Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  18
Autor:
Pealkiri: V6 2.5TDI andmed, plussid & miinused (Vastuseid: 438 | Vaatamisi: 247759)
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 26.10.05 13:06 Tsiteeri


Kui kindel nõudmine on quattro automaat, siis jäävad alles järgmised valikud ja lisan omad kommentaarid taha:
2,4 - sama kütusekulu nagu 3,0 aga vähem võimsust
3,0 - tõenäoliselt kõige mõistlikum bensukas
2,7 - kütusekulu praktiliselt sama suur kui 4,2. plussiks chippimise võimalus.
4,2 - suurem kütusekulu + hooldus kallim.
2,5tdi - ainuke diisel, kuid ka selle kütusekulu on tehaseandmetel linnas 13. arvestades diisli eripärasid (tankimisel haised, mootori hääl jama, riskid kütusega alt minna, hooldus kallim), võtaks ma ainult väga suurte läbisõitude puhul selle auto. muidu eelistaks igal juhul 3,0.

muuseas, kütusekulu numbrid ajab suureks automaatkast, mis on quattrote puhul tiptronic. kaotad kiirenduses vähemalt sekundi + linna kütusekulu suur.

kui lepid esiveoga, siis alates 2000 tehti multitronicut. nende kütusekulu ja kiirenduse numbrid oluliselt paremad ehk siis praktilsiselt samad nagu manuaalkastil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.05 13:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: type85
MItte eriti head versioonid (vähemalt minu jaoks) siis erinevatel asjaoludel on :

- 1,8T(150KM/110kW) - ei saa quattrot
- 2,0(130KM/96kW) - lihtsalt lahja mootor
- 2,4(170KM/125kW) - kütuseröövel
- 2,5 TDI (163 KM/120 kW) - ebaõnnestunud V6
- 2,5TDI(180KM/132kW) - ebaõnnestunud V6

Selliste mootoritega siis saaks mitte ebaõnnestunud quattro mudeleid:
- 1,9TDI(130KM/96kW) - Quattroga mudeleid vähe liikvel, automaat vist üldse haruldus
- 3,0(220KM/162kW) - lihtsalt kallis?
- 2,7T(250KM/184kW) - ainuke mõistlik bensiini alternatiiv?

Ehk siis kui linnas 16l sajale ei ole minu jaoks siis jääbki ainukeseks töökindlaks ja ökonoomseks alternatiiviks kogu sellest valikust 1,9TDI mille puhul on vähemalt teoreetiliselt võimalik leida quattro versioon ja veel teo-teo-teoreetilisemalt ka quattro automaat...

Põhimõtteliselt kas keegi on oma silmaga üldse näinud 1,9tdi quattro, automaat A6 audit alates 02/03 aastast?


2,7Biturbo võtab rohkem kütet kui 4,2

2,8 on kah norm mootor, kuid 4,2 on etem...4,2 võtab linnas rahulikult sõites isegi alla 14 l sajale

4,2 5V on kõige vastupidavam Audi mootor üldse (vanu ei arvesta)!!!

Ühesõnaga, pead mult 4,2 ostma...;)


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
type85
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90, Type 85

postitati 26.10.05 13:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Ma siis küsiks üle, kas ebaõnnestunud=see mis vajab lihtsalt kallimat hooldust :P


Hea küsimus, sa oled vist esimene, kes ei asugi kohe 132kw mootori suhtes negatiivsele positsioonile.
Aga küsimusele vastates - Kuidas võtta. Mina saan ainult väljendada oma subjektiivset seisukohta antud teemal mille kohta olengi infot hankinud kõigi siinkirjutanute abiga.
Kui jutt käib V6 diislist, siis pigem rahuldun tagasihoidlikuma suutlikusega, kui võtan ülearuseid riske töökindluses ja ootamatutes hoolduskuludes.
Minu jaoks oleks kõige lihtsam kui oleks selgunud, et 132kw diisel ongi väga hea mootor, mõistlikult ökonoomne ja diislile kohaselt vastupidav, kuigi mõningal määral kallim hooldada kui bensiinimootor.

Kui oleks teada, et see 35 tuhandene hooldus 250 tuh.km. peal on ainuke mure mis sellel V6 mootoril on, siis OK. Püüaksin muretseda võimalikult uue läbisõiduga alla 100000km auto (lootes et info vastab tõele) ja need 3-4 aastat mis ma temaga liikleksin ei jõuaks ma iialgi sellise läbisõiduni.

