need väänatavad klemmid originaalmaki koha külgseinteni ulatavad, aga paistab et siis ülevalt ja alt piisab kinnitamisest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audiboy
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III vRS '16

postitati 05.12.08 14:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tort
Ma ei saanud sellest aru, et kuidas need väänatavad klemmid originaalmaki koha külgseinteni ulatavad, aga paistab et siis ülevalt ja alt piisab kinnitamisest.

Originaalmakk on tagant samalai kui suvaline teine makk, lihtsalt paneel on laiem.


How hard can it be? I mean, what could possibly go wrong? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 05.12.08 22:45 Tsiteeri


Ahsoo jah, tõepoolest :). Ma küll esitan ehk liigapalju küsimusi, aga nii väldin olukorda, kus olen garaazis kõik lahti kiskunud ja siis on 4 korda vaja kuskilt mingeid juppe toomas käia kusjuures Murphy seaduse kohaselt on pühapäev ja kõik poed on kinni :D. Nüüd on pigimatid, kaabeldus, makk ja muu kraam olemas, asun kallale ükspäev. Matt kusjuures on ukse välisseinale 4mm ja polstrile vist oli 2mm, küll ta mahub sinna polstri alla, hakkab mahtuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 14.12.08 20:23 Tsiteeri


Aega läks, natuke sai asja ka. Uksed tehtud, elemendid esialgu vanad, juhtmed jalgade juures väljas. Juhtus see, et taskulamp läks pekki ja ei näinud enam, kust voolujuhet vedada mootoriruumist salongi. Lugesin kuskilt eestpoolt kunagi, et juhi poolt läbi tulemüüri, aga kust täpsemalt? Mul on seal kapotiall mingi (vist) kliima kolakas ees. Mõned küsimused, ehk keegi hea semu viitsib kommenteerida.

1) Kust vedada vool läbi tulemüüri kõige lihtsamalt?

2) Kas massi saab kuskilt lähemalt kui aku pealt?

3) Iso pistiku vooluosa kohta.

Makist tuleb: kollane, must ja punane (eeldan et miinus ja pluss), sinise/valge triibuline.

Pistikul on mul must ja punane, kollane (constant battery pluss), sinine (elektriantenn), oranzh (dash light - mida see endast kujutab?).

Kuidas ühendada? Kollane ja punane kokku? Mis on makist tulev sinise/valge triibuline, kas el. antenn? Või äkki remote võimu jaoks? Iso pistikul on kirjad peal, makist tuleval pistikul mitte.

4) Kas a4 95 orig.süsteemil on ka mingi antennivõimendi? Sellele peaks ka siis voolu andma ehk.


Suured tänud vastajatele.


Kommenteerides ukse ehitust ka... Pole veel kuulanud, aga päris asine sai vist. Tunduvalt vaiksem on sees. Välimise uksepleki tegin täiesti üle juhipoolt, kõrvalistujapool oli see penoplasti kärakas ees ja ma ei hakanud seda raami sealt kogu täiega välja kiskuma. Sisemisele polstrile ladusin ka matti nii palju kui sai. Üldiselt mahub ka 4mm ilusti sisemisele kihile, mis siis et mul oli ka õhemat varutud. Läks peale kenasti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 14.12.08 20:32 Tsiteeri


1) Kust vedada vool läbi tulemüüri kõige lihtsamalt?

Kapotiavamis trossi kõrvalt läbi suruda on kõige lihtsam.

2) Kas massi saab kuskilt lähemalt kui aku pealt?

Muidugi, kere küljest. Mina panin pagassi lakke. Enne kraapisin värvi maha sealt alt, et mass oleks korralik

3) Iso pistiku vooluosa kohta.

Ümber tuleb Audil tõsta tavaliselt vaid kollane-punane, maki poolt (enamusel makkidel on need juba pistikutega) ja ongi kõik. Rohkem muret ei ole.

4) Kas a4 95 orig.süsteemil on ka mingi antennivõimendi? Sellele peaks ka siis voolu andma ehk.

See saab voolu orig juhtmetega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 14.12.08 20:40 Tsiteeri


Tänud kiire vastuse eest! Aga...

2) Massi saab jah kerest ja ikka haljaks vaja ka kraapida, aga ma mõtlesin et äkki on kellegil oma kogemusest mingit head kronsteini või asja soovitada, mis juba olemas on, kuhu külge panna :). No pole viga, leian ise ka kui taskulambile uue pirni sebin. Edit: juhtmed tulevad maki jaoks esialgu, seega kuskile ette oleks vaja kinnitada.

