Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Koputav müra klappikambrikaane all (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 3986)
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 16.01.04 11:45 Tsiteeri
Koputav müra klappikambrikaane all



Midagi koputab klappikambrikaane all 5 silindri kohal, kui mootor pööretel alla tuleb. Milles viga?


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 16.01.04 12:02 Tsiteeri


Mis mõttes koputab? Kas nagu tavaline klapi klõbin? Mul esines sama asi just siis, kui pöörded alla langesid ja tühikäigul. Aitas õli vahetus. Korralisest oli möödunud umbes 4000 km :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 16.01.04 12:10 Tsiteeri


Ei klappi klõpin see kindlasti ei ole(eelmisel autol oli), midagi taob vastu klambrikaant. Õli sai vahetatud 1300 km tagasi. Ma ise kahtlustan et nookur taob.


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 16.01.04 12:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja brunnts
Ei klappi klõpin see kindlasti ei ole(eelmisel autol oli), midagi taob vastu klambrikaant. Õli sai vahetatud 1300 km tagasi. Ma ise kahtlustan et nookur taob.


Pole seal nookureid, äkki vaakumpumba võukurvarras hoopis:(


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 16.01.04 13:00 Tsiteeri


Sellest vaakumpumba v võukurvardast kuulen kyll esimest korda. Mis ylessanne vaakumpumba võukurvardal on yltse ja kuidas ta seal kloppida saab? Vaakumpumba võukurvardas on siis vakumpumba tõukur või ei?


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ur666
huviline



Registreerunud 27.12.02
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: A8,ur&coupeQ 20v

postitati 16.01.04 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja brunnts
Ei klappi klõpin see kindlasti ei ole(eelmisel autol oli), midagi taob vastu klambrikaant. Õli sai vahetatud 1300 km tagasi. Ma ise kahtlustan et nookur taob.

Klambrikaant pole ma enne näind. Mul pole B4 ka olnud.Kuid arvan,et nookureid sellel mootoril väga palju pole.Äkki ajad zil`iga midagi segi?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 16.01.04 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja brunnts
Sellest vaakumpumba v võukurvardast kuulen kyll esimest korda. Mis ylessanne vaakumpumba võukurvardal on yltse ja kuidas ta seal kloppida saab? Vaakumpumba võukurvardas on siis vakumpumba tõukur või ei?


See on siis SELLINE
Võib olla ka vaakumpump õli täis vms


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 16.01.04 13:38 Tsiteeri


Aga kuidas ma selgeks teen kas vaakumpump on õli täis või mitte?


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
crisp
huviline



Registreerunud 15.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.04 14:02 Tsiteeri


võta maha korra klappikambri kaan. vaata kuida on. kas kõik ok või midagi jama


teen ise kõvasti krõpsu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ur666
huviline



Registreerunud 27.12.02
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: A8,ur&coupeQ 20v

postitati 16.01.04 14:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja crisp
võta maha korra klappikambri kaan. vaata kuida on. kas kõik ok või midagi jama

Vast tuleks too vaakumpump maha võtta,et selgusele jõuda kas on sinna õli sattunud või mitte.Minu loogika ütleb,et isegi kui see vaakumpump oleks õli täis ei tohiks mootorist kostuda sellist müra "nagu midagi vastu kl.k.kaant käiks".
To Brunnts:
Kas see klõbin või kolks on ikka nii tugev,et väidad miskit kahte metalli kokku käivat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 16.01.04 14:56 Tsiteeri
targutus



Parem karta kui maksta! Sõida lähima targa juurde! Aga nookurid peaks olema tõesti GAS'il, VAZ'il, MAZ'il jms, Audil neid tõesti ei tohiks olla (nimelt B4'l ei ole)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
endel
huviline



Registreerunud 25.09.03
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100.2,3

postitati 16.01.04 15:14 Tsiteeri


arvan et hüdrotõukur........


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 16.01.04 15:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ur666


Klambrikaant pole ma enne näind.


kui sa klapikambri kaant näinud ei ole, siis kas sa üldse mootorit näinud oled?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 16.01.04 15:59 Tsiteeri


pöörete langemisel võib vaakumpumba "sõrm" tõesti toksida. seal tuleb natu modida, tartu mehed teevad seda 500.- eest.


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 16.01.04 16:24 Tsiteeri


See on ikka klõbin, samas väitis yks vend et klappid häälitsevad, aga mina pole selles nii kindel. Asi juba klõbised pidevalt, ei julge enam yltse sõita. Äkki keegi soovitab norm venda Tallinas.


