Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: 2,5tdi v6 nukkvõlli komplekt (Vastuseid: 83 | Vaatamisi: 12278)
aigar
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 14.04.05
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Jaguar XF SV8 ja Audi 90q B2 20v turbo

postitati 26.11.07 10:38 Tsiteeri
2,5tdi v6 nukkvõlli komplekt



Tekkis vajadus vahetada oma audil nukkvõllid ja muu sellega seonduv. Küsimus siis selline, et kas on suur vahe originaal ja B nukkvõllil ja nookuril? peale hinnavahe.

Ja mis hinnaga keegi saaks mulle pakkuda tervet seda komplekti.


www.carworld.ee
Varuosad & Tuuning
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 06:30 Tsiteeri


4 nukkvõlli, 24 nookurit, 24 hüdroregulaatorit, 24 klappi, 24 klapisäärt.
Kõik uued ja originaalid. Hind kokku 15 000 EEK.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 27.11.07 08:58 Tsiteeri


selle hinnaga on vist ka kummutatud legend kallist 2,5 tdi pidamisest ?
PS! kas see pakkumine on pikemalt jõus või ehk ühekordne?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.11.07 09:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
selle hinnaga on vist ka kummutatud legend kallist 2,5 tdi pidamisest ?

Noh, KKP maksab ikkagi miski 30-40k.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 09:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
selle hinnaga on vist ka kummutatud legend kallist 2,5 tdi pidamisest ?

Noh, KKP maksab ikkagi miski 30-40k.

KKP?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 27.11.07 09:50 Tsiteeri


siia võiks nüüd keegi remonditöökoda poetada sõna vahele... Juks11 ntx :)
siis saab objektiivsema hinnapildi ette.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 09:53 Tsiteeri


KKP - ei mõista...

Paluks ikka kõigile arusaadavas keeles kirjutada, ise Te ju olete pannud reeglitesse, et tuleb korrektselt kirjutada.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 10:04 Tsiteeri


KKP - Kütuse kõrgsurvepump ehk ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.11.07 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
KKP - Kütuse kõrgsurvepump ehk ?

Jep, peaks igale tehnilise hariduse omandanule elementaarne lühend olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 11:15 Tsiteeri


minu poolne pakkumine on ühe, maksimum 2 kordne, st on saada veel 2 sellist komplekti nagu eespool üles lugesin...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ylbik
huviline



Registreerunud 18.03.07
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 2,5 TDI

postitati 27.11.07 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
4 nukkvõlli, 24 nookurit, 24 hüdroregulaatorit, 24 klappi, 24 klapisäärt.
Kõik uued ja originaalid. Hind kokku 15 000 EEK.

on see juba uuem versioon, ehk siiis rullnookuritega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 11:27 Tsiteeri


Igatahes on see väga hea pakkumine, kellel vaja see võtku ära!

Ma hetkel ei oska omapoolset pakkumist koostada kuna ei viibi Tallinnas ning peast ei mäleta sest neid vidinaid vahetab ikka suhteliselt harva...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 27.11.07 14:12 Tsiteeri


KKP - on igal diisliga liikuval autol, seega vist ei haaku otseselt 2,5 tdi hädadega ainuomaselt.

kuna mina ei oma peale kunstialase kõrghariduse enamat, siis jäi ka minule arusaamatuks :(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.11.07 14:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
kuna mina ei oma peale kunstialase kõrghariduse enamat, siis jäi ka minule arusaamatuks :(

Sry, ma ei osanud eeldada, et kunstiharidusega blondiinid "Diesel Power"'i peal klikkida julgeks, et sealt alt mingite krdi nukkvõllide kohta lugeda. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 15:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
kuna mina ei oma peale kunstialase kõrghariduse enamat, siis jäi ka minule arusaamatuks :(

Sry, ma ei osanud eeldada, et kunstiharidusega blondiinid "Diesel Power"'i peal klikkida julgeks, et sealt alt mingite krdi nukkvõllide kohta lugeda. :P

