Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Millistel Audi originaalmakkidel on CD-Boxi juhtimine (Vastuseid: 50 | Vaatamisi: 558036)
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 25.07.09 18:41 Tsiteeri


Just täpselt nii! Audio cd on parim kvaliteet. Pigem Audiolt mp3 kopeerides läheb asi halvemaks. Oleneb muidugi kuda kopeerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
YuLaw
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.07
Asukoht: Manchester, England
Kasutaja on eemal

Auto: Puudub...

postitati 26.07.09 01:13 Tsiteeri


Kirjutasin tava cd-na plaadi, panin 6 lugu peale. loeb plaati ja siis näitab err1... mis kala? Kas kõik boxid loevad tava cd-sid või mitte? Lasin veel 8x kiirusega kah.
Ja teise lasin 18 looga ja 2x kiirusega, (toorikud mingid samsungid), ja sama lugu err1....

Ootan abinõu :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 26.07.09 14:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: YuLaw
Kirjutasin tava cd-na plaadi, panin 6 lugu peale. loeb plaati ja siis näitab err1... mis kala? Kas kõik boxid loevad tava cd-sid või mitte? Lasin veel 8x kiirusega kah.
Ja teise lasin 18 looga ja 2x kiirusega, (toorikud mingid samsungid), ja sama lugu err1....

Ootan abinõu :)

Panid Neerost ikka et Make Audio CD. Originaal plaadiga oled boksi proovinud? Se plaat mis sa ise teed mängib igas plaadimängijas! Ei ole kunagi probleeme tekkinud. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
YuLaw
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.07
Asukoht: Manchester, England
Kasutaja on eemal

Auto: Puudub...

postitati 26.07.09 14:38 Tsiteeri


Originaale mängib, mul Skyplus Hits duubel ja mingi tanel padari plaat, mängivad probleemideta.

Ikka neroga make audio cd , ja sai proovitud disc at once ja ka track at once varjante. Võibolla viga kirjutajas, kuna vana läppar või toorikus, proovib teise arvutis kirjutada ja ka mõne teise toorikuga.

Et ühesõnaga kõik boxid mängivad tavakirjutatud cd-sid? ,,, tore teada vähemalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 26.07.09 16:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: YuLaw
Kirjutasin tava cd-na plaadi, panin 6 lugu peale. loeb plaati ja siis näitab err1... mis kala? Kas kõik boxid loevad tava cd-sid või mitte? Lasin veel 8x kiirusega kah.
Ja teise lasin 18 looga ja 2x kiirusega, (toorikud mingid samsungid), ja sama lugu err1....

Ootan abinõu :)


Proovi originaalplaati, kui seda mängib on kopeeritud plaat kehva kvaliteediga või on juba plaadimängija laser nõrgaks jäänud. Laser väsib viletsaid CD-plaate lugedes pikapeale ära ning siis aitab ainult CD-boxi remont.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
YuLaw
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.07
Asukoht: Manchester, England
Kasutaja on eemal

Auto: Puudub...

postitati 27.07.09 14:21 Tsiteeri


Mul ikkagi läpparil kirjutaja vist nii peetis, või samsa toorikud kehvad, aga verbatimi isekirjutatud vana cd luges ilusti välja :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 27.07.09 15:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: YuLaw
Mul ikkagi läpparil kirjutaja vist nii peetis, või samsa toorikud kehvad, aga verbatimi isekirjutatud vana cd luges ilusti välja :D
Vabalt võib ka probleem programmis peituda, tiri kõige uuem alla ja proovi uuesti. Mul jamas dvd-dega niimodi. Tõmmasin uue ja kõik korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 21.04.10 14:41 Tsiteeri


Kas selline Concert makk sobib 1996 aasta Audi A4'ja? St. kas hakkab korralikult tööle http://www.erta.ru/base/audi/concert_blau.shtml

Ja kas sellele Concert makile sobib ALPINE CHM-S620 cd-box? Seal lehel nagu oleks mainitud seda. Keegi oskab selle maki ja boxi helikvaliteedi kohta ka midagi öelda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 27.02.11 10:21 Tsiteeri