Ehk siis kui 132kw A6 oleks selline audi millega ainult sõita ja iga 15 000km järgi hoolduses käija oleks valik kerge ja elaksin õnnelikult oma valikuga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
type85
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90, Type 85

postitati 26.10.05 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pealik
Kui kindel nõudmine on quattro automaat, siis jäävad alles järgmised valikud ja lisan omad kommentaarid taha:

2,5tdi - ainuke diisel, kuid ka selle kütusekulu on tehaseandmetel linnas 13.

muuseas, kütusekulu numbrid ajab suureks automaatkast, mis on quattrote puhul tiptronic. kaotad kiirenduses vähemalt sekundi + linna kütusekulu suur.

kui lepid esiveoga, siis alates 2000 tehti multitronicut. nende kütusekulu ja kiirenduse numbrid oluliselt paremad ehk siis praktilsiselt samad nagu manuaalkastil.


Oot oo1t- mis juhtus 1,9 TDI quattroga??
Ja palju linnas kütusekulule see tiptronic siis juurde annab vs manuaal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.05 13:22 Tsiteeri


Ok, teema on mulle läbi (läheb juba liiale), ütlen vaid, et minu andmed põhinevad 5 aastasele Revali töökogemusele


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
type85
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90, Type 85

postitati 26.10.05 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ok, teema on mulle läbi (läheb juba liiale), ütlen vaid, et minu andmed põhinevad 5 aastasele Revali töökogemusele


Tänan info eest Juks!
Mis auto siis plaanis on? Ega ometi audi quattro? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.10.05 14:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pealik
arvestades diisli eripärasid (tankimisel haised, mootori hääl jama, riskid kütusega alt minna, hooldus kallim)


Omadest kogemustest väidan, et bensiin lendub hoopis tõhusamalt ja seega haiseb tankimisel diislist oluliselt rohkem. Praktilises elus pole selle kohapealt küll mingit vahet, see on pigem bensiiniautode pooldajate tekitatud müüt.

Müra on küll rohkem (ei oska v6'te küll kommenteerida) kuid selle kompenseerib madalatel pööretel saada olev suur pöördemoment, seega oluliselt mugavam ja jõulisem liikumine. Tegelikkuses pole maanteekiirusel ilmselt ka müras tuntavat/kuuldavat vahet.

Kütusega "alt" minemise riskid on eeldatavalt võrdsed nii bensukal kui diislil, diisli puhul kasutatakse lihtsalt tihtilugu "Daisdo bussijuhilt Timofeilt" hangitud "bioõli" ja sellega läheb alt tõesti.

Mina olen aru saanud, et diislitega on üldjuhul probleeme vähem (jällegi konkreetse v6 kohta ei oska öelda) seega tõenäoliselt ka hoolduskuludes märkimisväärseid erinevusi pole.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 26.10.05 15:30 Tsiteeri


Kütusekulu poolest on V6 diisel siiski omaklassi bensukatest tuntavalt ökonoomsem. 2,5TDi V6 132kw+quattro+tiptronic tarbib linnas 11-12l 100 km-le, maanteel 8,0 (kiirusel 110-120km/h). Kui tahad tallata, siis antud mootori kütuse kulu linnas mina üle 13 pole suutnud saavutada. Bensukatel võid julgelt 18 vähemalt ära arvestada.
Suuremat mootorimüra eristad ainult tühikäigul.
Diisli lebra käes tankimisel kannatad ainult siis kui püstoliga paagist mööda lased :P

Olles sõitnud antud isendiga 70tuh km pole pidanud siiani küll millelegi muule mõtlema kui õlivahetustele.

Lõppkokkuvõttes on kõikide autode kütusekulud sulle teada. Kui tahad enda jaoks õiget valikut teha, tee kõigiga proovisõit.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 26.10.05 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:

Oot oo1t- mis juhtus 1,9 TDI quattroga??

Minu andmetel automaati ei toodetud.

Tsitaat:

Ja palju linnas kütusekulule see tiptronic siis juurde annab vs manuaal?

