Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: külm jamab uksega. (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2237)
maidlamati
huviline



Registreerunud 19.06.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro

postitati 03.01.08 07:56 Tsiteeri
külm jamab uksega.



head uut!
mul selline huvitav mure, et kui väljas viskab paar külma kraadi, siis juhiuks ei taha enam kinni minna. Lahtituleb ilusti, aga kui istud sisse ja ust enda järgi kinni tõmbab, siis kinni ta ei jää. Tuleb tükk aega ennem jamada kui hakkab kinni võtma. olen proovinud lukku õlitada ka, kuid arvan, et õli pole õigesse kohta jõudnud. kas kellelgi ka selliseid lolle muresid on olnud ning mis rohtu olete raviks kasutanud?

maidlamati


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.01.08 08:03 Tsiteeri


ukse lukustussüsteem juppideks, üles soojendada, ära kuivatada ja puhastada, lukuõliga ära määrida ja kokku tagasi. sama teha ka nende hoobade ja varrastega ukse sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 03.01.08 08:43 Tsiteeri


Olen sellise probleemiga lukku lahti võtnud. Vedru, mis seda klõksu üles peaks lükkama, oli vesine ja ära külmunud.
Lukku kätte saada äärmiselt kehv, tagasi panna veel hullem:D edu tööle!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 03.01.08 08:48 Tsiteeri


mina kasutasin fööni:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 03.01.08 09:34 Tsiteeri


Kui need õlitused, puhastused ei aita, siis lukk läbi(kas see vedru väsinud või mõni muu detail järgi andnud).
Sea aga sammud lammutuse poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maidlamati
huviline



Registreerunud 19.06.07
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6 quattro

postitati 03.01.08 12:31 Tsiteeri


no siit sai juba hulga variante lahenduseks. eks hakkan käsi õlitama! tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 26.02.09 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: anduke88
Kui need õlitused, puhastused ei aita, siis lukk läbi(kas see vedru väsinud või mõni muu detail järgi andnud).
Sea aga sammud lammutuse poole.


Olen teda kõvasti kuvatanud (lasin ükskord tundaega kuumapuhuriga peale) ja õlitanud ja mida kõike veel. Ikka jamab külmaga. Asi ei saa trossides jms olla, kindlalt lukus. Viimane laks on see et enam ei näita et uks lahti ka on. Ilmselt see mikrolüliti ka saba andnud. Ühesõnaga võiks vist öelda et se lukk on täiega kutu :D Aga ma siin lugesin et osad on neid lüliteid vahetanud jne, annab midagi veel päästa äkki? Uus lukk on paras kirves ja lammarist on ka nadi osta, se võib samamoodi saba anda varsti. Päästmise all pean enam seda sulgumise probleemi silmas, või ongi asi lihtsalt ni kulunud?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 26.02.09 21:09 Tsiteeri


Millise A6 lukuga tegu on? C4 või C5
Tegelt kui on C5 lukuga siis tuleb see legoks võtta, korralikult keemiaga puhastada ja õlitada ja kokku,suurt kuluda seal midagi pole,kui just mõni vedru pole väsinud.Mikrolülitid on juba omaette teema :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 26.02.09 21:58 Tsiteeri


Sama asi läbi elatud. See puhastamine ja määrimine ja soendamine ei andnud pikkaajalist tulemust. Kuu aega ja sama jama. Lukumehanism oli kulunud lihtsalt.
Võtsin lammarist viisakama (100 eek ) ja toimib siiamaani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 26.02.09 22:24 Tsiteeri


C5 jah. Eks ma uurin lammarist jah, 100 krooni eest pole paha, võrreldes 1500'ga :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 27.02.09 19:04 Tsiteeri


C5 luku keeled/hammas on plastikust :o ja see käib raskelt oma võllipeal,sellepärast uks kinni ei jäägi.Mida rohkem ma uuemaid autosid lammutan seda rohkem ma neist pettun :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 27.02.09 19:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jan-kos
C5 luku keeled/hammas on plastikust :o ja see käib raskelt oma võllipeal,sellepärast uks kinni ei jäägi.Mida rohkem ma uuemaid autosid lammutan seda rohkem ma neist pettun :(


Miks ta siis ainult külmaga kinni ei jää? Eriti peale pesu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 27.02.09 19:38 Tsiteeri


Sellepärast et see lukusüsteem on nii "nõmedalt" tehtud. Mul oli selline häda et kümaga ei saanud autosse sisse, lukud lihtsalt ei avanenud. Lammutasin luku legoks, seal on mõningad edevad vedrud ja need liigutavad ka seda hammast/keelt ja kui see on võlli peal, siis tehase poolt on need määritud tehnilise vaseliiniga mis ajapikku on muutunud parafiiniks. Ma puhastasin luku osasid sellise keemiaga mis lahustab kõik rasvad (hetkel ei oska öelda mis see oli, kuna töökaaslane tegeleb elektroonikaga ja tema aineid ma raiskasin). Sealt tuli igasugu jama välja ja peale seda lasin suruõhuga veel kõik nurgatagused läbi ja pihustasin vedelaid õlisi sinna vahele. Asja sain tööle kahel uksel, aga üks paneb ikka veel kelbast. Kui see lukustus seal raskelt käib, siis ukse kinni tõmbamisel ei lukusta ust ära külmaga. Kas soojaga töötab normaalselt? Kahjuks ei teinud järjekordselt pilte sellest luku hinge elust, aga idiootsemat süsteemi ma pole näinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Veix01
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2,4 q.aut

postitati 28.02.09 07:08 Tsiteeri


Endalgi oli sama mure. Sai siis lukk korralikult grafiitõliga ära õlitatud, ei pidanud ka lukku maha kiskuma ja mure murtud, siiani pole enam mingit probleemi olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.5% - SQL: 66.5%]