Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: jahutusvedeliku kogus (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2328)
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 28.09.07 16:34 Tsiteeri
jahutusvedeliku kogus



kiire küssa. sai esimest korsab4 vahetatud jahutusvedelikku . kas peab seda taset MIN ja MAX vahel vaatama külmas peast?sest soojenedes ju läheb tase körgemaks hulka. et kas siis öige näit peaks olema külmas peast?ise olen ikka külmast peast juurde valanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 28.09.07 19:38 Tsiteeri


külmast peast ikke, säti sinna kahe vahele, ja vedelik kindlasti olgu punane ;)


Mülkad mulle meeldivad raisk ....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 29.09.07 06:48 Tsiteeri


heh,miks punane?:o muide mingi usa toode ja kirjuatatud oli et isegi ükskoik millega segamini voib panna. noh kollast värvi ikka tuli ,kui destileeritud veega segamini panin. ja kuskil oma 6 liitrit vähemalt sisse läks et arvata koik pea vana sai ikka välja. miks kollast värvi ei voi?:o
ja eile sai pärast mootori kuumaks ajamist jahutatud kuskil umbes 1 tund ja langes vedelik alla miinimumi,noh valasin siis igaksjuhuk destileeritud vett tsipa juurde ja täna hommiku vaatan tase tsipa üle maximumi.:( arvata tuleb vähemaks vötta palju ka hää pole? et keegi öelgu miks kollane halb on?ma proovin selle USA toote lingi ka siia korra veel tuua

nii üles leidsin lingi ja seal reklaamis näitas et vw mootoritele ka söbralik toode.köige ülemine toode mul sis

http://www.prestone.com/products/antifreezeCoolant.php


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 29.09.07 08:35 Tsiteeri


Mina olen endal kõigil autodel alati silmini täis kalland mis üle selle surub ise välja.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 29.09.07 09:16 Tsiteeri


ot kui kork kõvasti peal siis nagu peaks ka välja suruma? et midagi löhki ei paisuta? ja et kollane jahutusvedelik miks ei sobi? tootja pea koikidele mootooritüüpidele soovitab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 29.09.07 10:07 Tsiteeri


Paisupaagi korgi sees on sussklapp. See peab liigse rõhu välja laskma. Kork peab muidugi korralik olema - kui kahtled, osta uus kork.

Jahutusvedeliku värvus tuleneb sinna sisse pandud värvainest.
Üldiselt koosnevad kõik jahutusvedelikud monoetüleenglükoolist ja veest, kuid kuna monoetüleenglükool on korrodeeruva toimega, siis lisatakse jahutusvedeliku sisse manuseid, mis seda toimet vähendavad. Värvitakse vastavalt kasutatavatele manustele.

Mis on konkreetselt, ütleme punase ja rohelise antifriisi vahe, mina ei tea. Kasutatakse mõlemat ilma probleemideta, kuid punane meeldib mulle rohkem, sest see punane värvaine aitab lekkeid paremini leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 29.09.07 10:36 Tsiteeri


selge!! muidu ei küsinud rohelise ja punase vahet vaid kollase ja punase vahet.aga prestone vahetus 5 aastat voi 250 000,selle hää


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.4% - SQL: 62.6%]