3,0 - 0,5L/100km
2,7t - 1,5L/100km
2,5tdi 132kw - 1,7L/100km

Esiveolistel multitronicuga aga hoopis säästad vs manuaaliga. Kõige parem näide on 2,5tdi 114kw multitronic võtab linnas 0,5L/100km vähem kui manuaal. 1,9tdi 96kw 0,3L vähem kui manuaal.

Halb on see, et multitronicut quattrole ei ole ning samuti suurema pöördemomendiga mootoritele (2,7t ja 2,5tdi 132kw).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
saviants
huviline



Registreerunud 22.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 06:49 Tsiteeri


olles ise praeguseks 2a 132kw isendiga sõitnud ei oska küll mitte ühtegi sõna halba öelda. Selle aja jooksul pole ühtegi juppi esisillas vahetanud ja ilmselt pole lähiajal plaanigi. Ainuke suurem töö oli korraline hammasrihmade/rullide jms vahetus, kõik muud on olnud õlivahetused. Kütusekulu ?? ok, nõus, et audi 2,5 diislid pole just kõige ökonoomsemad , kuid
kas 1-2 liitrine suurem kulutus on argument, mille pärast peaks valima mingi jõuetu 1,9 ?? või bensumootoriga versiooni, mis hakkab liikuma alles siis, kui pöörded 3-3,5 tuhandeni vajutada ja tekkib vajadus kõrvatroppide järele.
Siin teemas kõlas läbi jutt, et 132kw V6 on ebaõnnestunud mootor . Milles see " ebaõnnestumine " seisneb ? Ootan huviga vastust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
type85
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90, Type 85

postitati 27.10.05 07:31 Tsiteeri


Minule jäid kõrva järgnevad põhjused:

- väiksem töökindlus
- mitte eriti ökonoomne diisli kohta
- ca 35K EEK hooldus 240 tuhande peal

Ma ka ei tea enam. Kordan ennast ja küsin veelkord, et kas selle V6 ainuke mure oleks kallis hooldus 240 tuhande peal ja muus osas oleks sama vastupidav, töökindel ja mitte oluliselt kallimate hoolduskuludega kui väiksem 1,9TDI, siis ei oleks ju asi nii hull. Leida võimalikult väikse läbisõiduga isend lootes et sellega petta ei saa ja 240 tuhandeni oleks ikka aastaid aega.

Aga siis et 1.9TDI quattro automaati ei toodetudki üldse!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 27.10.05 13:57 Tsiteeri


Mis puudutab antud mootori kütusekulu, siis ta ei võta palju kütet. 3,0 bemari diisel võtab ntx tagaveolisena ja automaadina samapalju kui audi quattro isend.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 27.10.05 14:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Mis puudutab antud mootori kütusekulu, siis ta ei võta palju kütet. 3,0 bemari diisel võtab ntx tagaveolisena ja automaadina samapalju kui audi quattro isend.


3.0d E39 manuaaliga linnas ~8
automaadiga ~9-10


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 14:54 Tsiteeri


Jama et sellist juttu siin AC-s kirjutan aga...

...kui on tõesti isu osta neliveolist automaatkastiga võimast aga ökonoomset uuemat diislit siis mina vaataks E46 kerega 330xd BMW poole. Nende hinnad algavad u. 200 tuhat eek pealt (saksas).


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TLauri
Auto on a6 2.5 tdi 98 a. ja mureks on õlileke väntvõlli koha pealt. Esindusest öeldi probleemi kirjeldamisel, et tegu olla selle mootori tüüpveaga ja parandamine läheks maksma 9-15 tuhhi. Äkki oskaks keegi jagada kogemust, kuidas selle lekke kõrvaldamisega ise hakkama saada. Väntvõllile on jube kitsas ligi pääseda, et ilmselt tuleb päris palju eest ära lammutada. Oskab keegi nõu anda tööde käigu ja keerukuse kohta?



Suur töö on ta jah ja tegemist ongi tüüpveaga...Vaja vahetada karteripõhjade tihendid+õlipumba oma - vahetuseks vaja kiskuda terve esiots maha+rihmad jne, ilmselt lekivad ka klapikambrikaane tihendid ja kuna tegemist diisliga, siis vahetus keeruline, liskas võib veel olla karteri tuulutus umbes jne, ühesõnaga edu!!!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 27.10.05 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TLauri
Auto on a6 2.5 tdi 98 a. ja mureks on õlileke väntvõlli koha pealt. Esindusest öeldi probleemi kirjeldamisel, et tegu olla selle mootori tüüpveaga ja parandamine läheks maksma 9-15 tuhhi. Äkki oskaks keegi jagada kogemust, kuidas selle lekke kõrvaldamisega ise hakkama saada. Väntvõllile on jube kitsas ligi pääseda, et ilmselt tuleb päris palju eest ära lammutada. Oskab keegi nõu anda tööde käigu ja keerukuse kohta?