Autoteenenduse osaga olen ka ise kokku puutunud kuid tee mis tahad sellist lühendit näen esimest korda!
Eriti segaseks teeb asi see, kui hakata nukvõlli teemas tooma sisse miskeid muuteemalisi lühendeid milled keegi omale ise selgeks on just saanud... ei ole just ka kõige mõistlikum.
Lisaks sellele suunas juks11 väga õigele reeglite punktile sellega seoses!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
saviants
huviline



Registreerunud 22.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 15:14 Tsiteeri


Tarts, kas see komplekt läheb kõigile 2,5-tele sisse, olenemata
KW-st ? Ega vist ....
Või ütleme nii, mis konedele see läheb ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
saviants
huviline



Registreerunud 22.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 15:19 Tsiteeri


KKP ?....olgu siis KKP...läks 25K ja olgem ausad, see pole reeglina mitte 2,5-ste tüüpviga, vaid meie sita diisli viga , mida sisse kallame..ja noh, ise kasutan 98% Statoili ja 2% Nestet ja ikka läks pump..
krt, "koht päkese all .."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 27.11.07 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
4 nukkvõlli, 24 nookurit, 24 hüdroregulaatorit, 24 klappi, 24 klapisäärt.
Kõik uued ja originaalid. Hind kokku 15 000 EEK.


Tsitaat:

Igatahes on see väga hea pakkumine, kellel vaja see võtku ära!


See on tõesti VÄGA hea pakkumine kui tegemist originaalidega! Tean et B-osa on saada u. 19 000.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ylbik
huviline



Registreerunud 18.03.07
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 2,5 TDI

postitati 27.11.07 16:03 Tsiteeri


Statoil on saast, see on ammu teada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 16:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ylbik
Statoil on saast, see on ammu teada!


jätkame siis natuke offtopicut: statoil ei ole saast, statoil imeb oma kokteile täpselt samast torust, kust kõik teisedki müüjad. noh, me võime ka nii väljendada, et kõik eesti kütusemüüjad müüvad täpselt sama kräppi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.11.07 16:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Autoteenenduse osaga olen ka ise kokku puutunud kuid tee mis tahad sellist lühendit näen esimest korda!
Eriti segaseks teeb asi see, kui hakata nukvõlli teemas tooma sisse miskeid muuteemalisi lühendeid milled keegi omale ise selgeks on just saanud... ei ole just ka kõige mõistlikum.
Lisaks sellele suunas juks11 väga õigele reeglite punktile sellega seoses!!!

"Autoteenindus" on see sõna. Ma arvan, et diislite alamfoorumis ei ole patt ära märkida, et teine suur põhjus, miks seda 2.5 V6 diiselmootorit kardetakse, on kõrgsurvepump, mida on kallis remontida ja asendada. Nii mõnedki siit foorumist on seda omal nahal tunda saanud. Mina tean lühendit KKP vähemalt 15a - ajast, mil hr. Nõmm (lahe kokkusattumus, eksole, ranz?) mulle diisliteooriat õpetama hakkas. Ma usun, et vähemalt jõuvanker on ka sama alaga kokku puutunud ja võib kinnitada, et see ei ole minu välja mõeldud terminoloogia. KKP on diislimeeste seas sama levinud lühend, nagu RMS audiomeeste seas. Ma ei arvanud, et sellest nii palju poleemikat tuleb. Kui ei tea seda lühendit, siis ei pea niiviisi targutama. Mul ei ole midagi selgitamise vastu, aga sellist üleolevat ninnakargamist ma ei kannata!

Ja ei pea ju tegelikult oma nina toppimagi teemasse, millest aru ei saa. Minul näiteks puudub naljasoon, seega ma ei võta ka "Natuke naeru" teemades sõna ega küsi seal iga nalja kohta üle, et mida see nüüd tähendas.

