Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: "follow me home" tuled (Vastuseid: 51 | Vaatamisi: 15976)
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 05.11.08 19:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raika
See samune siis et, kas toimib?:)



Vist mitte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 05.11.08 19:49 Tsiteeri


Polnud aega enda masinale kruvida ja osteti asjad käest ära.
Tellisin juurde ja peaks homme asjad kätte saama siis mingiaeg kruvin külge selle.
Kel huvi võib küsida mõni komplekt jääb ehk üle.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 05.11.08 19:53 Tsiteeri


Aga kas oleks võimalik saada antud toote skeemi kuidagi? Mitte et ma kohe seda osta tahan, vaid lihtsalt tekkis huvi, et kuidas see töötab. :) Mõned skeemid ehk?


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 05.11.08 19:55 Tsiteeri


Toote skeemi ei saa, aga ühendamise oma ikka.
Skeem küll saksa keelne.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 05.11.08 20:04 Tsiteeri


Võib ka see olla


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 05.11.08 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Toote skeemi ei saa, aga ühendamise oma ikka.
Skeem küll saksa keelne.


Äkki viitsid mulle ka mailile saata vms? Tahaks kah teada umbes, et mis süsteem asjal on.
Kui asi töötab nii nagu peab ja midagi ära ei keera elektroonikas, siis 600.- eeku eest võiks selline vidin olla küll.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 05.11.08 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Toote skeemi ei saa, aga ühendamise oma ikka.
Skeem küll saksa keelne.


Äkki viitsid mulle ka mailile saata vms? Tahaks kah teada umbes, et mis süsteem asjal on.
Kui asi töötab nii nagu peab ja midagi ära ei keera elektroonikas, siis 600.- eeku eest võiks selline vidin olla küll.


Täpselt minu mõte:D


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 05.11.08 21:41 Tsiteeri


just curious, mis plokk see selline on ? ebay? esimene buyitnow vaste koos transaga oli nagu küll mõnevõrra odavam, v on sul mingid popimad plokid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 05.11.08 21:50 Tsiteeri


Panin sinna faili Moodul


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 05.11.08 22:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
Aga kas oleks võimalik saada antud toote skeemi kuidagi? Mitte et ma kohe seda osta tahan, vaid lihtsalt tekkis huvi, et kuidas see töötab. :) Mõned skeemid ehk?


kui inglise keelt jagad, siis siit saad abi seoses relee meisterdamisega: http://www.aaroncake.net/circuits/relaytim.asp


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 06.11.08 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
kui inglise keelt jagad, siis siit saad abi seoses relee meisterdamisega: http://www.aaroncake.net/circuits/relaytim.asp


mul on selliseid valmis tükke ka... taimeri pikkust saab valida kondekat vahetades. default oli vist 15sek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ottOmar
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3, Lexus GS450h ja BMW 330d Touring

postitati 08.01.11 19:59 Tsiteeri


Lähiajal plaanis d2 A8'le tulede automaatika peale panna ja olen mõelnud, et siis võiks juba olla ka nö "follow me home" süsteem peal. Tulede automaatikale tuleb peale panna vihterpal'i plokk ja kuskilt on kõrva jäänud, et "follow me home" süsteemile käib ka mingi plokk.
Udukad võiksid põlema süttida kui puldist uksed avada ja põleda näiteks 15 sek.
Samuti võiksid põlema süttida udukad siis kui puldist vajutad uksed lukku ja jällegi põleda näiteks 15 sek.

Olen terve õhtu otsinud erinevate tulede automaatika firmade kodulehelt, et äkki keegi pakub sellist tööd ka teenusena, aga no seni ei ole leidnud.

Kas keegi on sellise süsteemi peale pannud ja tööle saanud? (kui ei ole originaalis peal)

Kas keegi kuskil pakub sellist asja ka teenusena?

Palju maksab?


Koguaeg hea meelega vahetaks - peaasi, et oleks sakslane
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 08.01.11 22:36 Tsiteeri


Kasutan ka vana teemat - Autoks B6 2004, autol on MMI (küll Audi Navigation Plus nimi peal kirjas, menüüdes aga taustaks ning kävitades MMI) ning samuti värviline kompuuter.

Samuti huvitavad "Follow Me" tuled - MMIst otse seda lülitada ei saa. Kas orig. Xenoniga autodel on üldse mõtet seda aktiveerida? Tuledelülitil ei ole peal ka AUTO funktsiooni.
Kui neid ei saa, siis autom. süttivad lähituled võib saada?