See on õige, vähemalt esinduse hind kujuneb selline. Vabandan, ei tea diisli ehitust, aga kui juba nii lammutad, esiots laiali, siis vaheta ka ühtlasi ära hammasrihm ning veepump, kui dislal on selles osas muidugi sama ehitus, kui V6 bens. mootoritel.
Ja tüüpviga tundub see olevat, kuna minu masinal (2,4 bens) on eelmine omanik sama teinud umbes 80k km järel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 18:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Tsitaat:
Algselt postitas: TLauri
Auto on a6 2.5 tdi 98 a. ja mureks on õlileke väntvõlli koha pealt. Esindusest öeldi probleemi kirjeldamisel, et tegu olla selle mootori tüüpveaga ja parandamine läheks maksma 9-15 tuhhi. Äkki oskaks keegi jagada kogemust, kuidas selle lekke kõrvaldamisega ise hakkama saada. Väntvõllile on jube kitsas ligi pääseda, et ilmselt tuleb päris palju eest ära lammutada. Oskab keegi nõu anda tööde käigu ja keerukuse kohta?


See on õige, vähemalt esinduse hind kujuneb selline. Vabandan, ei tea diisli ehitust, aga kui juba nii lammutad, esiots laiali, siis vaheta ka ühtlasi ära hammasrihm ning veepump, kui dislal on selles osas muidugi sama ehitus, kui V6 bens. mootoritel.
Ja tüüpviga tundub see olevat, kuna minu masinal (2,4 bens) on eelmine omanik sama teinud umbes 80k km järel.



Rihm on enam-vähem sama ehitusega ja tuleb ka kindlasti vahetada rullikud.

Bensukal on see töö tunduvalt lihtsam ja aega läheb 5V mootoritel 8h ja tavalistel V6 bensukatel 5,7h - need ajad on tehase andmetest ja enam-vähem reaalsed.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pandiit
huviline

Avatar


Registreerunud 16.12.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 19:29 Tsiteeri


see summa ikka pisut üle paisutatud
kui õlileke mootori eest siis üsnagi kindel,et väntvõlli esimene simmerling lekib ja selle vahetus on tegelikult nokunäitus:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.05 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pandiit
see summa ikka pisut üle paisutatud
kui õlileke mootori eest siis üsnagi kindel,et väntvõlli esimene simmerling lekib ja selle vahetus on tegelikult nokunäitus:D



Ma olen 99% kindel, et viga ei ole selles aga vahetatakse ka see, kui juba lahti on

Kas Sa kujutad ette mis töö on V6 TDI'l H-Rihma peale maha kitkumine ja siis selle simmeri vahetus ja nii, et pärast säiliks ka mootori korralik töö...?!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 27.10.05 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: pandiit
see summa ikka pisut üle paisutatud
kui õlileke mootori eest siis üsnagi kindel,et väntvõlli esimene simmerling lekib ja selle vahetus on tegelikult nokunäitus:D



Ma olen 99% kindel, et viga ei ole selles aga vahetatakse ka see, kui juba lahti on

Kas Sa kujutad ette mis töö on V6 TDI'l H-Rihma peale maha kitkumine ja siis selle simmeri vahetus ja nii, et pärast säiliks ka mootori korralik töö...?!


Juks 11´ga täiesti nõus, et simmer on seal viimane asi mis õlileket põhjustab. Meil on tehtud neid mootoreid juba päris palju ja enamusel on õlilekked liitepindade vahelt ja klapikambrikaane tihendite vahelt. See kust õli täpselt tuleb selgub lahtivõtmisel. Klapikambrikaane suurt tihendit saab eraldi osta aga väikseid, mis käivad pihustite ümber müüakse koos kaanega (u.2k krooni 1 kaan). Karteripõhi koosneb kah kahest osast nii, et seal on kohti kust õlil tulla. Üldiselt on finaal selline, et kui klapikambri kaaned maha võtad selgub tavaliselt kurb tõsiasi, et ka nukkvõllid ja nookurid on ära kulunud ning siis läheb remont maksma u. 40 000 krooni (õlilekke kõrvaldamine, hammasrim, rullikud, veepump, nukkvõllid 4 tk., nookurid, tihendid jne.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 28.10.05 06:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Absolut
Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Mis puudutab antud mootori kütusekulu, siis ta ei võta palju kütet. 3,0 bemari diisel võtab ntx tagaveolisena ja automaadina samapalju kui audi quattro isend.