Ma ei leia küll, et ma mingite reeglite vastu eksinud oleks. Ma arvan, et ma kirjutan puhtamas eesti keeles, kui siin paljud magistrid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 16:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Autoteenenduse osaga olen ka ise kokku puutunud kuid tee mis tahad sellist lühendit näen esimest korda!
Eriti segaseks teeb asi see, kui hakata nukvõlli teemas tooma sisse miskeid muuteemalisi lühendeid milled keegi omale ise selgeks on just saanud... ei ole just ka kõige mõistlikum.
Lisaks sellele suunas juks11 väga õigele reeglite punktile sellega seoses!!!

"Autoteenindus" on see sõna. Ma arvan, et diislite alamfoorumis ei ole patt ära märkida, et teine suur põhjus, miks seda 2.5 V6 diiselmootorit kardetakse, on kõrgsurvepump, mida on kallis remontida ja asendada. Nii mõnedki siit foorumist on seda omal nahal tunda saanud. Mina tean lühendit KKP vähemalt 15a - ajast, mil hr. Nõmm (lahe kokkusattumus, eksole, ranz?) mulle diisliteooriat õpetama hakkas. Ma usun, et vähemalt jõuvanker on ka sama alaga kokku puutunud ja võib kinnitada, et see ei ole minu välja mõeldud terminoloogia. KKP on diislimeeste seas sama levinud lühend, nagu RMS audiomeeste seas. Ma ei arvanud, et sellest nii palju poleemikat tuleb. Kui ei tea seda lühendit, siis ei pea niiviisi targutama. Mul ei ole midagi selgitamise vastu, aga sellist üleolevat ninnakargamist ma ei kannata!

Ja ei pea ju tegelikult oma nina toppimagi teemasse, millest aru ei saa. Minul näiteks puudub naljasoon, seega ma ei võta ka "Natuke naeru" teemades sõna ega küsi seal iga nalja kohta üle, et mida see nüüd tähendas.

Ma ei leia küll, et ma mingite reeglite vastu eksinud oleks. Ma arvan, et ma kirjutan puhtamas eesti keeles, kui siin paljud magistrid.


Mina pidasin just silmas seda, et kirjutame ikka sellises kirjas millest kõik aru saavad, ei teadnud minagi seda lühendit ja ega ma paha pärast...

Kuid siis teemasse kah, kõrgsurvepump on V6 TDI meeste palju suurem mure kui need nukad, suhe on ehk 1:25'le


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 27.11.07 17:32 Tsiteeri


ja kui teemasse veel sügavamale offtopicusse kaevuda, siis tänan kõigepealt austava blondiini nime eest härra eesti kelle kirjaoskusega hiilgajat

ja teiseks KKP-st suurem mure selle keremudeli juures on esisild mis kummitab sõltumata kokteilist mida powerplant eelistab :P

puhtalt teema arendusena...

või blondiin eksis taas?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
saviants
huviline



Registreerunud 22.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 17:36 Tsiteeri


ok, läks jälle teemast kõrvale, aga ,
Juks, sa, kui respektiga kõneleja, ütle oma arvamus, miks
siis V6-tel need pumbad lendavad ? Kas viga meie kütuses, viga VAG-i insenerides või milles? Ja kas kütuselisandi kasutamine tõstab pumba eluiga või on see samasugune reklaam nagu " riputame Loctite tilgaga mehe lakke !! " ;)
Mis kostad ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
ja kui teemasse veel sügavamale offtopicusse kaevuda, siis tänan kõigepealt austava blondiini nime eest härra eesti kelle kirjaoskusega hiilgajat

ja teiseks KKP-st suurem mure selle keremudeli juures on esisild mis kummitab sõltumata kokteilist mida powerplant eelistab :P

puhtalt teema arendusena...

või blondiin eksis taas?


Jälle pusse!!!

Esisild on viimasepeal kui kasutada korralikke detaile!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.4% - SQL: 47.6%]