Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: audi a6 quattro e-autoline-is (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1990)
m1ra
huviline



Registreerunud 07.07.03
Asukoht: tartu - tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 tdi quattro

postitati 22.11.07 13:09 Tsiteeri
audi a6 quattro e-autoline-is



http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/166/auto_php-id=419166-www_auto24_ee.html

et siis selline kuulutus.
muidu märtsis väike punto rammis mind ja sadasin nõmmel 30 cm kõrgesse betoonvundamenti. kahjuks hinnati 120 tuhat. auto läks mahakandmisele.
kes soovib uues ringis proovida siis just teile ;;)

Minu Uudi on jälle elus :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 22.11.07 13:47 Tsiteeri


Väga tänuväärt ettevõtmine sellistest autodest teada anda.
Samas on see, et kui juba 1 masin on maha kantud, siis kuidagi üliveider tundub see, et see järsku jälle arvel on ja koguni müügis-iseasi kas ikka registritest kustutati (kindlustus hindas remonti kalliks ja ehk keegi sai selle ülisoodsalt kätte (10-20K) ja kulutas remondile natuke ja ei võetudki kuskilt registrist maha ).
Loomulikult ei tea keegi kas airbagid on taastatud ja kas deformeerunud detailid vahetati uute vastu või on pahtliga imet tehtud. Reporteri lugu kuidas aiapostitoruga asendati õõtshoovast puuduolev osa ja kerevenitusele ei panustatud ja tagauks sulgus selliselt, et osa jäi tagatiivale....


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
m1ra
huviline



Registreerunud 07.07.03
Asukoht: tartu - tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 tdi quattro

postitati 22.11.07 13:50 Tsiteeri


no ütleme nii, et õnnetus ei olnud nagu nii hull, et airbagid avaneksid. Et mis nad tookord ütlesid, miks see hind nii suur tuli, sest polnud nagu kasutatud varuosasid. Auto väärtuseks hinnati 155, ma võtsin romu (35) + raha 120. müüsin romu samale töökojale, kes hindamisakti tegi 45ga. et ma siin ikka vahepeal luurasin et kas tuleb tagasi teedele ja kunas. nüüd on ta kohal.
aga head mälestused on temast muidu küll. Jään igatsema teda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 22.11.07 14:45 Tsiteeri


Mille järgi sa ära tundsid selle auto?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m1ra
huviline



Registreerunud 07.07.03
Asukoht: tartu - tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 tdi quattro

postitati 22.11.07 14:56 Tsiteeri


algul kui pilte vaatasin sisi võtmete järgi. ma panin immo nii rippuma sest siis ta ulatus käigukastini. ja kui kunagi euroopast toodi auto siis paningemini alarmi peale ja see väike ümmargune pult oli ka pildi peal :)
aga kui poodi läksin siis registreerimisnumbri järgi 332 TFP.
aga kuidagi seest on istmed laigulised, ei tea mis tehtud temaga vahepeal.
ma nagu mäletaks et kirjutasin kindlustusepaberitele 177 läbsõidu ja nüüd on 181. vahepeal ta ikka sõidus ka olnud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.1% - SQL: 48.9%]