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 17.01.04 11:18 Tsiteeri


Mis otstarbeks see vaakumpump on? Nagu jooniselt näha, seda on lihtne korraks eemaldada ja asi kohe selge kas on viga selles või mitte. Võtaks aega umbes samapalju kui ühe postituse kirjutamine.
Muidugi võin eksida!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Matti
huviline



Registreerunud 19.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant

postitati 18.01.04 07:50 Tsiteeri


Pöörete langemisel teeb häält kolvisõrm.Aga kui ta kindlalt klapikaane(see on lühend,ärge palun solvuge)alt tuleb,on veel võimalusi.NÄIteks:reguleerimisseib pooleks,nukkvõlli kinnitus lahti,vaakumpump jne.Mõnikord petab saalekolks ka nii ära,et hakkad seda ülevalt kaane alt otsima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 18.01.04 12:26 Tsiteeri


Nii. Eile siis tegin oma auto kapotialusele survepesu. Peale pesu käivitasin auto ja siis mõtlesin, et nüüd on kõik selle mootoriga. Klapikambri kaane alt tuli selline hääl, et oi-oi-oi. Midagi nagu taoks otse vastu kaant, kui pöörded langesid. Nagu väikse haamriga koputaks. Klapi"klõbin" ei olnud see kohe kindlasti. Aga õnneks see kadus peale poole tunnist käimist koha peal. Ei tea, mis see oli. Mida see niiskus seal nässu võis keerata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Matti
huviline



Registreerunud 19.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant

postitati 18.01.04 15:30 Tsiteeri


Hüdrotõukur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ur666
huviline



Registreerunud 27.12.02
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: A8,ur&coupeQ 20v

postitati 19.01.04 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mike
Tsitaat:
Esialgne postitaja ur666


Klambrikaant pole ma enne näind.


kui sa klapikambri kaant näinud ei ole, siis kas sa üldse mootorit näinud oled?

Klambrikaas=klapikambri kaas? ok! ju ma pole siis tõesti eriti palju näinud:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 19.01.04 14:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ur666
Tsitaat:
Esialgne postitaja mike
Tsitaat:
Esialgne postitaja ur666


Klambrikaant pole ma enne näind.


kui sa klapikambri kaant näinud ei ole, siis kas sa üldse mootorit näinud oled?

Klambrikaas=klapikambri kaas? ok! ju ma pole siis tõesti eriti palju näinud:(


ok, sry, minu viga! st sama teema nagu siin: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2820


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cul
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI Q

postitati 20.01.04 16:03 Tsiteeri


Mul ka kipub sama nalja tegema vahel, samuti just pöörete langedes. Need matsud on ikka kõvad ja ei ole kindlasti klapi tiksumine. Ikka nagu haamriga keegi virutaks. Samas olen ise suht kindel, et seda häält teeb see samune vaakumpumba junn. Kuigi asja lahtivõtmine suht lihtne, pole ise viitsind seda veel ette võtta, kuna viimaselajal (külm mõjub?) pole kolinat olnud ja ega ta varemaltki teab mis tihti ei esinenud. Kõige sagedamini tundus mulle, et asi koliseb kusagil +10 ja niiske (ei tea äkki kokkusattumus). Vaakumpumba kasuks räägib ka see, et pidurivõim käib ju vaakumi abil ja kui auto käivitada ja siis pidurit vajutada (ilma et enne oleks miskit gaasi andnud või miskit muud teinud), siis ka paar korda tagus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 07.02.04 12:16 Tsiteeri
tean oli sama jama



Asi on saaledes. tundub küll imelikuna. Saaled läbi hakkab kolb ülepeksma ja taob vastu kaant. Mul oli sma viga lasin saaled vahetada 2000 krooni ja sain edasi sõita ilma mingi imeliku hääleta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 08.02.04 13:27 Tsiteeri


Saaled, väga imelik aga kas siis saaled ise "häält" ei teinud? 2000 oli siis töö ja saaled kokku?


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 08.02.04 15:17 Tsiteeri
JUIst



JUst sain 2000 kogu krempli korda.
Ütleme ni at min autol tühikäigul oli enam vähen norm hääl nii kui gaasi andisn 2000rpm tuli kärin sisse kui käe panin kaane peale tundsin et miski taob vastu seda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.1% - SQL: 40.9%]