Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Info puudus - plaan osta Audi 100 - ehk mõni teab paremini... (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2132)
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 11.12.07 18:15 Tsiteeri
Info puudus - plaan osta Audi 100 - ehk mõni teab paremini...



Jutt siis järgmine: Hetkel olen Taanis, kuid lähiajal tulen mõneks ajaks kodumaale ja seekordse visiidi käigus plaan ka auto osta. Kuna olen varem Audi 100 tihedalt kokku puutunud (sõitsin 4 aastat Sigariga, 1990 aasta variant) ning siit sealt uurides on jäänud mulje, et C4 kerega 100 oleks just paras minusuguse üksjagu mugavust hindava kuid natuke ka rahakoti seisukorda vaatava tegelase jaoks.

Hetkel sõelale jäänud mõned valikud:
1.http://www.turuautokeskus.ee/kasutatud/detail.php?ct=956dfd73cd19332101l6 tundub, et see isend on juba pikemat aega müügis olnud - huvitav miks? Ehk kellegil on infot selle isendi kohta?
2.http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/166/auto_php-id=438166-www_auto24_ee.html kirjelduse järgi on sellel nahksisu - piltidelt on väga raske aru saada, et tegu on nahksisuga
3.http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/058/auto_php-id=429058-www_auto24_ee.html
4.http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/805/auto_php-id=371805-www_auto24_ee.html
5.http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/274/auto_php-id=433274-www_auto24_ee.html millegi pärast on väga madal hind kui turgu üldiselt vaadata...
6.http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/209/auto_php-id=370209-www_auto24_ee.html
7.http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/590/auto_php-id=433590-www_auto24_ee.html ühe klubiliikme oma ;)
8.http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/853/auto_php-id=372853-www_auto24_ee.html
9.http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/235/auto_php-id=432235-www_auto24_ee.html

Kuna sai siia üks parasjagu pikk nimekiri, siis üritan asja võimalikult lihtsaks teha.

Kas kellegil on infot sellel listis olevate isendite kohta - infot mis manitseks ettevaatlikusele või siis listist eemaldamiseni (kui masin vajab koheseid suuremaid investeeringuid jne). Bensukuludest ja hoolduskuludest olen suht teadlik - kasulik koht see Audiclub foorum ;)

Esimene pikem sõit oleks kohe Eestist Taani läbi Läti, Leedu, Poola, Saksamaa (u 2000km)

Ette tänades...

Jaak Taanist


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyri172
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 1,8t man c5

postitati 11.12.07 19:04 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/274/auto_php-id=433274-www_auto24_ee.html


nägin seda autot taunexsis minuarvates olid iluvead sellel et vajab värvimist nagu


audi on auto :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.07 20:09 Tsiteeri


Ma olen üsna kindel, et 35 000 kr eest päris korralikku C4 100-t ei saa, V6 vähemalt kindlasti mitte. Vaata vähe kallimaid, pane ikka u. kümnekas veel otsa. Või siis laod selle kümneka (või veelgi rohkem) varsti pärast ostu niikuinii välja.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.07 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Ma olen üsna kindel, et 35 000 kr eest päris korralikku C4 100-t ei saa, pane ikka u. kümnekas veel otsa. Või siis laod selle kümneka varsti pärast ostu niikuinii välja.:)

ot, aga selle kümneka laod peale ostu nagunii välja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.07 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
ot, aga selle kümneka laod peale ostu nagunii välja


No ei tea, arvan et ei pruugi laduda kui hoolega otsid ja uurid. Mõnel on ikka hiljuti õlid, rihmad, puksid jms vidinad vahetatud ja heal juhul on võimalik ka selle kohta tõendeid saada (kui mõnes korralikus töökojas on lastud tööd ära teha). Aga loomulikult päris viimaseid kroone ei maksa muidugi ostes auto alla panna, ikkagi tuleb valmis olla (ebameeldivateks) üllatusteks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 11.12.07 20:20 Tsiteeri


Arvan ise ka, et kui ringi puurida (mida ma siin hetkel teen) siis peaks see koheste lisaväljaminekute võimalus küllaltki suurel määral vähenema :) muidugi oleks väga põnev kuskil poolas teele jääda, kuna rihm lendas laiali vui midagi... Eks kandidaatidega kohtudes uurib lähemalt - siin üritan aega säästa - ei pea mööda Eestit nii palju ringi kappama (hetkel veel jala mees - seega ühistransport oleks abvahendiks ning praeguse streigi võimaluse ei tea kas üldse kuskile liikuma saaks :p )