Lisaks kas need nn Hiina VAG-COM seadmed suhtlevad selle ajastu autoga? Ei olegi enne proovinud, kuna pole aega olnud. Õigemini on kasutusel ka uus arvuti ja sellele pole isegi installinud VAG-COMi veel.


EDIT: Saa nüüd aru, kas autol on siis RNS-E või MMI . . . Audi Navigation Plus nimi viitaks kui RNS-E'le.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 09.01.11 07:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Kasutan ka vana teemat - Autoks B6 2004, autol on MMI (küll Audi Navigation Plus nimi peal kirjas, menüüdes aga taustaks ning kävitades MMI) ning samuti värviline kompuuter.

Samuti huvitavad "Follow Me" tuled - MMIst otse seda lülitada ei saa. Kas orig. Xenoniga autodel on üldse mõtet seda aktiveerida? Tuledelülitil ei ole peal ka AUTO funktsiooni.
Kui neid ei saa, siis autom. süttivad lähituled võib saada?

Lisaks kas need nn Hiina VAG-COM seadmed suhtlevad selle ajastu autoga? Ei olegi enne proovinud, kuna pole aega olnud. Õigemini on kasutusel ka uus arvuti ja sellele pole isegi installinud VAG-COMi veel.


EDIT: Saa nüüd aru, kas autol on siis RNS-E või MMI . . . Audi Navigation Plus nimi viitaks kui RNS-E'le.
Sinu autol on RNS-E navi. Automaatselt süttivad lähituled (päevasõidu tuled) saab VAG-COM-iga aktiveerida, aga need hakkavad xenon tulesid rikkuma. Hiina kaabel suhtleb küll selle ajastu autoga. Ja "Follow Me" tuled on A4 B6-el siis kui sul on tulede lüliti kõrval selline nupp:
http://static2.album.ee/files/975/14/large_24378651_MKec.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mirkogerne1986
huviline



Registreerunud 28.01.15
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.15 11:58 Tsiteeri
follow me tuled.



Kas on võimalik panna audi a6 1995 a sellist süsteemi ja kuidas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
anton_k
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.11
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant Quattro

postitati 28.01.15 12:28 Tsiteeri


Saab ikka, kuna moodulid on universaalsed. Eeldus, et autol on puldist avatav kesklukustus.

Ostad ebayst mooduli ja ühendad vahele. Mooduliga on tõenäoliselt ka ühendusskeemid kaasas.

http://www.ebay.de/itm/COMING-LEAVING-HOME-Modul-Relais-12V-UNIVERSAL-passend-fur-ALLE-FAHRZEUGE-/130587540408?pt=DE_Autoteile&h ash=item1e679fbbb8

Üks teema on näiteks siin: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=111551


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 09.02.17 15:25 Tsiteeri


Taas kaevan vana teema ülesse.
Kas 99a d2 faceliftile saab ka seda follow me home süsteemi arvutiga programmeerida? Või tuleb mingi lisavidin paigaldada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 09.02.17 16:31 Tsiteeri


Sellel mudelil ei ole võimalik arvutiga neid juurde tekitada.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.02.17 16:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Taas kaevan vana teema ülesse.
Kas 99a d2 faceliftile saab ka seda follow me home süsteemi arvutiga programmeerida? Või tuleb mingi lisavidin paigaldada?


Milleks? Ei näe koju minna? Mina keeran oma autodel alati need kraanid esimesena kinni, põhjuseid on mitu. Arvutiga näppides neid ei saa d2-le.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.17 16:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Taas kaevan vana teema ülesse.
Kas 99a d2 faceliftile saab ka seda follow me home süsteemi arvutiga programmeerida? Või tuleb mingi lisavidin paigaldada?


Milleks? Ei näe koju minna? Mina keeran oma autodel alati need kraanid esimesena kinni, põhjuseid on mitu. Arvutiga näppides neid ei saa d2-le.

Ta ei küsinud sinu silmanägemise kohta. Ei pea vastama küsimustele, mida ei ole esitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 09.02.17 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Taas kaevan vana teema ülesse.
Kas 99a d2 faceliftile saab ka seda follow me home süsteemi arvutiga programmeerida? Või tuleb mingi lisavidin paigaldada?


Milleks? Ei näe koju minna? Mina keeran oma autodel alati need kraanid esimesena kinni, põhjuseid on mitu. Arvutiga näppides neid ei saa d2-le.

Ta ei küsinud sinu silmanägemise kohta. Ei pea vastama küsimustele, mida ei ole esitatud.


