Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 90- mida ja kuidas valida? (Vastuseid: 22 | Vaatamisi: 2504)
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.07 20:48 Tsiteeri
Audi 90- mida ja kuidas valida?



http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=341980
Tagasillapuksid vaja vahetada, saab kaasa. Käsipidur jääb peale, sest pole kasutatud.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=426211
Ei ole veel jõudnud helistada. http://foorum.hinnavaatlus.ee/images/smiles/icon_redface.gif

Järgmisel nädalal üritan vaatamas ära käia, aga tahaks teada, kumb jätab kuulutuse põhjal parema mulje või on ehk keegi ise näinud.

Samuti sooviks teada Audi 90 tüüpvigu, mida kontrollida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 02.11.07 21:00 Tsiteeri


Mina arvan, et mõtekam on ikka teine. Mootor väheke erksam ja ka aasta uuem kui esimene. Lisasid ka rohkem. Samas tüüpvigu on vb niisama raske välja tuua. Kindlasti meie teede puhul tuleks arvestada sillaremondiga tihedamini. Samas ka OTSING sulle abiks. Ja see on juba kindel, et vana auto hooldamiseks kulub niikuinii raha, rohkem vb kui esialgu arvad. Mitte, et uute autode hooldused odavamad oleks.

Aga eks sa mõtle ja vaata ennem kindlasti oma silmaga üle. Ja tee ka proovisõit selle 2.3-ga.

edu


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.07 21:21 Tsiteeri


minu arvamus ei tähenda muidugi midagi aga kui peaks valima nende 2 vahel siis 2,0 90 unustaksin ära.



ehk veidi kallim ja esi vedu (nagu oled vist soovinud) aga 125kw see audi
sisu muidugi eriti nöme:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 02.11.07 21:31 Tsiteeri


Mina arvan, et esimene parem. Tume jätab välimuselt päris sita mulje isegi käkk, puhtalt minu arvamus, tuled ripuvad palju kahjustusi kerel, puudub ilus kooslus. Proovi sõita mõlemaga ja otsuta, kumb rohkem meeldib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.07 21:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
minu arvamus ei tähenda muidugi midagi aga kui peaks valima nende 2 vahel siis 2,0 90 unustaksin ära.

ehk veidi kallim ja esi vedu (nagu oled vist soovinud) aga 125kw see audi


No neliveoline oleks muidugi parem, aga need kallimad ja enamus Tallinnas. Sealt väga raske tuua.

Mis 2,0 viga on siis? Kas tõesti nii suur vahe?
See tundub muidu ilus ja läbisõit ka väike, aga roosaks pleekinud värv ei meeldi üldse ja sisu on jube :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.07 21:44 Tsiteeri


kipub roosaks minema jah aga väike poleerimine aastas korra on ehk ok. sisu isiklikult mulle ei meeldi.
arvan et isegi max 25 000kr saad ka neliveo kui veab. (huvitav miks ma nii odavalt maha müüsin enda 90 quattro) :o kui esivedused sellist raha maksavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.11.07 21:53 Tsiteeri


seisab kadaka tee ääres tükk aega juba aga tasub uurimist.
b4
b4 2,8

EDIT: ei ürita mingit quattro usku peale suruda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
moosisco
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2,0 T; Opel Frontera 2,4; Ssangyong Musso 3,2

postitati 02.11.07 22:44 Tsiteeri


Aga mida teemaalgataja ise siis ostetavast masinast ootaks? Ökonoomsust, mugavust, suurt mahutavust, häid kiirendusomadusi vai veel muud midagi??


Tähelepanu! Tegemist on Quattroga, enne tarvitamist pidada nõu arsti või apteekriga.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.07 10:04 Tsiteeri


Ootaks pigem ökonoomsust ja mugavust. Ruumi peab ka ikka nii palju olema, et ise normaalselt sisse ära mahun. Olen istunud Ford Escordis, seal oli ikka suht kitsas.
Head kiirendusomadused pole väga olulised, aga paha ei teeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 03.11.07 10:11 Tsiteeri


Kui ökot siis 2.0 kindlalt ja nelivedu unusta ka ära.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.07 10:14 Tsiteeri


2,0 ei kvalifitseeru küll mitte ühegi sinupoolt oodatava nõude alla:
ei ole see teab mis ökonoomne mootor (oleneb millega võrrelda muidugi)
edasi ka ei käi (jällegi, oleneb millega võrrelda)
ja b3 kere teab mis suur ja mugav nüüd ka ei ole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.07 10:24 Tsiteeri


Kuidas on Audi 2.0 mootor võrreldes BMW 92kW 2.0 ja Mazda 66kW 2.0 mootoriga? Nende masinatega olen sõitnud. Väga suurt keret nüüd ka ei taha, B3 on just selline keskmine. 80 B4-ja olen ka vaadanud, aga need on kõik (või vähemalt korralikumad) üle 25000.