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.07 20:40 Tsiteeri


Mõned asjad mida kindlasti kontrollida soovitaks, mis 100-del tihti probleemiks võivad olla:

1) Kas tühikäik on stabiilne, nii külma kui sooja mootoriga. Tihti tühikäiguregulaator jamab või isegi võib midagi muud veel (lisaks) olla.
2) Roolivõimendi pump. Kas teeb häält, eriti just sooja mootoriga ja 1. käiguga manööverdades (tagurdades). Kas õli lekib.
3) Roolilatt. Kas kaitsekumm on terve, kas õli ei leki. (kusagil teemas keegi väitis, et 90% 100-del roolilatt lekib)
4) Kui kliimaseade on, siis kas puhub ikka nii sooja kui külma õhku. Konditsioneeri olemasolul peaks ka seda testima, kas ikka jahutab ja kas kliimapump üleliia häält ei tee. Kuigi praeguse ilmaga seda õues testida ei saa, sest kliimapump ei lähe sellise temperatuuriga tööle.
... on muidugi veel plaju asju, aga need on minu arust üsna sagedased probleemid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 11.12.07 20:49 Tsiteeri


Nr 1 asi, mida vaadata, on käsipidur ja tagapidurid üldse.
Mine autoremondifirmasse, lase masin ülesse tõsta ja lase teha ostueelne ülevaatus.
Lihtne.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.07 21:02 Tsiteeri


ma tean mis masin selle lisa 10t välja sul tuleb :D ja ei ole vaja kohe investeerima hakata ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 11.12.07 21:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Arvan ise ka, et kui ringi puurida (mida ma siin hetkel teen) siis peaks see koheste lisaväljaminekute võimalus küllaltki suurel määral vähenema :) muidugi oleks väga põnev kuskil poolas teele jääda, kuna rihm lendas laiali vui midagi... Eks kandidaatidega kohtudes uurib lähemalt - siin üritan aega säästa - ei pea mööda Eestit nii palju ringi kappama (hetkel veel jala mees - seega ühistransport oleks abvahendiks ning praeguse streigi võimaluse ei tea kas üldse kuskile liikuma saaks :p )

A mina soovitaks antud juhul vaadata just võimalikult odavama otsa asja ja investeerida kümnekas või rohkem. Iial ei või olla kindel väidetavalt tehtud töödes- pigem lasta mõningad asjad ise ära teha ja veenduda, et need ikka ka korralikult tehtud saavad (eriti arvestades asjaolu, et sellise audi remont ja varuosad on samalaadsete masinate hulgas suhteliselt odav). Suurim kahju masina juures ei ole mitte vajadus remonti investeerida vaid tegemata remondi ja hoolduse tõttu teel olla, eriti veel pikemal reisil olles.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 12.12.07 10:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
ma tean mis masin selle lisa 10t välja sul tuleb :D ja ei ole vaja kohe investeerima hakata ;)


??? Ei saanud sellest postitusest hästi aru :)


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 12.12.07 11:10 Tsiteeri


Pakub ju enda autot siis, see mis tal profiilis on.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.07 11:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
ma tean mis masin selle lisa 10t välja sul tuleb :D ja ei ole vaja kohe investeerima hakata ;)


??? Ei saanud sellest postitusest hästi aru :)

saatsin u2u


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 19.12.07 21:41 Tsiteeri
tulemus käes...



sai siis auto nr 7 soetatud täna. Siiani toimib - mõningad nipetnäpet asjad vajavad tähelepanu...

sai vaadatud ka autot nr 1 - paras sara. Mitu mitu aega seisnud platsil, kunde uks ei käinud lahti kuna kesklukuga mingi jama. iluliistud puudu osad ja osad olid banaaniks ära koorinud ennast... Peale selle veel mootor on kuidagi kahtlane - häältel polnud vigagi, kuid pöördesse ei tahtnud eriti minna ja kui õlikork maha keerata siis tahtis välja surra...

Ei soovita selle nr 1 autoga mässata - kui just võileiva hinna eest ei saa... :)


Loodame, et uus masin teenib siis hästi...


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.07 22:05 Tsiteeri


loodame. ning edu ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.9% - SQL: 39.1%]