Sina seda muidugi ei tea, aga ma pean pidevalt inimestele selgitama, et nende uitmõtted pole iga kord pehmelt öeldes head. Mõni topiks igasugu led-e omale teatud auku ka kui saaks. Mõni tahab tõsimeeli led pirne pooltuledesse sokutada jne. Paljud teevadki oma mõtted teoks, hiljem vahetavad tagasi normaalsete vastu. Sama on ka saada mind - võta vastu värgiga, 99% pole seda kellegile vaja, koormab asjatult akut, tapab pirne ja ballaste, releesid jne. Lisaks veel vaja vidinaid osta.. Vist sai arusaadav...äkki.. Ja küsimusele sai ka vastatud, kuigi Rocket jõudis ette.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 10.02.17 16:28 Tsiteeri


Rahu :D
Jah tõepoolest, otsest vajadust nende järgi ei ole, kuid mulle lihtsalt meeldib rohke lisavarustus :) paraku pole mina veel sellist autot leidnud, mida oma järgi "ümber" tegema ei peaks. Jah võib - olla on see auto isegi olemas, aga millele minu rahakott kriitikat ei talu :D siis ei jäägi muud üle, kui sobiv auto endale ise püüda meelepärasemaks muuta.
Ja ei taha sellist süsteemi, kus ka xenod süttivad...mina piirduksin coming/leaving home funktsiooniga udukate näol :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 10.02.17 17:12 Tsiteeri


Ei ütleks et mõttetu lisa. Kui mul maakodus veel liikumisanduriga valgustit hoovis polnud, siis oli jube hea ilma porilompi astumata autosse ja autost tuppa saada. Enne seda lisa põksisin signaga et ohutulede sähvatuste järgi midagigi näeks sügisel pori sees. Nüüd kruusakiht hoovis ja enam pori pole. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mclx
huviline



Registreerunud 04.10.05
Asukoht: stabiilselt Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Quattro

postitati 12.02.17 16:07 Tsiteeri


Kunagi sai isegi c4-le selline lisa peale ehitatud. Viite releena kasutasin Audi 200 salongivalguse releed. Lisaks veel tava releed, mis lülitasid udutuled ja gabariidid teise ahelasse kui cominghome funktsioon aktiveerus. Signaali võtsin suunatuledelt, et kui puldist uksed lukku panna ja suunad vilkusid, siis süttisid ka cominghome tuled. Selleks, et sõidu ajal see funktsioon ei aktiveeruks, sai ka üks relee ahelasse vahele pandud, et see funktsioon toimiks ainult siis kui süüde väljas.

Lisaks eelpool vanale teemale B6 kohta. Sai ka sellel peale ehitatud see funktsioon. B6 on jah lowline ja higline keskelektroonika. Üldjuhul need masinad, millel seda tehasest peal ei ole, ei saa ka juurde kodeerida. Kodeerimine eeldaks, ka et valgusandur ja vastav juhtmestik on juba tehasest küljes. Minul oli 2003 aasta masin, mis oli tehase xenoniga (mitte bi-xenon) ja sai ilusti aru kui mingid prinid ei põlenud ehk siis võiks justkui highline keskelektroonika olla. Keskelektroonika aga ei lasknud midagi kodeerida ja skeemide võrdlemisel selgus, et keskelektroonikas ei olnud cominghome jaoks vajalikke klemmegi (on-off lüliti, tuledelüliti "auto re˛iim", valgusandur). Kuna minu jaoks oli see lisa kujunenud mugavaks, eriti maal kus hoov oli vihmaste ilmadega lompe täis, oli tarvis mul see lisa ka sinna ehitada. Selleks sain ebayst ühe juhtmooduli, millel oli ka valgus andur, aktiveerus pimedas juhiukse avamisele. Samamoodi tuli releedega kasutatavad tuled ahelast välja lülitada kui süüde väljas. Hiljem leidsin ka sellise mooduli, millele ei oleks neid lisareleesid tarvis olnud, see põhimõtteliselt sisaldas taolist ümerlülitust ja lisafunktsoon oli ka kurvitulede võimalus udutulede näol. Kuna auto müüsin maha, siis ei jõudnud seda sinna külge aretada ja seisab kapi peal. Kui kellelgi sellise mooduli vastu huvi, võib ühendust võtta (NB! moodul eeldab CAN olemasolu!).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 12.02.17 20:01 Tsiteeri


Valgussensorit tingimata ei pea olema küljes. Minul pole ja siis töötab ta igal ajal, olenemata välis valgusest. Tahab, saab sealt samast nupust ta välja keerata. Ainult et veateade kaasneb sellega, aga seda näeb ainult arvutiga ja ühtegi veateadet kellades ei sütti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.2% - SQL: 30.8%]