3.0d E39 manuaaliga linnas ~8
automaadiga ~9-10


E39 3,0 autom (142kw)-ga ise sõitnud ja oli see kulu ilusti 12-13l linnas.
Aga see pole siin teemas ka hetkel primaarne


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 28.10.05 10:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Tsitaat:
Algselt postitas: Absolut
Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Mis puudutab antud mootori kütusekulu, siis ta ei võta palju kütet. 3,0 bemari diisel võtab ntx tagaveolisena ja automaadina samapalju kui audi quattro isend.


3.0d E39 manuaaliga linnas ~8
automaadiga ~9-10


E39 3,0 autom (142kw)-ga ise sõitnud ja oli see kulu ilusti 12-13l linnas.
Aga see pole siin teemas ka hetkel primaarne

Aga lugedes nüüd erinevaid foorumeid ja siinset arutelu, siis tuleb tunnistada, et baierlased on tunduvalt parema mootoriga hakkama saanud.
Kui sa ise selle 3,0TD ER9 sõitnud oled, siis tead, et bemm peaks tundub sujuvam, raskem ja vaiksem kuid mootoritega selliseid jamasid tavaliselt ei ole.
Edasi astuvad mõlemad eksemplarid väga korralikult ja olulist vahet ma nende kütusetarbimises ei tabanud.
Millised on tehaseandmed?
Fakt on see, et korralik neliveoline baierlane on kallim ja maine ka kehvem.
IMHO on audi insenerid rämeda kalaga hakkama saanud kui nad sellise mootori koostasid, mis suhteliselt kiiresti hoolt ja vaeva hakkab nõudma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 28.10.05 16:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Juks 11´ga täiesti nõus, et simmer on seal viimane asi mis õlileket põhjustab. Meil on tehtud neid mootoreid juba päris palju ja enamusel on õlilekked liitepindade vahelt ja klapikambrikaane tihendite vahelt. See kust õli täpselt tuleb selgub lahtivõtmisel. Klapikambrikaane suurt tihendit saab eraldi osta aga väikseid, mis käivad pihustite ümber müüakse koos kaanega (u.2k krooni 1 kaan). Karteripõhi koosneb kah kahest osast nii, et seal on kohti kust õlil tulla. Üldiselt on finaal selline, et kui klapikambri kaaned maha võtad selgub tavaliselt kurb tõsiasi, et ka nukkvõllid ja nookurid on ära kulunud ning siis läheb remont maksma u. 40 000 krooni (õlilekke kõrvaldamine, hammasrim, rullikud, veepump, nukkvõllid 4 tk., nookurid, tihendid jne.)

oi jeerum küll- elu sees ei muretse v 6 motoga traktorit endale ,sellise raha eest saaks oma katlamajale kapremondi teha:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tyrkrallyteam
huviline



Registreerunud 16.02.06
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI

postitati 16.02.06 16:54 Tsiteeri
v6 2.5TDI



kysimus siis selline, et kui mitut nukkvõlli peab 240000 km läbimisel vahetama, et remondikulud küünivad ca. 30000.- ja kus sellised töid teostatakse!?


autosport=närvikõdi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 16.02.06 17:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tyrkrallyteam
kysimus siis selline, et kui mitut nukkvõlli peab 240000 km läbimisel vahetama, et remondikulud küünivad ca. 30000.- ja kus sellised töid teostatakse!?


Vahetada tuleb kõik neli nukkvõlli + nookurid ja kui asi on niikaugele lastud kus nookurid on vahelt ära lennanud, tuleb veel lisaks purunenud detaile vahetada. Tavaliselt oleme teinud nukkade vahetusega ära ka õlilekete kõrvaldamise.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  18
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.1% - SQL: 37.9%]