Nelivedu muidugi eriti ökonoomne ei ole, samas talveks oleks väga hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 03.11.07 12:59 Tsiteeri


Mul on olnud Audi 90 Quattro 2,3 10v 1989. Ma ütlen julgelt ja enesekindlalt, et see auto, vähemalt minu oma põhjal otsustades, on üks kõige parematest autodest üldse maailmas. Loomulikult käib jutt selles hinnaklassis olevatest autodest ja mõjutab muidugi ka minu iseloom.
Tüüpvigadest võiks välja tuua käsipiduri kinniroostetamine. Tavaliselt saab seda ka parandada ja ei ole vaja uusi supporteid osta. Esisillapukse tuli pidevalt vahetada, kuid probleem oli tõenäoliselt pukside kvaliteedis. Rohkem ei teinud väga nagu midagi muret. Mootor oli täiesti kuulikindel.
Kõige halvem b3 puhul on minu arvates see, et pakiruum on väike ja seda ei saa ka istmete allalaskmisega suurendada.
Ma ei tea, mis on Sinu jaoks ökonoomne, kuid mul võttis auto maanteel kuskil 7,1 l/100 km ja linnas kuskil 12 l/100 km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.07 13:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro-Karel
Ma ei tea, mis on Sinu jaoks ökonoomne, kuid mul võttis auto maanteel kuskil 7,1 l/100 km ja linnas kuskil 12 l/100 km.


7l on täitsa normaalne, linnas palju ei sõida. Ja esiveoline peaks siis ju vähem võtma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rockkk
huviline



Registreerunud 19.08.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 03.11.07 14:31 Tsiteeri


Osta see teine ja müü nahksisu mulle, ma annan sulle heldeda sisu vastu :D


oooo
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.07 15:03 Tsiteeri


PALUN-90 quattro 16 000kr


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 03.11.07 18:44 Tsiteeri


Esiveoline peaks vähem võtma küll kui Quattro. Räägitakse, et kuskil 1l, kuid kas see kehtib linnasõidu või maanteesõidu kohta, ei tea. Tuleb arvestada ka seda, et väikese kütusekulu jaoks peab mootor ikka korras olema. Kui ainult maanteel sõidad ja pühapäevased jäärajasõidud ning kruusal külg ees sõitmised ei huvita, ei ole küll erilist mõtet Quattrot osta.
Osad inimesed, kelle hulka kuulun ka mina, on sellised, kelle jaoks on Audi juures kõige parem just Quattro ning kui avaneb võimalus, soovitavad nad seda teistelegi. Sa mõtle milleks sul autot vaja on ja milleks teda kasutada tahad ning vali pigem selle järgi. Mille iganes valid, võta selline, mille mootor ja üldine seisukord on kõige parem. Ei soovita osta natuke odavamat autot, mille parandamine tegelikult hoopis kallimaks teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 03.11.07 19:07 Tsiteeri


Silma jäi selline, piltide peal tundub küll igati kobe olevat http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=81347


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.07 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro-Karel
Kui ainult maanteel sõidad ja pühapäevased jäärajasõidud ning kruusal külg ees sõitmised ei huvita, ei ole küll erilist mõtet Quattrot osta.


Talvel on mu sissesõidutee (u. 200m) nagu jää-või lumerada. :D Eelmisel talvel tagaveolise BMW-ga vajus tagaots ära ja suure kaevamise ja lükkamisega sai lõpuks auto hangest välja. Suvel jällegi vaja igasugu poristel kruusateedel sõita. Samas pole neid sõita ka väga palju, seepärast vaatangi esialgu esiveolist.

Loomulikult üritan käia mitut vaatamas ja leida kõige korralikuma. Kas Audi esinduses ka ostueelset kontrolli tehakse?

Üks jäi veel silma, mida sellest arvate?
http://www.carrating.org/car.php?16186


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 03.11.07 22:55 Tsiteeri


No nüüd siis tuleb tegelik auto ostu põhjus välja. Alles. Oleks sa varem seda maininud, poleks pooli postitusi siia vaja olnud. Tean sinu olukorda...ka endal talvel sama pikk sissesõiduee. Ja see lausa karjub quattro järgi. Samas pole siiani veel enda esiveolisega kordagi kinni jäänud. Aga see selleks. Ürita ikka panna paika, miks sul autot tegelikult vaja on. Pane oma postitustes olnud soovid paberile ja otsusta nende järgi. Kui sa üks päev ütled, et tahad ökopilli ja teine päev, et sul vaja talvel paksu lund "lõigata", siis ei saagi ju aru, mida sulle soovitada või kuhupoole sind ostuabis suunata.

Sry ei mõelnud eelnavat sõimuna, lihtsalt näpunäidetena (usu sa pole esimene uus, keda siin foorumis "suunatud" on)

Jõudu otsingutel.

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.07 22:57 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=427408
näppisin igavusest auto24 ja
sattus ette selline ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 03.11.07 23:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=427408
näppisin igavusest auto24 ja
sattus ette selline ka.


sisu natsa räämas, aga siiani parim valik vast teemaalgatajale. Kuid ma arvan pole seal midagi, mida keemiline pesu maha ei võtaks;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.07 18:21 Tsiteeri


OK, eks peab veel otsima ja uurima. Aitäh kõigile vastajatele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.7% - SQL: 34.3%]