Mind huvitab hetkel see kuidas ja mis vaheadapteritega on võimalik CD boxi mineva juhtme kaudu panna originaalmakk juhtima mp3 playerit või vähemalt lasta playerist heli orig.stereosse. Seda on siin mainitud aga täpset vastust hetkel ei leia nii et kui kellegil on kokkupuude olnud sellise lahendusega ja lisaks veel mõne lingikese millised need asjad välja peaksid nägema oleksin tänulik :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.02.11 10:53 Tsiteeri


http://www.navi-upgrade.com/en,sitel,104.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 27.02.11 12:21 Tsiteeri


Paistab päris asjalik isend olema. Vaatasin et neid ka mitme erineva pistikuga saadaval sõltuvalt siis auto margist ja maki tüübist. Kurb ainult, et Eestis ei müü keegi seda adapterit. Tuginesin A-Soundi, Elfa ja Oomipoe internetipoes ringikolamise tulemusele. Aga kui asi seda väärt on siis võib ka välismaa netipoodide poole kiigata :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 27.02.11 12:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Paistab päris asjalik isend olema. Vaatasin et neid ka mitme erineva pistikuga saadaval sõltuvalt siis auto margist ja maki tüübist. Kurb ainult, et Eestis ei müü keegi seda adapterit. Tuginesin A-Soundi, Elfa ja Oomipoe internetipoes ringikolamise tulemusele. Aga kui asi seda väärt on siis võib ka välismaa netipoodide poole kiigata :)


Saan pakkuda selliseid tooteid

http://www.acvgmbh.de/shop3/index.php?cat=c166_AUX-USB-Adapter.html


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yks
huviline



Registreerunud 04.05.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.11 17:50 Tsiteeri


Kes selle Audi Concerti tootnud on?
Menüü meenutab väga Beckerit.

http://ertasvc.ru/upload/bd/ru/20080227092220_img.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.06.11 19:09 Tsiteeri


Grundig.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ullivilli
huviline



Registreerunud 18.05.07
Asukoht: Põhjarannik
Kasutaja on eemal

Auto: C4A 2,5TDIQ, BMW GS1100

postitati 26.09.11 07:05 Tsiteeri


Vähe teistsugune Delta


http://www.hot.ee/mart638/Pildid/audi_delta.jpg,

Ka sellel isendil peaks olema box-i juhtimine?

Ning mis masinatele seda peale pandi?

Juhtmetega boxi v mingit aux ülekannet võib ka pakkuda :)

Või kust saaks http://www.acvgmbh.de/shop3/index.php?cat=c166_AUX-USB-Adapter.html sellist v sarnast osta?
Ning kui kellelgi olemas töötavat lahendust, mida saaks proovida, ennem, kui teiselt poolt ilma tellima hakkaks


Minge metsa!
www.minemetsa.ee / www.ripptelk.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-quattro-
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 Quattro

postitati 11.10.11 12:51 Tsiteeri


Mul jällegi küsimus, et kas ma saan oma praeguse maki näiteks sellise CD maki vastu vahetada ?
Ma saan aru, et suuruse mõttes ta enamvähem klapib, et ei ole vaja mingeid laiendeid vms juurde otsida. Aga põhiline probleem, et kas tagant kaablid ja asjad ühilduvad ? Ma väga neist skeemidest, mis leheküljel välja toodud aru ei mõista :D

Tänud
Raiko


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 11.10.11 13:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -quattro-
Mul jällegi küsimus, et kas ma saan oma praeguse maki näiteks sellise CD maki vastu vahetada ?
Ma saan aru, et suuruse mõttes ta enamvähem klapib, et ei ole vaja mingeid laiendeid vms juurde otsida. Aga põhiline probleem, et kas tagant kaablid ja asjad ühilduvad ? Ma väga neist skeemidest, mis leheküljel välja toodud aru ei mõista :D

Tänud
Raiko


Põhimõtteliselt saab aga ta ei hakka täisfunktsionaalselt tööle, sest osa asju lülitatakse CAN-i kaudu (süüde, valgustus) kuid seda sinu autol ei ole.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Miku20
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.11
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.11 14:31 Tsiteeri


Tere! Nagu ma arusaan siis sellele Delta http://ertasvc.ru/tovar/Audi-Delta.htm raadiole sobib vaid originaal cd-box ? Mul jookseb originaal juhe pagassi ja mul üks vana cd-box (mingisugune Eclipse) ka mis ühildub selle juhtmega aga ei hakka tööle. Mingi variant on kuidas toimima saada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fireplay
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Jõgeva,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI Q

postitati 07.11.11 14:43 Tsiteeri


Mul sai sisse pandud A4 95" Concert Kassetikas ja kui muusika kõvemaks keeran hakkavad makil tuled vilkuma?Millest see tingitud?

