Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kas tasub minna Leetu autoturule? (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 4537)
ylc
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe

postitati 20.09.07 20:22 Tsiteeri
Kas tasub minna Leetu autoturule?



Plaanis osta coupe,alates 89a.Ideaalne oleks 20v quattro :cool: Pappi koos u 35k .
Tuttavad ikka käivad leedus, ise pole jõudnud. Aga oskab keegi nõu anda palju dok-ümbertegemisele läheb?,,ja mida autot valides jälgida!Kui palju odavamad need autod seal on?Äkki kellegil mõni netilehekülg?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.07 20:31 Tsiteeri


mina olen ikka selle poolt nagu täna reporteris oli et osta kodumaalt. ok leedu veidi lähemal aga kui ikka konkreetne sitt selga määritakse siis oleks lähemal asju ajada. see reporteri mees muidugi oli ise ka veidi puuse pannud.
kas eestist sa alates 89a couped 20v quattrot ei leia?
kui pole hetkel siis oota veidi.
aga see vaid minu arvamus. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ylc
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe

postitati 20.09.07 20:35 Tsiteeri


Ega jah,,kui ikka pilli ära ostad on suhteliselt raske hiljem midagi nõudma hakata! Enamus viskavad käega ja müüvad edasi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfons
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: s2

postitati 21.09.07 11:18 Tsiteeri


Kui plaan Leedust tuua, siis vaataksin seda autot, pole küll 20v aga ikkagi quattro.
Tsitaat:

Kui palju odavamad need autod seal on?Äkki kellegil mõni netilehekülg?

Mõned lingid: autoplius ja autorinka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 21.09.07 21:33 Tsiteeri


Kle aga 35k eest saaks leedus kõvasti juua... ja kui mingi 5k üle peaks jääma siis ongi paras mingi fiat prse alla võtta ja tagasi vuristada :P

Kui hästi lurrad, siis saad ka kodumaalt sellise summa eest juba mõne v6 motoga b4 coupe quattro :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 22.09.07 09:41 Tsiteeri


Isiklikult Leedust küll ei ostaks. Päris mitmel juhul on Leedust ostetud autod olnud ca 2-3-st autost kokku ehitatud. Pole ka ime kui vaadata mis [roppus] leedukad saksast omale koju veavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 22.09.07 10:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reemet16 Päris mitmel juhul on Leedust ostetud autod olnud ca 2-3-st autost kokku ehitatud. Pole ka ime kui vaadata mis [roppus] leedukad saksast omale koju veavad.


Ei pidanud see asi nii hull enam olema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 22.09.07 11:15 Tsiteeri


Asi on hullem ,kui arvatagi oskad. Kahjuks lähevad seda teed ka juba eesti automüüjad. Toon näiteks Raadi autoturu ja Turu autoaed. Täpsustusi ei tee, kuna ei viitsi vaielda inimestega,kes on/oli seotud nende autoaedadega ja kes kunagi ostnud ja ehk polegi kookoni otsa sattunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 22.09.07 11:19 Tsiteeri


kõik oleneb kuida sul joppab.ise olen olnud kaasas kui leedust auto tõime ja ei saa nuriseda et oleks mingi jama olnud siia maani sõidavad kõik nendega ringi ja ei kurda midagi.Tõsi ta on et sealt saad sa nagu nii pauguga auto aga kus kohast sa enam ei saa vanat autot ilma matsuta.minu arvamus on selline et mine ja vaata äkki leiad endale midagi sealt aga siis peaksid minema suvel kuna talvel seal valik suht kesine


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pontu
huviline



Registreerunud 22.03.06
Asukoht: kesk-eesti , Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8Q C5 , on ajalugu.

postitati 22.09.07 19:22 Tsiteeri


Pisut vana uudis, aga teeb ettevaatlikuks leedu kaup:http://www.jt.ee/110907/esileht/20006738.php


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lebokunn
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 4.2q '92

postitati 24.09.07 07:03 Tsiteeri


Kevadel sai ka käidud endale Leedus autot otsimas, kuna oli väga konkreetne autosoov, siis leidsin ainult ühe isendi, mis oli ka nats närune. Lõpuks ostsin ikka auto Eestist. Soovitus ikka selline, et kui tahad autot endale, siis osta Eestist. Kui müügiks, siis võid Leedus küll otsimas käia.


265 km/h @ 6000 rpm
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
NextLife
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant Q

postitati 07.11.07 22:15 Tsiteeri


Käisin hiljuti ühes tallinna romulas oma autole juppi otsimas, platsil nägin ikka väga tõsise esiotsa pauguga A6te. Auto oli ilmselt posti maha niitnud, sest katuses just selline jälg. ühesõnaga esiots ja katus väga tugevalt deformeerunud, arvan, et ka raam kõver. Samas sellel autol oli mulle vajalik jupp olemas, aga sealne töötaja vedas mu teise vraki juurde, millel mulle vajalik jupp puudus. Ütlesin talle siis, et sellel esiotsa pauguga autol jupp olemas, ta vastas selle peale, et selle auto küljest ei saa midagi, kuna see läheb leetu ja see tehakse korda, mul jäi selle peale karp lahti, aga tüüp ütles mulle, et leedukad teevad head tööd, keevitavad kahest autost kokku, kui muidu asja ei saa. Vot selllised on lood leedus. Samas väga paljud eesti autoplatsid toovad autosid leedust. Niiet võta nüüd kinni, mis õige!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 07.11.07 22:45 Tsiteeri


Leedust tuleb ikka väga palju siia autosi.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Oll
huviline



Registreerunud 04.12.02
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 13.11.07 18:13 Tsiteeri


Käisin möödunud nädalavahetusel ise Kaunase turul - tõin ühe golf IV TDI ja siiamaani tundub vähemalt üsna vinks vonks olevat - ja kuna valik on seal niivõrd suur võrreldes eestis pakutavaga siis on ka loogiline, et praagi protsent on samuti suurem aga kui ikka viitsimist otsida on siis peaks sealt korras masinaid küll saama. Proovisõidu tegemine on muidugi üsana probleemne kuna masinad väga üksteise taga kinni ja niisama eriti neid eest ära ajama ei kiputa.


"My wheel bolts require more torque than your Honda makes..."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
gansta
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3.

postitati 13.11.07 18:24 Tsiteeri


mul tuttav toob leedust autosid ja tal on mingi leping nende müüjatega niiet kui kellelgi huvi siis saan aidata temaga kokku kellegi kui ostusoov normaalset autot tuua.(selles suhtes et talle neid panne ja lapitut autosid ei müüda) aga ütlen ära et ta tasuta ei tee niiet tahab vahelt kah saada.


Kes ees, see mees.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.7% - SQL: 36.3%]