3 ja 4) Ma jätsin originaalpistiku puutumata üldse. Mul on makk, millest tulevad juhtmed, otsas pistik, ja siis ostsin teise standartse iso-"emase" otsa, millel juhtmejupid kirjadega taga. Nüüd mõtlengi siin, et mis värk on. Makk muide võib koguaeg voolu saada, ei pea vaid süütega olema. Mis on mis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 14.12.08 21:01 Tsiteeri


Punane on tavaliselt pidev 12V akult (maki mälude säilimiseks), kollane on ACC ehk võtme teine asend. Kontrolli see testri-kontroll-lambiga üle kui kahtlus tekib. Remote saad samuti kontroll-lambiga teada, vaatad kuhu vool tuleb kui makk käivitada.

Aga kas Sul makil ei ole siis ISO pistikuid? Minu arvates pole küll mõtet ise oma elu keeruliseks teha. Sinu jutust saan aru küll, et on, siis on ju vaid Plug&Play.

Kindlasti on kronsasi, aga see viib massi juhtme natuke liiga pikaks. Kõige parem oleks võimalikult lühike mass ja otse keresse. Ma arvan, et kui võtad pagassi küljepolstri lahti, siis sealt alt leiad krona (minu autol oli orig telefon, ehk siis tiival oli antenn ja sealt oli küll võimalus kohe poldi alt kerest mass saada)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 14.12.08 21:15 Tsiteeri


Punase ja kollase võib siis kokku panna? Mulle kõlbab nii ka, et ilma süüteta on makil vool olemas.

Testrit mul pole. Õigemini on, aga selle juhtmed on kadunud kuskile.

Massi võtan ma maki jaoks, mitte võimu jaoks, seega eest. Aga küll ma leian.

On küll iso-pistikud. Mul tuleb auto poolt kõllide ja voolujuhtmete otsa emane iso topeltjurakas (vooluosa ja kõlarid üksteise peal). Maki taga on aga veidi teistsugune auk, seega on seal vahel see vahejupp. Las ta olla, makk on ajutine.

Edit: Kui mul tuleb makist isane iso ja auto küljes on emane iso, siis on kindel, et nende klemmide paigutus ja funktsioon on sama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 14.12.08 21:22 Tsiteeri


Jah, kollase ja punase võid kokku panna.

Massi juhet ma peast ei mäleta, kas oli pruun äkki? Igastahes jämedam juhe seal pistikus ja oli vist "+" all.

Ilma testrita või kontrollimata ma neid ühendada ei julgeks :D

ISO ongi universaalne ISO standard pistik, nagu igasugused muud ISO asjad seega jah. Ühenda vaid ära ja töötab

Edit: Leidsin skeemi

Must ISO pistik :

1. - Speed Sensor
2. - Mute
4. - ACC
5. - Antenn/Remote
7. + 12V
8. - Mass

Need on siis maki poolt vaadatuna, vasakult sälgu poolt paremale lugedes, asetus: (Sa peaks ise ka tglt ka aru saama)

1 3 5 7

2 4 6 8


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 14.12.08 21:44 Tsiteeri


Ei no mis siin ikka põdeda, juhtmed kokku ja kui pauku ei käi ja tossu ei tule, siis on kõik okei :D. Tänks skeemi eest, saan pihta küll väga hästi. Viimanekord kui ise juhtmestiku tegin siis oli sõber ka abis, kes oli tõsine audio-hull, nii et ise jänni ei jäänud.

Aga kuidas nüüd selle antennivõimu saaks tööle? Millele voolu anda? Kas ta muidu töötab koguaeg kui süüde on sees või siis kui originaalmakk talle voolu annab?

Edit: ma mäletan nagu et sinine oli remote. Ta tuleb mul makist nii, et läheb iso pistikusse ja selle sama klemmi alt tuleb tagasi ka veel üks juhe, millel on pime otsas. Küllap see see remote olema peab. Sellelt samalt saaks siis antennivõimule ka toitu aga mis klemmi all ta originaaljuhtmestikus olla võiks ei tea...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 14.12.08 22:09 Tsiteeri


Nr 5 :)
Remote ongi tavaliselt ka antennivõimu juhe, mõlemad vajavad n-ö stardivoolu makilt.

Originaal juhtmestikus on antennivõimu juhe täiesti olemas ja kui Sa nagunii tõstad kõik juhtmed ümber, siis tõsta ka see juhe ja ongi olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sten6611
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,8 B5

postitati 14.12.08 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz


1. - Speed Sensor


Tere,
see speed sensor on see et kiiruse suurendades peaks keerama makki valjemaks ja kiiruse vähendades heli vaigistama??
Või olen valesti aru saanud??

Sten


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.4% - SQL: 43.6%]