Ja milline Box istub Concerti sappa?Kassetikas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 07.11.11 14:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fireplay
Mul sai sisse pandud A4 95" Concert Kassetikas ja kui muusika kõvemaks keeran hakkavad makil tuled vilkuma?Millest see tingitud?


Vaheta need "niidid" mis makile voolu annavad korralike juhtmete vastu, enamus kordadest see viga kaob.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fireplay
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Jõgeva,Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI Q

postitati 07.11.11 15:46 Tsiteeri


Aga mis boxi peaks taga ajama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi100
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6, A3

postitati 28.11.11 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Miku20
Tere! Nagu ma arusaan siis sellele Delta http://ertasvc.ru/tovar/Audi-Delta.htm raadiole sobib vaid originaal cd-box ? Mul jookseb originaal juhe pagassi ja mul üks vana cd-box (mingisugune Eclipse) ka mis ühildub selle juhtmega aga ei hakka tööle. Mingi variant on kuidas toimima saada?


Tere

Seal sees oli ennem originaal Audi originaal box, mille ma enne maha müümist eemaldasin.


AUDI sõida ja naudi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
meelis11
huviline

Avatar


Registreerunud 09.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9TDI, 81kW

postitati 29.11.11 11:42 Tsiteeri


Mul audi concert kassetikas koos cd boxiga...
Makil on see pinout pilt peal ka, kuid täpselt sellist netist ei leidnud. No igatahes on see umbes selline

Tahaks üles leida CD boxist tulevad parema ja vasaku kanali, kuid nagu ei oska seda pildilt otsida.
Kas need võiks olla AF-R, AF-L ja S-GND mis mul vaja läheb (sealt CD pistikust)?

http://elsegra.com/Car%20pinouts/Audi_datoteke/concert_4b0035186b_1.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altsu00
huviline



Registreerunud 31.07.08
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 2013 3.0 TDI

postitati 01.03.12 11:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelis11
Mul audi concert kassetikas koos cd boxiga...
Makil on see pinout pilt peal ka, kuid täpselt sellist netist ei leidnud. No igatahes on see umbes selline

Tahaks üles leida CD boxist tulevad parema ja vasaku kanali, kuid nagu ei oska seda pildilt otsida.
Kas need võiks olla AF-R, AF-L ja S-GND mis mul vaja läheb (sealt CD pistikust)?



Täpselt nii. AF-R ja AF-L ja S GND-d läheb vaja.
Kunagi sai enda C4-l Chorus välja vahetatud ja panin asemele Delta koos boxiga. Cd boxi juhet kaasa ei saanud ning otsisin seda mitu kuud taga, kusagil seda müügis ka polnud ja kui ka tuli müüki siis ebamõistliku hinnaga. Otsisin netist skeemi ja tegin ise juhtme valmis. Vajalikud pistikud sain Tevalost.

Delta cd boxi juhtme skeem on selline:

http://elsegra.com/Car%20pinouts/CD%20CHANGERS_datoteke/image003.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.03.12 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: altsu00
Kunagi sai enda C4-l Chorus välja vahetatud ja panin asemele Delta koos boxiga. Cd boxi juhet kaasa ei saanud ning otsisin seda mitu kuud taga, kusagil seda müügis ka polnud ja kui ka tuli müüki siis ebamõistliku hinnaga. Otsisin netist skeemi ja tegin ise juhtme valmis. Vajalikud pistikud sain Tevalost.

Delta cd boxi juhtme skeem on selline:

http://elsegra.com/Car%20pinouts/CD%20CHANGERS_datoteke/image003.gif


Kunagi ka otsisin seda skeemi netist, aga ei leidnud, õnneks leidsin aga Tartust Gefi romulast juhtme 15euriga, aga kindlasti väga kasulik skeem!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.5% - SQL: 32.5%]